M?že fretka ?okoládu?
Zaslán uživatelem/kou: Avignon57 (IP)
Datum: 2009-09-07, 07:33
Moje fretka se sápe pokaždý ?okolád? na kterou narazí,ale nevim zda to pro n? není nebezpe?né jako pro psi?!

potr+ne+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 28.09. v 19:57.

Re: M?že fretka ?okoládu?
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-09-07, 10:00
Fretka ?okoládu NESMÍ!!!



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 28.09. v 19:57.
Avatar

Re: M?že fretka ?okoládu?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-09-07, 11:37
?okoládu rozhodn? ne! stejn? tak piškoty, sušenky, rohlíky a jiné pe?ivo, které fretkám ?asto taky chutná.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: M?že fretka ?okoládu?
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-09-07, 11:42
?okoládu v žádném p?ípad?!!!!!!!!!!!

zkus takové ty "?okoládové" bonbóny specieln? pro psy, pokud Ti jr tchože vyložen? líto, ale myslím, že m?že žít i bez toho :o)
Avatar

Re: M?že fretka ?okoládu?
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2009-09-07, 11:45
Tak mn? napadá, nevíte n?kdo, pro? psi ?okoládu nesm?jí? Je mi jasné, že pro n? není zdravá, že se mohou kazit zuby a tak. Ale to není ani pro lidi... Ale p?ijde mi, že ji psi nemohou z n?jakého závažn?jšího d?vodu, ale ten neznám.

Re: M?že fretka ?okoládu?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-09-07, 11:48
?okoláda je pro zví?ata toxická, nejsou schopná tam n?co št?pit, trávit bo tak n?co...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: M?že fretka ?okoládu?
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-07, 11:50
Žabka, tady je ?lánek o "?okolád? a psovi"
[primar.sme.sk]
Avatar

Re: M?že fretka ?okoládu?
Zaslán uživatelem/kou: domca (IP)
Datum: 2010-05-25, 16:39
To moje fretka taky!Jednou mi i jednu ukradl!Tak se mu jí vždy snažím zabrat.Zatím jí sn?dl velice málo a tak se mu nic nestalo.snažím se ho n?jak odnau?i aby jí papal ale zatí se mi ani jeden nevyda?il.
Avatar

Re: M?že fretka ?okoládu?
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-05-25, 19:30
domca snažila ses n?kdy zabránit dít?ti, aby jedlo ?okoládu, sušenky nebo bonbony? myslíš, že fretce vysv?tlíš, že tohle žrát nemá, že jí to škodí? nevysv?tlíš ani neodnau?íš, nau? se dávat si to na místa, kam se fretka nedostane.




[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: M?že fretka ?okoládu?
Zaslán uživatelem/kou: Dashenka (IP)
Datum: 2010-05-25, 22:03
200 g ?okolády je pro jezev?íka - psa smrtelná dávka takže si to vyvod co to m?že ud?lat fretce.nechápu jak se n?kdo na tohle m?že v?bec jenom zeptat??

Re: M?že fretka ?okoládu?
Zaslán uživatelem/kou: domca (IP)
Datum: 2010-05-28, 16:29
Musim to nutn? p?ilepovat ke stropu?Tam se Alex ješt? nedostal!JÁ se neptam,tak to taky nechápu.To prasátko bylo fakt malý a ješt? ho sn?dl hodn? málo!A ?okoládu už nedávám na st?l!(dávám jí do sk?í?ky, kterou ješt? nedobil!
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist