Aktuální stránka:16 z 24
Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-08-14, 20:07
Maruško, pokud se chceš držet pokyn? Chylíkové tak bych ho OPRAVDU izolovala se vším všudy. A brala ho v rukavicích.....aspo? ty dva dny.

Jinak ?íkala, že mu chybí svalovina...takže pokud mu chceš p?ilepšit...nechala abych calopetku calopetkou a dop?ála mu maso to mu u m? dost jelo. Ostatn? p?emíra calopetky mu m?že p?ispívat akorát k pr?jmu. ;)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-08-14, 20:32
Kone?n? jsem ve svém bordelu našla ?abíkovu zprávu z pond?lka: (jen pro p?ehled co se s ním d?lo)

sonografie, hematologie, biochemie, RTG, cytologie

Prednisolon 1% 1 ml,
Prednison 5 mg 1 bal,
Cepetor KH 1 mg/ml inj 10 ml
Spotchem Albumin
Spotchem Liver 1
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-08-14, 23:39
Maso dostává každej den, zrovna ho baští:)

V rukavicích ho beru, mám tu velkej balík 100ks takovejch t?ch chirurgickejch...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bailee dne 14.08. v 23:44.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-08-14, 23:52
Bailee: tak to je fajn.....snad nabere co nejd?ív n?jakou svalovinu.
Od potkan? bych ho držela radši dál.....aspo? ty dva dny.....



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: graciijka dne 15.08. v 00:41.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-08-15, 01:17
Jasný, tak já ho zítra pustím i b?hat v ložnici...
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-08-18, 11:01
Baille, jak je na tom ?abí?
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-08-18, 23:13
Skv?le. Vyholený b?íško mu pomalu za?íná zar?stat, je tam te? takovej sametovej:) dostal novou rouru, tak v ní v pokoji po?ád b?há sem a tam. Prášky zvládáme dávat, už si asi zvykl. Je to zlatí?ko. Asi mu i ty prášky pomáhaj, je dost aktivní, nezvykle moc:)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-08-19, 08:59
Tak to jsem fakt ráda, že je zm?na viditelná na pohled, doufám, že zm?nu k lepšímu prokážou i testy....
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2010-08-22, 21:50
n?co nového s ?abíkem? jak se má?
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-08-23, 01:11
Nového ne, další chemoterapie celkem daleko, díkybohu, i když už se to zas krátí. Prášky papá, lumpárny d?lá, no, co víc si p?át. Masí?ko mu šmakuje po?ád stejn?, se svoji specialitou(všechno maso odnosí z misky do rohu, p?ípadn? do roh?, záchodu a podobn?) nep?estal:) nezvyklá aktivita je taky po?ád, opravdu se divím, když to zví?e p?tkrát denn? chce ven- on, kterej vždycky venku b?hal jednou denn? tak dvacet minut, a pak, i když byl venku, tak zalezl a chrápal. Mazlivej je taky po?ád stejn?, takže mazlíme a mazlíme:) Snad se dá nemoc co nejvíc na ústup, jak jen m?že...
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-08-23, 13:30
Dnes nam dorazily granulky a dalsi Calopetka od Majdy, Cabikovi granulky moc chutnaj-nacpal se a sel spinkat...
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-08-24, 00:54
?abík objevil pod stolem krabici od v?cí od Majdy- máme zábavu na celej ve?er, jist? to všichni znáte:) hopká kolem ní, no, asi jí zítra nevyhodím, a chvilku mu ji nechám) P?ed chvílí dostal zas léky a Calopetku, dobrota nad dobroty:) vždycky jak u m? hajá a papá, tak je vid?t, že je fakt kost a k?že, ale snad brzo zas nabereme:) oškliv? se mi teda p?ed chvilkou zakuckal, za?alo to pšínutím a pak se upln? svíjel, ale už je zas v po?ádku, tak doufám, že se to nebude opakovat. Zle mu o?ividn? není, jdu ho tahat z koše, kterej jsem naprosto zám?rn? umístila na t?etí schod k posteli(jeden schod je vysokej asi 25cm, naho?e hladkej povrch, ale jeho velikej fret?í duch ho i p?es slabý t?lo hrav? p?ekoná!) :)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-08-24, 01:26
Ješt? m? napadá... kdybyste n?kdo m?l, nebo jste n?kdo v?d?l o frete?ce s problémem se struvity, co má dostávat dietu FCD Adultr Struvity Management pro ko?ky, mám tu skoro celé balení(balení je 1,2 kg, myslím, že 1,1 kg tam ješt? je), tak bych ho klidn? n?komu poslala, my už ho nepot?eujeme a p?ijde mi zbyte?ný ho vyhodit...
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2010-08-24, 12:46
Zkus to ješt? nabídnout do vlákna "bazar" t?eba se n?kdo ozve.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-08-24, 14:07
Ok, díky.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-08-26, 01:35
Tak zase píšu, tentokrát s mí? pozitivníma zprávama. ?abíkovo zakašlání asi nebylo ojedin?lý, dvkarát, t?ikrát denn? mi za?al lapat naprázdno po dechu, otevírá vždycky tlami?ku... není to v žádný ur?itý pozici, bývá to po probuzení(ráno a ve?er, když t?eba budím na prášek nebo tak), rychle ho dá do n?jaký jiný polohy a je to v pohod?, ale co to znamená, asi všichni víme. Samoz?ejm?, m?že se to zlepšit a nádor co mu tla?í na pr?dušnici se m?že zmenšit... otázkou je, za jak dlouho a jak to bude ?abík zvládat do tý doby. Jinak je aktivní, krásn? papá, hraje si, likviduje krabici od Majdy, leze po schodech, shazuje misti?ky z poli?ek- prost? normálka, ale tohle jeho lapání po dechu se mi moc nelíbí....
Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-08-26, 10:58
Asi bych to konzultovala s Chyldou...nebylo by dobrý kdyby jí Markéta zavolala?
Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-08-26, 10:59
Asi bych to konzultovala s Chyldou...nebylo by dobrý kdyby jí Markéta zavolala?
Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-08-26, 11:00
Asi bych to konzultovala s Chyldou...nebylo by dobrý kdyby jí Markéta zavolala?
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-08-26, 11:49
Tak zavolat jí m?žu i já...
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-08-26, 12:03
Tak zajdeme k veteriná?i, je to možná jen n?jaká infekce a díky chemo to jeho t?lo neni schopný zvládnout (?íkala Chylíková)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bailee dne 26.08. v 12:03.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-08-26, 12:11
Jsme objednaní k našemu veteriná?i na ?tvrt na p?t. Bude se muset ud?lat krev a kontroln? rtg, aby bylo vid?t, zda je opravdu problém v pr?dušnici(asi)
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-08-26, 17:00
Tak dikybohu ,,jen'' nejaka infekce, Cabik dostal antibiotika
Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-08-26, 20:03
No hurá......
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-03, 01:27
Tak tri tydny ubehly strasne rychle a nas zitra ceka dalsi chemo. Drzte palecky a kdo si na nas v 14.30 vzpomenete, budeme radi.

Cabik stale papa krasne, papa snad kazdou hodinu, prijde mi. Bohuzel ani vzhledem k tomuhle nenabira na vaze. Zitra zas zvazim u veta na poradne vaze, ale dokonce se mi zda, ze je porad lehci a lehci. Pak napisu, kolik mame. Nejvetsi hracka je stale velka krabice plna mensich krabic:-) snad je to na dobre ceste. Majdi, krabice od tebe je nejoblibenejsi!:-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Bailee dne 03.09. v 01:45.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-09-03, 09:04
?abí držím ti palce!
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-03, 10:09
Budeme na ?abíka myslet a držet všechny palce a packy!
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-09-03, 10:25
I mi budeme držet ?abíkovi všechny drápky co máme, a že je jich opravdu hodn?? :-)

Valkýra, Mija, Atlas a Antaios s pani?kou

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: Bailee (IP)
Datum: 2010-09-03, 18:44
Tak už jsme v klidu doma. Vzhledem k tomu, že se dneska brala i krev, tak máme tentokrát vyholenej krk, krev se bere odtamtud. ?abí?ek byl zase naprosto hodná fretka, a výsledky jsou taky fajn- krev je prý naprosto ukázková, jen malilinkato zvýšená mo?ovina, ale to prý nevadí, že je to vážn? malinko. Te? ?abík spinká. Chemo dneska teda asi snáší h?? než minule, spinkal celou cestu, to minule nebylo, trochu ublinknul, po??ral se a p?i p?endavání do klece se celej klepal... tak snad to zaspí, zlatí?ko.
Avatar

Re: SOS - fre?á?ek na ?abárn?...
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-09-03, 18:47
pokud je po narkoze a t?ese se, pak zah?ívat, neudrží si teplotu. sta?í petka napln?ná teplou vodou, podle toho, jak moc bude voda teplá ješt? zabalit petku do ru?níku, nebo n?jakýho hadru, aby to zas moc nepálilo

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Aktuální stránka:16 z 24


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist