8. podzimní setkání fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-08-27, 00:34
8. PODZIMNÍ SETKÁNÍ CHOVATEL? A P?ÍZNIVC? FRETEK V PRAZE

prob?hne
v sobotu 5. 9. 2009 od 14.00 do 16.30 hodin
v areálu CHVALSKÉHO ZÁMKU
v prostorách ŠPEJCHARU, ve 2. pat?e
Praha 9 - Horní Po?ernice, Na Chvalské tvrzi.
[www.chvalskyzamek.cz]

Vstup: ?lenové Klubu zdarma, ostatní 20,– K? za osobu
Nezapome?te si p?inést ?lenské pr?kazky, zajistí vám volný vstup na akci, slevy v klubovém obch?dku a m?žete uhradit a nechat si do pr?kazu potvrdit ?lenské p?ísp?vky.
Parkování: zámecké parkovišt? zdarma, p?ed zámkem 10,– K?/hod

Jsou p?ipraveny sout?že pro fretky:
probíhání rourou, p?echod lávky a nejsympati?t?jší fretka
I pro jejich milé pání?ky a pani?ky:
o nejlepší švestkový kolá? – p?ineste vlastnoru?n? upe?ený kolá?, nakrájený na malé kousky, aby všichni mohli ochutnat a dát vám sv?j hlas
fotografická sout?ž – max. 5 fotek formátu A4–A5 zasílejte poštou na adresu Klubu nejpozd?ji do 31. 8. 2009
A další lákadla:
klubový obch?dek pro radost fretkám (pelíšky, postrojky…)
i pání?k?m (veterinární p?íru?ky, samolepky, šperky, tri?ka...)
dobro?inný obch?dek – výt?žek je ur?en pro FOFR
dobro?inný bazárek – výt?žek je ur?en pro FOFR (pokud máte doma n?co do bazárku, co se vašim fretkám nehodí ale jiným by mohlo, p?ineste to s sebou – ?isté, použitelné, s neprošlou dobou expirace…)
ANF - prodej krmiva (napište mi prosím SZ, pokud budete mít zájem o koupi)
Obch?dek u Majdy – možnost objednání zboží p?edem, na adrese [www.obchudekumajdy.cz]

PO UKON?ENÍ PROGRAMU NÁSLEDUJE (cca od 17 hodin) ?LENSKÁ SCH?ZE


POVINNÁ VETERINÁRNÍ OPAT?ENÍ:
Mít s sebou o?kovací pr?kaz nebo pas fretky s platným záznamem o
- o?kování proti vzteklin? staré max. 1 rok a min. 30 dní
- o?kování proti psince staré min. 2 týdny, max. rok
- veterinárním osv?d?ení staré max. 3 dny (veteriná? by m?l zkontrolovat dech, teplotu, uši)
Vpušt?na budou pouze zví?ata klinicky zdravá a bez svrabu v uších!!!
Pokud se chystáte na akci s fretkou, doporu?uje se preventivní podání Probican pasty (podrobnosti v pozvánce na Se?).


!!! Pro zajišt?ní programu jsou pot?eba DOBROVOLNÍCI !!!
Pokud n?kdo zap?j?í pro ú?ely tohoto setkání rouru(y) na probíhání, budeme rádi!
Vstupné, p?ísp?vky - NESS
Zápis startujících – JI?INKA, ERIN (?)
P?ejímka fretek – MVDr. Bošti?ka + MILADA
Zdravotník - VENDULA R
Probíhání rourou (m??ení ?as?) – ???
P?echod lávky (m??ení ?as?) – ???
Sout?ž o nejlepší švestkový kolá? – ???
Klubový obch?dek – HANKA + ???
Dobro?inný bazárek – ???
Dobro?inný obch?dek – ???
S?ítání hlas? sout?že Nejsympati?t?jší fretka - ???
Úklid po akci (mimo jiné po sob? musíme i vyt?ít) - ???


DOBRO?INNÝ BAZÁREK
Hromadí se vám doma pot?eby pro vaše ?ty?nohé milá?ky, které nesplnily sv?j ú?el dle vašich p?edstav a nevíte co s nimi?
Vlastníte-li takové p?edm?ty (záchodky, lopati?ky, hra?ky, granulky...), m?žete je s sebou p?ivézt na akci a dát do DOBRO?INNÉHO BAZÁRKU.
Co nenašlo uplatn?ní u vás, m?že se hodit n?komu jinému :o)
* Do BAZÁRKU p?ijímáme pouze v?ci funk?ní a ?isté! Granulky a potravní dopl?ky mohou být na?até, ale nesmí být zkažené a nesmí mít prošlou expiraci!
* Umíst?ní p?edm?t? do BAZÁRKU je zdarma.
* BAZÁREK se nazývá DOBRO?INNÝ proto, že za každý obdržený kus z n?j v?nuje nový majitel p?edm?tu 20,- k? do FOFRu (pokud chce, m?že i více ;o). Pokud je p?vodní po?izovací cena p?edm?tu nižší než 20,- k?, bude aktuáln? upravena i jeho sou?asná symbolická cena.
* P?edm?ty, které nenajdou nového majitele si po ukon?ení akce vezmou p?vodní majitelé zp?t!!! P?ípadn? mohou být tyto p?edm?ty v?novány n?které ze spolupracujících záchranných stanic.



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: Vendula R dne 27.08. v 00:58.
Avatar

Re: 8. podzimní setkání fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-08-28, 22:54
Tak tohle vlákno strkám zase dop?edu, neb chybí spousta dobrovolník?.....
Avatar

Re: 8. podzimní setkání fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2009-08-28, 23:21
prisla bych pomoc nebo se alespon mrknout a poznat nove lidicky, ale bohuzel 5.9. mam vystavu potkanu a mysi v lounech, kde jsem do rana do vecera jakozto vystavovatel :/

Re: 8. podzimní setkání fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-08-31, 10:21
tak to zas posunu výš
ahoj, my dorazíme, sice bez fretek (jenom Kuny), ale bohužel jako dobrovolník bych byla na nic s jedním prckem na b?iše a druhým za ruku :o)


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: 8. podzimní setkání fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-08-31, 10:24
Ahoj, cht?la jsem se zeptat, od kolika hodin jsou pot?eba dobrovolníci? Mám n?jaký program p?edtím, jsem schopná dorazit opravdu až na tu druhou hodinu. Pakliže to neva, tak se dobrovoln? hlásím k dobrovolni?ení...
Avatar

Re: 8. podzimní setkání fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-08-31, 11:03
ja se omlouvam, ale zrovna tento vikend stehujem, takze se neurvem ani na pet minut... uzijte si to

Re: 8. podzimní setkání fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2009-08-31, 20:37
ja mam az do pul treti skolu, ale pak se chystám dorazit, tak m?žu pomoct kdyžtak potom a na sch?zi budu taky hlasovat :-)

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: 8. podzimní setkání fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-08-31, 23:06
Lidi?ky, je to bída! Takhle ta akce asi dopadne dost tristn?, když tam nebude mít kdo dobrovolni?it... Vím, vyhodila jsem info dost pozd?, ale my prost? nic NESTÍHÁME :-/

Dobrovolníci by se m?li ideáln? sejít alespo? p?l hodiny p?ed za?átkem.

Anii, bezva :o) pokud p?ijdeš p?esn? na ?as, budeme s tím po?ítat - více v SZ.
Avatar

Re: 8. podzimní setkání fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: janaT (IP)
Datum: 2009-09-01, 18:43
Já už sice jsem zm?nila plán, ale pokud by bylo zapot?ebí, tak mám taky dv? zdravé ruce volné. Sta?í pokud ?eknete nejpozd?ji v pátek do n?jakých 0.2 hodin v noci a klidn? p?ijedu bez fra?ulí sama a m?žu celý den pomáhat. Stejn? prý má celou sobotu pršet, tak bude aspo? napln?ný ?as a piškotci to doma jednou vydrží sami. Stejn? zlobí a necht?jí se nechat chytit do klece. Po prázdninách jsou rozb?oukaní, že jsem zv?davá jak je budu krotit až te? budeme muset ráno všichni odejít do práce.
Vlaky mi jezdí celkem v pohod?, už jsem si je i vyhledala, takže další pomocník je tu.

Re: 8. podzimní setkání fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-09-02, 01:28
Jani, DÍÍÍKY :O)))
Dádo, po akci bude také každá ruka dobrá ;o)

Jinak je to ale bída bídná - za t?chto podmínek, kdy se tragicky nedostává dobrovolník?, budeme muset obávám se zrušit n?jaké disciplíny, protože je nedokážme všechny zajistit... :-/
Už se "t?ším", až tu zas n?kdo bude f?ukat, že se nikde nic ned?je...ono totiž když se kone?n? d?je, tak by se nejrad?ji všichni jen bavili a nikdo nic ned?lal... :ó(

Ješt? bychom uvítali n?koho s autem, který by bude toho hodn? a my to velmi pravd?podobn? do auta všechno nenarveme.
Avatar

Re: 8. podzimní setkání fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-09-04, 15:46
Tak už zítra :o)

Dobrovolníci, pokud m?žete, p?ij?te prosím už po 13. hodin? - práce s p?ípravou akce bude dost...

Sout?žící, nezapome?te krom fretek ;o) o?kováky s platným o?kováním proti vzteklin? a psince a osv?d?ení o zdravotním stavu od veta ne starší 3 dn? (t.j. 3. - 5. 9. 2009). Také n?jaké ty švestkové kolá?e nebo buchty do sout?že a dobrou náladu.
Avatar

Re: 8. podzimní setkání fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-09-04, 17:26
ahoj, tak hlásím, že asi nejspíš nedorazíme. Malýmu je od rána špatn? :o(


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: 8. podzimní setkání fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-09-04, 17:34
Iv?o, to je škoda :ó( Hlavn?, a? se vám andílek brzy uzdraví!
Avatar

Re: 8. podzimní setkání fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-09-04, 18:26
Už vypadá líp, skoro dob?e, ale asi nebudu mít odvahu zítra jet. To by musel být opravdu úúúpln? v pohod?. No nechci nic riskovat.



[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: 8. podzimní setkání fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-09-08, 01:06
Koukám, že všichni taktn? ml?í. Nu což, "šlápnu" do toho já. V sobotu na Špejcharu ve Chvalském zámku zavládla doslova "rodinná" atmosféra - dobrovolník? se nakonec sešlo dost a ješt? jednou jim všem moc d?kuju, že dorazili a pomohli! Stejn? tak Majd?, která více mén? zbyte?n? vlá?ela sv?j obch?dek tam a zpátky... Dobrovolník? se sešlo, ?ekla bych, víc než sout?žících a divák? - p?išly 3 fretky, z toho 2 nevyhov?ly veterinárním podmínkám, tak jim nebyl povolen vstup, takže se konala akce pro cca 15 návšt?vník? a 1 fretku, kterážto byla už svým jménem p?edur?ena k tomu, aby byla (nebo vlastn? byl) univerzálním vít?zem všech fret?ích sout?ží - fre?á?ek BEST si nejen získal svou roztomilou povahou srdce všech p?ítomných ale odnesl si i všechny diplomy :o))
Fotosout?ž vyhrála Pavlína Kasslová a sout?ž o nejlepší švestkový kolá? Jana T. Pravda, kolá? byl v sout?ži také jediný....nicmén? byl TAK dobrý, že v??ím tomu, žeby stejn? všechny ostatní rivaly položil na lopatky ;o)
Tolik z té veselejší stránky srazu. Druhá stránka je pon?kud pochmurn?jší - lidi, kde jste byli? Tolik zbyte?n? promrhaného ?asu, energie a pen?z...
Avatar

Re: 8. podzimní setkání fretek v Praze
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2009-09-09, 15:45
tak to vyjde p?íšt?, my jsme dorazili dost pozd?, ale i tak jsme utratili tolik jako bychom dorazili už na za?átek :oD Byli jsme rádi, že jsme vás vid?li.


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist