Jít na stránku:  Předchozí123456789Další
Aktuální stránka:5 z 9
Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-02, 21:02
je po?ád vid?t :o) je ale tak nepatrný, že na t?ch fotkách skoro vid?t není

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-05-02, 21:41
Hanulko: Drá?ek je krasavec. Je to moc p?kný klou?ek a zaslouží si být š?astný. A u Tebe bude. Jsem si jistá. Jsem dnes na m?kko. Dnes jsme totiž slavili Bení?kovy druhé narozeniny. Všichni, okurkový d?da, Winky , Bení?ek, dcera, Casinka a já jsme grilovali. Je mi moc líto, že se Giginka oslavy nedožila. I ostatní kluci Kubí?ek, Jimmy, Nubbí?ek, Dodi a Gino dnes slavili. Psali jsme si sms a cht?la bych p?ipraviát rodinnou akci u nás na zahrad?. Ješt? dáme v?d?t a o prázdninách se ur?it? sejdeme.

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-05-02, 22:07
Liduško Beníkovi gratulujeme!!!! Posíláme okurkovou pusu od Alfiho, Eny, Ely a devíti malých sle?en.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-02, 22:13
Líduško, tak Bení?ek už má druhé narozeniny.. Utíká to jak voda.. Damián bude slavit druhé narozeniny 4. kv?tna a Doruška 6. kv?tna ro?ek.
O Drá?ka se postarám jak nejlépe budu um?t:) Budu dodávat fote?ky jak rosteme:)

Málem bych zapomn?la, Bení?ku, gratulujeme! P?ejeme ti spoustu š?astných let plných lumpáren, okurek a lásky:) Damián, Doruška, Dracoušek



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: hanulka dne 02.05. v 22:18.
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-05-02, 22:18
Zuzi, Bení?ek moc d?kuje. Je znaven. Leží natažený v pelíšku a už bodpo?ívá. Winuška tady ješt? lumpa?í, okusuje mi nohy a chce si ješt? hrát.Za celý dnešní den toho nab?hala moc a moc, ale je to náš nezmar. Má po?ád málo. Doufám jen, že jim nebude špatn?. Jejich b?íška dnes nem?la dno. ?ervená paprika, okurka...granule, masí?ko s mrkví.... Malé sle?ny a ostatní sme?ku zdravíme. Ráda se p?ijedu na "drobotinu" podívat, pomazlit se.

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: olsiha (IP)
Datum: 2009-05-02, 23:01
Hanulko a Liduško: Všem kv?tnovým oslavenc?m gratulujeme a p?ejeme hodn? krásných let plných "lumpáren", mazlení, mlsání a ...... Kelynka
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-05-02, 23:32
Doruško, Damiánku, Drá?ku a Kelynko,všem d?kuji za p?ání k narozeninám. Zase tady totiž lumpa?ím a nechce se mi spinkat. Dnešní den jsme si s Winulí opravdu užívali. Na zahrad? jsme vyhrabali u hrušky po?ádnou díru. Omrkli okurkovému d?dovi rostlinky ve skleníku (už tam jsou,ale zatím žádné okur?i?ky), ty mi zatím pani?ka musí kupovat. Papri?ky jsem dneska také papal, ?ervené a vzpomenul jsem si na Brutíka. Ten by si ur?o také dal. N?kolikrát jsem otev?el šuflík v kuchyni a dokonce jsme vyhrabali kv?tiná? v obyváku. A to grilování na mou po?est se mi líbilo. Dokonce jsem ochutnal domácí ostružinové víno (d?dova výroba). Co na tom ti lidé mají, taková paprika je mnohem lepší. Dostal jsem dortík a pani?ka nás fotila a jak ji znám, ur?it? se bude chtít pochlubit. M?jte se všichni krásn? a dobrou noíc.
Beník

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-04, 08:53
Dnes slaví Damiánek 2 ro?ky!:)
Malý Drá?ek se za?íná projevovat, v?era už se rozdovád?l tak dokázal i siln?ji stisknout:)) Slavíme první úsp?ch - sám si našel napáje?ku a napil se. Druhý úsp?ch je, že krásn? nabíráme - dnes 530g. Papá krásn? masí?ko, ale nejvíc mu chutná kot?cí mlí?ko a vlo?ky.
Ouška jsme vy?istili, zakápli Frontlinem a zítra jdeme na kontrolu. Už abychom byli nao?kovaní a mohli chodit ven, p?ítel je jím opravdu "postižen" a hned jak jsme se v?era vrátili z výletu, tak tahal malého z klece a mazlil se s ním. Co ovšem nechápu, že nadává na dosp?láky, že smrdí jak tcho?i, ale pach malého mu nevadí, p?itom m? p?ipadá fakt o hodn? horší než pach velkých fretek.. Je to moje t?etí frete?ka, všechny mám odmali?ka, ale pokaždé se divím tomu, že mlá?ata mají takový divný odér z kožíšku:)))

Ješt? foto Damiánka ze v?erejška:)) Je to mobilem, fo?ák po?ád nemám:(
Avatar

Přílohy: Fotografie0222.jpg (96kB)  
Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-04, 09:02
Gratulôujeme Damiánkovi k narozkám :-))
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-05-04, 09:06
Milý Damiáne, p?ejeme ti hodn? zdraví?ka a št?stí?ka, spoustu nasyslených pot?ebných v?ci?ek a hodné skorosourozence:-)
želva+barnie
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-05-04, 17:14
Damiánku, p?ejeme k Tvým narozkám vše
nej, nej, nej, aby se ti da?ilo a na sv?t? líbilo.
B+W+pani?ky

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-04, 22:04
Damiánek moc d?kuje za p?ání?ka!
Takže aby toho malý nem?l málo, dneska jsem si všimla, že má jedno o?ko jiné než druhé.. Jsem si na to musela p?j?it brýle, protože jsem nap?l slepejš ale brýle nevlastním (no, je to se mnou t?žký..), no a malý má vrostlé ?asy dovnit? do oka.. Prost? to, co má z toho oka ?ouhat, roste naopak - dovnit?. Zítra jdeme na vet..
Co s tím, máte n?kdo zkušenost? O?i?ko nep?ivírá, jen se mi zdá troši?ku "vyschlejší" než to druhé. Nic nenasv?d?uje tomu, že by mu to p?ekáželo v pohledu, pokud by to byla kosmetická vada, tak se nic ned?je, ale mám pocit, že ho to musí bolet:(

o?i+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 22.06. v 09:23.
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-05-04, 22:10
n?co takovýho tu n?kdo psal a tuším, že mu museli ?asy pravideln? nechat vytrhávat ?i co :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-05-04, 22:15
Re: Oteklá vulva u kastrované sami?ky
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2005-11-08, 11:17
MF: To nás ješt? v prosinci ?eká zákrok u Šupiho - jak mu zar?stají ty ?asy - respektive rostou dovnit? o?í?ek místo ven, tak jsme s paní doktorkou Chylíkovou domluveni na zákroku - nakonec ho p?i tom uspí (p?vodn? plánovala jen lokální umrtvení, ale p?i poslední kontrole zjistila, že Šupíno je totáln? k neudržení) a ?asy mu vytrhá. Poté se bude hlídat, jak znovu porostou a p?ípadn? se p?istoupí k dalšímu ?ešení. Takže budu mít doma dva marody :o)). Máš ale velkou pravdu v tom, že je lepší, když s nimi budu doma a budu je mít pod kontrolou, než abych k nim lítala z práce.

Jinak na Šejdru budeme ur?it? pozdravovat !!!


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-04, 22:30
hanulko, u zv??e s tim skušenosti nemám, ale tento problém mn?la má matka, ?asy se jí taky museli vytrhávat, mn?la ?áké masti a ?asem se to upravilo...ale ze za?átku jí to dost bolelo, d?elo jí to o?ní bulvu.
Chudinka malej :-(
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-04, 22:32
žofi, moc d?kuju, já nic o tomhle nemohla najít.. Drá?ek je ale ješt? moc malý, nakrozu bych si fakt netroufla.. Zeptám se, co se s tím dá d?lat.. Fakt mám strach že ho to bolí, o nic jinýho mi nejde..
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-04, 22:33
Johanko, ono to je p?ímo "položené" na o?i?ku, takže jsem to zas o?vala, když jsem zjistila, že to není jen n?jaký chloupek.. Pro? musí tak malé zví?átko tolik trp?t:((((
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-04, 22:35
hanulko, jestli to nepújde ?ešit radikáln?, tak aspo? n?jak chránit tu o?ní bulvu (masti? kapky? nevim....), aby ho to nebolelo...jestli to sou fakt ?asy...
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-04, 22:39
Johanko, vzhledem k tomu, že ješt? v pátek m?l skoro polovi?ní velikost než fre?ák kterého jsem si v jeho v?ku donesla, tak si myslím, že je opravdu ješt? moc malý, takže budem muset asi po?kat.. Ale taky m? napadlo n?jak mu ulevit-kapkami nebo mastí a n?jak to o?i?ko zvlh?it, aby to tak nebolelo.. Uvidím, co na to vet, každopádn? na nás zítra myslete.. Ach jo co si ten malý ješt? bude muset prožít, aby m?l kone?n? klid:((
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-05, 20:30
Tak, na o?kování jdeme ve ?tvrtek, jinak vet je toho názoru, že pokud se s tím malý narodil, tak to není t?eba hrotit a ihned odstra?ovat - mám na mysli ty ?asy vrostlé dovnit? o?i?ka. Každopádn? až bude Draco v?tší, m?žeme se domluvit na zákroku. Vlh?íme Opthalmem nebo tak n?jak.. Velká lahvi?ka zvlh?ujících kapi?ek do o?í.
K seznamování - zhý?kaný "jediná?ek" Damián se miminku v?nuje mnohem víc než Doruška, ta ho kupodivu nevzala s takovým nadšením, role se prohodily a Doruška si chodí st?žovat k pani?ce a sy?í jak najatá, zatímco Damián se s malým nahán?jí:)
Takže d?stojný pan Damián a Drá?ek:
[wildhoney.rajce.idnes.cz]
Srovnání velikostí aneb kilo a p?l rozdíl:
[wildhoney.rajce.idnes.cz]
A ni?ení ostr?vku:))
[wildhoney.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-05, 20:35
Jééé Hani, ten je boží, já už se tak t?ším až budeme mít mimíska taky doma.....hele do toho pelíšku s palmama lezou a spí tam?
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-05, 20:40
Doruška ne, ta spí zakuklená v dome?kách.. spí tam Damián a dokonce se mi tam vejde i Terezka (moje mini ko?ka),ta tam spí ?asto:)))
majdi a mimísek je balzám na nervy.. I když vyžaduje tolik pozornosti a po?ád hodn? plá?e, tak je krása vid?t to roztomilé stvo?ení jak skota?í:)
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-05, 20:49
Jsem jim to po?izovat necht?la, ale asi p?ibude další krám, o kterej zakopávám :-)
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-05, 20:52
majdi, já když ráno rozespalá procházím tou jejích p?edsíní, tak jen šoupu nohama po zemi a odsouvám p?edm?ty abych je nerozšlápla nebo nerozbila.. Nej?ast?ji takhle rozšlapávám NEJOBLÍBEN?JŠÍ balonky a vibrující myšky, které pak nevibrují..:D škrabadla a postýlky se snažím umis?ovat co nejblíž ke zdi, aby se to neválelo p?es p?l bytu, ale asi víš jak to dopadá, když si fretky st?hují v?ci tam, kam pot?ebují..to jen k tomu doslovnému "zakopávám":)))
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-05, 20:59
hanulko,
nem?žu si pomoct, drá?ek je prost? úžasnej!! no jasn?, hlavn? proto, že bys mi klidn? mohla tvrdit, žes od n?koho získala ba?ovo fotky "z mládí"... fakt neuv??itelná podoba - packy, náprsenka, miniproužek, dokonce i ?enich ?ernor?žový kropenatý... :o)
odkud že to je? oblast?

a omlouvám se za OT
majdo,
jdeš do mimina? už máš vyhlídnutý? myslím t?eba p?edb?žn? - chovatele. a zas kluka nebo holku?
každopádn? - p?eju hodn? radosti a co nejmí? h... kolem... :o)

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-05, 21:02
jo hele, a i barva - to nebude tcho?ák... se mi teda zdá podle fotek. že jde taky spíš do st?íbr?áka

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-05, 21:05
No jo, jdu do mimina..mám zamluvenýho sv?tlýho kluka u Zany, v ned?li pokud budu fit tak se na n? jedem podívat :-)
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-05, 21:09
Marti- to není OT, to je Drá?kovo osobní kafrací vlákno, škoda že to nejde p?ejmenovat:)) Každopádn? už mi více lidí ?eklo, že je spíš st?íbrný než tcho?ovitý.. No to je tak když si je ?lov?k jistý, že je "to" tcho?ovité:)) A kdybych to um?la, dala bych si tu práci a ud?lala bych koláž z fotek alá Ba??v Drá?ek, schváln? jestli by je n?kdo od sebe rozeznal:D Jsou si fakt neuv??iteln? podobní.. Drá?ek pochází z P?erova, žel víc o n?m nevím, ani kolik m?l sourozenc? nebo jak vypadá maminka:(
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-05, 22:39
aha, tak to nebudou p?íbuzní, nebo vzdálen?jší :o)
ba?ovo rodi?e jsou z varnsdorfu, resp. te? si nejsem jistá, jestli oba nebo otec z prahy.
na p?ejmenování vlákna se zkus domluvit se sebastiánem (ur?it? jste v kontaktu, ne?), sta?í když zakladatel vlákna p?ejmenuje první p?ísp?vek, tzn. pod p?ísp?vkem tla?ítko "upravit" - a m?že zm?nit cokoli v?. názvu vlákna. všechny p?ísp?vky následující už budou mít nový název, ale hlavn? - zobrazovat se bude taky ten nový.

majdo, tak to ti teda závidím :o) taky si ?íkám, kurvažfix, že bych si dala ?íct mimino, ale ono se pro m? ur?it? n?kde n?jaký NECHT?NÝ chystá, jednou teda. te? mi sta?í ty t?i, co mám - a doufám ješt? dlouho mít budu :o)

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-06, 09:13
Hanulko jen v rámci své paranoje bych to o?ko sledovala :-)

Vlákno p?ejmenovat podle mne jde, ale na na za?átku, jed od nékterého tvého p?ísp?vku....na za?átku by ho musela p?ejmenovat Sebastian
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456789Další
Aktuální stránka:5 z 9


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist