Jít na stránku:  Předchozí123456789Další
Aktuální stránka:6 z 9
Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-06, 10:44
hanulko,
nedalo mi to a vyhrábla jsem doma ješt? n?jaký starý fotky :o)
mrkni na drá?ka. teda - na ba?u! :o)
[martinavonmost.rajce.idnes.cz]
(u každý fotky je napsáno, kolik mu bylo dní)

p.s. je to focený ješt? u mámy, dom? jsem si ho brala, když mu byly už dva m?síce



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 06.05. v 10:55.

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-06, 10:56
Marti, to není žádnej Ba?a!! To je moje miminko a nep?eju si abys ho vystavovala na svých stránkách:D:D
Hele ale Drá?ek je taky "bota?" už mi stihl jedny boty zni?it:))
[wildhoney.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-05-06, 10:59
holky ti dva jsou uplne stejni
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-05-06, 11:12
Jeee...v tom zachode...fotka od Martiny...to je srandovni...:)))...
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-06, 11:25
to je ba?a s bráškou - majdiným pitrísem (nebo pitrýsem??). ješt? u mámy se p?edhán?li, kdo se trefí, ale když jsem si ho p?ivezla dom?... škoda slov!!!
:o)))
(ale dneska je z n?j slušnej, uctivej a v?bec DOB?E VYCHOVANEJ fre?ák)

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-06, 11:28
Nó za to Pitrýsek je prase všech prasat. Od Kryšt?fka okoukal (jak už se Kryš?fek ani nedostal do zách?dku) že se dá prase?it do rohu klece skrz mríže...když tu sedím, tak jde zp?sobn? do zách?dku, ale když tu nejsem, tak na to pe?e a hodí to vedle...
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-06, 11:33
Jó tak o ?istotnosti škoda mluvit.. Pokud vstane stejn? jako jiná fretka a vidí ji jak jde na wc tak state?n? tla?í na jednom wecku.. Ale jakmile je tam sám a nemá koho by "kopíroval" tak je mu to šumák a vy?urá se t?eba když zrovna jí, rovnou u misky. Nej?ast?ji b?há v obýváku, takže jsem ho obsypala menšíma weckama ve tvaru trojúhelníku, dosp?lá fretka se tam vejde ale ko?ka ne, proto je tam mám. Tak i když se jim poda?ilo nepos.. podlahu a ty wecka byly použité, tak Tereza naštvaná že jim nem?že zechcat jejich wecka, ty záchodky všechny vyhrabala a všude jsou nalepené hrudky. To jsou ty chvíle, kdy si ?íkám, který blb mi nakukal, že nutn? pot?ebuju ko?ku:)))
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-06, 11:57
tak já teda se musím pochválit (nikdo jinej to za m? neud?lá :o)) - mám všechny t?i kluky vícemén? ?istotný (a fakt spíš více než mén? :o)), dokonce i toho PRASOjácu se mi po p?lro?ním (velmi velmi usilovným!) p?esv?d?ování a odchytávání poda?ilo p?emluvit, aby chodil tam, kam se má... ale byla to fuška neuv??itelná, protože ve dvou letech u?it fre?áka ?istot?... to snad ani nikomu nep?eju :o)))) hlídala jsem ho jak ost?íž, a b?hala za ním jak blb, fakt p?esn? jak jsem to tehdy popsala v tý povídce "kterak nau?iti tcho?e ?istotnosti" :o)

ale majdo, já mám dojem, že pitrýs bejval ?istotnej, nebo ne? že já k?u?ela, jakej je ba?a doma najednou ?un? a tys ?íkala, že pitrýs chodí zp?sobn?? že to tak bylo??

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-06, 12:37
No jasn?...pitrýsek chodil zp?sobn? na záchod, jenže jak vid?l Kryštofa, že tam nemusí...a to fakt už ke konci v?bec nešlo, tak to házel do rohu taky...takže te? za?ínáme odznova, jakmnile ho vidím, že leze do zách?dku, tak chválím a uplácím crossyskama...za ty by dal život...jenže odejdu vedle a prase šup a už to zase hodí mimo
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-06, 12:42
hanulko, malý mimi kopíruje matku....a Drá?ek nemn?l moc koho, takže te? se u?í od starších fretke :-))) proto nechodí na WC na 100%. Ale jestli té to uklidní, tak to nechodí ani rozmazlenej 5-ti letej Vl?ák, kterej se to mohl sakra dlouho od mámy u?it :-)))
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: Zana (IP)
Datum: 2009-05-06, 13:39
No my jsme si taky zad?lali na pr?švih - Sticky byla super, m?li jsme ji na volno (když jsme byli doma) a vzorn? se vracela na wc do klece, na 99% (tak jednou za m?síc hromádka jinde).Prost? dokonalá fretka.

Jenže jak byla b?ezí, byli jsme na ni šílen? opatrní a za nic jí moc netrestali (aby nem?la n?jaký stres, že jo). No znáte to sami - jak jí to jednou prošlo s pohým napomenutím, tak máme permanentní stanovišt? pod pe?i?ákem, za postelí pod sk?íní (to nejsou dv? místa - to je ZA postelí a navíc POD sk?íní).... Samý místa kam se skoro nedostanu a nem?žu to po?ádn? vy?istit. Uáááá!!!!

No a navíc není líná, když jí pustím (te? jí máme spíš zav?enou, aby neschovávala mimíšky po pokoji) jít se vyd?lat pod sk?í? a pak se spokojen? vrátit do pelíšku. Desetkrát jí vrátím na wc, desetkrát v n?m postojí a p?edstírá. Po jedenáctý mi zdrhne pod sk?í?, kam na ni nem?žu....
Budem se st?hovat - p?íšt? nábytek zásadn? až na zem, doražený ke zdem!!!!!!
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-05-06, 13:48
tak já mám zano opa?ný sen, na zemi pro jistotu v?bec nic, všechen nábytek zav?šený na zdi, abych všude vid?la a fretka nemohla nikam zalízt:-)
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-06, 21:31
Johanko, já vím. Damián m?l na u?ení ?istotnosti dva roky.. a dodneška jde v p?ípad?, že se mu nechce na wc, kamkoliv vedle toho wc. D?vod nechápu, v kleci je 100%ní.
Jinak máme další pokrok - koušeme:))) A to docela fest, takže te? se snažím rozdovád?nému prckovi vysv?tlit, že "zub na kost" není nejlepší komunikace:))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: hanulka dne 06.05. v 22:13.
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-07, 09:19
hanulko, aspo? je vid?t, že s tim jménem sme se nesekli....a taky že je Drá?ek zdravý, má se dob?e a bude z n?j fre?ák se vším všudy :-)))
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-05-07, 18:04
Bení?ek s Winuškou p?ejí Dorušce k v?erejším narozeninám hodn? zdraví?ka a málo zlobivé "kluky".

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-05-07, 20:40
Hanulko - gratuluju k p?írustku ;o))))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-07, 21:45
Líduško, Bení?ku a Winky, Doruška moc d?kuje za p?ání?ko, kluky vychovává podle svého:)) A? je mr?avá, tak fret?í gang vede skv?le:))
Amonn: D?kuju, užívám si ho:))

Takže novinky: Drá?ek už pije sám, dokáže si vylézt na patro a po nohavici se mi vyšplhá do náru?e, je sladký:)) Že mi do té náru?e šplá proto, aby m? kousl do nosu, snad nemusím ani ?íkat:D T?i dny jsem te? naše miminko nevážila, ale p?ibírá raketovou rychlostí a za chvíli mi p?eroste Dorušku:) Jestli bude konkurovat i Damiánovi, na to jsem moooc zv?davá:))

Dneska jsem se op?t snažila o fotky, ale jak je známo, fret?í mim?o je t?žké vyfotit, jelikož má po?ád n?co na práci.. ;)

Johanko, tohle je to o?i?ko s t?ma zarostlýma ?asama, myslela jsem, že to nep?jde vid?t na fotce, ale jde to vid?t docela dost. Je to pravé o?i?ko.
[wildhoney.rajce.idnes.cz]

A tady mám kone?n? všechny t?i svoje fre?ulky..
[wildhoney.rajce.idnes.cz]
[wildhoney.rajce.idnes.cz]

No a tady d?kaz, že je to opravdu drak:))
[wildhoney.rajce.idnes.cz]

Jinak by m? zajímalo, pro? se mu odrážejí ty o?i do modra.. Má je takhle ob? dv? na pár fotkách..
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-05-07, 22:28
hanulko, a už se jinejch fretek teda nebojí, ne? jak jsi zkraje ?íkala

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-07, 22:43
Ze za?átku se jim docela dost vyhýbal.. Doruška je dost od rány, tak té se i bál.. Ale ona by mu neublížila, moje fretky nejsou "mláti?ky", takže brzo zjistil, že nedostane na budku a naopak si docela dovoluje :)
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-08, 01:25
hanuklo, já vim že blb? vidim...ale na žádné té fotce nevidim ?asy....vidim jen že to pravé o?ko mi p?ipadá, jako by mn?l na n?m šedý zákal (katarakta)...no ale múžu se mýlit, z fotky to je t?žko....
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-08, 01:32
Johanko, to jde vid?t dob?e jen na té jedné, jinak by m?l mít to o?i?ko zdravé až na ty ?asy.. Psala jsem si o tom s Henou a byla jsem p?ekvapená, že to je genetická vada, tedy že by to p?enesl i na potomstvo, m?la jsem za to, že se to prost? m?že stát jakémukoliv jedinci, ale podle všeho to má opravdu vrozené. Nejd?sn?jší na tom je, že nevím, jak skon?ili jeho sourozenci a pokud je to d?sledek p?íbuzenského krytí (jak mi Hena nazna?ila), tak pot?š košt?.. Jelikož "chovatel" je ur?it? množí vesele dál:(
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2009-05-08, 10:20
Hanulko, máš krásnou sme?ku. Drá?ek je už p?kný cvali?ek. Je vid?t, že se má dob?e. Z fotek je patrné, že si Damiánek uživá p?ítomnosti malého uli?níka.

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-08, 20:04
Hanulko, asi sem natvrdlá....co je genetická vada? Vtá?ení ?as? A z ?eko se usuzuje na genetickou vadu?
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-08, 20:13
Johanko, psala mi to Hena. Nicmén? já nem?žu nic potvrdit ani vyvrátit, bohužel a? hledám jak hledám, tak na internetu mi to nic nenašlo.. Byla bych moc ráda, kdybych zjistila více.

Ano, jedná se o to zar?stání ?as.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: hanulka dne 08.05. v 20:14.
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-08, 20:19
Tak už jsem kone?n? n?co našla..
[www.veterina-info.cz]

Ale že bych z toho byla p?íliš chytrá se ?íct nedá :(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: hanulka dne 08.05. v 20:27.
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-05-08, 20:30
tady je n?co o onemocn?ní o?í: [www.cocker.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-08, 20:31
Distichiáza je vrozená, jsou to dv? ?ady ?as, p?i?emž jedna je ta "zlobivá".
Trichiáza je jedna ?ada ?as vyr?stající ze správného místa špatným sm?rem..

Ale co z toho máme nevím, malý sebou moc mele, takže nepoznám jestli jsou dv? ?ady ?as nebo jedna..
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-08, 20:35
holky díky, nevim jestli sem to pochopila dob?e, ale ta vada rústu ?as nemusí být permenentní...po odstran?ní ?as by už k jejich dalšímu rústu nemuselo dojít.
Každopádn?, jak sem psala, že moje matka mn?la tento problém, tak jí myslím 3x opdstranili ty ?asy, které rostli do oka a pak už se problém neobjevil.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 08.05. v 21:26.
Avatar

Drá?k?v boj
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-05-11, 21:40
Johanko, já to taky tak chápu.. No uvidíme, jak dopadneme my, ur?it? budu informovat o dalším vývoji téhle záležitosti. Zatím žel nem?žu d?lat nic, jen ?ekat. Jinak Drá?ek už váží nádherných 680g a d?lá dosp?lák?m "bosse", nenechá si nic líbit a p?kn? bojuje o svoje míste?ko, a?koliv by nemusel, moje fretky jsou p?átelské a berou ho:)) Co m? trošku mrzí, je chování Dorušky, ale ona je prost? taková. Po druhé ?íji se tak n?jak stáhla do sebe a moc si s fretkama nechce hrát, spíš si n?kde sama n?co kutí v koutku, schovává mi v?ci a lumpa?í taky po?ád hodn? - ale sama. Na Drá?ka dost ?asto sy?í, sice ho nechá spát u sebe, ale má takové výlevy, kdy p?l hodiny slyším jen její sy?ení. S Damiánem ale vychází po?ád stejn? dob?e, tak nevím. Jinak jsem dneska ?istila wecka a zabralo mi to p?l dne - v každém pokoji mám 3 wecka a to prase Damián stejn? chodí state?n? vedle:))) Drá?ek mi ale d?lá radost, ukazuju mu po?ád dokola kde jsou wecka a už si je schopný najít i sám, je fakt šikulka:))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 16.06. v 20:08.
Avatar

Re: Miminko fre?á?ek
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-05-11, 21:46
No Hani, já dneska drbala celou tu velkou klec...Pytrísek je takový prase, že to sv?t nevid?l...v záchodech skoro nic, všechno vedle...
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456789Další
Aktuální stránka:6 z 9


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist