Jít na stránku:  Předchozí123456
Aktuální stránka:6 z 6
Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-05, 09:42
Arlett, skoušeli ste prohledat v okolí domu?
Taky mne napadlo rozsypat kolem domu granule, vyskládat z granulí cesti?ku k tomu lesu. Možná je to k ni?emu a sežere to jiné zví?e, ale za pokus to stojí.
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Arlett (IP)
Datum: 2009-04-05, 12:28
Vyzkoušet to mužu.. i když nevím aby to nesežralo n?co jiného, to je práv? ono.. za pokus to ale stojí.. v okolí jsem hledala prohledala jsem dva kilometry na každou stranu

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-04-05, 12:30
Arlett, skus ty granule takto porozkládat...od lesa až k domu nebo p?ímo do té voliery, taky kolem domu. Za to nic nedáš...no a když to sežere jiné zví?e ublížit mu to nemúže.
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2010-02-15, 11:00
Ahojte lidi?ky. Mám dotaz.. Minulej tejden nám operovali Graye, m?l adenom na ocásku, takže mu amputovali asi 4cm. Po narkóze se normáln? nechal z dlan? nakrmit, ale postupn? p?estal žrát svoje granule a nechal se nacpat jen jinýma a od soboty vpodstat? nežere ani ty. Pije normáln? a da?í se mi do n?j nacpat vždycky kousek va?enýho ku?ete nebo roz?ed?nou A/D konzervu. Chová se vpodstat? taky normáln?, jen dost trucuje, protože musí nosit límec. Myslíte, že mám zkusit ho nechat den-dva hladov?t jen s granulema, že žrát za?ne, že je to jen z trucu?
Avatar

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-02-15, 11:10
já jsem normáln? dost brutální a moc se s nima (d?tma ani tcho?mama) nemažu, ale v tomhle p?ípad? bych ho asi i já te? trochu hej?kala, když je pacient... takže p?emlouvala a krmila tím, co mu jede. jestli se vám jinak zdá "normální", opravdu nejspíš trucuje, ale te? má na trochu toho vymýšlení si "nárok".
(ale okamžit?, až bude "zdravej", TVRDÝ ?EŽIM, nic jinýho si stejn? ty smra?oši nezaslouží! ;o) )

Re: Problémy s krmením
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2010-02-16, 07:38
Tak hlásím, že nakonec hladovka asi nebude nutná...Gray si v?era odpoledne dobrovoln? dal hromádku granulí a dneska mi chroustal bez donucení z dlan?. Nep?ijde mi, že by žral tolik, kolik by m?l, ale nutit mu víc nebudu, abych mu je neznechutila...váhu hlídám, tak snad to bude OK :)
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí123456
Aktuální stránka:6 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist