Aktuální stránka:44 z 44
Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: kristýna A AJRON (IP)
Datum: 2010-11-18, 18:29
a mohla bych si vzít ješt? ktomu Postroj se sí?kou pro v?tší hlodavce a fretky?Máš velikost M?Já jsem koupila S a ten mu je malý,tak si myslím žeto M by mu sta?ilo

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Letty (IP)
Datum: 2010-11-18, 20:24
já nechci být rejpalka, ale nemyslíš, že bys místo zbyte?ných otázek mohla ?íst popisky ke zboží? a objednat si normáln? p?es stránky? ..být Majdou, tak se z tohodle už opravdu zblázním....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-11-18, 20:42
já bych se nedivila, kdyby ti došla polovina v?cí, protože tohle je fakt hrozný, nejd?ív si snad rozmyslím, co vlastn? chci a až pak objednám, ne? zvlášt když stejn? n?který v?ci nebyly skladem, nemohlo se to odeslat hned a tedy ani nebylo kam sp?chat s objednávkou.. chceš pro fretku to nej, ale v?? tomu, že fretce je úpln? srde?n? jedno, jakou barvu má p?epravka, postroj, vodítko, batoh, hamak...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-11-18, 22:00
no jestli dote? m?la majda o kole?ko víc, tak te? má o dv?. p?ibyla jí svatozá?...

není mi to FUK

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: barnie (IP)
Datum: 2010-11-21, 11:07
ahoj majdo,cht?la bych si objednat granulky total ferret baby,chci se zeptat za jak dlouho bys je mohla mít,mám na mysli t?ch 7,5 kg a hlavn? bych se k nim cht?la zeptat zda m?žeš n?jak ovlivnit expiraci.já si je už jednou objednala a s lítostí jsem zjistila,že procházejí 3.prosince našt?stí se moje zlatí?ko rozežralo,tak nám tak zbyde tak jedno kilo možná,ale aby byly apo? tak na p?l roku...d?kuji markéta

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-11-21, 12:32
Ahoj Barnie, granulky jsou jedny skladem, expirace je do 4/2011, ale ono u t?ch granulek klidn? m?žeš další t?i ?ty?i m?síce krmit bez obav, že budou zkažené...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: kristýna A AJRON (IP)
Datum: 2010-11-21, 12:38
Ahoj Majdo,prosím t? poslala si ten balík v pátek?Mohla bys mi napsat p?ibližnou cenu kolik to bude stát?A ješt? jednou se omlouvám.Ahoj Kristýna

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-11-21, 12:54
Kristýno poslala, mám dojem že to bylo kolem dvoutisíc...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: barnie (IP)
Datum: 2010-11-21, 18:24
tak jo já ti ud?lám zas objednávku p?es stránky a asi bych si to vyzvedla osobn? pokud ti to nebude vadit,když to tedy bude tento týden,kdy mám volno..

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: kristýna A AJRON (IP)
Datum: 2010-11-23, 11:59
Ahoj Majdo,balík práv? dorazil d?kuju moc.Prosím t? a ty kšíry ta páska má být mezi p?edníma paci?kama nebo na zádech?A nemáš n?jaký návod jak na fretulky když si to necht?jí nandat?d?kuju moc.Kristýna a Ajron

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-11-23, 13:06
str? fretce k rypáku pastu a p?eska pat?í mezi p?ední nohy.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-11-25, 20:56
Zásoby kalendá?? se ten?í, takže kdo jste ho cht?l k vánoc?m, neváhejte :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2010-11-25, 21:46
Majdi to mi ani ne?íkej :-( Já si ho nem?žu objednat neb jsem si o n?j ?ekla Ježíškovi, ale nepotvrdil mi, jestli s tím mám nebo nemám po?ítat.
Jestli se na to vykašle a já budu bez kalendá?e, tak se s nim p?estanu kamarádit :-D

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-11-25, 22:28
No to se nedivím, s takovým Ježichem já bych taky nekamarádila :-))))
Avatar

Aktuální stránka:44 z 44


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist