Aktuální stránka:31 z 44
Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Grulak (IP)
Datum: 2010-03-21, 09:12
Mam jen jednoho lumpika Akýska,... pomyslim nad tim ze bych mu porídil slecnu. Chtel bych mu poridit spis volieru a to do baraku, nebo na balkon. Ted ma klec,... upravenou ptaci polozenou na lezato,... cca 100x50x80 cm.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-03-21, 16:09
Tak do obch?dku p?idaná Bezopetka, rozvažovaná Acana , skv?lý hamak, ze kterého lze ud?lat tunel a taška p?es rameno :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-03-23, 12:31
Majdi m?žeš mi poradit n?co na zlepšení srsti, jestli teda nesta?í to co už máme....to znamená skoro celý sortiment obch?dku :o)
Na drápky asi ten balzám v kelímku..máme jen na tlapky.
Musíme z Bonnie ud?lat krasavici!

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-03-23, 12:58
Na drápe?ky balzám...jsi s tím na tlapky spokojená? Já s tím mažu doma veškerou zv??...a dávala jsem ho i mám? pro psa a málem m? kleplo, když mi máma ?ekla, že se s tím maže sama, že nic lepšího na ruce nezná :-)
Na zlepšení srsti každopádn? lososový olej...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-03-23, 13:09
ten na tlapky je super...chodili jsme s Mínou v zim? ven, ?apkala jak o život a b?íška krásn? hla?ounký

myslela jsem si, že ten lososový...máš tam dva, tak který jim chtuná víc, p?ece jen je Bonnie už dosp?lá a vybíravá :oD

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-03-23, 13:25
No já ti nevím, Johanka dává Kronch, Silva od Ontaria....Johanko, pro? dáváš Kronch? P?ijde ti kvalitn?jší?
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-03-23, 13:40
Majdo mn? na Kronch navedla asi p?ed 2 lety Lee a tady dlouho jiný jako Kronch nebyl dostat, proto sem dávala tuhle zna?ku. Až nedávno se objevila jiná zna?ka u Mon?i. Zatim sem je neporovnávala.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-03-23, 15:20
Nene, já mám taky Kronch, ale zvolen zcela bezmyšlenkovit? - už nevím, jestli tenkrát ten druhý nebyl na sklad? nebo se mi víc líbil obal nebo jsem k tomu m?la jiný stejn? blbý d?vod :-)
Jestli je jeden nebo druhý lepší, to netuším.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2010-03-23, 15:23
A já za?ínám mít pocit, že svoje tcho?e max. zanedbávám ,pá? nemáme ani balzám na tlapi?ky ani na drápky. A musím se p?iznat, že dokonce ani lososový olej... dokud máme Ebi-vet zdálo se mi to zbyte?ný, ale te? otá?ím monitor sm?rem od klece, aby si holky ne?etly, co všechno jim odpírám :-))

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: olsiha (IP)
Datum: 2010-03-23, 23:11
Ahoj Majdi, prosím T?, jak to vypadá s ANF? Bude ješt?? Dochází mi granule, chci ud?lat objednávku, tak pot?ebuju v?d?t, jaké objednat. Díky
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-03-23, 23:54
PxNxDx: lososový olej je u nás n?co jako božská mana - ten monitor radši zakryj úpln?! :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2010-03-24, 00:22
Silvi chápu a p?i p?íštím nákupu objednám taky :-))

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-03-24, 10:29
Bohužel ANF po?ád není, zjiš?ovala jsem to p?ed 14 dny....prost? vyráb?j jenom ko?i?í a psí a do fret?ího se jim nechce..velkoobchod který je tu zastupuje výrobci navrhoval že by byl ur?it? zájem i o v?tší balení...nic.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-03-24, 10:32
Jinak PxnxDx, dome?ky Rody Iglo už jsou v ?R :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2010-03-24, 10:43
Majdi koukala jsem na potkanech :-) Taky hned jeden objednáme ;-) díky moc

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-03-24, 12:08
Tak m? napadá místo toho fret?ího ANF nechceš ANF Kitten?
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: mizzi (IP)
Datum: 2010-03-24, 20:26
Cht?la bych se zeptat, jestli je Ontario Kitten. Objednávala jsem ho a te? koukám, že tam není cedulka, že by byl skladem.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: pajinka (IP)
Datum: 2010-03-24, 20:33
ahoj Majdo, prosím t?, cht?la jsem se zeptat, jestli v tom velkém batohu jsou dv? karabinky na uchycení fre?ulí nebo ne? dojíždím na VŠ a p?ibrala jsem si nalezene?ka. Bohužel moje hol?i?ka není na p?epravku zvyklá a náš nový p?írustek taky ne. v bat?žku, který mám je karabinka jen jedna :-(

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-24, 20:40
pajinka a co si tam jednu karabinku p?išít, nebo dát fretky na dv? krátká vodítka konec vodítek p?ichytit do tý jedný karabinky? :o) stejn? myslím, že ve v?tšin? bat?žk? se nedá ta karabina p?ipnout rovnou na postroj..

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-03-24, 20:44
Ve velkém batohu jsou karabinky dv?, protože je to batoh na dv? fretky :-) A mám tu te´d jeden moc hezký hn?dý manžestrový :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: pajinka (IP)
Datum: 2010-03-24, 20:52
žofiro: máš pravdu, ale ten m?j batoh, který mám je opravdu na pohodlné p?evážení jen jedné fre?ulky (cesta vlakem mi trvá 2 hodiny). nechci je tam vozit jako sardinky :-)
Majda: d?kuju, manžestrový asi ne, to by se mi v lét? upekli :-/. Moc se mi líbí ten tmav? modrý s puntíky. Je takový neutrální, jak pro holku,tak pro kluka. Ur?it? si ho objednám. Ale tak za dva týdny. Kamarádka ?eká miminka, tak bude u tebe objednávat výbavi?ku a složíme se na poštovné. Ur?it? ale po?ítej, že ud?lám kšeft :-D. mám v plánu ten batoh a rouru na hraní.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: mizzi (IP)
Datum: 2010-03-24, 21:10
Já bych se p?ipomn?la s tou otázkou, jak je to s tim Ontariem?

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-03-24, 21:27
Promi?, já tu tvojí otázku p?ehlídla, Ontario je, vezmu ti to v pond?lí :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: mizzi (IP)
Datum: 2010-03-25, 08:58
D?kuju.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2010-03-25, 09:15
Ahoj Majdi, prosím t?, kdy budeš mít skladem ANF? Díky Iv?a


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-03-25, 09:32
Fret?í ANF dlouhodlb? není, jsem schopná místo n?j objednat Kitten..složení je p?ibližn? stejné
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2010-03-25, 14:03
aha, já si poslala objednávku. To jsem nevychytala. Myslíš, že bych mohla místo dvou ANF chtít jedno Kitten? Je dobrý?


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Grulak (IP)
Datum: 2010-03-25, 20:48
Ahoj Majdi, chtel jsem se zeptat na Postrojky pro kluky -podšité filcem,... jaky mají min a max prumer. Stary jsem totiz nekde zalozil a nemohu ho najít. :o)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-03-26, 08:38
Ahoj pr?m?r je cca 8 cm na poslední dírku, délka toho pásku kolem t?la je 25 cm....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-03-26, 08:39
Iv?o, objednala jsem ti t?íkilovku Kitten, menší se ned?lají..složení je p?ibližn? stejný jako u fret?ího
Avatar

Aktuální stránka:31 z 44


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist