Aktuální stránka:29 z 44
Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Boo (IP)
Datum: 2010-01-28, 22:21
Majdo,budete mít na výstav? v obch?dku kšírky pro hol?inky ty z broušené k?že? Bubla má nový fialový a Pep?a jí je strašn? závidí:-)) brali by jsme t?eba ?ervený nebo modrý...na výstav? bych vyzvedla.díky Ka?ka

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-01-29, 11:49
Ur?it? je budu brát :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2010-01-31, 16:30
Majdi, prosím prosím, jak to vypadá s naší chobotkou O:-) už se moooooc t?šíme ;-)

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-02-02, 15:22
Omlouvám se, že odpovídám až te?, n?jak jsem si toho nevšimla.....chobotka ti odcházela v sobotu..
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2010-02-02, 22:31
Majdi, v pohod?, dnes to nejspíš doru?ili, jaksi op?t nezvonili :-( Asi budu muset ud?lat zase na pošt? bugr...Jeden ?as na m? už z dálky díky tomu troubili :-D

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-02-03, 17:33
Holky, nechci to zak?iknout, ale vypadá to, že by se nám mohlo poda?it dovézt do ?R paletu SLuisu...výhradní dovozce v ?R už ho dovážet nebude a vyškrtl ho ...byl by zájem? Namixovaly bychom to p?lku 850 gr a p?lku tríkilovky.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Pišta (IP)
Datum: 2010-02-03, 18:03
Mohli bychom chtít taky trošku? Chutná nám a nikde není k sehnání.D?kujem.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-02-03, 18:10
petulevrtule napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Majdi, v pohod?, dnes to nejspíš doru?ili, jaksi
> op?t nezvonili :-( Asi budu muset ud?lat zase na
> pošt? bugr...Jeden ?as na m? už z dálky díky tomu
> troubili :-D
>
> Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale
> nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)


D?lat bugr na pošt? je k ni?emu, tam jsou v??i k?iku všichni imuní :-) Vím to, d?lám tam :-)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2010-02-03, 18:24
Morgan24: to t?žko ;-) Ono když opakovan? nezvoní na zvonek a ?lov?k opakovan? volá na vyšší místa....Za co ?lov?k platí to drahé poštovné??? ;-) Jendou se dokonce museli oto?it, podruhé mi to dovezli v jinou hodinu...

Majdi, promi? z rozkafrání,každopádn? jdu psát hlavn? tob? ;-) Chobotka je úžasná, všechny se jaly jí hned prozkoumávat. Barva super! Na fotkách je barva sice trošku zkreslená, ale hodím jí sem, a? mají i další p?edstavu...



Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Přílohy: chobot.JPG (55kB)  
Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-02-03, 19:31
koukám, že tahle chobotka je ješt? hez?í jako ta originál od Marshala! :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-02-03, 20:37
Morgan, já už to ?eším tak, že mám telefon na okresní manažerku ?eské pošty a když mám problém, volám rovnou jí. Ono to není o tom, že by to nešlo, je to o lidech. U nás je pošta peklo, v sobotu otev?eno od 8-10, jedno okýnko..vedle ve vesnici otev?eno do 11, otev?ený dv? p?epážky a hlavn?..nikdo se tam blb? neksichtí.
Petule, jsem ráda, že se chobotka líbí...barva je sice kapánek p?epálená, zas tááááák fialová není :-) , hlavn?, že z ní mají tcho?i radost :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2010-02-04, 11:14
Ono u nás je hlavn? problém, že bydlím na vesnici, kde nikdo dopoledne nebývá opravdu doma...Doku? to roznášela poš?a?ka tady z pobo?ky, tak to bylo v pohod?, ta v?d?la, že jsem v?tšinou doma, ale od doby, co to vozí z Lípy autem sem jezdí sem tam i n?kdo jinej a ti prost? nezvoní, pá? si myslí, že tu nikdo není doma...(když jezdí ty dv? paní, tak druhý den na poštu nemusím, ty opravdu zvoní a ješt? troubí autem...) - jedna z výhod PPL nebo DPD, když zavolají a nejsem doma, p?esm?ruju si je do práce, pá? tam k nám jezdí od nich každý den n?kdo...

Majdi a Johan: chobotka je opravdu mnohem hez?í než od Marshala a hlavn? lepší materiál, m?la jsem z toho strach, proto jsem se tu jak blb vyptávala, než sem si jí objednala, nerada bych vyhodila op?t peníze jen tak oknem - pá? ten slon od Marshala taky poletí do koše :-( je to fakt materiál na nic...a i ty o?i jsou mnohem lépe ?ešené. P?edpokládám, že nebudou hned tak z ni?ené, z praní...


Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-02-04, 11:34
Ahoj Majdi, mohla by jsi mi prosím na výstavu vzít tu chobotnici, kterou jsem si objednávala a k tomu jeden nást?nný fret?í kalendá??
PS: Budeš tam mít i n?jaké fontánky...tatínek by jí pravd?popodobn?, kdybych hodila o?ko Mín? koupil :oD

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2010-02-04, 11:43
Majdi a m? jeden kalendá? na st?l jestli ješt? máš prosííííím :-)

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: aduše (IP)
Datum: 2010-02-04, 14:16
Majdi:cht?la bych se zeptat( jestli teda m?žu )prosimt? v jakym m?st? nebo vesnici tento obchod máte nobo ho máte jenom n?jak p?es internet d?kuji p?edem za odpov?d?
Adéla

Aduš =) =-)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-02-04, 15:40
Zboží je možné po domluv? vyzvednout bu? v Dob?ichovicích nebo v Praze.
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-02-06, 11:59
Majdi, psala jsem ti tu(o 3 p?ísp?vky víše) M?žu s tím po?ítat? D?kuji

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: aduše (IP)
Datum: 2010-02-06, 15:16
majda napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Zboží je možné po domluv? vyzvednout bu? v
> Dob?ichovicích nebo v Praze.


a v jaký Praze???(jako myslim t?eba Praha4 atd.....)

Aduš =) =-)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-02-06, 15:46
aduše,

na malé stran?. až si n?co objednáš a koupíš, majda ti to bu? pošle nebo ti dá p?esnou adresu k vyzvednutí zásilky.

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-02-06, 17:54
Veru, chobotnice budou, stolní kalendá?e taky, fontánky taky beru, jsou te? i v r?žové barv?..nejenom bled?modré....nást?nný tu mám asi už jenom jeden, nicmén? v klubovém obch?dku budou ur?it? :-) Omlouvám se, ale n?jak jsem si t?ch vašich p?ísp?vk? nevšimla...
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2010-02-06, 19:34
Majdi a budeš mít na výstav? Dr. Johna Melina 4kg?A budeš tam mít hrne?ky?

Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-02-06, 21:15
Hrne?ky ur?it? budou, Merlina nevedu...beru Vitakraft , FC a Genesis
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2010-02-08, 19:38
Mjdo mohla bych si od tebe na výstavu objednat jedno rohové patro ferplast a k tomu plastový žeb?í?ek Ferplat.D?kuji lucka


Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-02-08, 20:42
Jasn?, o objednávce už vím, beru to sebou :-)
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2010-02-08, 20:53
díky jsi zlatá

Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-02-08, 21:21
dobrý ve?er, cht?la bych se zeptat, zda na výstav? budou ke koupi zách?dek, n?jaký, asi nejlépe dvou místný pelíšek (po výstav? mi p?ibyde jedna fre?ulka a p?edpokládám, že i když budou mít každá sv?j pelíšek budou stejn? spát spolu :-) ) a kšírky na malou fret?í hol?i?ku (je jí 6 m?síc? a z postroje co jsem jí koupila se mi neustále vyvléká, bu? jsem koza a neumí jí ho nasadit, nebo je do n?j prost? malá) P?edem d?kuji za odpov?? :-)

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2010-02-08, 21:43
Morgan,nám po výstav? také p?ibude hol?i?ka.Kšírky tam na 100% budou.Nejlepší jsou ty od klubového obch?dku,jsou kožené a fretka se z nich nevyvle?e.V?tšinou jsou pelíšky u polák?,ale spousta v?ci se najde i u Majdy a je to super kvalita.Záchodek nevím,ale také bych si jeden pot?ebovala koupit

Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-02-09, 09:29
Holky, beru i zách?dky..cht?la jsem vzít rohové malé, Koby a možná Aristos.....
Avatar

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: lucbur2407 (IP)
Datum: 2010-02-09, 09:49
skv?lí-ty rohové malé se hodí,rozhodn? si jeden vyberu!!!!!!!!!

Užívejte života a fret?ích lumpáren
[www.amj-ferret.estranky.cz]

Re: www.obchudekumajdy.cz
Zaslán uživatelem/kou: Morgan24 (IP)
Datum: 2010-02-09, 09:55
jj, taky si d?lám zálusk na jeden rohový :-)

Aktuální stránka:29 z 44


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist