Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2009-12-01, 09:54
Krááásné!

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-02-19, 14:34
Dneska byl Mates na kastraci a byl to fakt fofr.
V 11h. jsem ho dala vetce a ve 12 už jsem si ho vyzvedávala byl už ?áste?n? probuzenej a než jsme dojeli dom? tak se probral ješt? víc. Doma jsem ho pustila z p?epravky a první co ud?lal byla menší procházka po kuchyni pak sn?dl trochu granulí napil se ,zalezl si v kleci do pelechu a šel spát.Místo kuli?ek má 2 malé ranky každou staženou jedním vst?ebávacím stehem projistotu ?íkala vetka.Dneska ráno jsem ho vážila a m?l p?esn? 2100g tak jsem zv?davá kolik te?ka zhubne.
P?idám ješt? pár fotek z procházky na sn?hu.

Přílohy: Fotografie-0067.jpg (48kB)   Fotografie-0070.jpg (39kB)   Fotografie-0073.jpg (31kB)  
Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-02-22, 12:01
Tak hlásím že Matýsek se z kastrace vzpamatoval velice rychle už dovádí jako by se nic nestalo.
jen musím ješt? po?kat až s ním p?estanou mlátit hormony v?era jsem se zapom?la p?ezout a ten smrad se mi zakousl rovnou do nártu mám další krvavý šrám.Už se nem?žu do?kat až ho to p?ejde.

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-03-18, 09:03
Ahoj lidi?ky :)
Tak práv? ?eším jedno obrovské dilema.
Už delší ?as uvažuji o tom že Matýskovi po?ídím kámošku dokonce jsem našla inzerát že darují fretku sami?ku jen 45km od nás to by pro m? v?bec nebyl problém jen je to albínka ,no a já jsem kdysi ?etla že albíni nesmí na sluní?ko jenže s Matym chodím ven každý den pokud to po?así dovolí no ale nechodíme nikdy v poledne to je pravda vždycky až na ve?er po 17h až p?ídu z práce.
Takže te? ?eším co odepsat majiteli. Pokud se rozhodnu tak o víkendu by už hol?ina mohla být doma je sice nekastrovaná ale to není problém Mates už je bez kuli?ek a sami?ku bych taky ur?it? nechala kastrovat je i zhruba stejn? stará.

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-03-18, 13:46
v?tšina sami?ek na procházky moc není a co se tý?e sluní?ka, tak na to by nem?la p?ijít žádná fretka, nejen albín. tcho?i ve dne na sluní?ko taky nevylejzají, vylejzají až když se setmí a fretky mají také rad?ji procházky v šeru, než za plného sv?tla. já mám albíny 4, jednu albínku už 6 let a za tu dobu jsme se sluní?kem a o?ima problémy nikdy nem?li.

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 18.03. v 13:48.
Avatar

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-03-18, 14:27
D?kuji za odpov??.

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-03-28, 23:34
Tak máme p?írustek.
B?ibyla knám albínka J?linka.
Je adoptovaná , její pani?ka se jí musela s t?žkým srdcem vzdát kv?li alergii syna.
Zato náš Matýsek ju p?ijal okamžit? sice je už m?síc po kastraci ale protože Jul?a je v ?íji tak se na ?u okamžit? vrhnul a pokušel se ju znásilnit ale moc se mu to nevedlo v?bec se necht?la nechat :) mrška jedna no já spoléhám na to že se mu to nakonec povede a tu ?íji jí ukon?í a pak bude následovat kastrace a? má hol?ina klid.
Te? už spolu chrní v jedné kleci jako kdyby se znali odjakživa. Tak doufám že jim to vydrží.
Ješt? p?idám první spole?né foto.

Přílohy: P1020635.JPG (42kB)   P1020632.JPG (50kB)  
Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-03-29, 21:26
Rubi: blahop?eji k p?ír?stku. Sluší jim to spolu...

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-03-30, 20:46
Miluju albínky!!! Je nádherná :) Tak a? vám p?ináší jen samou radost :)
Avatar

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-04-08, 17:38
Ahoj
Tak Jul?i jsem musela tu ?íji nakonec nechat ukon?it injek?n? . Mates už je holt vykastrovaný asi dlouho a už mu to nejde. No a Jul?a byla ?ímdál víc unavená a navíc jsem ani nev?d?la jak dlouho už v ?íji je tak jsem radši na nic ne?ekala a v úterý jsme byly na v?eli?ku. Vypadá to že zabrala hned ta první , doufejme že jo protože navíc ješt? vál?íme s nachlazením které si p?ivezla od p?vodních majitel? už to vypadalo že jsme to zvládli pomocí jitrocelového sirupu a he?mánkového ?aje ale zase za?ala pokašlávat. Samoz?ejm? jsem ju nechala u vetky prohlédnout a poslechnout ,plíce má na poslech ?isté takže to má prej spíše v horních cestách dýchacích. Tak jsem ješt? objednala ten sirup od Maršala pro fretky a uvidíme snad kone?n? pom?že už bych ju cht?la vzít ven na prochajdu a nem?žu.

Přílohy: P1020756.JPG (40kB)   P1020759.JPG (42kB)   P1020704.JPG (63kB)  
Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: mam3 (IP)
Datum: 2010-04-10, 19:15
Pro Rubi4

Zaslali jsem Vám soukromou zprávu a zatím nemáme odpov??. Prosím o n?jaké informace o chovu fretek. Rozhodujeme se pro po?ízení fre?átka. Jsme z ?eské Vsi u Jeseníku. Cht?li bychom více Vašich zkušeností pro naše rozhodnutí. D?kuji

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-04-12, 13:59
Dobrý den odpov?d?la jsem vám v SZ u PC budu dnes do 17 hod. a pak zas zítra od 13 - do 17 hod. to jsem v práci.

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-04-25, 21:57
V?era jsme byli na prochajd? a tady je pár fotek.

Přílohy: P1020816.JPG (55kB)   P1020813.JPG (57kB)   P1020825.JPG (53kB)  
Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-04-25, 21:59
ješt? n?jaké fotky

Přílohy: P1020810.JPG (63kB)   P1020817.JPG (59kB)   P1020826.JPG (53kB)  
Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-05-31, 15:42
Ahoj Všem :)

Tak dneska zrovna dobré zprávy nemám.
Jul?a jde dneska ve?er o p?l 8 na kastraci.
Bohužel dostala zán?t d?lohy. U vet. jsem byla v pátek ve?er protože jsem si všimla nazelenalého výtoku a jelikož kastrace byla stejn? v plánu tak o víkendu dostávala ATB a dnes p?jde pod n?ž.
Jen doufám že to všechno dopadne dob?e docela se ni bojím i když za dobu co je u nás už p?ibrala 20dk.
Tak nám držte pale?ky.

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-31, 16:27
albíny jsem nikdy nemusela (ani u jiných zví?at), ale když vidím tuhle dvojku, moc se mi líbí :o)
(ostatn? holky taky "nemusím" a už za?ínám o n?jaké uvažovat :o) )

kastrace snad dopadne dob?e, držím palce.
a mám otázku - ?ím jste ukon?ovali ?íji?
díky

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-05-31, 17:06
ukon?ovali jsme Receptalem
K té barv? , taky jsem s tím hodn? vál?ila ,ale bylo mi jí líto,rodina ju dávala pry? i s klecí kv?li alergii,krmená byla viskasem no a dneska už s bílou barvou nemám problém docela jsem si zvykla. Jinak p?vodní pani?ka ani nev?d?la že je Jul?a v ?íji.

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-31, 17:13
ptám se kv?li tomu zán?tu, u receptalu nebývá tak ?asto, sm?la :o/

bílá barva mi nevadí, vadí mi ty krví podlitý, vražedný o?i...
ale albín? je všude kolem m? tolik, že už si za?ínám zvykat... :o)

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-06-01, 12:41
Tak už to má za sebou a všechno je v pohod?.
Zán?t tam opravdu byl ale prý ne moc velký.
No a ta malá mrška si hned povolila jeden steh.
P?išla jsem na to p?ed chvilkou ale ranka jí drží pohromad? tak si myslím že to bude v pohod?.

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-07-27, 17:37
Jak už jsem psala na jiném míst? v sobotu nás opustil náš Matýsek.
Aby nebylo smutno nám a hlavn? J?lince , ta Matyho všude hledá, si ve ?tvrtek pojedu pro nového Matýska. P?vodn? jsem p?emýšlela že pojedeme do Ostravského útulku pro mim?o ale nakonec jsem našla inzerát na mim?a o 50 km blíž a to rozhodlo. Vzdálenost je pro m? rozhodující protože nedostanu dovolenou a do 50km to zvládám oto?it i po 17hod. A pravda je že ho chci co nejd?íve.

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-07-30, 11:00
Tak už máme nový kožíšek- nového Matýska
Je to malý roš?á?ek a raubí?.
Fotky zatím ješt? nemám ale budou brzo.

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-07-30, 12:07
Tak tady jsou první fotky Matýska ?.2

Přílohy: Matýsek2.jpg (83kB)   Mat a Jul?a.jpg (88kB)   spinkáme.jpg (98kB)  
Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-08-05, 16:57
Tak Matýsek ?.2 má za sebou první o?kování ,bohužel od chovatelky žádné o?kování nem?l tak nás ?eká komplet celé.
Vetce se strašn? líbil fret?í o?kovák ptala se odkud ho mám tak jsem jí dala adresu.
?íkala že ho taky objedná .

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Alenka (IP)
Datum: 2010-08-26, 16:42
Ahoj Rubi:)dlouho jsem tady na foru nebyla. Co se stalo Matyskovi1? My se máme s Giginkou fajn, už je i vykastrovana:) a ted nedavno jsem potkala dalsi lidi v Jeseníku co m?li fre?áka, tak jsem p?emýšlela, že by jsme mohli ud?lat takový jesenicky sraz fretek, co ty na to? Pokusila bych se zkontaktovat n?jaké další fretka?e:)
Avatar

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-09-29, 11:03
Ahoj Všem
Dlouho jem tu nabyla takže p?idám pár aktuálních informací o smra?ošcích.
J?linka : váha 800g ta se moc nem?ní je to po?ád stejná nudli?ka.
Matýsek 2 : váha 1530g roste jako z vody a je z n?ho už po?ádný macek na to že je narozený 8.5.2010 mi p?ipadá dost velikej alespo? podle toho co si pamatuju od prvního Matýska , dokonce už má dole i ob? kuli?ky , prvnímu Matýskovy za?aly sestupovat až n?kdy v lednu p?itom byly v?kov? stejn? Mat1 se narodil jen o rok d?ív 5.5.2009. takže m?žu docela p?esn? srovnávat.i když je mi jasné že je to jak u lidí , každá fretka je jiná.P?idám ješt? pár aktuálních fotek a zárove? dávám souhlas s použitím které koli mé fotky jak nové tak i starší.

Přílohy: Matýsek a J?linka 009.jpg (89kB)  
Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-09-29, 11:06
Takhle spolu chrní v obýváku na k?esle

Přílohy: Matýsek a J?linka 018.jpg (50kB)   Matýsek a J?linka 003.jpg (47kB)   Matýsek a J?linka 020.jpg (61kB)  
Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-09-29, 11:16
ješt? pár a k tomu jedna pro pobavení: tak to u nás vypadá když si m?j 14-letý syn smaží vaje?nou omeletu na svá?u.Jen ta flaška od piva není jeho!! Tu tam nechal pantáta.

Přílohy: Matýsek a J?linka 017.jpg (54kB)   Matýsek a J?linka 004.jpg (57kB)   Matýsek a J?linka 013.jpg (89kB)  
Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-10-05, 19:57
Malé podzimní tvo?ení :)

Přílohy: podzimní tvo?ení 015.jpg (58kB)   podzimní tvo?ení 017.jpg (41kB)   podzimní tvo?ení 018.jpg (50kB)  
Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-10-25, 17:28
Tak se mi ty moje d?di?ky poda?ilo umazlit do bezv?domí a tady je fote?ka:))

Přílohy: r 034.jpg (90kB)  
Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2010-10-25, 17:57
Tenhle bodliná? p?išel jedno p?kné odpoledne na sva?inku , zrovna byl ?erstv? posekaný trávník.

Přílohy: r 012.jpg (69kB)  
Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist