Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-01-21, 10:47
Ahoj jsou tu n?kde mezi vámi fretka?i z Jeseníku a okolí.Když to klapne tak koncem b?ezna budu mít fre?á?ka ale ješt? p?ed tím bych se cht?la seznámit s n?kým kdo už fretku má a pokud možno se i sejít na?teno a nastudováno už mám hodn? ale není nad osobní kontakt,paní od které budu mít fre?á?ka mi dala kontakt na Patty ta je z Hanušovic ale zkouším jestli tu náhodou není ješt? n?kdo blíže.

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-01-23, 10:05
Rubi, tak se zkus zeptat v Jeseníku n?jakého veta.
Já vím, že by kontakty dávat nem?li, ale v lét? se mi práv? stalo, že za mnou p?išli cizí lidé s freti?kou ( vyptat se na rady) a mou adresu jim dal vet, když se ho ptali, kdo k n?mu chodí s fretkou.
Jinak jsem Ti samoz?ejm? k dispozici, já jen, jestli chceš n?koho blíž.
Avatar

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-01-23, 13:55
No taky m? to dneska napadlo takže jsem si napsala inzerátky a roznesla jsem je po prodejnách s chov.pot?ebama a jeden jsem dala taky do ?ekárny k vetce no a te? mi nezbývá nic jiného než jen ?ekat jestli se n?kdo ozve. Tebe když dovolíš si nechám jako zálohu kdyby se mi nikdo neozval teda jestli ti to nevadí???

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-01-23, 14:17
No jasan :o)
Avatar

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-04-17, 12:23
Ahoj lidi tak to zase zkouším a vytahuju staré na vlákno na sv?tlo.
Op?t se ptám jestli sem nechodí n?kdo z Jeseníku nebo okolí. Frete?ku zatím po?ád ješt? nemám ,ale už pro ni mám i bydlení už jen sehnat mimi. Už jsem ho m?la dokonce 2x zamluvené ale pokaždé to nevišlo jednou to byla faleška a podruhé se narodilo jen jedno mimi a prý um?elo nechci mimi ze zverá?e ale od chovatele.Inzeráty mám rozv?šené jak u vet? tak dokonce i v marketu a ve zverá?i už více jak m?síc ale zatím se mi ješt? nikdo neozval je to sm?la.

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-07-01, 15:41
Ahoj lidi?ky
Tak už ho mám doma jmenuje se Matýsek a je to malej ?áblík ale je naprosto úžasnej.

Přílohy: Snímek 114.jpg (90kB)  
Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-07-27, 14:17
Ahoj Všem
Musím se trochu pochlubit s naším Matýskem.
Dneska je to p?esn? 1 m?síc co u nás ten náš malý " smra?ošek " bydlí a zítra bude mít p?esn? 3 m?síce . Když jsem ho dovezla dom? byl to takový malý prcek a vešel se mi do spojených dlaní dneska už se tam nevejde. První den vážil 480g a dneska váží rovný 1kg . Však mu taky chutná dostává Proplanky pro ko?ata smýchané s ferret baby , na proplan byl zvyklý z p?vodního domova a já mu do nich p?imýchávám ty feretky aby to m?l ješt? vydatn?jší ob?as dostane kousek syrového masí?ka nebo zeleninu,kapsi?ky ani konzervy nechce to jen p?íde ?uchne a jde pry?.P?ikládám pár fotek.

Přílohy: Snímek 016.jpg (81kB)  
Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-07-27, 14:20
Omlouvám se za kvalitu n?kdy je moc t?žké ho vyfotit je moc rychlý a po?ád v pohybu.

Přílohy: Snímek 015.jpg (87kB)  
Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-09-05, 12:03
Tak dneská má Matýsek p?esn? 4 m?síce a váží 1,5kg
Je to m?j milá?ek a za nic bych ho nevym?nila.
Pokud to klapne tak nás zítra ?eká srazík s dv?ma fret?íma sle?nama. Jenže na m? vlezla n?jaká protivná viróza a mám rýmu jako hrom,takže doufám že se mi to do zít?ka trochu zlepší jinak ze srazíku nebude nic.[/img]

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Alenka (IP)
Datum: 2009-09-05, 23:01
Ahoj Rubi. No my už se s Gigi t?šíme, tak snad t? ta viroza nep?epere:) Jinak jsem te? p?ijela dom? takže ti napíšu zítra hned jak vstanu:) tak zatím ?auky:)

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Alenka (IP)
Datum: 2009-09-07, 01:52
Rubi jak to s tebou vypadá? po?ád nemocná? Dneska jsme tedy byly s Honzou a Ajki venku a ty dv? si krásn? hráli:) Tak se t?šíme až se p?idá Matýsek:)

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-09-07, 08:59
Jo bohužel zatím po?ád nemocná.Práv? se chystám k doktorovy , s hore?kou jsem proležela celou ned?li , fakt m? moc mrzí že jsem nemohla p?ijít. T?eba nám to ješt? výjde až se uzdravím.

Takže práv? jsem se vrátila od doktora a fásla jsem antibiotika mám slušnou ch?ipajznu.
Takže plánovat v dohledné dob? nic nebudu. Zatím Ahoj



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Rubi4 dne 07.09. v 11:46.

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-09-19, 21:37
Heslo že na POSRA** AJ HAJZ** SPADNE se m? drží jako klíšt?.
Nap?ed jsem nemocná já pak dostali angýnu oba mí synové a aby toho ješt? nebylo málo tak mladší má k angýn? loketní dlahu na levé ruce a starší má navíc i zán?t spojivek no a když už to kone?n? vypadalo že bude líp a kluci se za?ínají uzdravovat tak mi ješt? ke všemu onemocn?l i Mates asi m? z toho st?elí.Od v?era s ním lítám k vetce. V?era ráno byl ješt? úpln? v poho a hrál si i v poledne ale ve?er mi bylo divné že už ne?eká u dve?í klece aby mohl ven tak jsem ho vylovila z pelechu. Byl úpln? ospalej no a jaksem ho položila na zem a postavil se tak n?jak divn? našlapoval na zadní nohy a b?íško m?l úpln? propadlé sem se úpln? lekla hned jsem ho za?ala jemn? prohmatávat ale nic jsem nenašla volala jsem vetce a hned jsme k ní jeli to bylo v 8 ve?er. Celého ho prohmatala poslechla dostal píchanec na uvoln?ní a jeli jsme dom? s tím že ráno se p?ídem ukázat. Když ho ve?er vetka prohmatávala a nejen ona ale i já tak na b?iše nic nem?l ani na k?ži ani ve vnit?.No a ráno už m?l b?íško na jedné stran? kolem pindíka takové jakoby opuchlé a byla vid?t mezi chloupky mod?ina.
Vetka mu to oholila ale šáhnout si na to skoro nedal p?i držení mi stihl prokusnout prst. Nechali si ho tam s tím že ho asi budou muset otev?ít že to vypadá na kýlu nebo ucpané st?evo , tak jsem jela dom?. Odpoledne mi volali že si pro n?j m?žu p?ijet nakonec se operace nekonala protože po ultrazvuku a dalším vyšet?ení to prý není ani jedno ale vypadá to že má n?jaký zán?t asi ( mlé?né žlázy) prej.Dostal ATB 2 druhy a léky proti bolesti a zán?tu dál ho podkožn? zavodnili a dali mu výživu protože nechce v?bec jest ani pít,taky mi dali rekonval.pastu a jednu injekci ATB na noc tu mu musím píchnout sama o p?l noci a ráno jdem zase na kontrolu. Doma sem uva?ila dr?beží prsa rozmixovala je a smíchané s tou R pastou mu to st?íka?kou dávám rovnou do tlamky.Stejn? tak mu dávám i vodu cca po 2 hodinách st?íka?ku. Jinak ??rá i kadí. Ale je ?pln? hotovej jenom leží a spí.

PS: Pravopisné chyby a p?eklepy prosím ne?ešte nechce se mi to po sob? ?íst.Tak doufám že jich tam moc není.
P?ikládám foto Matyho b?íška.

Přílohy: P1020035.JPG (80kB)   P1020032.JPG (85kB)   P1020034.JPG (74kB)  
Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-09-19, 22:12
Te? jsem práv? byla kouknout na Matýska a sice žádné velké zlepšení ale malinkaté ano poprvé se sám napil za celý den sice jsem mu misku musela dát až k nosu ale pil sám , namo?ila sem pár granulek do vody aby byly m?k?í a asi 5 jich sn?dl z mojí dlan?.

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-09-20, 17:32
Snad to bude dobrý, držíme palce i tlapky.
Avatar

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-09-20, 17:52
Ribi4,v?era jsem psala SZ.
Nechceš odpov?d?t?
P
Avatar

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-09-22, 09:30
Nové zprávy o Matýskovi
Hlásím zlepšení už baští i pije úpln? sám.
Dokonce už se i trochu prošel po kuchyni uva?ila jsem mu kousek dr?bežích prs a hned jak trochu vychládly se do nich pustil no a když už nemohl tak je za?al roznášet po kuchyni a schovávat tak jsem mu misku vzala ale nejv?tší sranda byla když jsem mu zkusila dát malinký kousek jeho oblíbené zelené papriky vrhl se na to a hned to slupnul a pak ješt? chodil kolem m? a loudil další kousek ale už nedostal. Jinak i b?íško už má o hodn? lepší mod?ina se pomalu vst?ebává a už to i malinko splasklo dokonce si na to nechá i šáhnout takže ho to už asi nebolí.Doufám že te? už to bude jen lepší

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-09-22, 11:18
Bezva :-)
Avatar

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-09-24, 18:13
Sláva :):):)
Matýsek už lítá po kuchyni a vesele všechny kouše:-)
teda k rom? m? :):) se mnou se mazlíkuje :)
Jen mám pocit že mi moc nechce baštit granulky ale va?ené ku?ecí by jed po?ád ale dostává ho jen ve?er.

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-09-29, 10:26
Ahoj
Takže vypadá to že jsem to s Matýskem zak?ikla.
Je sice aktivní - baští b?há hraje si- ale na tom b?íšku se mu ud?lal strup p?esn? v míst? t?ch mod?in a v?era jsem zjistila že to asi žlázy nebyly ale že to asi bude záležitost k?že nebo podkoží , nejsem vet ani doktor ale všimla jsem si že má na jedné zadní noze takovou lisinu p?isuzovala jsem to línání ale p?i podrobném pr?zkumu a prohmatání jsem zjistila že ho to bolí když jsem mu tam šáhla tak po m? cvakl zubama ale nekousl m? no a má to stejn? nab?hlé jako na tom b?íšku a jsou tam vid?t takové malinké ?ervené te?ky jako kdyby se za?ínala d?lat mod?ina no odpoledne jdeme k vetce tak uvidíme co nám ?ekne.
Jo a podotýkám že op?t - nespadl a nebouchl se ani ho nikdo nekopl .

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: sarussa (IP)
Datum: 2009-09-30, 15:36
Rubi4, tak jak jste dopadli? Uz vis co to muze byt? Doufam ze nic vazneho, Matyskovi preji aby byl co nejdriv fit.

[www.oriens.estranky.cz]

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2009-09-30, 18:02
Chudák Matýsek. Držíme palce i tlapi?ky.
Avatar

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-09-30, 18:44
Ahoj
Zatím to nevím ten strup máme oplachovat roztokem hypermangánu úpln? sv?tlou?kým samoz?ejm? a pokoušíme se ho strhnout ono mu to tam trošku hnisá a pak mi vetka dala ješt? n?jaký spešl roztok kterým mu to mám st?íknout až ten strup dostanem dol?. Jinak na té noze to je zatím v klidu tak uvidím už ho to ani nebolí.Jo a na to že
2 dny nejedl tak v?bec nezhubl našt?stí. Má 1,60 Kg koupila jsem vlo?ky pro ko?ata a zkusím ho ješt? malinko vykrmit jinak je úpln? v pohod? lítá a hraje si.

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-09-30, 18:47
Rubi4, moje matka (76 let) má jakési degenerativní onemocn?ní vláse?nicových cév, sta?í se ji dotknout a okamžit? má mod?inu, kúže ji bolí...vypadá to dost podobn? jako ty fotky Matýskova b?íška. Možná je to blbost....jen mn? to tak napadlo...
Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-10-27, 15:10
Ahoj
Tak Matýsek už je úpln? v po?ádku b?íško už se mu zahojilo a po vlo?kách s ku?ecím dokonce p?ibral na 1,70kg. No a k téhle jeho bašt? m?j chlap v?era ve?er prohlásil: " TO JSME TO DOPRACOVALI TCHO? SI ŽERE TEPLÉ VE?E?E A MI JENOM SLINTÁME "
To m? fakt dostalo prej že " tcho?" si žere líp jak mi nojo on dostal ku?ecí prsí?ka s vlo?kama a mi rohlík s pomazánkou.P?idám ješt? pár aktuálních fotek.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Rubi4 dne 27.10. v 15:28.

Přílohy: P1020250.JPG (80kB)  
Re:
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-10-27, 15:12
Ješt? n?jaké fotky

Přílohy: P1020274.JPG (94kB)  
Re:
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-10-27, 15:15
Mám je moc velké jde mi to vkládat jen po jedné .

Přílohy: P1020230.JPG (92kB)  
Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-27, 15:16
"tcho?" vypadá náramn? :-))
P?išlo se na p?í?inu t?ch "mod?in" bo co to vlastn? bylo?
Avatar

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-10-27, 15:22
Ne nep?išlo se na nic , bu? to byl ten zán?t jak si to myslí vetka nebo m? ješt? napadlo že to možná mohla být i reakce na o?kování pže se to objevilo cca 3-4 dny po.

Re: Fretka?i z Jeseníku a okolí
Zaslán uživatelem/kou: Rubi4 (IP)
Datum: 2009-11-30, 11:33
Ahojky
Tak nám za?al advent .
Jako každý rok jsem trošku tvo?ila tak se jdu pochlubit,v?ne?ky na dve?e d?lám pro sebe a své známé každý rok.

Přílohy: P1020427.JPG (88kB)   P1020425.JPG (76kB)   P1020423.JPG (94kB)  
Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist