Aktuální stránka:9 z 30
Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-19, 14:49
Kontrolné RTG (MVDr. Nemec): snímok p?úc vyzerá oproti piatku 13.11. ove?a lepšie – tekutina v hrudníku žiadna, srdce sa vrátilo do pôvodnej polohy, f?aky na p?úcach skoro žiadne. Celkový záver: Ochorenie bolo/je ?ažký zápal p?úc, nie sarkomy. Skúsi? podáva? 3x denne Mucosolvan junior (sirup) na uvo?nenie hlienov v p?úcach. Vet spokojný s aktivitou aj dýchaním. Ob?asné frkanie je spôsobené hlienmi v p?úchach.
Kontrola 24.11. o 18,00.




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 15.12. v 13:49.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-11-19, 15:16
:-)))))))))))))))))))))))))))
Hurá!!!!

(Na druhý stran? m? up?ímn? d?sí pomyšlení, že se m?že u tcho?e rozvinout t?žký zápal plic tak rychle a prakticky bez n?jakých p?edchozích varovných p?íznak?.)
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2009-11-19, 15:16
skv?lýýý ;)

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2009-11-19, 15:23
Na tuto zprávu jsme ur?it? ?ekaly všechny, které jsme úzkostn? sledovaly Vl?á?k?v a Johan?in state?ný boj.

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: adina (IP)
Datum: 2009-11-19, 15:23
Tak to sú super správi?ky :O). Mám z toho vážne rados? !!!

Silva má ale pravdu :-O Je strašné ,že to nabralo taký rýchly spád ,ale chvalabohu ,že to fre?á?ek ustál ;O)
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-11-19, 15:40
Johanko, to je úžasný, že je to "jenom" zápal plic!!! To je to jedno š?astní procento :) super, za chvilku bude úpln? fit!!! Podrbej ho za m? pod zadní noži?kou :))
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-19, 16:01
Holky moc vám všem d?kujeme za podporu!
Dolé?ovat budem ješt? dýl, taky zápasíme se žrádlem, ale to se snad už zvládne.

Toto žel potvrdilo, že fretka se nakazí virozou od ?lov?ka fakt lehce a že se to stra?n? rychle zvrhává do t?žkých komplikací.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-11-19, 16:07
Johanka, to dolé?ování už pro vás bude brnka?ka :) to už je mali?kost proti tomu, jak to s tim vypadalo a na co to vet tipoval. To už si užijete, on se rozežere, neboj.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-11-19, 16:15
no zapla?pánbu!!! ufffff :o)))

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2009-11-19, 16:29
Blahop?ejeme! Všem nám spadl kámen ze srdce! :o)))
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-19, 16:49
Tak nevím, jestli mám být ráda že jsem m?la tucha, že od tebe n?co chyt, nebo jestli všechno špatn?.P?i p?edstav?, že by to naši chytli ode mne mne jímá úzkost. Mimo jiné taky proto, že bych to nebyla schopna z d?chodu zaplatit. Prosím o radu veteriná?e
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-19, 16:58
Erin, podle všeho to ten zápal plic je/byl a fakt ho mohl dostal jen jako komplikaci virozy kterou chytl ode mne, pá?: s nikym jinym nemocnym nebyl, ven nechodí, nebyl se žádnym zví?etem, doma se nemn?l kde nachladit.
Dote? vyšla lé?ba cca 350 eur a to mi vet po?ítal jen 2 dni hospitalizace ne 5, ?ím mi dalších 150 eur ušet?il.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-19, 17:06
Erin, jak mechanicky a technicky ochránit fretku p?ed ch?ipkou, sem psala tady [www.fretka.sk] a taky se toho striktn? když mám ch?ipku držim.
Ale pokud nejde úpln? zabránit kontaktu nemocného s fretkou (co v jednopokojáku když je ?lov?k s fretkou sám, musí jí dávat žrát, pít, ?istit klec...) ani tyto opat?ení zjevn? nesta?í.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 19.11. v 17:10.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-19, 17:28
Jo, jasn?, já taky jsem mezi klecemi jen pro jejich blaho, jinak by mne doma netrp?li.D?sledn? se po p?íchodu dom? myju, p?evlékám, v?trám , jogurty z kelímku dostanou oni a já to dožeru - ale p?ece jen, co kdyby veta ješt? n?co napadlo?
A co se tý?e ceny - máš zlatého veta. Za tyhle peníze bychom to v Praze nepo?ídili.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-19, 17:31
Erin, snad veti ?ákou prevenci vykoumaj. Jo a zapomn?la sem, že Vl?ák žere už p?es 2 roky denn? Plerasan na podporu imunity...a taky to nebylo moc platný...
Veta mám zlatýho, to je fakt! A to se ?íká, že toto je asi nejdražší vet klinika v BA....
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-11-19, 18:23
holky, já bych to vid?la jinak... ZLATEJ je te? hlavn? vl?ák, nebo nejmí? pozlacenej... ;o))
no jo, co by pro ty mrchy smradlavý ?lov?k neud?lal, jsme fakt pitomý... :o)

johano, ?íkáš, že plerasan nebyl moc platný. možná ne (já sama na tohle taky moc nev??ím), ale možná taky, že bez n?j už by tu vl?ák nebyl. kdybys mu pravideln? "nevylepšovala" imunitu, tak to t?eba v?bec neustál...

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-19, 18:38
Martino, já vúbec netvrdim že plerasan je ?áký echt placebo, pá? na kamoš?in? staré ?ivav? od kdy ho žere je vid?t zlepšení na první pohled....psisko od té doby doslova "omládlo" je vitáln?jší, lépe chodí... a taky je možné, že kdyby Vl?ák ten Plerasan dlouhodob? nežral, že se organismus s tou t?žkou infekcí nevypo?ádal. Akorát že jen tim podáváním Plerasanu se nedá zabránit, aby zví?e tu virovou infekci nedostalo.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-11-19, 19:20
tak to asi nedá, ale ?íkáš totéž, co já - že možná bez n?j by vl?ák dopad h??, taky už to není žádnej mladík.

a jestli na tom opravdu má zásluhu plerasan, se m?žem jen domnívat. každopádn? - ur?it? neuškodí (pokud se to nep?ehání, jako se vším).

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-19, 19:24
Martino Plerasan se p?edávkovat nedá a dle výrobce se markantní ú?inky t?eba u starých zví?at dostavují až po 2-3 m?si?nim dennim užívání...to se nám potvrdilo i na té staré ?ivav?. Takže myslim, že když ho zví?e žere ochotn?, uškodit nemúže.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-20, 09:09
Vl?ák je aktivní jako p?ed onemocn?nim. Jen d?lá cirkusy se žrádlem, suchých granulí sežere velmi málo. Ráno sem vymn?kla a dala mu 15 ml kaše z TF st?íka?kou, pak se pustil i do suchých.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 15.12. v 13:50.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-20, 10:20
A hele, projevil se línej rozmazlenej samec. Už se t?ším, jak mu budeš ty granule p?edkousávat.Však on t? nau?í. (ale já bych ur?it? taky vym?kla.)
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-20, 10:35
Erin on fakt sekýruje! P?ed hodinou si vlezl do velké klece (kam sem ho te? 14 dní nepoušt?la, aby neskákal nebo nespadl) a sežral plný dno misky suchýho ANF :-)
Cpát do n?j ten Mucosolvan je zážitek, polovinu vyprská, no ale n?co asi i polkne...
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-11-20, 11:17
Johanko, jak chutná ten Mucosolvan? Já ho teda beru max. v tabletkách. Co místo toho zkusit Jitrocelovej sirup? Ten ur?it? prskat nebude :))
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-20, 11:32
Rynn, to je Mucosolvan Junior co se dává i malym détem, je to sladký a trochu to voní po ovoci....takže chu? výborná. Akorát že "milostpán" nikdy nechce co nezná. I lososový olej sem do n?j ze za?átku rvala násilým st?íka?kou, po pár dnech ho chlastal sám z lži?ky
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-11-20, 13:06
Johana, tak to je asi jedno, jestli jitrocelovej sirup (ten je zase sladkej možná až moc :)) nebo Mucosolvan :) já mám práv? zkušenost akorát s tim Jitrocelovym, po tom se mi m?žou fretky utlouct...
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-20, 17:43
Vl?ák chodí sám jíst suché granule do velké klece a spát do malé p?epravní. To sem zv?davá, kolik klecí budu v 1+kk mít :-) Zatim tedy vyžírá hlavn? ANF, TF jen když se splete, ale aspo? to.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 15.12. v 13:52.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-11-20, 21:42
Johanko, super zprávy! jsem ráda, že je vl?ákovi líp :o)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-20, 22:00
Amonn dík!
Skusim Vl?áka na noc nechat ve velké kleci. Asi nebudu celou noc spát, bo na tu klec nevidim....ale musím to skusit, bo v pond?lí musim po 2 týdnech co sem byla s Vl?ákem doma do práce....aby zamnéstanavateli neprdli nervy :-)
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-11-21, 10:19
Vl?ák v noci sežral v kleci 30 ks ANF a 15 ks TF, granule zapomn?l t?ídit :-)
Tak snad to bude už dobrý i se žranim a snad vezme na milost TF.
Ráno stále ješt? frká.




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 15.12. v 13:53.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: onemocn?ní plic)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-11-21, 10:24
Johano a to ti zam?stnavatel nedal na dít? hlída?ku? Vždy? bys v práci stejn? nebyla k ni?emu
Avatar

Aktuální stránka:9 z 30


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist