Aktuální stránka:16 z 30
Re: Vl?ák (aktuáln?: velké pauzy mezi jídlem)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-14, 23:24
Vl?ák mi takto "divn?" za?al žrát jen asi 2 týdny spátky. A nechápu pro?, když i po té nemoci pak žral pravideln? co 4 hodiny. Granule má stále stejné.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: velké pauzy mezi jídlem)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-01-18, 11:36
Sara zere pravidelne co 5 hodin alebo tak nejak, Maco s hlavou v miske spi, aby mu nahodou nejaka granula ci kus masa neusiel a Buba odkedy je na mase, tak zere cca 2-3x denne, inak nezajem. Takze ono to bude aj rocnou dobou a kvalitou granuli a naladou fretky. Johan nestresuj sa, je to normalne.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: velké pauzy mezi jídlem)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-18, 11:49
MajaZ, díky.
On je schopný žra? o 21,00 ve?er a potom až ráno o 7,00. Takže ja chodím do práce permanentne neskoro, bo sa bojím odís? z domu bez toho, aby sa tchor najedol. :-(
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: velké pauzy mezi jídlem)
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-01-18, 20:55
Johanko, moji tcho?i jakmile mají zimní režim - tedy spánek, nula pohyb, tak taky jí max. 3x denn?. ?ast?ji a k prasknutí jí jen p?ed za?átkem zimy. No a v lét? to je p?l bídy, to se cpe jen Damián.
Draco je te? v ?íji a o víkendu jsem ho vid?la jíst jen 2x v jeden den.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: velké pauzy mezi jídlem)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-18, 22:08
hanulko díky za uklidn?ní. Já po té Vl?ákovo nemoci p?ed nedávnem, sem asi fakt paranoidní. Ale byla sem zvyklá, že mi tcho? dlabe 5-6 krát za den. Možná tím, že Vl?ák byl kastrovaný až cca takto rok spátky....no až te? se chová první zimu jak kastrát. Taky možná tím že sem po 5 letech zmn?nila granule....co já vím?...
Ale stále sem ve "st?ehu" :-(
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: velké pauzy mezi jídlem)
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-01-18, 23:20
Johanko, já to chápu, já jsem taky paranoidní a za vším vidím "zkázu". Ale co jsem tak vypozorovala, tak moje fretky mají prost? bu? režim spací/neaktivní nebo aktivní, kdy b?hají a cpou se. Je fakt, že holky nevydrží u misky ležet tak dlouho jak Damián, ten u ní leží i 15 minut a tla?í do hlavy co mu síly sta?í :))
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: velké pauzy mezi jídlem)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-19, 09:44
hanulko, 15 minut? :-))) Tak to Vl?ák šrotí te? granule i p?es púl hodiny a to sakra intenzivn?, p?ipadá mi jak mlejnek :-))) Dneska ráno žvíkal skoro 40 minut!
Akorát teda že šrotí te? už jen 3x za den.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: velké pauzy mezi jídlem)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-25, 19:46
Tak pauzy v jídle jsou stále stejné, n?které dny žere podle mne dost málo, jiné dny se napráská. N?které dny moc neb?há, spíš jen spí, jiné dny si hraje a vymýšlí kraviny...tož nevim...Váhu si stále drží stejnou.

Pár fotek po nemoci z ledna 2010








Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 25.01. v 19:48.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: velké pauzy mezi jídlem)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-25, 19:53
..skusim ješt?...







...p?ijde mi po té nemoci že neni vyhublej, co myslíte?





Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 25.01. v 19:53.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: velké pauzy mezi jídlem)
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-01-25, 21:15
Neni vyhublej. Je drzej. A rozmazlenej.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: velké pauzy mezi jídlem)
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-01-25, 21:20
Vl?á?ek je fešák, dob?e živenej a moc mu to sluší.

Re: Vl?ák (aktuáln?: velké pauzy mezi jídlem)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-25, 21:26
Erin, tož to já vím ;-)...ale ja taky starej a po t?žký nemoci...tož se paranoidní pani?ka furt bude ptát...

Lído, díky moc! :-)
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: velké pauzy mezi jídlem)
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-01-26, 11:08
Johan, Vlno je tak akurat...super fotky...hodil by sa ako gaucova predlozka, podla tej rozcapenej fotky...;-)))
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: velké pauzy mezi jídlem)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-01-26, 11:33
MajaZ díky :-) Predložka momentálne váži cez 1,7 kg. Sná? je to dostato?né. Vlani o tomto ?ase mal 1,8...ale to bol len cca 2-3 mesiace po kastrácii.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: mod?ina na vnit?ku stehna)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-02-04, 18:48
Dnes sem zjistila, že Vl?ák má v míst? vnit?ní strany stehna (kde byl p?ed cca 3 m?síci vyholený a srst mu stále nedorostla) "mod?inu".
Nedokážu posoudit, jestli mu tam raší chlupy pod kúží (na dotyk neraší). Je také možné (i když ne moc pravd?podobné) že se po?as mé nep?ítomnosti uhodil v kleci, jak skákal na podlaží, on neumí používat schúdky).

Pokud vylou?íme rašení chlupú a mod?inu o podlaží - mohla by takováto "mod?ina" avizovat n?jaký zdravotní problém?
(Uzliny mu prohmatávám, dle mne sou OK, biochemka s p?ed cca m?síce byla krom té mo?oviny taky OK)

Dík za každý názor!
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: mod?ina na vnit?ku stehna)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-02-04, 18:55
mod?inu na VYHOLENÝ noze u TCHO?E bych opravdu ne?ešila a už v?bec za tím nehledala zdravotní problém. ;o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: mod?ina na vnit?ku stehna)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-02-04, 19:27
Žofiro dík za uklidn?ní :-)
Mne akorát mate, že ta noha byla vyholená v púlce listopadu 2009 (do dnes nezarostla)...a taky je to poprvé co mi tcho?e holili, takže sem takto dorústat srst nevid?la.
Bubu pozorovat!
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: mod?ina na vnit?ku stehna)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-02-04, 19:35
vyholená srst v?tšinou za?ne dor?stat až když fretka za?ne m?nit kožich, m? Filip zarost b?hem cca m?síce - v dob? holení m?nil srst a tak mu to dorostlo zároven se srstí novou, zkus kouknout i na druhou nohu, p?ípadn? jiný ?ásti t?la, jestli nemodrá i tam...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: mod?ina na vnit?ku stehna)
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2010-02-04, 19:44
Moje Nelinka m?la loni po vyholení p?i kastraci holé b?íško p?es dva m?síce, pak jí najednou "zmodralo" a chloupky dorostly.

Re: Vl?ák (aktuáln?: mod?ina na vnit?ku stehna)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-02-04, 19:47
Žofiro: to druhý stehno vyholený nebylo. Symetricky v míst? kde je v pravo mod?ina, tak vlevo je tmavá (púvodní) srst. Co koukám na p?ední nohy a b?icho (to všechno mn?l v tom ?ase taky vyholený) tak p?ední nohy zarústaj (pomalu) bez modrání kúže a to b?icho taky zarústá bez modrání.

...sem z toho pako...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 04.02. v 20:07.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: mod?ina na vnit?ku stehna)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-02-04, 19:51
Pavla Hezlová: díky za uklidn?ní. Mne zas chytá paranoja, pá? ta modrá kúže je na stehnu i v míst? lymfatických uzlin (které byli podle veta p?ed m?sícem OK a dle mne i dnes OK)...ale i tak mne to zneklid?uje.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: mod?ina na vnit?ku stehna)
Zaslán uživatelem/kou: terattus (IP)
Datum: 2010-02-04, 21:51
A opravdu to modrání není jen tím, jak se mu tam tla?í pod k?ží tmavá srst? Míša to m?l p?i p?esrs?ování taky...
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: mod?ina na vnit?ku stehna)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-02-04, 22:02
terattus: to já práv? nevim. Možná ano.
Ale jelikož je fret po velmi závažném onemocn?ní a stále má zvýšenou mo?ovinu, budu pozorovat co to za 2-3 dny ud?lá, p?ípadn? budu konzultovat s vetem, kdybych si nebyla jistá že je jen to tou rostoucí srstí.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: mod?ina na vnit?ku stehna)
Zaslán uživatelem/kou: terattus (IP)
Datum: 2010-02-05, 08:09
Johana: Tak uvidíš, snad to nic nebude. Míša to m?l práv? taky nejvíc na nožkách, tak snad to bude ono a nebude to nich vážn?jšího.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: mod?ina na vnit?ku stehna)
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2010-02-05, 08:53
Johana> Niki to m?la také, vlastn? po celém t?lí?ku, když po chemoterapii vypelichala. Myslím taky, že to nic nebude, ale jsem jako ty, Pozorovala bych a kdyby n?co - k vetovi.

Re: Vl?ák (aktuáln?: mod?ina na vnit?ku stehna)
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2010-02-05, 09:41
Tohle jsem zažila po kastraci Rodyny, kdy pak zmodrala na místech, kde jí dor?stala srst. B?žela jsem k vetovi a ten mi ?ekl, že to je u tcho?ovitýho zbarvení opravdu tim, jak ta srst dor?stá. Takže Johanko, myslím, že to bude tim... Zkus mu na to sáhnout a uvidíš, že to neni citlivý, že to opravdu není mod?ina. A až te? na ja?e p?estrstí, tak to zmizí...

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: mod?ina na vnit?ku stehna)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-02-05, 17:16
Holky díky za uklidn?ní. Ta modrá kúže je jen v míst? vyholení na b?ichu, symetricky na druhé stran? (nevyholeného) b?icha má v t?ch místech tmavé chlupy. Citlivé na dotyk ta mordá místa nejsou. Tak snad fakt jen dorústání chlupú. Ale budu bedliv? sledovat.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: mod?ina na vnit?ku stehna)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-02-05, 19:59
Johanko, já si myslím, že je to dor?stáním srsti :)
Tak nejan?i :))))))))))))))
Máš p?eci doma tcho?e, ne? :)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: mod?ina na vnit?ku stehna)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-02-05, 20:07
amon, mám tcho?e - rozmazlenýho zhý?kanýho...který má paranoidní majitelku :-)))

Tož asi bys spíš p?evychovala toho rozmazlenýho tcho?e....jako mne s mou paranojou :-)))
Tcho?í b?icho, jeho citlivost a srst bedliv? kontroluji n?kolikrát denn? :-)))
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?: mod?ina na vnit?ku stehna)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2010-02-05, 20:09
Johanko, tak nebu? paranoidní, ?ekni, si, že máš
tcho?e a p?e?ti si, co jsi napsala:

Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-02-05, 17:16
Holky díky za uklidn?ní. Ta modrá kúže je jen v
míst? vyholení na b?ichu, symetricky na druhé stran?
(nevyholeného) b?icha má v t?ch místech tmavé
chlupy.


Pak už nebudeš paranoidní :)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Aktuální stránka:16 z 30


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist