Aktuální stránka:30 z 30
Re: Vl?ák (aktuáln?): jak se držíme
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-11-09, 10:35
Marketo, ja to tvrdim uz dost davno, ze dieta a fretka je v podstate to iste, akurat ze fretka ked ta nasere, tak ju zavries, dieta ked ta nasere, tak mas smolu. A bude horsie...;-)))
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): jak se držíme
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2010-11-09, 15:09
Johanko - ur?itá podoba tam je i bez zu?ivého výrazu. A on Vl?ák je taky jak Vendelínovo dvoj?e :o)

MajaZ - strašit m? nemusíš, jsem si toho zatracen? v?doma! A to pomíjím, že ani Vendelína jsem se neodvažovala n?jak ?asto zavírat. Ve svém pokoji vyvád?l hrozné v?ci a v kleci (to jsem mu provedla asi 3x) se tvá?il, že je mrtvý... :o)
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): jak se držíme
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-11-09, 15:41
...jojo, když spí tak jsou sladcí všichni :-)
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): jak se držíme
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2010-11-09, 16:02
Jééééé, to je sladké zví?átko! :o))
Spací jsou fakt nejkrásn?jší a ?lov?k je má spací nejradši :o)
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): jak se držíme
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-11-09, 20:49
Aj spacie dieta je najkrajsie...
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): jak se držíme
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2010-11-09, 21:26
Maja - však já mluvila o obou rasách :o))
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): jak se držíme
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-11-20, 16:54
Hlásím, že u Vl?ákú nic nového. Fret žere jak nezav?enej a okázale se nudí. Takže mu musim vymýšlet nové zábavky: minulý víkend mu byla p?edhozena moje spoluža?ka kterou sem nevid?la 20 let, její návšt?va z v?tší poloviny pozústávala z obdivování Vl?áka, co milostpán kvitoval s nadšením (bodej? by ne, když mu byla nabídnuta kabelka s r?ením "vyber si milá?ku co by se ti líbilo"...jemu se ale líbil ze všeho nejvíc kuft na notebook). Tento víkend se musel spokojit s novýma papu?ema (nadšení nebylo zcela takové, jako ze spoluža?ky).
Jediná novinka je, že Johanka si (op?t) ukopla malí?ek, ?iže se posunuje plazenim.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): jak se držíme
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-11-21, 17:48
Tak a? se malí?ek rychle hojí a moc nebolí. Vl?á?ek se má. V??ím, že kabelka a chápající návšt?va je lepší než papu?ky. Naši uli?níci také milují futrál na notebook naší mladé, ale ta ho nechce p?j?it. My jenom tajn?...

Re: Vl?ák (aktuáln?): prosím o radu
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-11-21, 22:36
Pot?ebuji se poradit:

Vl?ák je momentáln? od operace sleziny (?ervenec 2010) OK.
P?i poslední kontrole cca p?ed 1,5 m?sícem nemn?l v normn? mo?ovinu a ALT (jaterní ukazatel, on má jen 1/5 jater a taky nemá slezinu). Na toto bere doplnky výživy (Ipakitine a snížení mo?oviny a Silivet na podporu jater). Krom toho denn? bere PlerasanV. Žere TF-Senior.

Žere hodn?, p?ibral na 1,7 kg (tuk má po celém tele). Je na svúj v?k (6,5 roku) celkem ak?ní.

Otázka: Mám nechat d?lat fretovi znova komplet vyšet?ení (RTG, sono, biochemku) když se cítí dob?e?

Vet cht?l kontrolu po 1,5-2 m?sících (co by mn?lo být koncem listopadu/za?átkem prosince). Mn? to problém ned?lá, ale freta by to mohlo stresovat, bo on sice všechna vyšet?ení u veta snáší, ale pak je doma pár dní "rozhozený".

Díky moc za každý názor a radu.




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 21.11. v 23:48.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): jak se držíme
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-11-24, 09:25
Pár novách fotek


Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): jak se držíme
Zaslán uživatelem/kou: Lída (IP)
Datum: 2010-11-24, 19:01
Johanko, Vl?á?ek je tak nádherný...moc mu to na t?ch fotkách sluší

Re: Vl?ák (aktuáln?): jak se držíme
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-11-25, 09:13
Lído d?kujeme.
Minulý víkend byla Vl?ákovi pro rozptýlení pro zmn?nu p?edhozena kamarádka-fretka?ka. Vl?ák byl op?t spokojen s projevy zájmu a obdivu.
Jen nevim co ud?lám, až mi dojde zdroj mírn? šílených p?átel a známých, kte?í jsou ochotni trávit ned?lní odpoledne jako hra?ka pro rozmazleného freta :-)
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): jak se držíme
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-11-25, 10:40
To je jednoduche...zacnes ich pozyvat zase od zaciatku...sak hadam za tych par chvil sa daju dokopy, aby boli opat vhodnym predmetom zaujmu fretaka, ta neeeee???...;-))) Vlno je krasny a pri pohlade na fotky ma zoziera zavist, ze Sarunka uz nezije...fnuk...dve mrchy ju nenahradia...
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): jak se držíme
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-11-25, 11:07
MajaZ: týmto ?a zara?ujem do poradovníka na "hre?ku pre Vl?áka" :-)
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): jak se držíme
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-11-25, 14:59
hehe...rada...a sarkan nebude zaradeny????...alebo to by bolo opacne - Vlnak ako hracka pre sarkana?...;-)))
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): jak se držíme
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-11-25, 19:51
Johanko Vl?á?ek je nádherný :)
Maji, já si myslím, že Vl?ák se nenechá oblafnout, on pozná, že Johanka mu p?edhazuje n?koho, kdo už ho jednou obdivoval :D
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): jak se držíme
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-11-25, 20:11
vl?ák vypadá opravdu úžasn?, mám doma tcho?áka o dva roky mladšího a když vidím tyhle fotky, tak ti závidím :o(
protože jáca je fakt troska, a když vidím, jak dob?e m?že vypadat fretka ješt? "mnohem" starší (no jo, u nich dva roky je porce, kus života), tak mi to p?ijde až líto :o(

ale vl?ákovi a hlavn? tob? to samoz?ejm? p?eju, a doufám, že si budete spolu užívat obdivovatel? a spole?ných lázní ješt? hodn? dlouho :o)

není mi to FUK

Re: Vl?ák (aktuáln?): jak se držíme
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-11-26, 09:49
MajaZ: Šarkan bude zaradený až po splnení kvalifika?ných predpokladov (správne híkanie pri prejave obdivu a pod.) :-)

Martino d?kujeme.
.... ono to bude jako u lidí - jeden je starý v 50, druhý je mladý v 80 letech, s tim se nic nenad?lá. Vl?ák má asi št?stí, že pat?í do té druhé kategorie.
Ale na druhou stranu: že nap?. Jáca vypadá sta?e, to neznamená, že jeho organismus opravdu starý je, v??im že bude s tebou aspo? tak dlouho jako Vl?ák s náma.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): jak se držíme
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-11-26, 11:50
...a ješt? se musime pochlubit jak sme tlustí :-)
Vážíme p?es 1,7 kg.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): jak se držíme
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-11-26, 13:51
No pekne rozkysnuty tchor...aj nas Maco je taky...ma nieco okolo 1750g.
Avatar

Re: Vl?ák (aktuáln?): jak se držíme
Zaslán uživatelem/kou: bea (IP)
Datum: 2010-11-27, 18:20
Johanko, ten vypadá krásn?m jako úokn? mladý tcho?ík....

Aktuální stránka:30 z 30


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist