Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-01-10, 15:17
Tak to je na prd :-/
Bohužel..

Mno já budu ráda, když získám na p?esrok jednu bab?u.

Co se dozvídám o r?zných lidech, kte?í mají být vedoucími, tak bych je nejradši kopla do ?iti :(
Netuším, pro? to d?laj, když jsou s nima takové problémy :(

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-01-10, 15:20
u diplomky mám super vedoucího....jen na té anglin? musí to být zrovna takhle...a já se tak t?šila, jak se mi ta státnice bude vyjímat v životopise...ostatní státnice m?žu bohužel d?lat až p?íští léto, tak jsem cht?la mít aspo? tuhle jedinou
Avatar

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-01-10, 15:26
Tak to pak jedin? nasere.. :( :( :( :(

Mno nic, jdu své myšlenky zamést pod koberec a snažit se do hlavy narvat finance. ... :-/ :-/

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-01-10, 16:14
no holky ja mam od oponenta bakalarky navrzenou jednicku, ael vedouci mi dodneska nedal vedet ANI ZNAMKU (tu se dovim pristi tyden od sekretarky) a ANI JEDNOU mi tu praci nezkonzultoval. takze ja to cely napsala i odevzdala bez nej. hovado to je a ne vedouci

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-01-10, 17:56
mno, klokane, tak se jen modli, aby t? nepotopil jak tu moji kámošku.

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-01-10, 18:00
no to je dost mozny,ale ja nechapu, jakej k otmu mel duvod, ze mi to ani jednou nezkonzultoval... dodnes zadna reakce. jsem zvedava na ten posudek

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-01-10, 18:11
jediné vysv?tlení: je prost? kokot. Ale nemusí být až takovej kokot, že t? potopí.

Kamarádce to tak opravdu ud?lal ten její 2x. Nikdy nezkontroloval, nikdy se na to nepodíval a u obhajoby bum a bylo.

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-01-10, 18:18
Tak jsem zlikvidovala váno?ní strome?ek a výzdobu a koupila si v Lidlu naklí?ený cíbule narcis?...JÁ totiž už ?ekám jaro!!!!!
Avatar

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-01-10, 18:20
¨majdo ty ses magor :-D
my taky dnes likvidovali strom...ale jaro necekam :-D teda uz aby bylo :-D

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-01-10, 18:23
No já ho likvidovala sama..rvala jsem ho ven oknem v obýváku a p?itom jsem smetla z venkovního parapetu Hanýse, kterýho jsem n?jak p?ehlídla.....
Avatar

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-01-10, 18:39
taky dobry :-) my ho hazeli z balkonu dolu, abychom ho netahali pres celej byt a chodbu

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-01-10, 18:52
Nazdárek :-)))
Majdo obávám se, že na to jaro se ješt? na?ekáš :-))))
Avatar

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: weverisek (IP)
Datum: 2009-01-10, 19:07
Ahojky pot?ebovala bych poradit.Mám dv? frete?ky.Jedné je 8 m?síc? a druhé rok a n?co.Ta starší je hrozn? hubená byli jsme i na veterin? a ?ekl že nevidí žádný problém.Tak bych pot?ebovala poradit jaký krmivo bych jí m?la dávat aby trošku p?ibrala.Už jsem vyzkoušeli skoro všechny ale je mlsná takže si i dost vybírá.Dostávají granule, konzervy (ku?ecí maso se sýrem od gimpet sheny cat) ovoce a zeleninu.Ob?as rýži s masem.Ta menší sice ted taky trošku zhubnula ale neni až tak hubená.A váhov? Ta starší má 800g a menší 810g.Moc d?kuji za rady.

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-01-10, 19:10
a mívala d?ív víc gram?? já jen že moje bestie má 750g a nemyslím, že by byla hubená, jen je prost? menší
Avatar

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2009-01-10, 19:19
weverisek - máš ode m? p?ísp?vek ve vedlejším vláknu. ;-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-01-10, 21:54
tady tonejak umrelo :-(

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2009-01-10, 22:01
Ahojky kafralenky.

Ze?lvi-ten muj je pry format :-)), tohle prohlasil,kdyz jsem mu precetlal, cos napsala. On tvrdi, ze jsem vyuzila jeho slabe chvilky, kdyz byl unaveny z prace. Ja vsak vim, ze anglicky buldok se mu libi a navic mi chtel udelat urcite radost. Dnes zase sice prohlasoval, ze nevi, ktery vul mu nakukal, aby na ten inzerat volal, ale v duchu se nad malym rozplyva :-))
Zuzko, nevyhodila jsem deti na balkon, jen je proste zase o malinko mista min, ale porad to jde, jen se trosku posunul stul v obyvaku a vedle pc stolku je na zemi pelech.
Fotky dodam co nejdriv, dnes jsem chtela, ale nestihla -zatim-byla jsem si pro nove auto(teda starsi:-) ), dobra cena, po dalnici misty 2OO na tachometru, abych zjistila, co se skryva pod kapotou za koniky, jen bohuzel odesla spojka. Nastetsi majitel bazaru vstricny a zaplati opravu.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: atevi dne 10.01. v 22:24.
Avatar

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2009-01-10, 22:25
zkusim dat fotecky
Avatar

Přílohy: IMG_0527.JPG (73kB)   IMG_0529.JPG (84kB)  
Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-01-10, 22:27
no tak ten je dokonaleeeej... ja cu takyyyyyyyyyyyy

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2009-01-10, 22:55
prave mame za sebou seznameni s fretulema - s Bertie by kamaradi byli, koukali na sebe jako bych ja hledela na martany, ale nakonec Bertie dorazela peclive schovana pod kleci a jen vystrkovala cumak. Fluffy byla najezena tak dokonale, ze si zadnima nozkama slapala na predni. Malej se po ni dvakrat ohnal, dvakrat na ni chtel polozit tlapku a Fluffy mu skocila na zada a chtela ho zakousnout. Takze zatim toho necham, aby nebyla zakousla Fluffy jen co malej doroste.
Avatar

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-01-11, 01:22
tak jsem ted koupila dve letenky do Bruselu... doufam, ze do kvetna Skyeurope nezkrachujou :-D jakoze k tomu asi daleko nemaj :-D no ale vyslo me to pro dva lidi s bagazi, se sezenim u okna, tam i zopatky dohromady za 3820 Kc :-) coz je teda luxusni cena... ve stejnou dobu CSA za 12 tisic :-D
takze 14.5. pojede kloky na vejleeet :-D na 4 dny :-)

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2009-01-11, 01:28
holky vy ste ale potvory, p?ítel m? asi 2 m?síce láme na americkýho buldoka a vy sem dáte tyhle fotky....Jeho kolega z práce má 8 m?sí?ní št?n? a p?ítelák je zn?j upln? mimo.No a já snad už taky.......... dokelu, tak labradorek asi nebude nooooooooooooo:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-01-11, 09:19
Ivetko,no ten je nádhernýýýýý:) A jméno?
kloky tak si kone?n? trochu odpo?ineš od všedních starostí:)) jak je na tom tvoje nemoc? moje rýma sm?le bují dál:(
Avatar

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2009-01-11, 10:24
atevi, tak sem ukecená, jen se chci zeptat. Ten tv?j prdísek má n?jakej krátkej ?umá?ek. Je více druh? americkýho buldoka?? Co má ten p?ítel?m známej má delší ?umák, dlouhý nohy, je bílej a má hn?dý skvrny-p?es oko a na boku.Vysokej tak jak menší NO. Pak sem vidfla i malý, na krátkejch nožkácha a s useklim prná?kem. Ale nebyli to anglický ale taky americký.Tak sem z toho trochu jelen:-)

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2009-01-11, 10:28
jééa atevi, ty máš toho anglickýho, už sem si to p?e?etla:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2009-01-11, 10:56
[uk.youtube.com]

tak už sem rozhodnuta:-)

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2009-01-11, 11:01
[uk.youtube.com]

a takového bych si p?ála já:-)

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2009-01-11, 11:09
[uk.youtube.com]
atenhle je ešt? božejší:-)

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2009-01-11, 12:19
Americky buldok se mi libi, ale na nej nemame misto. Anglicky je tedy kompromis, navic je stejne aktivni jako muj muz, tak se budou na tom gauci spolu skvele vyjimat :-)))
Avatar

Re: Kafrání XII a jedeme dál :-)
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-01-11, 12:28
Ahoj kafralky....stalo se vám n?kdy, že by byla fretka z ni?eho nic ukecan?jší než vy? bestie toho nikdy moc nenamluvila, ale od st?edy kecá v jednom kuse...když nespí, tak lítá po pokoji a kecá, schoulí se mi na klín?, kecá, olizuje m? a kecá...prost? furt :D
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist