Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4
Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-13, 15:06
...barmanka je našt?stí dosp?lá :-) vyptávala se se serioznim zájmem a hned se seznámila s kamoškou od které mám Vl?áka, dohodla si u nich návšt?vu (maj 4 fretky), takže toto sem vid?la jako OK :-)
...d?ti nás neotravovali, Vl?ák by je sice snesl v pohod?, jenže já ne :-)))
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-08-13, 15:20
Já z t?ch d?tí m?la hrozný nervy!!! Nedalo se jim vysv?tlit, že do fretky se br?kem nedloube. Takže jsem vždy fretky sebrala a šla jinam. Jedno dít? mi dokonce rvalo vodítka z ruky...a rodi?e?...ty jenom koukali a nic svým ratolestem ne?ekli. Takže fretky d?ti m?žou snášet jakkoli, ovšem m? vadí, že je n?kdo otravuje.

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-13, 15:23
...tož p?i svém vztahu k d?tem púsobím už asi na první pohned jak ježibaba z perníkové chaloupky, takže d?ti?ky MN? míjejí obloukem...a tím i fre?áka :-))))
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-08-13, 15:32
Asi budu volit tvojí taktiku :-D

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-08-13, 21:39
Ahoj Zuzi.88
Tak ty tu o nás vyprávíš :-)
Já sem se ješt? po?ádn? nedostala abych tady naší dov?u popsala.
My sme sice nebyli v chatce,ale pod stanem a taky sme ur?ít? víc jak jeden stan v noci vzbudily,ale my sme slyšely jen jedny lidi co se o tom bavily a nam si tedy nest?žovaly tak to asi nebylo tak strašní.
P?ece jen :-) se v noci ozívalo jen cinkání rolni?ky na postrojku.
jinak sme se fretilumy byly podívat i na tý n?mecký stran? a tam si to hol?i?ky šlapaly jak o závod :-)
Avatar

Přílohy: FOTKY 207.JPG (91kB)  
Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-08-13, 21:57
A holky mají vlastní stan!! :-D to je mazec :-D ani jsem ne?ekala, že vás tu fakt potkam. Koukam, že na tohle forum chodí fakt každý fretka? :-) Tak ješt? jednou ahoj :-)

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-13, 22:03
Tak tenhle stan máme taky, zatim ho užíváme jen doma a taky sem mu ho brala na dov?u, ale taky ho mn?l jen na hotelu (tcho? ho miluje) :-)))
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-08-13, 22:11
Ahojy :-) stan sice nevydržel,myslím že to byly Ejmynka co ho ze zadu škrábala tak dlouho až ho rozparala asi se v noci nudila.

A takle dopadla Bublinka po jednou výlet? upln? vysílená

a takle chrupaly
Avatar

Přílohy: FOTKY 081.JPG (63kB)   FOTKY 083.JPG (49kB)  
Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-13, 22:20
?ara a tos mn?la fretky s tom jejich stanu i p?es noc venku, tak uvázané jako na té fotce? Nebo byli ve svém stanu ve vašm stanu? :-)
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-08-13, 22:26
tak jak je to ná té fotce byly i p?ez noc,ale neboj m?ly dost pohybu.

A když sme mi byly ve stanu tak vet?inou b?haly po stanu na volno bez postrojku



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ?ara dne 13.08. v 22:28.
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: Zuzi.88 (IP)
Datum: 2009-08-13, 22:29
Teda to bych se bála...že tam p?íjde n?kdo se psem, nebo že se zamotají do vodítek...nebo dalších milion v?cí. Sem m?la nervy už jenom z toho, že sem holky nechávala p?es den na pokoji v kleci samotné.

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-13, 22:38
?ara, tož já bych asi nespala hrúzou, že se mi v noci venku v tom stane?ku urvou z úvazku, že p?ije v novci bou?ka která smete i múj stan (natož jejich stane?ek) nebo že je zadláví toulavej ?okl.... :-( Nešlo mi o denní pohyb ale o bezpe?nost.....
Já chodila stanovat za mlada se psem (ne s fretkou) asi 20 let....vím co to obnáší za záludnosti...a fretku bych brala do stanu jen když mám na ní klec nebo p?epravku kterou múžu b?hem minuty hodit do auta...a taky bych tu fretku na noc do té klece zavírala :-)
Jednou nás v kempu vytopilo v noci tak, že za 15 minut plavalo všechno co se nestihlo naházet do aut....
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-08-13, 22:39
Ja sem toho taky moc nenaspala po každý když zazvonila rolni?ka tak sem vykoukla jestly jsou v po?ádku.V noci byla ta p?ecínka zav?ená mimo ní v noci nemohly ven a tak malej pes tam nebyl aby se dostal do p?ecínky.
A v noci mely v tom svím stanu ješt? pelíšek,tri?ko a ješt? jedním tri?kem byl stam p?ikrytý a když v noci pršelo tak sme je samoz?ejmé vzaly dovnit?.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ?ara dne 13.08. v 22:41.
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-13, 22:44
Tož p?íšt? na stanova?ku asi tu klec nebo velkou p?epravku...a pak se i vyspíš :-)))
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-08-13, 22:46
mi mame takoví problém že nemame auto tak se klec špatne vozí.
To že v noci chytnou toulavou sem se taky ze za?atku bala,ale na to že p?ez den skoro vubec naspaly tak byly rádi že mužou v klidu ležet jenom jíst,pít a jít na záchot a pak jenou spát
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-14, 09:12
?ara, až te? sem si všimla toho rúžovýho záchodku....to je jakej?
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-08-14, 10:34
Johano ten je strašn? malinkej mam ho jen na cestování je to tenhle:

[www.svetchovatelu.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ?ara dne 14.08. v 10:35.
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-14, 10:38
aha, díky, na té fotce vypadal v?tší :-)
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-14, 11:04
?ara a co na stanování pro fre?ule n?co takového [www.ferret.sk] je to dostat na každé psí výstav? v rúzných tvarech a velikostech a složí se to na placku a dá uchytit k ruxaku...
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-08-14, 11:56
my letos už stanovat nebudem,ale na p?íští rok by se to hodilo to už budou fretule t?i a sestly ta mala bude po?ád takove rapl tak by sme jí neuhlídaly jako tyhle dv?.
Vypadá to opravdu dob?e
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-08-14, 12:15
ten zách?dek mi v?era ukazovala paní co si tu byla pro gandalfa, taky mu ho koupila :o) ale asi ho bude mít jen na chvilku, je to dost malý...
tu skládací p?epravku máme tuhle [shop.kynolog.cz] a je super, že se dá složit do malý tašti?ky, ta byla sou?ástí p?epravky, ale myslím, že pokud bude fretka chtít, tak si s tím poradí :o) zavírání + jedna bo?ní st?na se zavírají na zip a sítky jsou takový jen pogumovaný...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: Vacicanda (IP)
Datum: 2009-08-14, 14:39
Tak naše fre?ule by pláchly raz dva z obojího.Z postrojku by se do rána vyvlíkly a adios,tohle nevím,ale myslím,že kdyby se jim zacht?lo,sí?ovinu by prodrápaly do hodiny.Nevím,jestli by se mi je poda?ilo p?es den dost utahat. :-)

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-08-14, 22:41
Já bych takhle fretky nenechala.. A? jedu kamkoliv, vždycky beru p?epravku. Auto nemám, ale mám pocit, že do rána bych ze 4 fretek nem?la ani jednu, nehled? na to, že bych se asi nevyspala:D Pod stanem jsem byla, když byly fre?ulky ješt? jen dv? a m?la jsem je p?es noc uvnit? stanu v p?epravce, kde m?ly wc, granulky, vodu a záv?sný pelíšek. P?es den jsem ne utahala tak, že v noci se ani jeden nesnažil protestovat a škrábat na m?ížku:))
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-08-15, 13:44
D?v?ata mím že se vám to nelíbí,ale já s fre?ulemi cestuji ?asto a ze za?atku sme je vozily samoz?ejm? v p?eptavce,ale po?ád davaly velice d?razn? najevo že cht?j ven,ale pak sme si po?ídily tuhle tašku na psi:[www.spokojenypes.cz]
A tet mame tohle:[www.spokojenypes.cz]
A sou naprosto spokojené.Jenže je to malé na to aby tam m?ly ježt? zácho,pití a granule.P?ece jim nebudu ubírat míto když mužou mít aspo? n?jaký pohyb
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-08-15, 14:31
?aro, to je v tom batohu na zádech máš jako zav?ený?
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: ?ara (IP)
Datum: 2009-08-15, 14:35
když chodíme a jim se nechce tak samoz?ejm? že jo
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-15, 20:29
?ara: dneska sme byli s kamoškou co taky chová fretky na výstav? psú, špesl kvúli tob? sme skoumali ty "plát?né" p?epravky (co sem ti dávala ten link)....a žel sme se shodli na tom, že v té sí?ovin? fretka když chce ud?lá díru kudy proleze do 5 minut :-(
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-08-15, 20:59
Já t?mto typ?m "p?epravek" moc neholduju, protože nemají pevné dno a tam kde nejsou m?ížky, tak tomu prost? nev??im:)) Ne?íkám, že pokud tam je fretka zvyklá, že se snaží dostat ven, t?eba ne, ale jelikož vím, co dokáže Draco, když chytne rapla - vyrve dve?e p?epravky, "složí" kovovou klec, vyvalí dve?e od linky.. Sta?ilo by mu ani ne 10 vte?in a už by byla tahle taška s n?kolika otvorama:))
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-08-15, 21:16
Hanulko, svého fre?áka bych v takové látkové p?epravce o dovolené (na hotelu v pokoji) klidn? nechat mohla. Ale jemu je p?ez 5 let je kastrovaný, takže jak má o dov?i svoje procházky stejn? pak v kleci jen spí....nebo štráduje po pokoji :-) Ale s mladym nekastrovanym do stanu bych si s tou p?epravkou netroufla....no ale o mn? je známo, že co do fretek sem dosti paranoidní :-)
Avatar

Re: cestování s fretkou
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-08-15, 21:23
Johanko, tak t?eba Damián ani Doruška nejsou rýpalové a kam je položím, tam budou ležet, nepot?ebujou pevnou p?epravku. Jenže co když je n?co vyleká, zaúto?í na n? pes nebo cokoliv jiného? Z p?epravky mi je velký vl?ák t?žko vytáhne, kdežto s látkovou taškou si poradí raz dva. M? jde hlavn? o bezpe?nost a u Draca a Dixie to je navíc ješt? jejich vynalézavost a síla. Jsou to prcci a nikdy nevím co vyvedou.. Plus Draca toho bych nejradši zavírala do opancé?ované p?epravky s betonovou podlahou:))))
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234Další
Aktuální stránka:3 z 4


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist