Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-11-03, 12:19
Mikejlo, já opara ješt? našt?stí nikdy nem?la :o) Jen ty ob?í afty...A to práv? používám ten Mudisal a taky B-komplex.
Opary a afty apod. se d?lají p?i nedostatku n?kajého vitamínu B - proto B-komplex. Ostatní je na zahojení a proti sv?d?ní a bolestem. To Bé?ko je na p?edcházení t?chto hnusáren, já jim Bé?ko a Cé?ko po?ád...A mám klid..Nemoci se m? letos stále vyhýbají :-) Ale jakmile m? líbá fretka, tak se m? sem tam ten af?ák ud?lá no...

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-11-03, 12:25
Jj...ja taky opar nikdy nemela...az ted na tu "zkrizenou" vec co se mi vyskytla...ale je to spis extremne rozlezlej koutek...
...Urgo Aphtes je na afty primo v puse...je to takova jako naplast:)))...ale supr...
...ja becko jim taky porad...ale nijak mi neprijde ze bych tomu predchazela...proste jak uhodi prvni mrazy...je jasny ze mi zacala "koutkova" sezona...
...afty mam celorocne...nebot se furt kousu...:)...
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-03, 12:27
No ten kluk co ho máme :-)) Jinak u nich to jde i bez kluka až na to, že vejce které snese jsou neoplozené! Mn? už takhle zem?ela jedna chamice - prost? zadržela vejce. :-(

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-11-03, 12:36
:o) Mikejlo, to je divný, že to takhle máš, byla si s tím n?kde u doktora? M?j brácha totiž jako silný alergik a taky trpí silným atopickým ekzémem na tohle taky d?sn? trp?l. Jakmile mu za?íná tohle odbdobí, n??im ho p?ed?asn? doktor cpe, ale nevim ?im...Byl na n?jakejch vyšet?eních atd..Ale od tý doby má opar fakt jednou za uherák - když má angínu, pop?. ch?ipku, ale jinak už moc ne...

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-03, 12:43
Myslím že Herpes virus se dá v krizi p?elé?it i antibiotiky.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-11-03, 12:46
Ahojky, za meho pusobeni na oddeleni pro choroby kozni a pohlavni se na opary ordinoval Deoxymykoin a zinkova mast. Podotykam, ze to jsem byla jeste mlada a blba :-)), takze vyvoj sel bezesporu hodne dopredu :-)
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-11-03, 12:47
Jeste podotykam, ze mlada jsem porad, blba uz tolik ne :-))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: atevi dne 03.11. v 12:48.
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-03, 12:59
Ahoj Ivet necht?las to nááááhodou napsat naopak :-)))))

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: Bobikule (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:02
tak mam za sebou narocny vikend cestu s fretuly na pohotovost... a mame doma karantenu :( doma rozlozeny injekcni strikacky a lecime:((( na prochazku muzeme ledatak kolem bloku :(

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:06
A copak vám je?

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: Bobikule (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:11
byla sem pozvana k jedne fretkarce co chce kryti od bobikule ¨... vse v pohode bobik si hral ale jenze oko trochu slo jinam fretky zapasily as bobik si kousnul durmanu... takze se dusil a dusil. takhle o zacalo... jeli sme na veterinu dostali sme dve injekce dneska sem byla u veterinare na preventivce doockovani a jeste odcerveni a rekla sem ackoliv mu cistim usi tamponky s chronicinem porad se drbe a blesky to asi nebudou no mame usni svrab... takze sem nasrana na fretkarku nejen co doma ma durman... ale i na zanedbani... ted musim cistit usi necim co smrdi jak benzin me ani jemu to neni prijemne kazde zakaslani davat stop tusin a divat se jestli nekasle nebo se nedaví... achych jo to byl zase vylet:(

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:14
Ty jooooo ale za ten svrab se musím p?imluvit - mnohdy zeza?átku ani nejde poznat, že máte svrab tk si v klidu špacírujete s jinýma fretkama a ono se to prost? p?enese :-(( Ten durman vážn? nechápu.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: Bobikule (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:18
no... za 14 dni jdeme na kontrolu ale 4x denne cistit usi vyndavam uplne hnusne tamtonky teda pokud ho preperu... namas ady nejaky trik jak mu cisttït usiska aby se tolik necukal? :D fakt je to celkem sillny a ten smrad mu vadi...

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:22
Teda Bobikule, tak to byl teda výlet! Za dobrotu na žebrotu. Chudinka malá Bobikule. Doufám, že se brzo uzdraví, držíme p?sti?ky i ?api?ky.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:23
Zuzko, necht?la, jsem mlada, jsem a jsem :-)))). (na rozdil od gaucoveho duchodce :-) )
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:24
Holciny poradte, premyslim nad domaci pekarnou, jen si z toho mnozstvi nedokazu vybrat :-(.
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:25
Bobikule, na svrab mu kup stronghold nebo advocat, to se jen kápne za krk a nemusíš ho denn? mu?it ?išt?ním, na svrab to zabírá.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: Bobikule (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:26
Dado dekuji moc... jinak aby jste tak nejak vedeli co delat kdyz teda je doma durman nebo se kousne do jine toxicke kvetinky a ty sliznicky natecou... mit doma stoptusin a striknout do huby prestane se davit... a pak vyhledat veterinare. my jsme dostali nejake proti alergeny a cortikoidy na posileni imunity za to sme zaplatili 1000,- korun. Takze asi tak...

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:26
mikejlo: já jsem od mali?ka "expert" na všechny nesmysly v hub? a okolo. A up?ímn?, zatím jsem nenašla zaru?ený recept. Vždy po n?jaké dob? si zvyknu na ú?innou látku a musím to zm?nit.
B-komplexem se b?žn? neláduju, ale když mi n?co na tý hub? vyleze, tak si dávám tak t?i dny maximální denní dávku a to zabírá.
Jednu dobu mi zabíral zovirax, herpesin, pak náplasti compeed, vectavir atd.
V podstat? nejosv?d?en?jší je klasika - bé?ko, na noc zubní pasta a jak to zaschne tak n?co hojivýho - kalciová mast nebo kosmín na opary.

TAdy ješt? uvedu dv? alternativní rady.
Známý(25): hubu rozed?ít a mejdlem a kartá?em ty zk*eny viry vyplachnout, pak se sice ud?lá strup ale ten už vím jak lé?it.
Známy (68): rada jeho ženy, aplikovat na postižené místo ušní maz (to mi p?ijde hodn? nechutný, prý to pomáhá, nezkoušela jsem).
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: Bobikule (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:27
Zofiro kde se to da sehnat? jako je fakt ze jednou denne bych mu to vzala ... nechci byt nechutna ale taham fakt toho dost... a to sme je cistili ouska vzdy po prochazce = 4x tydne... ale 4x denne je i na nej moc...

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:29
...jen bych doplnila Žofiro, že tady veti doporu?ují Stronghold po 1 m?síci po prvnim podání zopakovat.

Stronghold koupíš u veta nebo v lékárn?, která má i veterinární lé?iva



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 03.11. v 13:30.
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:29
Bobiku, díky za rady, to se hodí, já bych asi v?bec nev?d?la co d?lat :-(

Atevi, já mám pekárnu Etu Harmony a jsem s ní maximáln? spokojená.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:30
Bobikule, koupíš to normáln? na veterin?... je to taková ta pipetka co se kápna na k?ži (na na srst) na lopatkách a má to ú?inek tuším m?síc, po m?síci je dobrý to ješt? zopáknout, aby byla jistota...
...jinak ten chronicin na ?išt?ní uší nic moc, to bych použila spíš n?jaký normální kapky pro psy a ko?ky.

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 03.11. v 13:32.
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: Bobikule (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:34
Chronicin pusobi antibacterialne a protizanetlive je urcen specialne pro zvirata a je olejnatej takze kdyz ho vtiram tak se dostane i tak kam ja ne... jinak se tam skocim zitra zeptat jestli to maji...

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:35
Ivet taky uvažuju o pekárn? a jediné co o tom vím, že si mám koupít se dv?ma t?ma hn?tacíma ramenama, ?i co to tam je. No o gau?ovém d?chodci ani mluvit nebudu a ty jsi úplná hol?i?ka :-)))

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:36
jo jo ta moje pekárna má dv? hn?ta?ky.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:37
Dado, není hlucna? Na netu nekdo psal, že je hlucna, tak nevim
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:37
Zelvi: Jo ja to becko jim na kila taky jen v krizi...jinak ne...protoze si na to prave pak taky zvyknu a miji se to ucinkem...
...usni maz jsem cetla...kazdopadne to si na pusu nedam...:))))...ale prej je to ucinny noo...me to prijde...eee...blee...fuj:)...

Petule: Nikde jsem s tim nebyla...:(...nak neni cas...:((...
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:40
Bobikule, práv? že kapky s olejem se nedoporu?ujou pá? se špatn? vyklápavájí a napomáhají vzniku r?zných infekcí a bakterii, když koupíš normální kapky (bez oleje) tak ty taky kápneš do ucha a ony tam ste?kou,m pak to promneš a necháš ho to vyklepat, pat vyt?eš tamponkem nebo ty?inkou...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:41
Zuzko, ze jo, si myslim, se uderzuju ve mladistve nalade porad :-)
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist