Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:41
Když hn?te, tak jí slyšíš, ale že by t? to jako m?lo n?jak rušit to ne. Když jí zapnu na noc, mám jí v kuchyni a my spíme v ložnici v byt? 2+1 (není velký a mám otev?ené dve?e), tak jí rozhodn? neslyším. Když pe?e, tak nevydává žádný zvuk.

Ségra má tu Etu n?jak na S za?íná (Siesta?), prost? ten starší model, ale hrozn? se jí po 2 letech zni?il ten teflon v té form?, že už jí to ani nejde moc vyklápet. No jíá si myslím, že Harmony je lepší.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:45
Pokud vim, tak Chronicin na ušní svrab nezabírá.
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:46
...navíc chronicin jsou antibiotika, takže je úplná blbost ?istit tím uši jen tak...pokud se tam totiž potom n?co ud?lá, což se ud?lá, tak se to už jen t?ško lé?í, je to už moc odolné.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: Bobikule (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:48
nene chronicin sem pouzivala na cisteni ted mame neco co smrdi jak benzin veterinar mi odkapal je to takove cire zlute a po namichani s vodou to ma mlecnou barvu...

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:50
Bobikule, kup mu místo toho ten stronghold nebo advocete (to vyjde levn?ji, ú?inek je stejný) a na normální ?išt?ní po?id klasický ušní kapky pro psy a ko?ky, ne antibiotika.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:51
Na ?išt?ní my používáme kapky Otifree...jsem s nima spokojená
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:53
My taky pouzivame Otifree...a jsme spokojeni...:)
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-03, 13:53
No jo s tím tvým barákem d?tmi a gau?ovým d?chodcem by to bez dobré nálady ani nešlo!!!!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-11-03, 14:07
Mno, tak mi nejdou citovat p?ísp?vky.

Mikejloooo, jsem ráda, že ti to pomohlo :-) Doporu?ovala jsem to i bráchovi od F14. Nevím co a nebo jak si ty afty s tím natíral, ale vzdal to, že ho to pálelo ?i co a te? trpí dál :-)

Nicmén? na opary, pokud se teprve klubou, je dobrej zovirax. Jak už je ud?lanej stroupek, tak má mamka n?jakou masti?ku z Oriflame a sv?te div se, dob?e se to hojí :-) (jsem schopna si tydle v?ci škrábat a škrábat a pak vznikají hnusné strupy) a poslední opar, který se mi ud?lal, rychle po tom zmizel. Ale nevím, jak se to jmenuje. M?žu pak zjistit.

JO a ješt?, Miky, nemáš to t?eba ze stres?? Vím, jak minulé zkouškové se mi táhl opar po nervech a m? 14 dní drn?ely zuby :(




Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-11-03, 14:12
Hezký den holky, jojo opary jsou svinstva.. já na n? našt?stí netrpím, zato moje mamka ano. Jí se práv? d?lají ze stresu, a nejen to, jí sta?í t?eba leknout a za chvíli ho tam má:)) Používá kosmín, ale stejn? se mi zdá že to tam má celou v??nost. Koupila jsem si n?jaké filety na ob?d a asi je to mleté nebo co, nic hnusn?jšího jsem snad nejedla (krom ?o?ky), bu? se po tom n?kdo p?ed zabalením prošel nebo nevím, fuj ble hnus. Už tak nejím skoro maso (blok z d?tství, sn?dla jsem vlastního mazlí?ka), takže ze m? asi bude brzo vegetarián:/
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-11-03, 14:13
amonnia: nemá mamka od oriflamu náhodou zázra?ný kelímek? ten je totiž výborný!
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-11-03, 14:14
želvuš, já nevím, jak se to jmenuje, je to takové malinkaté r?žové vají?ko a v tom je ta mast. Já jsem nevid?la katalog od oriflamu celou v??nost, takže netuším ani, co je to zázra?ný kelímek :(

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2008-11-03, 14:14
hanulko, chápu že máš tenhle blok z d?tství, ale ty nejíš ani hov?zí? nebyla to p?eci kráva nebo tak n?co že ne:-(
Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-11-03, 14:19
želvi, sn?dla jsem u strejdy svého vlastn? vypiplaného králí?ka a trvalo mi snad m?síc než jsem se z toho vzpamatovala a p?estala jsem zkoumat i oby?ejnou polívku jestli mi tam n?co nepodstr?ili.. hov?zí ani vep?ové nejím, sem tam si dám ku?ecí, ale to musí být grilované, když to hodn? voní, tak to sním, jinak nee.. jo a sem tam sním šunku nebo salám junior, ale to je tak všechno.. jde o to že tam po?ád vidím to jak se to možná ješt? p?ed pár hodinama hejbalo.. :/
Avatar

Re:
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-11-03, 14:24
Jéé Hanul, tohle znám..já takhle m?la Matýska, chodil za mnou jako pejsek..pak p?ijedeme k babi?ce na ob?d, já se najím, b?žím do králíkárny a tam nic..tak b?žím za babi?kou kde je Matýsek a babi?ka mi s klidem povídá..vždy? si ho te? spapala k ob?du...m?síc jsem blila jako ALík, od tý doby králíka nem?žu ani vid?t..
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-11-03, 14:33
Jéé tak to se mi našt?stí nestalo já mn?la u d?dy svoje zamilované králí?ky, ale v?d?la jsem že až budou velcí tak si je spapám. Stejn? jako dcera se mazlila s k?e?kem a pak ho hodila hadovi a ješt? prohlásila - na papej namasírovala jsem ti ho. V té dob? jí byly t?i a n?co :-)) Nevadí mi sníst kámoše, teda zrovna psa bych nemusela,ale jestli mn? fretky naštvou tak je z nich fretka alá králík nasmetan? a až se s našimi smra?ochy potkáte tak jim to klidn? ?ekn?te jen a? se bojí!!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: Krafání XI - aneb? Stále kecáme ;-)
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-11-03, 14:39
Jj Zuzko, navic pri tom frmolu mi nejde starnout :-)), to fakt nestiham :-))
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist