Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:4 z 7
Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-07-22, 19:03
Johanko, jo, to je p?esn? ono, jdu v noci ??rat, dosednu a zapadám do studený mísy...to je ?lov?k tak rychle probranej :-)
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-07-22, 19:12
Sorka, my se s p?ítelákem na koupi fretky dohodli, cht?li sme ji oba. Te? když nadávám, že zas musim vyprat potahy a vytepovat koberec, pá? smrdí od fretky (mám nekastrovaného samce) tak p?ítelák tvrdí, že nesmrdí nic....že by nemn?l ?uch? :-)))
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-07-22, 19:16
Sorko, já jsem to myslela tak, že když si nem?žeš zatím fretku po?ídit, že se m?žem sem tam vid?t ;-) T?eba se známe, co ty víš a ani o tom nevíme, odkud p?esn? z UL jsi??? A jak se jmenuješ? Já jsem Petra Bor?anyová - z Nešt?mic - p?vodem ;-) Ajinak do UL i jezdím, tak t?ebas m?žu vzít taky jednou jednu z nich s sebou, pá? máma by je asi doma na celej den neskousla :D

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Fre?ánci z Tcho?í nory (IP)
Datum: 2008-07-22, 19:48
Reakce pro Rynn na to co napsala o dv? stránky zp?t:
Tv?j p?íklad m? sice pobavil, ale je trochu mimo, nemyslíš? :D
Nemám dojem, že mít rád zví?ata a fetovat, p?ípadn? d?vka?it je to samé a dá se to srovnávat:D
Já svou láskou ke zví?at?m neni?ím ani svoje t?lo, ani kv?li tomu nekradu,nezabíjím, dokonce kv?li tomu ani nespím s každým koho potkám, ?ímž chci ?íct, že narozdíl od fetování a d?vka?ení svou zálibou shromaž?ovat u sebe chlupaté a šupinaté tvore?ky nikomu neubližuju (krom? svojí pen?ženky, a do té ostatn? není nic ani partnerovi).

A pokud bych se zamilovala do týpka, co miluje pavouky (nesnáším pavouky) a neustále tahá dom? další a další, tak mám dost ?asu (než s ním založím rodinu), rozmyslet se, jestli mi ten ?lov?k za tohle stojí. A pokud uznám že za to stojí (a taky uznám, že mi ti pavouci nic ned?lají, protože jsou jen jeho a stará se o n? ?isst? on a nenutí m? na n? sahat ani spát s nima v posteli), tak s ním z?stanu, budu jeho podivný zájem tolerovat a budu po?ítat s tím, že každý druhý m?síc p?itáhne dom? nového (samoz?ejm? úžasného) pavouka, který na n?j ve zverá?i smutn? koukal a on ho tam p?ece nemohl nechat.

Ale jo, už jsem uznala že jsem divná, vaše názory vám neberu. Jen jsem na to prost? musela reagovat ze svého pohledu.
Stejn? si myslím že spole?ná domácnost je vrah všech vztah? :o)



Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-07-22, 20:25
Fre?ánci, d?vka?ením si taky nikdo neni?í zdraví, pouze vztah. Ale to m?že i chlupatejma pavoukama nebo fretkama, nebo hraním na po?íta?i... tolerance je n?co jinýho než snášet všechno, i když se ti to nelíbí. Já nejsem typ, co bz tohle p?ekous, nikdy jsem nebyla a snad ani nebudu. Ale zase nechci po n?kom, aby p?ekusoval n?co, co fakt nechce. Pro m? je d?ležit?jší vztah, než si po?ídit psa, po kterym toužim od mala, ale vim, že to nejde. Nap?íklad... A kdyby p?ítel poznal n?jaký fretky, který já bych cht?la, ale ?ek by, že prost? ne, že k tomu má odpor? Pro? bych ho m?la nutit? o tom p?ece vztah neni. Natož si p?itáhnout další zví?e bez jeho souhlasu. Zví?e je záležitost na x let, která vyžaduje hodn? pozornosti, což víme tady asi všichni. A chápu, že se do toho n?komu nechce. Tak to snad budu respektovat a když to bude i po promluvách jasný NE, tak si to prost? domu nep?itáhnu. A je jedno, jestli to NE ?ekne p?ítel, nebo rodi?e, záleží na tom, s kym bydlim.
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-07-22, 20:37
Ono to ale asi nejde zevšeobec?ovat....jestli up?ednostnit svou zálibu (zví?e) nebo vztah k partnerovi. Celkem taky záleží na v?ku lidí, na finan?ních podmínkách, na spole?ných závazcích...
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2008-07-22, 21:03
S prkýnkem jsem na tom stejn?, nikdy jsem to ne?ešila. Ale chodím v noci na záchod a proto nerozsv?cuju, abych se neprobrala, no a jednou muselo p?ijít, že jsem zapadla do záchoda :o))
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-07-22, 22:04
a proto nechodím v noci na záchod :D :D :D a z patrové postele se navíc špatn? leze dol? :D :D :D

ale je fakt, že zdvihlé prkýnka nesnáším už jen z pocitu si sednout na to studenou mísu, pop?ípad? tam rovnou slet?t (ale to záleží na velikosti wc a zadnice :D :D )

takže zavírat i s deklem se nám osv?d?ilo :D :D Prost? pro oba dávat nahoru a pak dol? ;-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2008-07-22, 22:16
nic me to nerika :)
Ja bydlim ve vseboricich, blizko habraku, blizko strizaku, blizko tesca :))

nekdy prijedu, klidne, ale tenhle vikend ee, to jedu za pritelakem :)

Jinac mame taky koberec a rozhodli jsme se, ze az se bude malovat, tak se da mozna pryc, pak se zvazi znovu fretka. ale to jeste jen pokud bych prekecala pritele. Opravdu nehci delat nic za jeho zady, buh vi, kdy prijde s necim on a me se to nebude libit, holt zivot je kompromis. Kazdopadne nechci delat ukvapena rozhodnuti.

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2008-07-22, 22:53
jj, nám se taky osv?d?il dekl... Ale spíš kv?li tomu, že náš drobe?ek (synek ne tcho?) miluje vodu a všechno do ní hází atd. Takhle už jsme mu ze záchodu tahali kartá?ek na zuby :oD


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-22, 23:03
kamarád byl u známých na návšt?v? a jejich 3 letý synek prý strašn? plakal - lódiška néplavé, lódiška neplave - a když se koukli jaká, tak ležel na dn? wc tát?v mobil :-). Tenhle známý malému ?ekl, že jestli nerozbil okno, není ješt? chlap. Malej se v 6 ráno vydal v ba?k?rkách na zahradu, popadl kámen a prohodil babi?ce do kuchyn? - takže pozor na prima kamarády :-)

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-07-22, 23:06
Atevi, tak alespo? už je chlap, má to za sebou a nemusí to rozbíjet pak v pubert? :))
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2008-07-22, 23:10
jééééžiš, tu ?vu smíchy... Jj, takový kamarády bych taky našla :D


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-22, 23:14
já musím za mé d?ti pochválit kluky - ani jedno okno, holka má na sv?domí dv? :-))

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2008-07-22, 23:37
:oD no holku ješt? nemám, tak uvidíme :D
a asi dostanu brzo po ?uni za rozkrafávání:oD


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-22, 23:41
tak další už p?idám do kafrání :-)

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2008-07-22, 23:41
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-07-23, 06:59
Sorko: mno, tak z tejhle ?ásti nikoho neznám ;-) Ale na Habrák jsem chodila...M?li jsme tam kousek chalupu. Ve Skoroticích...Tak nikdo ne?ikal, že máš jezdit hnedka tenhle víkend :D myslela jsem až se ti t?eba bude zrovna stejskat pro fretce :-)Mno, to je dobrej nápad...Ty budeš mít tohle, OK, ale já chci fretku :D :D Tak uvidíš...T?ebas ho to za ?as pustí...

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: ko?kodan a Fífa (IP)
Datum: 2008-07-23, 14:52
Nebudu se tu rozepisovat o toleranci a kompromisech, vše už bylo ?e?eno z r?zných úhl? pohledu. Jen jsem cht?la napsat mou zkušenost, kdy jsme m?li jednu fre?ulku, vše ?erstv? vypulírované, byte?ek vyv?traný a p?išel kamarád a hned ve dve?ích konstatoval, jak to u nás strašn? smrdí... Nechápala jsem. Byli u nás i jiní a chválili, jak není v?bec poznat, že bychom m?li zví?e. Ale tomuhle kamarádovi to prost? neuniklo, asi má n?jaký p?ecitliv?lý nos na fretky. Doma totiž taky mají dva velké psy a ko?ky a ty mu nesmrdí. Takže pokud je p?ítel podobn? lad?ný, asi s tím nic moc neud?láš. T?žko se bude vracet dom?, kde se ve dve?ích div nepozvrací.

Fífa a Šelmy a Donald
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-07-23, 15:12
...mn? to u n?kterých lidí p?ijde, jako že když jim ?eknu, že Ani?ka má doma fretku (i když žádnou nemá) tak na návšt?v? u Ani?ky jim bude (neexistující) fretka smrd?t.....
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-07-23, 16:56
Johanko, to tak opravdu je.. viz moje cesta vlakem, kdy p?epravka byla prázdná, ale paní fretku již citíla "ano, fretka, já ji cítím, smrdí", co k tomu dodat..
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2008-07-23, 17:08
bych se ji optala "to myslite tu imaginarni v teto prepravce?"

ono ale neco jineho nikdy nemit fretuli a rict to a neco jineho mit nekdy fretuli doma, treba kamarad prisel s ni na navstevu a pak konstatovat "smrdi ti to tu"

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-07-23, 17:13
Souhlas, imaginární zví?e PEKELN? smrdí. Vezla jsem úpln? novou ješt? nepoužitou p?epravku se samolepkou ko?ky a dáma v autobuse DOSTALA ASTMATICKÝ ZÁCHVAT, PROTOŽE MÁ ALERGII NA KO?KY.
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2008-07-23, 17:23
Sorka: Paní se totiž ptala, co tam mám a já že jedu pro fre?uli.. To m? dokáže dožrat nejvíc, takové hlody od lidí, kte?í to zví?e ?asto ani nepoznají (mor?e, králí?ek, lasice, norek, ježek, ubohá vydra, smradlavý tcho?, p?ípadn? lasi?ka s potími žlázami)
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2008-07-23, 18:03
jj takovy lidi jsou nejlepsi :D lidi bez znalosti...

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-07-23, 18:23
mno, tak nám se stalo, že jsme p?eváželi p?epravku - prázdnou (kamarádka si ji p?j?ovala na p?evoz kocoura) .. a jedeme tak v metru a najednou ?áká ženská na tu naši PRÁZDNOU p?epravku d?lá ?i?i?i... ?i?íííí .. fakt zblázn?ní :)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-07-23, 18:39
...ona psychika je potvora....moje matka je schopná dostat astmatický záchvat když vidí v telce výstrahu "pozor pyl"....
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2008-07-26, 21:46
tak jsem mluvila s pritelem. nejdriv nebyl rad, ze to rozvadim, pak sme se po te diskuzi trosku namichli na sebe a nakonec to dopadlo tak, ze si fretku koupit muzu, ale ze se bydlet s ni nechce, prej mu stacim ja (mysleno jako zviratko)xD

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-07-26, 22:20
....no tak a? si bydlí sám :-))) Ty budeš mít fretku. On prázdný bejvák :-)))
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-26, 23:07
P?esn? tak, pokud za n?co stojí a má T? rád, tak se post?huješ k n?mu i s fretkou :-)))
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:4 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist