Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:3 z 7
Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-22, 13:39
Ymsha: To u nás je to práv? taky v pohod?, já navrhla fretku, byla p?ijata (i rodi?i - resp. mamkou, s fotrem se nebavim) a jelo se pro ni. P?ítelák bez kec? koupí stelivo, pamlsky, zajde na veterinu když já nem?žu, koupí krmení, s ?išt?ním klece se st?ídáme po týdnu... b?žné ?išt?ní záchodk? taky v pohod?, bez remcání p?ijde, tys to nestihla? Tak dej, ud?lám/umeju/vy?istím jim to... No je jak z reklamy na kofolu (p?íšern?, zlaty) velké drhnutí klece d?láme po týdnu, jeden on jeden já... a prost? bez kec?. A ani mu nemusím ?íkat. To samé, je v pobchod? zavolá mi, máte doma salát pro Wendy?(želvi?ka) ne nemá, ok,.. a vim že p?ijdu dom? a je tam pro želvu salátek...to je super...kéž byste to tak m?ly, holky, všechny... Jo a ješt? mi kupuje látku na ušití pelíšk? pro ty ?ty?i opi?áky :))

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-07-22, 13:44
Já si vzpomínám na kamarádku, která nemohla s klukem hnout. Bre?ela, prosila ho..aby n?co d?lal, nic nepomohlo.. jen hrál xhodin ty své po?íta?ové hry...
Takže tudy asi taky cesta nevede..

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-22, 13:50
amonn:jako že neud?lal doma v?bec nic t?eba?? Tak jsi to myslela?? Šišmarja, bych ho bila!! :-D Jako tak to teda..to je síla.. jak m?j fotr no... bych ho vykopala hned!

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-07-22, 14:01
jj, prost? nic nepomohl, byl zvyklej, že to za n?j n?kdo ud?lá, když byla kamarádka nemocná, tak v hore?kách si musela d?lat ?aj.. a nepomohlo ani mluvení o problémech, plá?, k?i?ení, prost? nic. S nim to nehlo.. Prost? byl v náké h?e generál :/ a p?es to nejel vlak..
Tak si myslím, že bylo lepší se rozejít, bo za n?kolik let s d?ckama by to bylo ješt? horší..


Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2008-07-22, 14:33
Pritele mi si myslim odsuzujete trosku predcasne :) Vubec neni takovej, on zvirata toleruje, jen fretku ne... Co se tyce her a pc vubec, sme na to stejni oba dva, takze si rozumime :)) Spaci sme taky oba. XD Doma prakticky bydlime oba jeste u rodicu, on studuje na vejsce jeste, ja pracuju prvnim rokem, takze vyplata nijak zavratna. Sama bych najem neutahla.

Kdyby pritahl taramtuli, me to nevadi, se jich nestitim, kdyby pritahl hada, klidne, kdyby pritahl jestera, klidne, kdyby pritahl kocku, psa, kone, kralika, potkana, mysi, krecka - klidne. Jen se o to bude starat on a ne, ze ja to budu vyklizet po zvireti a pak jeste po nem :)
On by strpil vsecko, jen nvm proc ma takovy odpor k fretce, ale on to bude spis prezitek. Ono je nema rado vice lidi, protoze blablabla + smrad. Nekterym lidem to fakt nevysvetlis...

A ja se ho neptala na svoleni, jen sem to oznamila. Rekl mi, ze si fretuli nepreje, i kdyz ne tak, jak to popisoval kamos. Proto to s nim rozeberu jeste osobne (bydli v plzni, ja v ul).

No a proc pockam na prezrok? Jednoduse proto, protoze si nebudu porizovat fretku na posledni chvili a jeste s tim, ze bych musela riskovat, ze bych ji musela dat pryc? Ne, to fakt ne... To to radsi vklidu proberem prez pul roku a na jare se uvidi.

A nemyslete si, ze kdyz se neco nebude libit me a on to bude chtit, tak se neozvu ;) Ostatne jsem mu rekla, ze mam rada uprimnost a pokud mu neco bude vadit at mi to rekne driv nez pozde.

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-22, 14:37
Sorka:Tak pokud je to tak tak je to asi v naprostém po?ádku :-) nikdo nemáme univerzální odpov?? na to, aby ta fretka "klapla" te? hned... t?eba ho ješt? p?esv?d?íš :o)


Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-07-22, 14:43
Sorko, tak je to správný....jsi mladá holka ale koukáš na to dob?e....naprosto souhlasím s Rynn, vztah je o kompromisech...nem?žu si jenom dupat nohou a ?íkat CHci chci a chci...ono, dámy ruku na srdce...takovej ten princ na bílým koni, kterej bude hezkej, milej, sympatickej, pracovitej, bude vyd?lávat, bude mít smysl pro humor, bude m? nosit na rukou, bude milovat zví?ata, bude dávat dol? záchodový prkýnko, nebude mlít pantem když má uklízet sv?j ?urbes...no tak to je jeden z velmi mnoha....a v každým vztahu musím d?lat ústupky...
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-22, 14:46
Každý chlap je jiný a každý se k partnerce bude chovat jinak. Taky každá žena vyžaduje ve vztahu n?co jiného. Otázkou je, jak si stanovit hranice, jak dalece snesu partnerovu dominanci( je li n?jaká) a naopak. Taky jsou chlapi s kterýma se dá mluvit na rovinu a s kterýma se musí " dokola kolem ". První fre?uli jsem si po?ídila po úhybném manévru, kdy jsem tomu mému koupila hada :-)). S druhou je to o milosrdné lži, aby ho netrefila šlak:-)) Už za?íná n?co tušit, ale zatím je ujiš?ován, že je p?eci hlavou rodiny - o tom krku to p?íjde ve vhodn?jší dob? :-)).
Ale z mého pohledu - pokud by mi ?ekl, že fretku nem?žu, 100% bych si jí po?ídila. Jestliže mi te? zakáže tohle, p?íšt? to bude n?co jiného a kam až to povede? ( k rozvodu po 13 letech :-)).)

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-22, 14:48
majda: myslím že mu d?lám dost velké ústupky, když se má jít k jeho rodi??m na ob?d a když se s ním d?lím o tak už pro m? malou postel... :-D ono to je t?žko, on je takovej ten "splachovací" komu nic nevadí...fretku ?tvrtou jsem si taky musela "vybojovat" tím, že až si najdu práci a bude víc pen?z, tak ano, jinak jsem ji m?la zatrhnutou... Roman je nenáro?ný, u nás se vše to?í kolem fretek, PC hry moc nehrajeme a nic jiného nepot?ebujeme... jo... auto... tak ty si oprav auto a já si koupím t?eba novou kabelku no... ale tak to jsou banalitky... :-))

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-07-22, 14:52
Jo a ješt? jsem zapomn?la, že i když se n?jakej takovej n?kde vyskytne, tak v?tšinou ho uloví n?jaká p?íšerná sa? a my - hodný holky z?stanem na ocet...:-)))))))
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-22, 14:55
majda: tak to ti teda p?kn? d?kuju! :-((

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-07-22, 15:01
To nebylo v?bec myšlený na tebe...to bylo myšlený obecn?..ostatn? o tom vyšla i moc p?kná knížka...Pro? muži milují potvory a hodným holkám z?stanou o?i pro plá?....
Nebu? tak vztahova?ná!! :-)
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-22, 15:01
:-))).

Kamcu - za co d?kuješ? :-)))

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-22, 15:04
Majdi - svatá to pravda. Ob?as si ?íkám, jestli nezbývánež milovat toho co máme doma ? :-)) Prkýnko neustále naho?e, špinavé ponožky pod stolem, talí? od ve?e?e ráno na stole :-))). Ale má i jiné a kladné stránky :-))

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-07-22, 15:07
Z prkýnka m? bere oušlok....hele ale ?at jdu na n?j po dobrým nebo po zlým...prost? ten pohyb sm?rem dol? tam chybí...:-))))
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-07-22, 15:10
Mohly by jste mi holky n?která vysv?tlit pro? musí být prkýnko zrovna dole? Kdo to ur?il, že zrovna oni si ho musí pokaždé dávat nahoru a pak zase dol?. Co když prkýnko pat?í nahoru a my ženský jsme tak neschopné, že ho po sob? neumíme zvednout. :-)
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-22, 15:11
Bývalého muže jsem to odnau?ila - ani nevím jak jsem na to šla. Asi neustálým ?vaním :-)). Te? u nás doma prkýnko sklopí jen d?ti a ?vaní je mi taky prd platné :-)

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-07-22, 15:12
Aha..tak z tohohle úhlu pohledu jsem na na problém záchodového prkýnka nikdy nedívala...no i když..m? to p?ijde tak jako esteti?t?jší :-))))
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-07-22, 15:13
Atevi..ne?eš a nep?epínej..já už to taky vzdala :-))))
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-07-22, 15:15
Každej máme jinej p?ístup k vztahu a tak to má bejt. U nás o po?tu fretek dál rozhoduje p?ítel, je to jeho byt a jelikož vyd?lává víc, tak taky víc dává na spole?ný v?ci, i když fretek se tohle netýká. Mám povolený 4, letos nechci víc než 3 (takže jeden p?ír?stek), nejsem blá?en. Ústupky d?láme oba, nau?ila jsem se to i já, a to jsem bejvala vždycky ve vztazích dominantní. Tady to o tom neni, prost? se sem tam pohádáme, což je normální, sem tam neshodneme a sem tam n?kdo ud?láme n?jakej ústupek. Nap?íklad já mám zatim zatrhnutýho psa, s ?imž sama souhlasim, malej byt a moc fretek :) pak jsou v?ci, kde budeme mít problém se shodnout v budoucnu, to vim, bohužel. Tam už se to ale nedá ?ešit kompromisem, takže jak to dopadne, b?hví. V každym p?ípad? si ho vážim, to je t?eba pro m? nejd?ležit?jší. A kdyby skákal, jak já bych pískala, tak by tam tohle nebylo.

Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2008-07-22, 15:18
Víte která v?ta je u nás smrtelná? Mohl by jsi mi ?íct pro? se n?kdy nezeptáš jestli nechci s ni?ím pomoct? A víte jak zn?la odpov??. Když jsem se jednou ( asi p?ed p?ti lety) zeptal tak jsi mi ?ekla, že ne. Takže holky bacha na to i kdyby jste nic nepot?ebovaly tak si n?co vymyslete! Nesnáším když mu musím ?íkat : prosím t? vysaj, prosím t? tohle a tamto. Mn? nikdo neprosí, abych uva?ila a vyžehlila
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: kamculenka (IP)
Datum: 2008-07-22, 15:22
majda: však neee..... :-) není to kniha s podobným názvem - pro? muži neposlouchají a ženy neum?jí ?íst v mapách?? Já to ne?etla ale o té knize jsem slyšela...

Zuzanka, Jennynka, Vikoušek, Mischa a ti, co mají ty bordelá?e rádi :o)

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-07-22, 16:01
?ešení odkláp?ní a zakláp?ní prkýnka jsme ?ešili dlouho taky, nakonec jsme se nau?ili zakláp?t i deklík.. takže oba nahoru i dol?.. což je pro ob? strany fajn..

kamculenka - t?ch knížek je na to téma víc ;-)

atevi - až budu ve VM, ukážu Ti fotky, jak vypadá binec ... to není jen o jednom talí?ku,páru ponožek.. to je o bordelu, majda potvrdí :D :D

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-07-22, 16:26
Sorko, ty jsi z Ústí nad Labem??? Já odtamtud pocházím...Bydlím te? ale s p?ítelákem v ?eské Líp?. Hele, nechceš n?kdy p?ijet k nám za fretkama? Je to cca ho?ku sem k nám vlakem. Jezdí sem p?ímo jeden ;-) Kdyžtak bys mohla vzít i toho svého...Když to tak ?tu, p?ijde mi to, jako já tenkrát...Když mi David ?ekl, že má fretku...Sem si ?íkala, jaký to bude smrad...Ale když jsme p?išla k nim dom?, v?bec nic jsem necítila...Musím ?íct, že u spousty lidí smrdí 10 000 krát víc pes než ta jeho - naše první fretka...Te? už máme dv? a asi nám fretky z?stanou už dokonce života...Bez nich to prost? nejde :D

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-07-22, 16:29
Jo a k prkýnku...U nás je jednou dole, jednou naho?e...Jakmile tam je chlap, tak je naho?e...Takže já dávám dol? a oni nahoru :D Jak u blbých na dvorku. Mno podle m? by m?li mít na nás ohled...Všechno v život? vytrpíme my (porod, va?ení, starání se o d?ti...) Tak kurnik šopa aso? to prkýnko by nám mohli dát dol?, když se jdem vy??rat a nachvilku si v klidku sednout :D :D



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petulevrtule dne 22.07. v 16:30.

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-07-22, 16:52
Musím p?iznat, že jsem dost dlouhou dobu nechápala, pro? se po?ád spojuje dohromady ženská a prkýnko - co vlastn? ženské na tom má vadit...taky jsem si dlouho myslela, že je to asi to, že se chlap jde vy??rat a nezvedne prkýnko a pocáká jej :-)
Asi nejsem ženská, ale m? teda nikdy nevadilo, když chlapi nechali prkýnko zvednutý a nikdy m? to ani nerozhodilo. Ale to je mimo téma - možná bych m?la projít n?jakým kurzem, jak se má chovat žena doma :-)))

307-515-842
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Kamilka1 (IP)
Datum: 2008-07-22, 16:59
Ahojky, tak to tu ?tu a p?idám i sv?j poznatek :)
Taky mám p?ítele... má zví?átka rád... neptala jsem se ho, jeslti si m?žu zví?e po?ídit nebo ne... prost? jsem si po?ídila, co chci... on si taky kupuje po?íta?e, hry a tak... každej má n?co, co pro n?j bude v život? koní?kem, zábavou, radostí a bude ho to provázet dýl, než kamarádi, rodina a tak... lidi se m?ní, ale zábava v?tšinou z?stává. M?j p?ítel prost? fre´tulky musel p?ijmout a p?ijal je :) Je pravda, že když se s fre?ulkou mazlím a pak jdu za nim, tak to ze m? cítí a ?íká, že je to antisexuální, ale pokud je v tom prost?edí se mnou, tak pak ze m? už nic necítí. Navíc já mám samce v ?íji, což je fakt puch pro všechny :) po kastraci by ale m?lo vše p?ejít a nebude tém?? nic cítit.
Každopádn? být tebou, tak se až tak ne?ídím p?ítelem a kámošem... nechci být proti nim... n?kte?í jedinci opravdu smrdí a i m? je z toho zle, ale po kastraci je to ok... a pokud jich nebudeš mít doma 10, tak je to Ok :)
Petulevrtule má dobrý nápad... zaje? se k ní podívat, já tam byla nedávno... má dv? hol?i?ky a jejich bará?ek (pokkoj kde bydlej fretulky) spíš voní, než že by smrd?l... v?bec nepoznáš, že tam mají zví?átka... naopak, budeš se divit... i já m?la šok :)
Držím palce, aby to dopadlo vše tak, jak si p?eješ... bu? trochu sobec... každej totiž ob?as musí být sobec, aby byl š?astnej :)

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-22, 17:40
Dodi, já už to prkýnko ne?eším, jen m? to šílen? vztekne, když dobíhám na záchod na poslední chvíli, dosednu a jak to sakramentsky zastudí - to by m? ?erti vzali :-))

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-07-22, 18:41
Dodi, já prkýnko taky nikdy ne?ešila. A jádro problému sem pochopila až v momenté, když sem šla v noci rozespalá na toaletu (potmn?, abych nevzbudila p?íteláka) a dosedla sem na mísu ...prkýnko bylo zdvižené.... Už si n?kdy slítla do hajzlíku? :-))) Doslova? :-))) Já tenkrát ano :-))) Myslím, že se krom p?íteláka vzbudili na múj slovní projev i všichni sousedi :-)))
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2008-07-22, 18:55
no nevim, do lipy jsem jezdila casto za svym ted uz bejvalym :D ale zustali sme kamosi nastesti :) ja klidne projedu, ale rikam ze me specificky pach fretek nevadi... a pritel je z plzne... :)

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:3 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist