Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:5 z 7
Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-07-26, 23:48
No já mn?la od mali?ka psi, chovala sem je 30 let. A když se o mne i zamlada ucházel muž, musel mne brát i se psem....jak nemn?l vztah ke psúm, nemn?l šanci. Prost? 30 let byli psi sou?ást mého života :-) Múj sou?asný partner (už asi 15 let) je taky psaj?ka? a když nám zem?eli naši poslední psi, rozhodli sme se spole?n? pro fretku....
Myslím, že lídé, kte?í chcou spolu trávit život, nebo spole?ný ?as, prost? musí mít spole?né zájmy....jinak to bude fungovat dosti zt?žka :-)
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-07-27, 00:09
Když jsem se poznala s p?ítelem, m?la jsem 3 d?ti,ko?ku a psa,Takže v?d?l do ?eho jde. A?koliv ko?ku by si v život? nepo?ídil, zvykl si na ni. Sice mu to trvalo a dnes se akceptují, ale nevyhledávají vzájemnou spole?nost. Když jsem musela Any nechat odejít, dalšího psa jsme vybírali spolu, leguán byl spole?ný nápad, had také, jen na fretku jsem ho musela p?emlouvat. Remcá po?ád dokola, že prý smrdí, ale zvykl si. Zatím ješt? neví, že Fluffy je naše, ale asi n?co tuší :-)). Remcat bude, to vím, ale vím, že potajnu je pozoruje, když myslí, že se nedívám, holkám nenápadn? podstrkuje mlsky, ale je p?ece chlap, takže rozplývat se není nic pro n?j. A kdybych si musela vybrat dát pry? zví?ata nebo jeho - zodpov?dn? m?žu prohlásit, že mu sbalím v?ci. ( On by stejn? neodešel - tvrdí, že se u nás a se mnou má dob?e :-)))
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2008-07-27, 01:39
tak mi si taky rozumime dobre, ani hadky nejsou a kdyz, tak to za chvili prejde :)
je nam obema spolu dobre, mi ani nedokazal poradne vysvetlit, proc je tak moc proti fretce.. nakonec z nej vylezlo to, co bylo receno a jeste to, ze by protestoval i u jinych zvirat. ale myslim si a on to vi, ze by mu to nebylo moc platny, dokazu hodne otravovat :)

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2008-07-28, 15:15
Taky bych p?ítele vym?nila,jinými slovy co s takovým který nerespektuje tvoje zájmy??? Ale p?edpokládám že ty jeho respektuješ a b?da jeslti ne!!!!Vid???Ješitný chlapi.Já jsem si svého zpracovala a dnes?Né že je jen respektuje má je moc rád a rád je mazlí a blbne s nimi když lítají kolem.
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2008-07-28, 16:04
Kazdy ma nejake nedostatky, tenhle zrovna nema rad fretky. Me vadi zase jine jeho veci na nem. Presto se mame radi :)

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Zdenina (IP)
Datum: 2008-07-28, 19:56
Ok jasn? ale každý má n?jaké zájmy což je normální....to že to nerespektuje p?irovnávat k nedostatk?m????CHlapi rádi chodí do fitka co kdyby si mu to nebo n?co podobného zakázala???Nebyl by nadšen tomu v??.....nedostatky jsou chyby ale tohle není chyba,ale tohle je neporozum?ní druhého co vlastn? by cht?l.....ale jo v??ím že se máte rádi ale myslím že tohle bude d?lat zle kor pokud p?jdete jednou bydlet spolu do té samé domácnosti,a potom jsem si jista že fretulka prohraje,takže by si ho m?la co nejd?íve zpracovat:0)))
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2008-07-28, 21:58
Život ve dvou je o toleranci - ale jak a kdy. Je p?ece n?co jiného, když mi zví?e zakáže manžel, s kterým žiju dvacet let a nebo kluk s kterým chodím !
Ten má být p?ece zamilovaný a pro milovanou bytost zkousnout všechno. Zvláš?, když s dívkou svého srdce ani nebydlí. Jak bude tolerantní ke své žen? po x letech, když už te? nerespektuje její p?ání? Nezkouší jednat z pozice síly ? Co mu projde a co ne ?
Sorka, neber to , prosím, jako útok, spíš mám?t k zamyšlení.






Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 28.07. v 21:58.
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2008-07-29, 12:03
jen se nebojte, ja mu to spocitam :) do pristiho jara casu dost :)

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2008-07-29, 13:26
M?j manžel musí krom? m? "trp?t" ješt? dalších t?inácz zví?at.
Vývoj to m?lo všelijaký, ale drží se...

Jediné, co se k tomu dá asi opravdu konstatovat, je to, že chlap v?tšinou na fretky žárlí.
Bu?to k nim má stejn? v?elý vztah jako vy a pak je to ok, nebo je "trpí" kv?li vám, ale pak je prost? vid?t, že nedokáže pochopit, ?ím si ten hnusný, smradlavý, finan?né neúnosný a všudeseroucí tvor zasloužil tolik lásky :-)

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2008-07-29, 14:26
no mozna vim jak to vyresit. v utulku v praze maji 6ti letou fretecku, bych ji u sebe nechala v klidu dozit (cetla jsem ze se dozivaji 8+- let) To bychom pak mohli byt spokojeni oba dva.

mozna vam to prijde sobecky, ale urcite bych ji zase hned nevykopla. to jako fakt ne...

sestehovani se k sobe je sice v planu ale ne drive, jak rok. a fretecka byc alespon mela zaslouzenou lasku.

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-07-29, 14:30
Sorka, jestli je to nalezenec, tak ten v?k se odhaduje asi docela t?žko...odhaduje se to t?žko i podle zub?, t?eba mýho fretmena první vet v necelým roce odhadoval na 4+, pá? zuby má d?sný...ale zas to byl vet, co moc zkušeností s fretkama nemá...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-07-29, 14:38
Sorka, to bys ud?lala hezký skutek....ale jak píše Žofiro, musela bys po?ítat s tim, že ta frete?ka múže být o dost mladší....taky nemusí být socializovaná, múže kousat, neznat záchod....Nechci té odrazovat od poskytnutí domova nelezene?kovi....ale toto se stát múže....ale taky to múže být ta nejmilejší fretka na sv?t? :-)
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Sorka (IP)
Datum: 2008-07-29, 14:40
mno na fotce byla na voditku, proto pocitam, ze socializovana bude, i kdyz nevim jak moc, proto jsem se chtela tam zajet prvne podivat. Jen nemam s kym :/

nenasel by se tu nekdo? nejspis na tenhle vikend, sobotu.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Sorka dne 29.07. v 14:43.

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2008-08-12, 15:21
jj, naší Terezce bylo taky p?ed t?emi roky tak 4-5let... a dneska v?bec nevypadá na to, že by jí m?lo být t?eba 7-8 :oD Takže musím souhlasit, že v?k u nalezence je opravdu dost nejistý :oD
Navíc s ní bylo ze za?átku dost trápení. Souhlasim s Johankou, nemusí to být žádný med. Terka se dodnes mstí za úplný blbosti (nedáš jí ?okoládu, zakážeš chleba a ona t? za to kousne) a je tak trochu nevypo?itatelná.
Ale musím uznat, že oba bez výjimky milujou našeho malýho.


[www.kunici.estranky.cz]



Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-03-19, 09:51
Podívejte se na stránky slovenského klubu, je na nich odkaz na hezký ?lánek o smrd?ní fretek
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-19, 11:35
...tady je link na ten ?lánek co se zmi?uje Erin:
[www.fretka.sk]
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2009-03-19, 19:24
vedle:)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Lucifina dne 19.03. v 19:24.
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2009-03-22, 14:15
M? dnes pobavil tento názor na fret?ím foru na lide.cz
Nejsou vhodne do bytu (potrebuji prostor a celkem slusne zapachaji)

Sle?na se tam se mnou hádá pomalu do krve a d?lá ze m? blbce =o)
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-03-22, 16:03
graciijko, kdybych v?d?la, kde tu tvoji hádku najdu, tak bych ti ráda pomohla....
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-03-22, 16:05
erin, tam není pomoci :D jinak to najdeš na lide.cz na diskuzi fretky.ale vypadá to, že už ta sle?na byla ukamenována ;-)
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2009-03-22, 19:25
Erin, Anii
P?esn? tak...už sme jí zmákli =o))))
To by pak fretku nemohl mít skoro nikdo...žeáno =o)
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-22, 19:30
....a možná sou takovéto kecy z jedné strany dobré...pá? pak si lidi nekoupoí fretku bez rozmyslo a bez toho, že by si o ní néco seriozné nastudovali :-)))
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2009-03-22, 19:58
Je to otázka...rozhodn? bych ?lov?ku, který zvažuje koupi fretky netla?ila do hlavy takový nesmysly, že jako rozhodn? nejsou do bytu, ale poradila v?cný rady.
To si schváln? na lide.cz v diskuzi fretka pro?ti. Sle?na má zajímavý názory.
Nakonec nás jakoby ulmátila argumentem, že než si po?ídíme živý zví?e do bytu, máme p?e?íst odbornou literaturu a poradit s veteriná?em. A knihu od Petry nazvala dení?kem chovatele......
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-22, 20:30
...tak tyhle cancy ani snad radši ?íst nebudu :-)))
Na druhé strané to odradí lidi tipu: jéééé mami to je hezou?ký, co to je, já to chci. No tak já ti to milá?ku hned koupím. "TO" byla fretka ve zverimexu a z konverzace matinky s asi 4 letým dí?átkem sem byla vyto?ená tak, že sem radši vylítla z kvelbu bez nákupu :-) Vím, mnéla sem páchat osvétu, ale byla sem tak nas*ná reakcí dosp?lé ženy, že sem nemohla :-)))
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2009-03-22, 20:39
Johana:
Tak to se ti nedivím....to bych asi taky radši odešla.
Takovýhle lidi by m?la sle?na pou?ovat =o)
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-22, 21:03
...jojo, p?esné tak sem to myslela :-))) Kdyby na ty klece s fretkama ve zverá?ích vyvésili cedule typu informací té sle?ny, tak by možná bylo mí? fretek vyhozených na ulici...po nepromyšlené koupi.
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-03-22, 22:33
Pubertální sle?na všechno ví, všechno zná, všude byla t?ikrát.Podívejte se na její profil. Na jedné stran? dob?e, že varuje, ale pitomé rady mohou být nebezpe?né, víte, jak radí i ve zverákách. Graciijka má pravdu.
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: girlnikol (IP)
Datum: 2009-03-23, 07:29
?íkala jsem si, že to forum jen pro?tu, ale když jsem vid?la ty kecy, tak mi to nedalo:-D

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2009-03-23, 10:01
Evidentn? p?e?etla jen knihu od Ulricha...protože tam je chov venku doporu?ován, ale na tuhle knihu sem neslyšela moc dobrý ohlasy.
Girlnikol: m? teda dostala posledním argumentem, že než si po?ídíme cokoliv živého do bytu, že se máme poradit s vetem a p?e?íst odbornou literaturu. Nemám ráda, když ze m? n?jaká osmnáctiletá slepice d?lá nezodpov?dnou chovatelku, která si po?ídila zví?ata proto, aby je trápila v byt?.
Pochybuju, že v zim?, kdy se stmívá v p?t jim každý den dop?eje pohyb.
To moje chudinky bytový každý den mají minimáln? hodinu volnost.
Avatar

Re: problemy s lidmi, kteri nechapou fretky
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-03-23, 10:14
Tak to na mne rovnou Srstku s Kubišovou, bo fre?áká týrám spaním v mé posteli :-)))
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:5 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist