Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2
Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: girlnikol (IP)
Datum: 2008-07-15, 10:06
Zdravím,
prosim vás, pot?ebovala bych poradit. Kodýskovi p?es noc vypadaly chloupky na nohou a okolo o?ích. Jdeme ve ?tvrtek k veteriná?i, ale jestli máte podobné zkušenosti nebo jste o tom slyšeli, napište prosím.

[img] [foto.dama.cz][/img]


Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-07-15, 10:08
je to sami?ka nebo same?ek?novou srst tam ale má, nemá to holé úpln?, ne?nelíná i jinde?

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 09.06. v 17:27.
Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: girlnikol (IP)
Datum: 2008-07-15, 10:13
Ne ne, zatím nic jiného nikde nemá. Je to sami?ka. Ješt? jsem myslela, jestli to není z ?istého hadru na spaní, který jsem jí v?era dala. Je to p?ítelovo staré tri?ko a mohlo se mi p?iplést mezi oble?ení do kterého dávám krom? prášku i aviváž.

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-07-15, 10:16
spíš jak z hadru si myslím, že je to p?e?íjená sami?ka...není náhodou v ?íji, nebo nebyla?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: girlnikol (IP)
Datum: 2008-07-15, 10:27
No ano, m?la ?íji. Doktor jí píchnul injekci, protože to bylo m?síc a p?l, je to tak 3 týdny co jí to píchnul a ve ?tvrtek jdu asi na další. Ona se jí vagina zmen?ila a to dost, ale ješt? ne úpln?. m?li jsme tam být už deset dn? po o?kování, ale vzhledm k špatné pracovní dob? jdu až ted.

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-07-15, 10:30
tak to je nejspíš z toho...ted ti asi za?ne línat celkov? do letního kožichu...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-07-15, 10:32
Je to jasn? hormonální. Až ji vet p?elé?í, zas ty chlupy dorostou. Jen mi není jasná tak dlouhá ?íje ?????????????? To vás nenapadlo, že jí to nesv?d?í? Ješt? že se o tom píše, píše,píše ... až do zblázn?ní.
Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: girlnikol (IP)
Datum: 2008-07-15, 10:33
No tak snad to bude v po?ádku, moc d?kuju

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-07-18, 18:49
no, když jste u toho pelíchání, náš albínek (kastrát) má vypelichanej ocas...jinde vypelichal normáln?, ale na ocásku má jen pár chloupk?... byli jsme na veterin?,ale prý je to normální. ale už to má asi m?síc a nezdá se nám, že by se to lepšilo.

Je fakt, že mu vypelichal hodn? i loni, ale ne tolik....jinak je úpln? OK, tak nevím
Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-07-18, 19:02
Irena, kamoška má 2 same?ky kastráty a taky maj holé ocásky. Vet taky ?íkal, že jim jinak nic neni.....snad jedin? skontrolovat nadledvinky, ale se mi zdá, že to jde dost t?žko, zjistit n?jaké výsledky jen z testú....
Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-07-18, 19:12
Joh: díky, tak to m? uklidnilo....už jsem cht?la zkoušet jinýho veta pro jistotu :-)
Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-07-18, 19:23
Ireno a st?r jste d?lali? Pokud ano a nic se nenašlo, tím líp ;-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-07-18, 19:32
ne, jenom ho prohlížela, nesli jsme ho zárove? o?kovat, po tom o?kování se mu to ješt? drobet zhoršilo
Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-07-19, 10:25
Tak ho pro jistotu nechte ud?lat. Nám u Paige taky vylísal ocásek, mysleli jsme na nadledvinky.. a nakonec se ukázalo po st?ru, že n?jaká brebera se jím tam usadila a d?lá ji problémy.. takže jsme dostali prášky a mast. po m?síci ocásek byl zase fit! :-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-07-19, 12:37
no, asi zab?hneme, stejn? ho chceme nechat ?ipovat, tak to vezmeme p?i jednom...jako on ho teda nemá úpln? holý, ale jak je ješt? b?loušek,t ak to vyniká víc
Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-07-20, 22:16
jasn?, ale za to nic nedáš, pokud necháš ud?lat ten st?r :-) - pokud bude "?istý", tím líp ;-))))
A kdyby náhodou n?jakou breberu m?l, tak ?ím d?ív se to vylé?í, tím lépe ;-))))

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-07-20, 22:27
jasný, zítra p?jde...teda doufám, že nemá fel?arka dov?u nebo zas jiné ordina?ní hodiny, musím jí ráno cinknout :-)
Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: nikolac96 (IP)
Datum: 2008-07-20, 22:28
držim vám pale?ky
Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-07-20, 22:31
ireno, tak pak napiš, jak jste dopadli ;-) a držím p?sti?ky ;-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-07-21, 20:44
dopadli jsme snad dob?e, prostudován, prohmatán, zvážen,zaplacen...a resumé - dodate?ná reakce na kastraci - pokles testosteronu..

Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-07-21, 20:50
hmmmm, tak že by vypadávala srst jako dúsledek kastrace, to sem zatim neslyšela....ale nevím všechno a nejsem vet....tak snad to je možný, nevim....
Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-07-21, 21:21
J: tak ?ekli to nezávisle na sob? dva vetové, tak snad mají pravdu... nevím,jestli jsi to ?etla od za?átku, ale p?i línání mu t?lí?ko vylínalo normáln?, ale ocásek podstatn? víc

Blbý je, že prý mu to tak už možná z?stane, ale co už, hlavn?, aby byl zdráv
Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2008-07-21, 21:25
Až takhle, jooo ... hmmm... zajímavý .. Ale tak snad to bude OK :-)

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-07-21, 21:33
jojo, ?etla sem od za?átku....ale co si myslim já neni podstatné, nejsem vet a mám nekastrovaného samce, kterému vypelichá ocas každý rok....
Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-07-21, 21:34
no, ona to tu ve vlákne "ocasek" popisuje i ŽoFiro a další, že jim taky pelichají ocásky...teda jejich fretkám :-)
Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-07-21, 21:44
nám vypelichal jen jednou :o) loni ne a letos to zatím na holej ocásek taky nevypadá, i když Filip vypadá jako by m?l n?jakou lepru, jak je ted vypelichanej :oD ale u nekastrátu je to b?žný, prý vlivem hormon? a setkala jsem se s tím i u kastrát? a všehno bylo v poho...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: Irena (IP)
Datum: 2008-07-21, 22:13
d?kujuuu
Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-07-22, 11:26
Ireno, nám vypelichal ocas Meggie i Rockymu, s ob?ma jsem byla u Chyldy, oboum d?lala st?r, ale nadledvinky vylou?ila rovnou, to by prej ocas pelichal spíš u ko?en? a sm?rem na záda, ne od špi?ky do asi poloviny ocásku, jak to maj oni.
Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-07-22, 12:48
Ob?ma mým kastrovaným kluk?m pelichá ocas každoro?n? - s p?ibývajícím v?kem ?ím dál víc, ale na podzim jim zas zaroste. Taktéž opakovan? konzultováno s vety (v?etn? st?ru), dr. Chylíková mi ?íkala, že to není ani u kastrát? neobvyklé, p?esná p?í?ina prý není známá.
Avatar

Re: Vypadání chlup? p?es noc
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2008-07-22, 12:59
p?í?ina je popsaná tady Pavlou Z. [forum.fretka.cz]
nejen ?ernání ocásk? albín?m,ale i vypadávání chlupu na ocase p?es léto a další zm?ny jsou spojené s hormonálními zm?nami vyvolanými intenzitou sv?tla v lét?.Kdo má fretky v šeru, zastín?né,nejen p?ed sluncem,ale p?ed intenzivním sv?tlem, tak tyhle potíže u fretek nepozoruje.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Jít na stránku:  12Další
Aktuální stránka:1 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist