Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 73
PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Petra H. (IP)
Datum: 2003-05-02, 23:46
Se zmenou zimniho casu na letni se take presunuly prochazky z nedele na pondeli a ctvrtek od 19.00 hodin.

Pondeli - Praha 4 - Krc, zastavka Michelsky les, smer od metra Kacerov - 1 zastavka autobusu ( stavi tam 6 autobusu), dale podejit viadukt a po leve strane je rybnicek, sraz u rybnicku cca 300m.

Ctvrtek - Praha 10 - Petrovice, zastavka Bolevecka, bus c. 271 smer metro Haje, pokracovat cca 300m, uvidite po prave strane zeleny kopec (mezi panelaky).

Blizsi info : Petra H. pondeli - 776/800801
Petra N. ctvrtek - 723/090667

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2003-05-29, 11:38
Prosím, smutn? koukám - jsou i v Brn? fretky a majitelé, jež by své fretky rádi seznámili? Nechci konkurovat snahám Klubu (v žádném p?ípad?, jenom zdejším stránkám vd??ím za mnohou informaci), ale co takhle zorganizovat n?jaké ob?asné procházky v Brn?? Co vy na to?

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Dasha (IP)
Datum: 2003-05-29, 14:06
Já jsem PRO (pro procházky v Brn?)!!! Napsala jsem si inzerát, ale žádní Br?áci se mi neozvali. Mám frete?ku Te?ku (2 roky) a pot?ebuje socializaci jako s?l (nebo spíš jako granulky). Tak se m?žem n?jak domluvit (ona je sice te? po kastraci - v pátek jdem vytahovat stehy, ale myslím, že už brzo bude moct ?ádit venku).

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2003-05-29, 14:57
Ja zas darmo hladam kamaratov na prechadzky v Bratislave. Nas fretak by tiez tusim potreboval nejakych fretcich aj ludskych priatelov. Hryzie ako podes a uz aj psi sa mu vyhybaju na 100 metrov. Uprimne povedane, ani sa im nedivim, kto by sa nechal dobrovolne zakusnut, ze ano.

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Lenka (IP)
Datum: 2003-05-30, 11:21
Asi p?ed p?l rokem jsem si do r?zného dala inzerát, zda by se n?kdo nenašel na procházky v Pardubicích. Jeden ?loví?ek se mi ozval, ale po domluvené sch?zce se již nikdy neozval. Nebudu se vnucovat, ale ráda bych se s n?jakou fre?ulí setkala. Kdyby se n?kdo rád ozval jsem tady - PARDUBICE!!!

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2003-05-30, 12:01
Dasho! Hura a slava. Ja mam sice malickou doma tyden - je fakt malicka, ted valcime, aby apon obcas byla ve sve kleci, ale jen co ji zvyknu na noseni v klokance, muzeme vyrazit. Ja tu studuju, takze na cervenec jedeme pryc, ale jinak - studia jsou dlouha... Zdar vsem raubirum:-)

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Hana (IP)
Datum: 2003-05-30, 13:47
Ja som kudok od Bratislavy a snad by som tiez aj s fretkami zniesla nejake tie stretnutia. Volakedy existovala slovenska stranka www.vitaj.host.sk o fretkach, prevadzkovala ju Evika... Tam bolo nieco rozrobene ohladne fretcich stretnuti. Ale stranka uz asi polroka nefunguje a Evika sa ani mailom neozyva...
Tak ked je niekto PK, BA, alebo okolie, nech sa sem ozve :-))

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2003-05-30, 22:10
M?že se n?kdo ozvat z okolí Vyškova, kdo by cht?l jít n?kdy s námi na procházky? Dojížd?t do Brna v týdnu se mi nevyplati

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: petra (IP)
Datum: 2003-06-03, 23:21
Ahoj všichni! Vida- dva zájemci o srazy z BA a další dva z Brna - tak se domluvte spolu, n?kde se za?ít musí :o) Jinak v Brn? je fretka?? docela dost a jedna z ?lenek Klubu - Jitka ob?as po?ádá spole?né procházky. Zkusím se s ní domluvit, abychom n?co spáchali, až bude Propet (koncem ?ervna?) a napíšu zde ohlášeným Br?ák?m.

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Íví (IP)
Datum: 2003-06-05, 21:47
Jéééé to je fajn.Mám Fanynku teprve t?i týdny a po?ád si na sebe zvykáme a spole?né procházky s ostatními nám ud?lají jen dob?e.Doufám že se už brzo seznámíme.Bydlíme v Uh?ín?vsi tak je to kousek.Tak zatím ahoj a d?kuju za tyhle super stránky

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Milada (IP)
Datum: 2003-07-08, 12:31
Procházky v Brn? uvítám já i moje Betka - je jí sice teprve 8 týdn?, ale od zá?í se ur?it? p?idáme. Jenom mn? zatím není jasné, jak ji p?esv?d?ím o nutnosti postroje - p?edstava, že stojí, a ?eká, až to zapnu je skute?n? komická.

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: boubela (IP)
Datum: 2003-07-31, 13:40
Milada: bude to trochu boj :o)) ale jakmile p?ijde ven tak to bude v pohod?.

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-04-04, 12:38
Nechodí sem n?kdo z Kolína nebo okolí? Rádi bychom s Matýskem n?koho vzali s sebou na ob?asné procházky. Matýsek si venku reptá sám a ur?it? ho to nebaví, hledáme kamaráda nebo kamarádku.

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-04-04, 12:42
Škoda, že nejsi z Prahy,... my zas hledáme n?koho na procházky v Praze 5... je tu n?kdo?

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-04-04, 12:45
To je, já nem?žu nikoho sehnat, ozvala se mi jen jedna ho?ina, ale ta je momentáln? v Americe, takže sm?la. Ale tob? se ur?it? n?kdo ozve. Tak hodn? št?stí,papa

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: wolfi (IP)
Datum: 2007-04-04, 13:48
Ahoj, náhodou n?kdo z okolí Nehvizd, Horoušan asi ne, co? :(

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-04, 14:39
Petra a Mates: Já jsem sice z Prahy, ale jezdíme na víkendy na chatu, kousek od Kolína... no, jestli znáš Pe?ky, tak 2 km odtamtud... tak bysme se t?eba mohly domluvit a n?jak o víkendu zajít, snad by m? n?kam hodil táta autem :)
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-04-04, 18:41
milada: to udelej jak ja, vzala sem fretku na sraz, koupila jí postroj a pri prvni prilezitosti sem odchytla nejblizsiho fretkare, nasadila smutny vyraz a upenlive ho prosila, at mi predvede, jak ho do toho nastrkat,ze ja su uplne blba...:) hele a vyslo to:))

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-04-04, 18:42
Bereniko - to ses opozdila o skoro ?ty?i roky :-D
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-04, 18:44
Petra: To Berenika ráda :))
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-04-04, 18:50
petra p. rynn: holkymholky, vy aby ste nemlceli,zeee. a mam na to padnou omluvu, eugenka sem pred ctyrmi roky jeste nemela:ppppptakze na vas plazim jazyk:ppp

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-04, 18:51
A???? ?ekám pointu??? :D
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Berenika (IP)
Datum: 2007-04-04, 19:03
rynn: ze na vas plazim jazykem a je mi vsecko jednoooo:_)))

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2007-04-04, 19:10
Já taky ?ekala na pointu :-D

Ale Bereni?ko :-p :-p my plazíme jazyk na tebe, protože když n?kdo vytahuje starší vlákno, tak musíš koukat na datumy a najít ten nejnov?jší p?ísp?vek :-p :-p :-p ale neboj, já se taky párkrát napálila... :o)
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Petra a Mates (IP)
Datum: 2007-04-04, 23:08
Rynn: Tak se ješt? n?jak domluvíme. Ur?it? by to mohlo vyjít a pokud nebudu makat, tak bych mohla p?ijet i já,auto mám. Napiš mi na Email, kdy t?eba by jste byli na chat? a ur?it? se dohodnem. Máš frete?ku nebo fre?áka?

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-04, 23:30
Petra a Mates: Já mám holku i kluka :) bývám tam tak každý druhý víkend, ale nepravideln?. Internet tam už máme, tak se m?žem dohodnout v pohod?. Kdyžtak mi ty napiš na m?j mail JGZL@seznam.cz, máme chatu v Ratenicích, jestli znáš, ale tam bych nechodila, plno ps? na volno pušt?nejch :( ale kdyby se ti cht?lo, m?žem se srazit v Pod?bradech, park je tam p?knej... a jedem tam tenhle víkend, tak kdybys mohla t?eba v sobotu ;)
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-04-04, 23:36
v sobotu bude v Pod?bradech ?ev jak lev,první jízda Harley klubu každoro?n? do Pod?brad...
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-04-04, 23:38
boža: kur?a... dík :-/
Avatar

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: squirrel (IP)
Datum: 2007-04-05, 18:25
Plati jeste prochazky v Petrovicich? (viz niz) Nemam to moc daleko a Elvira, od doby co ji mam, nevidela jinou fretku....(nebo fretaka):-)

Ctvrtek - Praha 10 - Petrovice, zastavka Bolevecka, bus c. 271 smer metro Haje, pokracovat cca 300m, uvidite po prave strane zeleny kopec (mezi panelaky).

Re: PROCHAZKY
Zaslán uživatelem/kou: Elinka (IP)
Datum: 2007-04-06, 18:49
Není tu náhodou n?kdo z Prahy 5? (resp. z Prahy 13 Stod?lek)

Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 73


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist