Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3
Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-05-26, 00:03
DEN D?TÍ V MOTOLE 2010 - INFO ZDE



Ú?ast fretek na programu Dobrovolnického centra FN Motol pro d?ti hospitalizované v této nemocnici.

Kdy: pátek 6. 6. 2008, od 15 do 17 hodin
Kde: Fakultní nemocnice v Motole, V úvalu 84, Praha 5
Mapa: [www.mapy.cz]
Doprava: autem nebo autobusy 167, 174, 179, 180, 184 do zastávky Nemocnice Motol
Program: výtvarná dílna pro d?ti, ukázky historických tanc? s fretkou, probíhání fretek rourou.
Sraz dobrovolník?: ve 14:45 hodin u dolní brány FN Motol (pouze bus 167 (!) - zastávka Kudrnova. Lze sem projít zkrz areál nemocnice i od horní brány, ze zastávky Nemocnice Motol.)

Pro zajišt?ní této akce pot?ebujeme dobrovolníky:
- výtvarná dílna pro d?ti (?ím více osob, tím lépe. Praktická znalost výtvarných technik vítána.)
- probíhání fretek rourou (každý si bude hlídat svou fretku)
- lidi?ky s fretkami, které pokud možno nekoušou (po?et lidí a fretek není omezen)
- m?že n?kdo na akci zap?j?it rouru na probíhání? Nejlépe pr?hlednou ale budeme vd??ni za jakoukoliv. Trubek m?že být i více r?zných (pr?hledná, od koberce, drenážní,...)
- m?že n?kdo odvézt na akci a zp?t MF a materiál z Prahy 10, Petrovic?

Tato akce není po?ádána naším Klubem, organizuje ji Dobrovolnické centrum FN Motol. My s fretkami a výtvarnou dílni?kou budeme sou?ástí tohoto programu. Z toho d?vodu není možné, aby s fretkou p?išel n?kdo neohlášen?! Stejn? tak všichni ostatní dobrovolníci musí být oficiáln? p?ihlášeni.

Kontakt pro dobrovolníky:
Petra Nerandži?ová, mobil 723 090 667 nebo mail petra.fretka(zaviná?)tiscali.cz

Veterinární opat?ení:
O?kovací pr?kazy fretek s platným o?kováním s sebou! Pro p?ípad, kdyby fretka kousla dít? a bylo by požadováno doložení platného o?kování proti vzteklin?.
Není t?eba dokládat žádné veterinární osv?d?ení, že je fretka zdravá ale je samoz?ejmostí, že se smí zú?astnit pouze zdravá zví?ata - bez pr?jmu, virózy a svrabu v uších.
Doporu?uji podávat fretkám týden p?ed akcí a pár dní po ní Probican pastu 1/4 oto?ky 1 x denn?.



Celkem upraveno 8×. Poslední úprava: martina dne 29.05. v 23:47.
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2008-05-26, 10:43
Rouru pevnou z hornbachu,papirovou od koberce nebo tu lehkou natahovaci pruhlednou od Majdy?
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: le?ka (IP)
Datum: 2008-05-26, 11:43
ahoj ráda bych se p?idala, ovšem nevím co je momentálne pot?eba? fretka-?? na hraní pro detí?
princík deti miluje :-)

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-05-26, 13:05
novatje: jakoukoliv ;o) Kdyby se sešlo vícero r?zných rour, bylo by to zajímavé jak pro fretky tak pro diváky. Prozatím se nám na akcích osv?d?ila roura od koberce ale tentokrát m?že být jakákoliv.

le?ka: no vidíš, úpln? jsem zapomn?la do dobrovolník? napsat fretky ;o) d?kuju!
Všechny frete?ky, které jsou nekousavé a mají rády d?ti, jsou vítány! Ješt? zjistím, zda nemáme od nemocnice n?jak omezený po?et zú?astn?ných fretek.
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-05-26, 23:21
nedoporu?uji, pokud nevezete n?co velikého, jezdit autem, u nemocnice nebývá místo na parkování.
Vendulko, prosím, up?esni místo konání nebo místo srazu, výhodný m?že být i p?íchod od busu 167 od spodního vchodu do FN Motol.
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-05-27, 22:10
Erin: Sraz dobrovolník? je ve 14:45 hodin u dolní brány FN Motol. P?esné místo konání se dozvíme až v den konání akce, protože závisí na po?así.
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: le?ka (IP)
Datum: 2008-05-29, 11:16
ahojky , v kolik bude tedak oficiální sraz? 14:45 s dobrovoníky??

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-05-29, 13:11
le?ka: ano. Všichni dobrovolníci ale musí být p?edem nahlášeni u Petry!!! (viz kontakt v úvodním p?ísp?vku) od ní se dozví bližší instrukce.
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-06-03, 17:03
Dobrovolníci, kde jste? Akce se koná už tento pátek! A my máme nahlášeného zatím jen jednoho dobrovolníka :-/
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-06-03, 18:09
Vendulko, blbej ?as... :( jsem v práci do p?l 4, než bych se tam dohrabal je p?l 5... Cht?lo by to p?íšt? bu? víkend, nebo n?jak ve?er, to by bylo ur?it? dobrovolník? víc :-/
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-06-03, 21:39
Rynn, já vím, že je to pro pracujícího ?lov?ka úpln? blbej ?as. Ale dobrovolníci z Motola tuto akci prý schváln? po?ádají ve všední den a ne o víkendu z toho d?vodu, že na víkend se dost d?tí pouští na propustku dom? a o akci by tím pádem p?išly.
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-06-03, 21:57
Vendulo, aha... tak snad p?íšt?, kdybych to v?d?la d?ív, vezmu si p?l den dovolenou a klidn? zajistim odvoz :( te? už nem?žu, bohužel...
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: le?ka (IP)
Datum: 2008-06-04, 15:27
vendulko akce je už v pátek a stále žádný po?ádny informace?:-(

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-06-04, 15:33
le?ko, zde žádné další informace ani nebudou. Dobrovolníci se vše pot?ebné dozv?dí od Petry.
Ty jsi se už Pet?e hlásila, pokud mmáš zájem pomoci?
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2008-06-07, 21:42
Den fretek v rámci Indiánského léta byl moc p?kný, d?ti si užily, vyptávaly se, pochovaly si zví?átka a odešly ve fretích tri?kách - jen nás tam bylo moc - celé T?I. Díky Pet?e a Pavle ...
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2008-06-08, 01:20
Petro, Erin, Pavlo: d?kuju vám všem MOC za bezvadné zajišt?ní akce!!!
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-06-10, 16:46
Letošní den d?tí v Motole se konáp?íští pond?lí 15. ?ervna 2009 od 15 do cca 18 hodin.

Hledáme dobrovolníky pro zajišt?ní této akce!
Prozatím je jistá pouze Petra Nerandži?ová s výtvarnou dílnou a to je žalostn? málo...a já to tam s miminkem taky nevytrhnu, potože se budu muset v?novat jemu a ne výtvarné díln?...
Uvítáme tedy dobrovolníky s hodnými, nekousavými, mazlivými a ?ádn? o?kovanými fretkami a pomocníky do výtvarné dílni?ky.

Bližší informace o této akci jsou stejné (krom data konání... Letos se navíc nezú?astní ani Erin s dobovými tanci s fretkou) jako v prvním p?ísp?vku tohoto vlákna, ?t?te je prosím pe?liv?! [forum.fretka.cz]
Zájemci, hlaste se prosím co nejd?íve Pet?e Nerandži?ové, organizátorce této akce, na mobil 723 090 667. Od ní se pak dozvíte další up?esn?ní - sraz atd. Zárove? prosím, pošlete SZ i m?, a? mám p?ehled. Díky!



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Vendula R dne 10.06. v 16:53.
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-06-10, 16:54
zkusím se ulít z práce, ale jsem bez šéfky, tak to p?jde b?h ví jak...ale jinak bych klidn? ráda nabídla své pedagogické znalosti a maturitu z výtvarky :D

Ješt? se ozvu, ale p?edem ?íkám, fretku sebou neberu, je to hysterka te?ka ve falešce a neru?ím za ní :(
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-06-10, 16:58
Aniii, to by m?la Petra velkou radost, dyby se na akci vyloupnul n?kdo s dvojnásobnou kvalifikací! :o))) Pokud budeš jen trochu moci, tak tam prosím jdi, máme nouzi o lidi... Navíc je prý akce vždy velmi vyvedená a hlavn? d?ti jsou MOC š?astné :o)
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-06-10, 17:03
Já vím, ú?astním se dne ING v Motole, to jhe n?co podobn?ho, takže to tak n?jak znám...zítra hodím ?e? s ?editelem, ?eknu, že musím do školy a že prost? odpo nebudu. Pohovory mám jen dopo, tak by to mohlo vyjít...je to hold blbý, že te? zrovna si hraju nejen na mojí pracovní pozici HR assistant, ale i na asistentku generála a personalistu :( jinak bych to tak nemusela ?ešit a rovnou bych potvrdila ú?ast. Zítra budu moud?ejší
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-06-11, 10:57
tak to mne mrzí, že nemám hodnou nekousavou fretku:-(
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-06-11, 14:15
želvi, nemusíš s fretkou, m?žeš p?ijít pomoci s tvo?ením ;o) D?ti nejrad?ji malují na tri?ka, Petra Ti dá na míst? rychlokurz...
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-06-11, 14:21
Hele, kdyby mi šéf nedovolil zmizet z práce, myslíte, že by n?jaká dobrá duše v motole dala razítko na propustku? :D ješt? jsem se k n?mu nedostala, ?ekám, ?ekám...ale fakt chci v pond?lí dorazit, takže už mám plán...

Malování na tri?ka...jejda :D
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-06-11, 14:26
Aniii, to netuším, ale t?žko... Leda razítko našeho Klubu - to bys pak mohla myslím šéfovi dát propustku rovnou i s výpov?dí ;op
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-06-11, 14:32
:D to by taky mohlo být zajímací :D

jinak já mám v plánu ?íct mu, že musím do školy a jelikož jsem jen brigádník (d?lající práv? práci za 3 zam?stnance), tak by m? m?l pustit, bo je prost? pro m? škola prioritou...
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-06-11, 14:36
Tak (nám ;o) držim palce. A jen co to budeš mít jistý, tak se prosím hned ozvi Pet?e. Díky.
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: zzelvickaa (IP)
Datum: 2009-06-11, 15:34
no jelikož jsem výtvarn? fakt neschopná, tak jsem si ?íkala, že bych vzala kýbl korálk?, n?jaký vlasce, klešt? apod. a mohli bychom si s d?tma ud?lat náramky, ale nevím jestli to není blbost.
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2009-06-11, 16:56
želvi, brnkni prosím Pet?e. Myslím, že nápad je to hezký :o)
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2009-06-12, 10:30
Až mi kolega vrátí telefon, tak hned napíšu Pet?e,m že se mnou m?že po?ítat!!! Hurá, mám volno :)
Avatar

Re: Den d?tí ve FN Motol
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-12, 11:04
Jé holky pro? se všechny akce konají v Praze:( Já mám hodného fre?á?ka, pro tento ú?el je jako stvo?ený, byl by nadšen za muchlandu od d?tí, žel jsme z Ostravy:(
Avatar

Jít na stránku:  123Další
Aktuální stránka:1 z 3


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist