Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: zhubnutí
Zaslán uživatelem/kou: pinina (IP)
Datum: 2009-05-13, 13:25
Náš kastrovanej Bobeš je na tom podobn?.... V zim? se vyšplhal s od?enejma ušima na 1,4 kg a na jaro b?hem pár týdn? shodil na cca 1 kg. P?i n?kterých postojích vypadá p?íšern? - propadlý boky, žebra mu hrav? spo?ítám všechny... Ale baští, hraje si, blbne a zlobí... Takže už to taky ne?eším, prost? je medvídkovatej jenom p?es zimu a to ješt? hodn? díky po?ádnýmu kožichu :o)

PS: a když se poznáme s novýma fretka?ema, tak si každej myslí, že máme hol?i?ku :o)))

[www.bobes.websnadno.cz]
Avatar

Re: zhubnutí
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-13, 14:26
hermíno, s Calopetem opatrn?, abys ho "nep?evitamínovala". Plerasan múžeš denn?, ale je spíš na podporu imunity, ne chuti k jídlu.
Avatar

Re: zhubnutí
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-05-13, 14:31
Mam obdobnu skusenost ale so samickou. Tiez cuzdie teleso, bohuzial operacia a este stale nepribrala, co zhodila kozuch, vyzera ako z koncentraku. Podla veta na nej ziadna zavada nie je, takze to neriesim, sprava sa normalne, zere normalne.
Avatar

Re: zhubnutí
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-05-13, 15:06
hermino, ješt? mne napadlo nechat mu skontrovat cukr....sta?ilo by pro za?átek glukom?rem, to ud?lá vet "na po?kání".
Avatar

Re: zhubnutí
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-07-29, 13:01
Op?t máme problém s váhou. Toník (pro ty, co nev?dí, je to sle?na) byla 24.?ervna na kastraci. Vše prob?hlo v po?ádku a te? nám op?t hubne :-( Kdo si pamatuje, tak ví, že v lednu m?l Toník podez?ení na ECE a zhubnul až na 530g :-( Bojím se, abychom se tam nedostali znovu. Te? má 640g a p?ed kastrací okolo 770g. Je možné, aby tolik zhubnul jen shodou okolností, že hubne na jaro/léto a byl kastrován?

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: zhubnutí
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-07-29, 13:15
na holku to není dramaticky nízká váha, i když to opravdu není žádný cvalík :o)
ješt? jednou - už jsem psala vedle - na léto fretky hubnou, až o t?etinu váhy a po kastraci jde váha rovn?ž dol? (v tom je rozdíl proti t?eba ps?m nebo ko?kám, tam kastráti naopak tloustnou).

každopádn? sleduj, kdyby byly jakékoli p?íznaky zdravotních problém? (nechutenství, apatie, ...), tak samoz?ejm? vet...

Re: zhubnutí
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2009-07-29, 13:22
Jasn?. D?kuju. Já vím, že hubnou, ale op?t držím v ruce jen takovej šáte?ek místo po?ádný fre?ule a po tom, co jsme si prožili v lednu za?ínám plašit :-) Sleduju každej bobek a kejchnutí, takže snad mi nic neunikne. Pravd?podobn? pojedem do Jablonce na veterinu s Terez, tak vezmu Toníka s sebou, a? se na n?j kouknou... rad?j.

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: zhubnutí - jarní shazování, po kastraci
Zaslán uživatelem/kou: Vlasta šolcová (IP)
Datum: 2010-08-19, 17:16
Dobrý den, prosím o radu.

mám doma již 6-ti letou frete?ku tcho?ovitého zbarvení a mám te? probléma nevím si s tím rady. Asi tak p?ed dv?ma m?síci jsme byly ukon?ovat ?íji a nastalo období vedra. Sami?ka to moc nesnesla a byla celý den malátná a necht?la nic jít a ani pít. Nakonec vše dopadlo dob?e a bylo v po?ádku. Jenže pak shodila srst a hodn? zhubla. Což je asi normální. Jenže ona od té doby moc nep?ibrala a je po?ád taková hubená až m? to moc d?sí. P?itom normáln? jí a pije a na záchod taky chodí pravideln? a nemá žádné problémy se stravováním. Pak si zaleze do postele na své místo a spí celý den. Trápí m? ta její pohublost a že jí p?estala r?st ta srst. Myslíte, že jde o n?jakého parazita v t?lí?ku, nebo že to bude stá?ím?

Re: zhubnutí - jarní shazování, po kastraci
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-08-19, 17:28
pokud je to scházování srsti v takové mí?e, že má holá místa, pak by spíš než o parazita mohlo jít o n?jaký vážn?jší, nejspíš hormonální, problém - nadledviny, cysty nebo nádory na vaje?níku a podobn?, s tím m?že souviset i únava a hubnutí. každopádn? kompletní prohlídkou u veta, vyšet?ením krve a sonem v tomhle v?ku nic nepokazíš..

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 19.08. v 17:33.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist