Jít na stránku:  Předchozí1234567
Aktuální stránka:7 z 7
Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Princessna Lulu (IP)
Datum: 2009-08-27, 17:53
Mohla bych tedy zkusit ty ferret baby, a až bude starší p?ejít na jiné granule? Nebo tu acanu.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Princessna Lulu (IP)
Datum: 2009-08-27, 17:54
Mohla bych tedy zkusit ty ferret baby-Bosch Totally, a až bude starší p?ejít na jiné granule? Nebo tu acanu.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-08-27, 18:23
Ur?it?.. Já prcky taky takhle "vykrmovala". Do šesti m?síc? jsem jim dávala Totally Ferret Baby a pak jsem p?ešla na jiné - Ontario a te? plánuju Acanu Prairie Feast (Ontrario nám moc nevyhovuje). Krmit Totally Ferret lze až do jednoho roku, já tím p?estala krmit proto, že prck?m to vyžírali dosp?láci a mám z nich špekatce - Dora váží momentáln? 1220g ( sami?ka rok a p?l, tolik nem?la ani v zim?)a pro starší fretku nejsou zas až tak vhodné.
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Princessna Lulu (IP)
Datum: 2009-08-27, 18:36
Tak moc d?kuji. Jen budu muset pro krmivo dojížd?t, u nás ho nikde nemají. Ale to nevadí. D?kuji za rady :)

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-08-28, 00:02
jukni na www.obchudekumajdy.cz tam najdes snad uplne vsechno... Majda ti to posle az domu balickem... a ceny ma nizsi, nez lecktery obchod, tak by se ti to asi i vyplatilo...

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-08-28, 04:08
Princessna: P?es internet to máš opravdu jednodušší, nehled? na to, že ve zverá?ích seženeš jen to mali?ké balení (300g za 200,- nebo tak n?jak..), pokud teda nemáš v obchod? n?jakého známého, který to sežene za dobrou cenu (i to "velké" balení, což je 1,75kg, ale pro hol?i?ku ti to na m?síc vysta?í, možná i na dva, nevím, já mám fakt žrouty a žádná fretka mi nesežere mí? než 1kg/m?síc)
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2009-08-28, 10:34
ja mam Nelinku 3 letou, vazi kolem 500-600 gramu a basti mi kilo granuli tak za 4 mesice....

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-08-28, 11:25
Kloky, to chápu, když je frete?ka menšího vzr?stu.. Ale co nechápu, je moje spot?eba granulí. Minulý m?síc mi zmizlo 9kg granulí. Mám 4 fretky a jednu ko?ku. Krmím Ontariem (ale chystám se p?ejít na Ferret Complete nebo Acanu, Ontario mi nevyhovuje). Ko?ka granulím moc nedá, ale nechápu jak m?že jedna fretka sežrat skoro dv? kila?? Mám dvouletého same?ka (1600g), ten sežere ty dv? kila ur?it?, ro?ní sami?ku (1200g),ta zpracuje kilo. Pak mám sami?ku p?lro?ní, ta spapá fakt minimum, kolik, to nevím, ale moc žravá teda není. Draco, taky p?lro?ní, má misku neustále prázdnou a po?ád se cpe. Dostávají i ku?ecí maso nebo t?eba kapsi?ku. Kde se ztrácí zbytek granulí, když i ty vypadlé z misky sbírám a dávám je zpátky? To mají moje fretky tak velké pupky?:))
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Žabka (IP)
Datum: 2009-08-28, 11:45
Hih, tak u nás je to podobné, našt?stí nevím, kolik kilo sežrali, ale poslední dva m?síce to bylo fakt hodn?. Taky 8 rozežraných mimin je likvida?ní ?eta :-), i když teda zrovna mimina mnohem rad?j maso, než granule. A s kot?cím Pro Planem taky pomáhají dv? ko?ky, protože jim moc chutná.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2009-08-28, 12:52
Hanulka: Proc Ti (fretkam:)...Ontario nevyhovuje?...
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-08-28, 13:21
Miky, nemyslím si, že je to nekvalitní krmivo, jinak bych si ho nevybrala.. Ale fretky po n?m mají ?idší bobky a hlavn? strašn? smrdí. Zdá se mi, že mají i horší srst, nevím, jelikož je na výb?r více krmiv, tak u n?j z?stat nechci a chci zkusit novou Acanu. Krmila jsem jím 2 m?síce, takže to není úsudek pár krmných dávek:))
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Jeanette (IP)
Datum: 2009-08-28, 13:31
Hm, tak ?idší bobky mají naši po Ontariu taky, ale nesmrdí v?bec.
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-08-28, 13:42
Tak já jsem d?íve krmila TF cca p?l roku, frety po tom m?ly v?tší hovína a sm?av?jší :) Te? už asi rok krmím acanou. Nejprve acanou kitten, te? acanou novou ku?ecí. P?ešly na ní v pohod? všichni 4 a bobky jsou tak akorát i velikostn?, hustotou i smrádkem :)))

[fretka-doma.blog.cz]

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2009-08-28, 14:51
Já krmím Accanou od lo?kýho léta, mám pocit...P?edtím FC, spokojenost, ale pak ?asem m?li ?idší stolici a zaujala m? pak Accana svým složením. Pak zm?nili recepturu...Vyzkoušela jsem všechny t?i. St?ídám je, te? jsme konkretn? na rybí a po té se mi zdá, že ty hoviša tak divn? páchnou. Musím ?íct, že všechny t?i druhy té nové accany mají krásné aroma, když ?lov?k otev?e ?erstvý pytel. Ale ta rybí mi prost? smrdí - já sama ryby nejím, protože mi smrdí, ale fretkám to chutná, takže jim to st?ídám...Ale po té ku?ecí ty hovínka cítit ni?ím nejsou. Po jehn??í trošku, ale ta rybí, to je fakt maso...Každopádn? te? jsme minule courala po m?st? a byla jsem mile pot?šena, že mají Accanu u nás v ?. Líp? levn?jší jak v kdejakém eshopu a to už o 50 K?, což ve spot?eb? granulí u nás doma celkem znát.
A k váze fretek - Megina má 1,1 kg, B?luš 760 g a Kimi od p?edposledního vážení u Jekla 690 g - p?ibrala od té doby, co je na Enapu - 2 m?síce 30 g,což na to, jaký je to drobísek, je super

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: petulevrtule dne 28.08. v 14:53.
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Princessna Lulu (IP)
Datum: 2009-08-29, 12:47
V tom "obch?dku u Majdy" mají hezké ceny, daleko levn?jší než jinde. Ur?it? si tam granule objednám, ?im d?ív, tím líp. A když už jsme u toho je lepší Totally ferret-baby nebo Totally ferret bosch baby? Jaké máte zkušenosti?

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2009-08-29, 12:52
totally ferret baby a totally ferret bosch baby je úpln? a jedno a to samý, totally ferret je od firmy bosch.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Princessna Lulu (IP)
Datum: 2009-08-29, 12:56
:)aha, tak bezva :) d?kuji

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: LadyReine (IP)
Datum: 2010-08-08, 04:01
Nase fretule se nechtela nechat zvazit ani tak porat hopsal skakal chvili neposedel kdyz sem na vahu polozila dobrotu tak ji sebral a utikal s ni pryc.... tak sme zvazili hrnec a pak vlozili tchurka do hrnce zavreli poklickou do a vazili.... mimochodem ja ho nechci snist

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-08-08, 08:44
namázni na misku váhy Calopet nebo jinou pasti?ku a než to olíže, máš zváženo. Jak myslíš, že se váží mimina p?i kontrolách? Jedin? - a spolehliv? - takhle.
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567
Aktuální stránka:7 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist