Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:5 z 7
Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-31, 23:29
Lucifina: Vl?ák dnas 1,78 kg...takže ti tví sou asi v normn?. Leyla tedy ur?it? :-))) Vl?ákúv otec (po kastraci) byl tak na max 1 kg. Takže Tomík by mohl být v pohod? :-))) Je asi jen menší...jako je Vl?ákúv otec...
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2007-10-31, 23:35
martina: Moc dík za kontakt. Ur?it? ho využiju.-D
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Leyla (IP)
Datum: 2007-11-01, 15:11
Náhodou jsem se sem dostala a vidim ty vahy, u nas je Missynka cca 920gr a Teddy má cca 2200gr. Kdyz se sem dostalo totaly ferret, tak jsem na neho presla a zrejme jsou to super granulky, protoze i Missy nabrala. Teddysek je letosni mlade a ocividne se pripravuje na dlouhou zimu a peknou riji :-) Tudiz je to opravdu kus fretaka. Bohuzel mam doma vahu jen do 2kg a tak odhaduji ze ma 2,2kg. Ted jim davam Ferret complete. No a kdyz jsme meli jeste Maxika, tak mel prvni zimu kolem 1,5kg, po kastraci zhubl na 1,2 kg a vic uz nenabral.
Leyla :-)
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-11-01, 20:25
Uju: P?ípadn? já si to objednávám u nás ve zverimexu p?es toho majitele. Ale to je tim, že to mám blíž... Je fakt, že ješt? furt kupuju TF baby, ale p?ejdu na Active.
Pejan: Rocky m?l v p?l roce 1,8 kila, te? má 1,2kg. Romeovi je 6 m?síc? bez pár dní, už p?ibírá hodn? pomalu, ale má p?es dv? kila... mla?oši bejvaj v?tšinou tlus?oši.
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-11-01, 20:32
no jo =o) úpln? jako já =o) ikdyž... o Vánocích zase budu mla?oška =oD

Kviky, ŠelMyšel a Ešlym
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-11-01, 20:36
Kviky: Máš dobrý, že jenom o Vánocích :)) co máme ?ikat my, co jsem mla?oši furt? :D
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2007-11-05, 20:43
Tak to se hlásím do klubu mla?ošek taky:-D
A pak že jsem stará oho?elá v?tev:-D
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Ka?ulín.. (IP)
Datum: 2007-11-09, 20:38
uff! tak to jsem si oddychla, já myslela že my Bar?a
stloustla a ono je to kv?li zim? 8-)
ale chci se zeptat: po tom co Bar?a rychle p?ibrala tak te? posledních pár dn? jí mnohem mí?. 1. den nesn?dla skoro nic a te? jí asi polovinu, nebo o trochu víc toho co d?ív. ale jí pravideln? a jinak se chová, kadí... normáln?
nemáte s tím zkušenosti?
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Heretika (IP)
Datum: 2007-11-09, 21:37
P?ed kastrací Kryšpínka 1,2kg,Škvorda 2,3kg.Po kastraci Kryšpínka zatím 870g a Škvorda 1,8kg.Zhubli oba a p?ipadají mi polovi?ní,ale jsou zdraví,tak to ne?eším:-)))

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-08-21, 15:29
mám dotaz, kolik p?ibližn? váží fret?í sami?ka ve v?ku cca 10 týdn??ta moje se narodila 10.6. a dneska má 410g, v sobotu, když jsem si jí brala, m?la 280g

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-08-21, 17:18
ŽoFiRo- naše Kiki má 650g a je narozená 4.6... ale je drobounká, no....
?im byla tvoje krmená? Jako jakejma granulema? Je dokojená? jestli to nemá souvislost i s tim, ale p?ibírá ti teda dost rychle, u m? p?ibíraj celkem pomalu....
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-08-21, 20:34
rynn, byla ve volie?e s matkou, takže p?ed?asn? jí asi neodstavili (i když nevím, jesti t?eba matka t?eba neztratila mlí?ko...), granulema krmená nebyla, dostávali "domácí sm?s" maso, vají?ka, t?stoviny, zeleninu a tak, no :o/ já jí ted krmim má?enejma granulema TF activ - bud ve vod? a do toho p?imíchám maso (hov?zí, ku?ecí) a nebo v mlíku pro kotata od beaphar, takovej ten "sunar".zítra jedu koupit TF baby, p?íjde mi celekm mali?ká, ale jinak se zdá být v pohod?.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-08-21, 23:07
rynn, koukala jsem na fotky Kik?i, kde jí držiš v ruce a oproti Bigin? mi p?íjde docel veliká, teda pokud nemáš malou ruku ;oD tady je pro srobnání fotka Biginy ze soboty - první den doma [pajisska.rajce.idnes.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-08-22, 09:20
ŽoFiRo, mn? práv? p?ijde Kiki hrozn? drobounká, ale to je asi i tim, že Meggie je kus ženský, i když už neváží tolik, co vážívala p?ed kastrací, proti Diegovi je taky mali?ká.... Tak mi fakt p?ijde hrozn? droboulinká :) ruce mám snad normální :D
A práv? Bigi mi taky nep?ijde úplnej drobe?ek, tak nevim :)) ale zase když ti takhle krásn? p?ibírá, tak z ní za chvilku budeš mít kouli, to fakt mohlo bejt stravou, ?ekla bych...

t?eba mámin Jonáš je nedokojenej, matka sežrala 4 mlá?ata a nechala jenom 3, n?jak to nezvládala (a to už pr?at?m byly asi 4 nebo 5 tejdn?, když to ud?lala...), takže museli bejt asi v 5 tejdnech odstavený od matky a krmení jenom masem. Taky byl strašn? drobou?kej a te? je to už velkej chlap, kterej váží asi ve 13-14 tejdnech p?es 1300 gram? :) a když jsem ho mám? dávala, bylo mu 8 tejdn? a vážil 360 gram? :)

mlá?ata+



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 17.06. v 02:56.
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-08-22, 10:06
Rynn, no tak to musel být dobrej masakr...Jonášek je od chovatele?
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-08-22, 10:27
Majdo, je, ale sami?ka byla prvorodi?ka, n?jak to nezvládla, p?jde na kastraci... Já m?la mít jeho bráchu, ale ten to nep?ežil :(
A jako malej byl krmenej masem a Acanou pro ko?ata, mám ten dojem...
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-08-22, 10:31
Hm, to se mi stát, tak to rozdejchávám hodn? dlouho....chjo..ale u zví?at je to asi stejný jako u lidí...lidská maminka taky m?že dostat lakta?ní psychozu...
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-08-22, 10:33
majdo, asi tak... ona prej po porodu dost zhubla, mlíko m?la, ale p?estala to zvládat... tak zredukovala jejich po?et :-/ taky mi to p?ijde d?sný, to se stát mn?, tak nevim... když p?ijdeš domu a zjistíš, že ti fretka sežrala ?ást mlá?at, ufff....
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2008-08-22, 10:38
Ani mi to ne?íkej...v život? už bych se k tomu mít mladý neodhodlala..:-( Proto já mám kluky...já bych totiž nezvládla ani to je n?komu potom dát....
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-08-22, 12:07
Majdo, já mám sice holku, je krásná, zatim strašn? milá, Chylda ?ikala, že by mohla mít krásný mlá?ata, ale shodly jsme se na tom, že je fretek prost? moc a že já je ani nechci dál množit... A ješt? k tomu se bojim n??eho takovýho, to prost? ne :(( nemohla bych... bála bych se, i porodu, potom ta pé?e, zdravotní problémy... jsem srab... a najít dobrý budoucí pání?ky mi p?ipadá skoro nemožný...
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-08-23, 11:00
tak po týdnu máme 440g jinak m? ješt? napadlo, že je to fret? z prvního letošního vrhu, pá? jak jsem psala na inzeráty, tak v?tšina už letos m?la nebo ?ekala druhý vrh a to já necht?la...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-09-02, 14:15
Rynn a spol kdo máte fret?í sami?ku +- 13 týdn? starou, jak jste na tom s váhou? se mi zdá, že mi bídn?, Bigi má pouhých 607g :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-02, 14:31
My máme kolem 13 týdn?, nejspíš víc, nevím to p?esn? a vážili jsme v?era a Šefi má p?es 890 g.
Tak jestli m?la Bigi špatný základ, tak se není ?emu divit..

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: atevi (IP)
Datum: 2008-09-02, 14:33
Žofi - moje Bertie má p?l roku a váží 830, Fluffy má 4 a p?l m?síce a váží 860. Jsou krmeny Tf baby a acanou. Takže si myslím, že váhu máte dobrou. Moje holky nebudou n?jaké maxi, ale jsou v pohod?.
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-09-02, 14:40
hmmm, tak 890g nemá ani Žofka :oD tak asi budu mít trpasli?í fretku...ona p?ibírala dost, n?jakých 20g za den, ale ted se prost? sekla a dá t?ch 20g tak za týden :o( krmim jí TF baby a míchám jí do toho i vlo?ky baby flocken, maso, konzervy (shyni kat, almo nature) a prost? nic no a i velikostn? je tak na 8-9 týdn? :o( když jsem jí donesla, odhadovala bych jí v?k tak na 4-5 týdn?, ale zoubky nerostou, takže asi fakt už bude mít stálí a je jí t?ch 13 týdn? :o(

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-09-02, 14:58
a ješt? m? tak napadá, jestli by to mohlo být t?eba i nedostatkem vápníku nebo tak n??eho?má totiž i takováý divný zoubky - nažloutlý, nahn?dlý...jsem to cht?la ukázat vetce, jenže ta potvora nedržela (a není jí ani za co po?ádn? chytit) a tak jsme to nechali...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2008-09-02, 16:44
ŽoFi, my máme te? kolem 780g.... ale je fakt, že docela ?asto dostávaj kapsi?ky s baby vlocken plus TF baby... ale drobounká je furt mi p?ijde... tak nevim, jak je na Bigi, ale zase... je plno dosp?lejch sami?ek, který maj kolem p?l kila ;)
Ale ten vápník by byl blbej, to nevim, co s tim... maximáln? trochu Gimpetky Junior... :-/ ale možný je asi všechno???? Netušim... Ale mámin Jonáš má taky trochu nahn?dlý špi?áky, vypdá to skoro jak zubní kámen, taky to musíme ukázat... a p?itom je m?dvídek hezkej...
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-09-02, 16:51
rynn, já jí práv? ty baby flocken taky dávám, míchám jí to bud do konzervy, masa p?elitýho horkou vodou a nebo když ob?as dostane vají?ko tak do toho...a velikostn? mi p?íjde tak na 9týdn? a když jsem si jí brala, tak jsem jí odhadovala tak 4-5 týdn?, než mi ?ekli kdy se narodila...a zoubky jí nový nerostou, takže asi bude fakt nar. toho 10.6. jak ?íkali...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-09-02, 16:53
Náš Fitch má taky nahn?dlé špi?áky od mali?ka. Když byl na o?kování p?ed rokem u Chyldy ptala jsem se jí na to a ona ?íkala, že to je normální, že to n?které fretky m?žou mít.

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2008-09-02, 16:57
...s tím vápníkem, mám doma ?istej vápník, co dávám chameleonovi, ale jí to nechci cpát, abych jí zase n?jak nep?edávkovala bo tak, no...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:5 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist