Jít na stránku:  1234567Další
Aktuální stránka:1 z 7
Váha
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2004-11-01, 16:34
Chtela bych se zeptat, kolik vazi dospela samicka fretky. Nase mlade Nelinka strasne rychle nabira vahu (100 g za 10 dni) a nechci z ni vypestovat otesanka. Mam ji zatim nechat jist kolik chce nebo ji mam jidlo davkovat?? Ted vazi asi 730g. Dostava granule a t?ak 2x tydne kapsicku pro kotata. Diky moc.

váha+



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 14.06. v 21:05.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-11-01, 17:00
Zatím ji nech, naše Dáša vážila v p?l roce 1,40 kg, te? má kolem kila. Terezka za celý sv?j život nem?la víc než 80 dkg. Pokud nemlsá, tak si myslím, že je to zatím v pohod?, nemyslím, že by se na granulích dalo ztloustnout.....

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-11-01, 21:06
Já bych jí taky nechala. Mám doma kluka a tan taky pribírá tak deku za den.. a 730g není nijak velká váha:-) Pokud se fretka bude schopná normáln? pohybovat a lést tak bych jí to nedávkovala:-)Moje fretky mají p?ístup k jídlu non-stop a ani jeden nemá problémy s nadváhou:-)

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-11-02, 11:37
Báro, jak bych byla ráda - moje tém?? šestim?sí?ní Iri má 48 dkg nacpaná. (není-li nacpaná, nelze ji pro extrémní pohyblivost zvážit). S touhle hmotností vyleze doslova všude - když ji hledám a ona se prochází v koupeln? po š?u?e s prádlem, sedí na záclon? na garnýži, když p?ijde opravá? na televizi a ona mu sko?í v p?edsíni z textilní tapety na hlavu - kdyby tak vážila o kilo víc, to by snad tolik nelezla. Opravdu je to fretka, opravdu není veverka, ta nám takhle doma po výškách nelezla.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Šárka (IP)
Datum: 2004-11-02, 11:41
Nic se neboj, to je normální nabírání na zimu. Moje Bucy už má malé špeky pod krkem :-) , ale jak p?ijde jaro, tak to tak rychle jak to nabraly taky shodí. Takže neboj :o)

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2004-11-02, 11:50
Tak to je fajn. Budeme ji dal rozmazlovat dobrutkama, at neni jenom na granulich:))

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-11-02, 11:58
Fló už má taky p?knej pupek a zimní kožíšek.. Tappi je zas žížala a na zimu zatim snad prdí =o) Jenom m? mrzí, že nevim kolik váží, nemám váhu =o(

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Katka (IP)
Datum: 2004-11-02, 18:35
jak dlouho trvá, než zm?ní kožíšek. P?ijde mi, že ta naše zatím po?ád jen pelichá a zimní kožich nikde.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-11-03, 09:20
To nevím, protože m? Fló v?bec nevypelichala (asi je to tim, že je letošní) Ona jí jen nabývá srst, má jí hodn? hustou.. A p?itom, když má tu hustou srst mi 14 dní poušt?la chlupy.. ;o)

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-03, 12:48
Vl?ák nepelichá vôbec. Stále má takú detskú srs? jak ke? sme ho priniesli. Taký hustý plyš. Kartá?ujem ho každý de? a v kartá?i nie je ani chlp. Ale má už asi dva týždne modrú kožu. To znamená, že mu za?ínajú rás? nové chlpy?

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-11-03, 12:56
Jo Johano, myslím, že mu roste nová srst.. Jinak Pitrýsek m?l takhle modrej ocásek..

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-11-03, 15:35
Tak holka jako by n?v?d?la že se blíží zima...pelichá, ale mám pocit že srst jí ani trochu nep?ibývá...zato kluk pelichá a sv?j objem zv?tšuje jak na váze, tak opticky díky chlup?m:-)
Johana: To je jako u chlap?....všimni si že když se oholý jeden den a pak už ne...že než se ty vousy doustanou po?ádn? nad pokožku...tak pokožka budí dojem že mají modré tvá?e:-)Stejné je to i když roste tcho??m osrst?ní:-)Prost? jen vidíš malinkaté chloupky...které se postupem ?asu prodlouží:-)

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Katka (IP)
Datum: 2004-11-04, 17:13
Hmmm, tak to ta naše obluda ten kožich asi taky mn?ní. Po?ád se drbe, ale žádnou vyrážku ani nic nebvylkého jsem nenašla. Jen už jí na k?ži skoro nevidím p?es to chmí?í, co jí narostlo. Je možné, že se drbe protože se jí klubou nové chloupky?
Nechápu jak m?žete vy?esávat. Bub?a nez?stane chvíli v klidu, po?ád hupsá anebo spí ve svym pelechu. Už m? to za?íná štvát, jak po?ád poskakuje, tak se nedá vyfotit a z videa si neud?lám album. Takže fotky jsou bu? rozmazaný nebo jí chybí hlava, nebo tam jsou m?íže z klece. Ješt? že mám digitál, že nemusím všechny ty pokusy platit.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-11-04, 18:22
Katka: no pokus vy?esávat jsem jednu dobu m?la taky%-):-DNeusp?la jsem ani omylem....Pokládala to za d?sn? otravnou v?c hodnou k tomu jí po?ádn? pokousat:-)
Katka: Jo jo fotky...taky na nich mám zásadn? jen Fretí prdekly ...hlava obvykle chybí....a když už by tam fretka byla celá...tak se to rozmaže%-)....mám jen pár opravdu fajn fotek....jedna která vyšla (tam je jen hlava, ale schávln?). tak to jsem p?l hodiny ležela na zeni u díry pod komodou na který je televize a volala jsem jí.....no a když kone?n? otamtud vystr?ila ?umák tak jsem jí vycvykla....fotka je to fakt snad nejlepšé co mám:-)Musíš si na m? prost? n?kde po?íhat aby to netušili;-)

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-11-05, 09:50
To chce trénovat a trénovat.. ;o) Myslím, že už sem schopná vyfotit dobrý fotky - myslím ty v pohybu, v klidu je to lehký.. Mám skákací Tappi i Fló (samo, že n?který jsou ješt? rozmázlý, nebo n?co chybí)

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-05, 12:05
Fre?áka navy?esávam hrebe?om, ale kartá?ujem. ?iernym nie moc tvrdým kartá?om. Na tom ?iernom je dobre vidie?, kedy je zaprášený. Kartá?ujem ho ke? je už vybehaný, alebo po prechádzke. Dôležité je kartá?ova? pomalými dlhými ?ahmi, vtedy drží až pri tom zaspí. Priate? ho skúšal kartá?ova? ako psa, krátkymi ?ahmi a rýchlo. To fre?ák okamžite po?al ako hru a zmyzol aj s kartá?om pod seda?kou.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Blanka (IP)
Datum: 2004-11-08, 22:47
Naše Alb?a také b?hem 14 dní sv?j objem dvojnásobila. V?tšinu roku se ji snažím vykrmit a te? mi skoro p?es noc nabrala neuv??itelným zp?sobem. Má i hustší kožíšek. Doufám že je to opravdu jen p?íprava na zimu. Žrádlo p?ed ní musím te? doslova schovávat, protože by žrala 24hodin denne. Doufám že to brzy p?ejde a na jaro to sádlo zase shodí. Je p?ece jen p?íjemn?jší nemuset sledovat váhu našeho milá?ka než ted hlídat, aby její nabírání váhy nezašlo moc daleko.
Ale ten kožíšek má ted p?ekrásný. Hustý a krásn? hebký.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-11-09, 09:50
jojo, take s hruzou sleduji, jak albert pribira, mam pocit, ze z neho zachvilku bude valecek, ktery neproleze dirou do domecku, ale kozisek ma take takovy krasnoucky

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2004-11-09, 10:24
Tak já už našemu Shre?kovi ne?eknu jinak než "ty naše prasátko tluš?ou?ký".... Váží 2,20 kg.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-11-09, 16:05
Já si pokaždý položim Fló na ruku a tim jí vykyne to její tlustý pand?ro a pak se jí sm?ju.. ;o) Taky je to takovej p?knej tlus?ocha.. A ten kožíšek, fakt krása - až m? na.. budou z ní p?kný rukavi?ky.. ;o) - To jí ?íkám pokaždý co za?ne zlobit..

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2004-11-09, 16:17
To my z ni delame ponozky. Ten tvar se pak nebude muset tolik upravovat...

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-11-09, 17:50
A já budu mít štucel, he?:-)))

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2004-11-09, 18:35
Ta to musis hodne vykrmovat, aby se ti tam vesly obe ruce...

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-11-09, 18:39
Ja mam tlapky male:-) A Cvokie baští. Musela jsem jí vzít do Brna, protože v Praze sežrala všechny granule, zatímco v Brn? mám ješt? zásobu. A kupodivu za?ala žrát maso - paní bytná te? d?lí spravedliv? "psí" maso pro svou ?ubu (dosp?lá boxerka) a mou fretku...Nebojím se, že by neztloustla:-)

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2004-11-09, 18:41
To ta nase opice maso nechce. Granule a kapsicky pro kocky jo, vajicko jeste taky, ale tim koncime. Myslim si, ze na to nebyla zvykla a v zivote to v puse nemela, takze nevi, ze se maso ji. Blboun jeden. Asi se budu muset spokojit s ponozkou i kdyz ruce mam taky maly.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-11-09, 18:42
Ona si taky bere maso po premlouvani...Ale najednou, znicehonic. V sobotu ho potahala v Praze po kleci, v nedeli si dala misku jater a orezy z kur. krku, vcera misku kureciho masa a po granulich ani nevzdechne...Asi se meni tlak.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2004-11-09, 18:44
Nebo je to tim vyvalenim po kleci. Co vis jaky dobroty se na to nabalily

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-11-09, 18:54
To ne, klec byla v Praze (asi tam to ovalene maso zustalo, chudak bratr.-)), v nedeli rano byla prevezena na Moravu:-) A zitra jede zase zpatky.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-11-09, 19:08
Taky cestovatel.. ;o) Holky se zítra povezou do Var?, v ned?li byly ješt? v Plzni..
Jinak jedna ponožka je asi málo - chce to druhou fretku.. ;o)
Holky sou po masu jak šílený, a Fló sem játra zakázala - prokousla mi prst i s nehtem..

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-11-10, 10:42
to uz u nas taky bylo, ze si poridime jeste jednu fretku a pak si z ni udelame ledvinak :o)

Jít na stránku:  1234567Další
Aktuální stránka:1 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist