Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:4 z 7
Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Ferda a Bertík (IP)
Datum: 2007-10-02, 08:52
Rynn, my máme váhu do p?ti kil, což je jedin? dob?e, pá? náš tlouš? už má 2,00 kila te´d :)

Ferda a Bertík

[www.felicityaorin.estranky.cz]
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-10-02, 09:07
moje rozarka jen 600g a to je taky dobrý
:)

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-02, 20:14
FaB- a kde jste váhu sehnali a za kolik, cca? :)) já jenom, že až za?ne hlásit váha error, tak bych po?ídila ješt? jednu... :)
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-10-02, 20:33
My máme váhy:
Tot kluci

Falko 2.35kg
Filípek 2.02kg
?árlí 1.800kg
Oskar 1.650kg



Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-02, 20:52
My se vážíme takhle...
Avatar

Přílohy: vážení1.jpg (95kB)   vážení2.jpg (95kB)  
Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-02, 21:02
Marky, ty máš asi medv?dy, ne? :-))))
Vl?ák te? má 1,65 kg :-(
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-10-02, 21:07
Ja ne oni sami umí dob?e papat.

U Falka naplním plnou misku vratím se ve?er a on má prázdno tak naplním znova misku má dosti velkou ,ale když mu chutná pro? mu to bráti.

Filip to samí ,ale spíše papka jak se mu chce.

Všichni mají neustále plné misky nedávám jim to pry? jako n?jací.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-02, 23:15
Marky: Múj má taky porád plnou misku! Podle t?ch vah je múj chudinka malej a slabej :-))) Ale nevím ?ím to je, pá? lítá jak torpédo a žere jak nezav?enej :-))))
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-03, 15:26
m? už Žofka zase hubne :o( z 780g,který m?la 23.9.07 má dneska už jen 740g :o(


[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-10-03, 16:57
to neni tak hrozni rozarka je na tom hu?:(

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2007-10-30, 11:28
Tak dnes jsme se snažila vážit smra?oušky. Docela m? zasko?ila jejich váha. Matýsek n?co p?ez 2 roky kastrovaný má 1.8Kg a Kirinka n?co p?ez rok 1.1Kg. Hubený se mi nezdají, spíš bych ?ekla, že jsou oplácan?jší než jindy. Ale up?im? se mi to zdá nálo. Krmím je kvalitn?-jak se tu doporu?uje-hlady netrpí. Nemocní se taky nezdají být. M?žete mi doporu?it n?co po ?em by se zpravily? Sunarku co se tu doporu?uje mi ani jeden nepolkne-spíš bych si p?edstavovalan?jaké granule.
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-30, 11:31
Uju,a jaká je tvoje p?edstava o jejich váze? :oD m? se zdá jejich váha dobrá.mám nekastrovanýho samce (2,5roku) a má ted 1,75kg a kastrovaná sami?ka (3,5roku) n?jakých 820g.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2007-10-30, 11:39
No, já si ?íkala, že tak Matýsek by mohl mít ty dv? kil?a. N?kde jsem tu koukala tak pro srovnání a docela m? to vyd?silo. Kir?a se m?že rovnat se sami?kama, ale když jsem vid?la ty váhy fret?ích kluk? tak jsem si ?íkala, že Matýsek je žížalka ubohá. No, jsem ráda, že to tak tedy není. Opravdu m? to docela vyd?silo. Hned jsem za?ala panika?it, že jsem n?kde n?co zanedbala.
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2007-10-30, 11:42
Uju, opravdu spravit nepot?ebují ;o) Jejich váha je dobrá a nejen to. Je hodn? dobrá ;o) co maj ?íkat ti, jejichž samec váží 1300g a sami?ka 600g Asi je nemáš ani malý, když mají takovou p?knou váhu. ;o)
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-30, 11:44
navíc co jsem takhle ?etla,tak kastráti prý mají váhu nižší,než nekastrovaný.

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2007-10-30, 11:58
dík za uklidn?ní. fretky v okolí nemáme tak nemohu srovnat velikosti a vlastn? nic
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-10-30, 16:46
Naše poslední vážení dopadlo následovn?:

paige - 750gr
gia - 850gr (pamatuju, kdy m?la p?es kilo)


Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-10-30, 17:02
Chjoo, tak jak je to teda s tou vahou u fretin..ony takhle kolisaji bezne?
Takze- jsou nejaka pravidla? Kluci hubnou v riji, ze. Po kastraci pribiraji? Tloustne se na zimu, ze. Kastrati mivaji vahu +- nemenou?
Mame to ted doma nejaky divoky. Gena mi tvrdi, ze Leilinka zhubla-nevim, musime k vetovi na vahu, ja nemam. Mela kilo.
Tomicek je v riji- hubne podle me dost, mel 1,5.
Kluci kastrati jsou tlusty ja cunici..maji fakt pandera..sleduji to behem poslednich cca 3 tydnu..Gena rika, ze porad jen zerou, ze to neni mozny, vcera pry hodinu lezeli u misy..mam mit nejaky obavy, ze se neco deje?

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-30, 17:09
UJU!!!
:o)))

tak jsem taky vyd?šená...
ba?a 1,6 kg
jáca 1,55 kg
reno 1,2 kg

všechno samci, kastráti.
reno STRAŠN? P?IBRAL poslední m?síc, celé léto m?l 1,1 kg. však taky vypadá jako mlád? nebo jen trošku p?erostlá sami?ka... :o)

neboj, ti tvoji jsou opravdu po?ádní kusani! :o)

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-30, 17:10
lucifino,

fretky - sami?ky i samci, kastráti i nekastráti, b?žn? na zimu p?ibírají a na ja?e zase hubnou. a to AŽ T?ETINU váhy, takže ned?sit se!

kastráti bývají leh?í než nekastrovaní - ale i to je relativní, tzn. když by nekastrovaný samec m?l 2,5 kg, kastrát má dejme tomu 2 kg. kteréžto váhy by naopak jiný samec (t?eba reno) nedosáhl ani kdyby byl nekastrovaný a ješt? jsem ho cpala jak váno?ní husu... :o))

z+váha+



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 10.06. v 13:17.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-10-30, 17:37
Diky Marti..no myslim, ze kluci(kastrati) uz budou mit okolo tech 2 kil..Na zacatku jsem jeste vsechny 4 pobrala do naruce..ted uz mi kluci jaksi vyklouzavaji dolu, jak je to pandero tahne:)))
Tak ja jen chtela ujistit, ze to je v poradku, Gena uz jim chce brat misku...Ono mozna jsme taky uvazovali- dostavaji Vitacraft..u byvale majitelky meli vicemene stravu vice lidskou a ne moc vyzivnou..tak jim ted z toho asi ruplo:)

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-30, 18:56
žádnou misku jim brát nenech! nenech je šidit!! :o) oni se "nacpou" p?im??en?, ne jako n?kte?í psi, kte?í žerou žerou žerou žerou žerou žerou a PRASKNOU! :o))
vitakraft navíc není tak tu?ný (jen kolem 18 %), abys musela mít obavy, že by tloustli po n?m, prost? te? víc jedí a p?ibírají na zimu a to je v po?ádku, viz výše.

jáca nap?. když jsem ho p?ivezla, m?l 1,3 kg a b?hem 14 dní p?ibral na 1,5 kg (!). pak se s p?ibíráním "zarazil" a nabral už jen dalších cca 50 g na sou?asných (zatím??) 1,55.
(u p?edchozích majitel? pravd?podobn? ko?i?í granule - bylo to takové vesele a hezou?ky pestrobarevné, doma oby?ejný jednobarevný totall ferret active :o)))

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-10-30, 18:59
Tak dik, on ti mi tak vystresoval!!! ze jsem tu jak blbec:))) Ja mu taky rikala, ze nejsou psici, aby se cpali:)
Mozna taky chudaci ted dohani tu vyzivu, po tech polivkach a sunce(kam se hrabes s kocicima):)))....
Zkousela jsem jim zacit davat Ferret Complete a na ten mi dlabou - nedlabou ho:(

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-10-30, 19:12
Lucifina, jak píše Martina, zdravá fretka si množství potravy reguluje sama, jak pot?ebuje. Vl?ák má te? cca 1,8 kg...do Vánoc to každý rok dotáhne na 2 kg. A na léto mi dycky shodí až na 1,2 kg. P?ístup ke granulím má 24 hodin denn?...kolik sní, to si ur?í sám.
A kup si už tu váhu, takhle se jen zbyte?n? strsuješ s odhadováním :-)))
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-30, 20:04
Uju: Panebože :D ty se d?síš, když má tv?j kastrovanej samec 1,8 kg??? Rockymu je skoro rok a p?l. kastrovanej byl v lednu, p?ed kastrací m?l 1,8 kg. Te? má 1,2-1,3 kg, je štíhlej, ale vyzáblej fakt ne. A to je furt krmim Totally ferret baby, který jsou nejtu?n?jší :)) zato Romeovi bude te? p?l roku a už má pár gram? p?es dv? kila, je o 10 cm delší než Rocky a je už celkem tlustej... a p?ijde mi, že pro mlád? p?ibírající na zimu je to akorát :)
A Meggie- p?ed kastrací m?la 1,1 kg a te? má 850g,ani se nesnažej na zimu p?ibrat...
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: pejan (IP)
Datum: 2007-10-31, 09:51
Hm p?es dva roky a 1.8kg? My máme 1.4kg ve t?ech m?sících :-) Nenažranej Šelmák, ten je furt u misky, Bloodik má "jen" 1.2Kg :-)

[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
[pejan.rajce.idnes.cz]
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: tomas (IP)
Datum: 2007-10-31, 09:53
rozarka p?ibrala 30g:) ma uš 680g:)

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2007-10-31, 11:48
Tak jsem ráda, že to není hrozný(v?bec) :-D
Ale stejn?, kde Rynn kupuješ ty franulky Totally? nás je nemám šanci sehnat (vlastn? nic pro fretky) mrkla bych na internetu. ?íkám, si, že když jsou na tý chodb?, tak že by m?ly mít n?jakou alespo? trošku tukovou zásobu. Zima tam sice n?jak moc není ale jako doma taky ne.
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-31, 14:27
kontakt na dovozce totally ferret:
František Matouš, framato@atlas.cz, tel. 602 415 148

na netu se, myslím, sehnat nedají, kontakty si p?edávají fretka?i mezi sebou - to víš, dobré zboží se prodává samo... ;o))
lepší je mu napsat mejla než volat, balení je nejlepší 7,5 kg, ty menší jsou šílen? drahý
p?esný název je Totally Ferret Active, cena kolem jedenácti set v?. dodávky až do domu.
jen bacha na to, aby sis to nenechala poslat n?kdy, kdy nebudeš doma (p?ípadn? v práci, kam to chodí i mn?), NEUKLÁDÁ se to na pošt?, ale vrací hned zp?t. z?ejm? kv?li tomu, aby to n?kde neleželo v nevhodných skladovacích podmínkách.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: martina dne 27.12. v 21:20.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-10-31, 20:44
Tak jsem si dneska dovezla vahu...sem zase plasila:) Tomicek zhubl jen 100 gramu, ma ted 1,4kg, Leilinka uz 1,1kg, Montik 1,6kg a 1.misto ma Kimik s 1,9kg :)))

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:4 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist