Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:3 z 7
Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: vladimír (IP)
Datum: 2007-08-08, 09:28
A co tak ku?ecí masí?ko. Je to dietní a pokud to trochu zava?íš, tak je to i dietní
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-08-08, 09:39
Baro já když jsme pot?ebovala vykrmit sami?ku po zhubnutí,tak se mi osv?d?ilo namo?it granule,(ty Hils jsou na to skv?lý,ty bych nem?nila a už vubec ne na n?co jako je Vitakraft),rozmixovala jsem je na kaši a p?idala do toho vlo?ky pro ko?ata a nacpávala jsem to do Berušky lži?kou,nejd?ív to moc necht?la,je dobrý vytrvat a pak si na to tak zvykla,že už to baštila sama,nacpala se dycky tak že málem m?la pupek až na zem a p?ibrala docela dob?e.A už ji to zustalo,je macinka do dneška,i když už zas baští granule normáln?.
Je totiž d?ležitý ji nesplácat žaludek vším možným v dobré ví?e.na to pozor.
Ten probican p?idávej líznout taky,calopetku taky.


*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-08, 09:39
Ryn:
Celaskon oxyduje a má se nechat v napáje?ce jen krátce k napití, aby zví?e dostalo pot?ebný vitamin. Pozd?ji snad neškodí, ale ani neu?inkuje.
Já myslím, že bych freti?ce dala ?as, ?lov?ku taky trvá, než se po nemoci trochu "sebere". Krmila bych normáln? tím na co je zvyklá. Ale pokud jí majitelka chce rychle vykrmit, a? to zkusí.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-08, 09:51
Gazza: Já když jim dávala p?i nachlazení cé?ko, tak jsem ho rozdrtila, dala do vody, nasála to do st?íka?ky a rovnou jim to nacpala do tlami?ky, práv? pro tohle. Kdy a jak se to d?je já nezkoumala, na chemii jsem nikdy mc nebyla, ale práv? o tomhle jsem se bavila s Chyldou :)
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-08-08, 10:58
Bara,
když jsem si p?inesla dom? Damiána, ješt? moc necht?l dlabat suché granulky, takže pár dn? dostával ku?ecí masí?ko. Pak jsem mu d?lala kaši?ku z Baby Flocken (m?li jsme ji p?vodn? koupenou pro miminka, která ale letos bohužel nebyla) a v tom mu rozmo?ila granule. Tloustl po tom docela rychle. :o)))
Dokonce mu Meggie kradla z misky, protože byla ve falešce. Vždycky mu z t?ch granulí kaši?ku olízala, taky pak byla samý špek! :o)))
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-08, 11:16
báro,
v kv?tnu po nemoci jsem pot?ebovala vykrmit maroda. na doporu?ení dr. chylíkové jsem nakoupila konzervy hills A/D (pozor na to, jsou r?zné druhy, nepoplést písmena). je to údajn? proteinová a vitaminová bomba pro rekonvalescenty, kte?í se pot?ebují rychle vzpamatovat a trochu p?ibrat. a jako bonus jim to i chutná.
musela jsem to teda dávat bu? z prstu nebo na?edit vodou (doporu?eno taky vetkou), aby se to dalo dob?e vylízat z misky, p?ímo do toho odmítal str?it ?umák, že prej to je ekl... :o)

dají se koupit snad jen p?ímo ve veterinárních ordinacích, tam, kam chodíš, by ti je m?li na požádání objednat, pokud je nemají p?ímo.

báro, ale nezdá se mi, že by tvoje fre?ule byla až tak podvyživená, že by pot?ebovala vykrmit. 800 g není na holku nijak málo. mým kluk?m te? taky "lezou kosti" a ten menší váží jen kilo deset. p?esto se mi nezdají ani nemocní ani nespokojení a nebojím se, že by nep?ibrali na zimu. dokonce mám dojem, že ten v?tší už s tím za?íná...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: martina dne 08.08. v 11:23.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-08-08, 11:39
No, kritické to asi není. Ovšem Terinka je velikostn? jako naše Meggie a váží mén? než naše Vanilka. Nedivím se tedy, že to d?lá Bá?e vrásky na ?ele. Každopádn? si myslím, že nejpozd?ji na zimu Teri dožene všechno, co zameškala. :o)))

Koupili jsme u hapík? Power pastu, je pro fretky po nemoci, kojící apod. Smrdí jako týden stará ryba, dodává energii, ale jestli se po ní i tlousne, to fakt netuším. Lorinka ji má taky, delší dobu než já, možná bude v?d?t víc. :o)))
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-08-08, 12:05
Diky moc za rady. Terinka se mi nelibi, protoze ji vazne lezou VSECHNY kosti. To je treba i pater, klicni kosti, vybezek z hrudni kosti atd. Loni touto dobou vazila asi 950:(
OD veta jsem mela specialni vyzivu pro rekonvalescenci. Byla od Royal canin a byl to takovy prasek, co se rozpustil ve vode na kasi. Uz jsem se bavila s JanouT. Te totiz nejaka vyziva zbyla jeste po Segym, tak mi ji nabidla, ze mi ji proda.
S probicanem je to ted problem. Terka ho mela vzdycky rada, ale ted jakmile ho jen citi, tak zacne nadavovat:(
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-08, 12:22
Bara, majzni si na prst Probican a na n?j trošku Calopetu...já to tak taky d?lala, když mi Probican necht?l samotný...
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-08, 12:34
Bara:
S tím Probicanem bych to nepehán?la a dávala bych ho skute?n? jen v p?ípad?, kdy je fretka po lé?b? antibiotiky. Jedna z našich veteriná?ek m? upozornila, že v n?kterých p?ípadech mívá i projímavé ú?inky. Je k obnov? st?evního prost?edí po lé?b? a tím se zvyšuje imunita. Antibiotika pot?ebné bakterie ve st?ev? zni?í. Pokud je tedy Terinka nebrala, nedávala bych jí ho, tím spíš, že ho odmítá.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-08-08, 13:01
pokud je probican pot?eba a nelze ho do fretky dostat (znám velmi dob?e), dá se ?áste?n? nahradit ŽIVÝM jogurtem (bílým, ale v nejhorším p?ípad? i ochuceným), asi lži?ku denn? nebo práškem do vody BIO-LAPIS. ten má podobné složení jako probican a je mírn? nasládlej, takže po rozpušt?ní do napáje?ky fretky neprotestujou a bez problém? to pijou - aspo? moje zkušenost z doby, kdy jsem byla nucena podávat dlouhodob?.

potr+vit+



Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: martina dne 23.06. v 10:53.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-08-08, 13:06
Terinka brala antibiotika tyden. Bobky ma uz pekny, ale hrudkovaty, takze traveni jeste neni uplne norme. Vcera jsem ji probican dala v te specialni vyzive. Ta mi uz ale dosla, tak ji ho zkusim namichat do te pasty.
Jogurty a jiny veci se ji bojim ted davat, protoze ma hnacku i treba po obycejnem bombonu pro kocky.
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: atevinel (IP)
Datum: 2007-09-02, 14:35
Ahoj kolik tak váží samec ve 3 a p?l m?sících?aspo? n?jaké rozmezí, díky

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-02, 16:52
Múj mn?l v 3,5 mn?sících 1,7 kg.
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: atevinel (IP)
Datum: 2007-09-02, 19:20
1,7 kg ???tolik??

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-02, 19:34
Jo, ale te? má t?eba jen 1,5...je nekastrovanej po ?iji



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 02.09. v 20:04.
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: atevinel (IP)
Datum: 2007-09-02, 19:44
Ten m?j má jen 1 kg ale nep?ijde mi n?jak hubený nebo tak

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-02, 19:51
Atevinel, múj fre?ák je asi tak té st?ední nebo v?tší velikosti same?ka. Jeho otec váží v dosp?losti snad jenom 1 kg. Takže tvúj fre?ák prost? múže být menšího vzrústu, nemusí být hubený. To je jako u lidí...ne každý má 1,8 metru výšku :-)))
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: atevinel (IP)
Datum: 2007-09-02, 19:55
TO sem ráda, sem se lekla, že mam doma žížalu :)

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-10-01, 17:39
svou fretku vážím na kuchy?ské váze, ale je to dost velkej problém,protože na ní nevydrží ani vte?inu.Nemáte n?kdo tip na váhu na tyhle mrchy chlupatý:-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2007-10-01, 17:44
Ahaaa, tak ted jsem si rikala, ze si musim takovou vahu poridit, nebot jsem vzdy netrpeliva, kdy zase pojedeme na vazeni k vetovi a budu se radovat z dalsich kilicek a ono to teda nejde, jo?:))) Jina me nenapada....:(

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-01, 17:48
já je vážim taky na kuchynský a v pohod? :o) jen jim str?im pod rypák pastu,nebo sirup od ebi-vet a stáli by klidn? celej den :oD

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-10-01, 17:58
Mn? zrovna dneska v práci kolegové poradili, a? si koupím mincí?, což teda rozhodn? zkusím. To by mohlo být ideální... Tcho?e a pamlsek vložím do igelitky a zvážím :-)))
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-10-01, 18:05
jj to m? taky napadlo, zav?sit jí na n?co, ale nev?d?la jsem, v jaké sekci tuto váhu hledat:-))
takže mincí? jo? Díky.-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-10-01, 18:09
a nebude se v tom házet tak jako tak a výsledek bude stejn? pochybnej?

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-10-01, 18:14
já bych jí tam pov?sila za kšírky na to je zvyklá a nemrská se:-)) v igelitce d?lá klokana!!!

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: cinderella (IP)
Datum: 2007-10-01, 18:29
No my máme vy?ešíno... Máme kuchy?skou váhu oby? ru?i?kovou...tcho?e umístíme na váze, misku zevnit? trošku máznem maltsoftkou a tcho? blíže a neháže sebou... funguje to na oba :)
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-10-01, 18:49
no jo když to moje tch??e dobr?tky nee:-)) ale mohla bych jí tam máznout trochu masa. :-))

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-10-01, 22:17
Taky vážíme s pastou u ?umáku... Spíš je problém, že Romeo už z misti?ky váhy p?etejká a ona je jenom do 2 kil (po?izovala jsem jí ješt? v dob?, kdy jsem myslela, že budu mít další hol?i?ku, ne kluka...)
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-10-01, 23:34
Silva napsal/a:
-------------------------------------------------------
> Mn? zrovna dneska v práci kolegové poradili, a? si
> koupím mincí?, což teda rozhodn? zkusím. To by
> mohlo být ideální... Tcho?e a pamlsek vložím do
> igelitky a zvážím :-)))

tak to je vynikající nápad! kone?n? pochopil i n?kdo mimo naší šílenou komunitu, že je tcho? hotovej zlatej poklad!
jestli ty na n?, silvo, nemáš v práci n?jakej mimo?ádn? pozitivní vliv?
hele, co bys ?ekla tomu, tak za dva - t?i m?síce, p?ijet vysv?tlit k nám dom? PRO? JE D?LEŽITÉ MÍTI 3 TCHO?E??!!

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:3 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist