Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:2 z 7
Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-10, 12:25
Ja budem ma? límec! Živý, héééé?! Už trénujeme - Vl?áka si dám okolo krku a u?ím ho chyti? si vlastný ocásek (inak z krku padá). Len je ešte trochu krátky (fre?ák). Inak mäso tiež moc nemusí, zato granulí zožerie požehnane.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: pet (IP)
Datum: 2004-11-10, 12:46
no to my uz taky trenujem, si ho pichnu pod tricko, ale on mrcha misto aby hral ledviny, tak mi vyleze rukavem ven :o)

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2004-11-10, 16:56
Tak to uvidime na co se bude Nela hodit az vyroste. zatim je to fakt jenom na to malou ponozku. Ale limec zni pekne...

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2004-11-10, 22:31
My mame doma mensiu fretku na limec (uz pekne drzi) a vacsiu fretku na ladvinak (nutne mat bundu dole stiahnutu so spagatom)...;-)))

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-11-10, 23:13
..........ssse mi zdá, že na vás pošlu ekologický aktivisti.......sadisti!

Neznámý P?ítel Zví?átek

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2004-11-11, 09:08
Zatim nemas proc, protoze jsou to ciste hypotezy, na co by se nasi milackove hodili. Ale zima bude dlouha a tuha.....

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-11-11, 12:07
Csss... šak tu predsa píšeme, že sú tie límce a ?advi?áky živé! Videli ste to video, kde krá?a chlp po ulici v kožuchu, príde domov, luskne prstami a všetky fretky (pod?a m?a, bolo to trochu rozmazané) z neho zosko?ia a rozbehnú sa po izbe a do klietky?

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2004-11-11, 12:32
Jo, ten je perfektní! (klip, kožich i CHLAP)

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2004-11-11, 16:18
Ten klip je z reklamy na ?ipsy Doritos - pro bohaté (proto kožich) a odvážné (proto živý kožich).

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-26, 23:14
Zajímala by m? taková v?c... Je normální, když má fretka denní rozdíl ve váze i 70g????? Už 3 týdny vážim denn? Rocky a obden Meggie, kv?li tomu hubnutí. Celkem dlouho se držel na cca 1210g. 24.5. m?l 1226 g ale v?era, ve stejnopu dobu vážení m?l 1151 g... dneska jsem ho se strachem usadila na váhu s tim, že už snad zas navštívíme Šejdr a p?ekvapen? jsem koukala na váhu 1228 g... Váha je nová a digitální, splíst se nemohla, všechno jinak vážila jak m?la... jestli byl Rocky najedenej to nevim, granule má v misce furt, vážila jsem ho hned po vytažení z klece, jako vždycky... a p?ijde mi divný, že by to, jestli se p?edtim najed nebo naopak si došel na wc, m?lo takový vliv na váhu...?
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-05-27, 10:53
Rynn, já myslím, že jestli je najedená, navykakaný a nevy?úraný, tak klidn? múže vážit výc jak nenajedený a vyprázdn?ný...už jen když si laicky vezmu váhu granulí a váhu vody
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-27, 15:24
no nevim, protože celou dobu (ty t?i týdny), co jsem ho vážila, m?l ve váze rozdíl tak maximáln? 20g oproti p?edcházejícímu dni... a vždycky to bylo hned po vytažení z klece... tak nevim nevim...
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Ace (IP)
Datum: 2007-05-27, 18:46
cht?la jsem se zeptat, je normální aby 15. týdenní same?ek m?l 1400g? M? to p?ijde v pohod?, ale dneska jsem slyšela, že je to moc. Tak nevim.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-27, 19:57
Ace- asi záleží i na tom, co papá... pokud kvalitní jídlo, tak bych po?kala, až vyroste, tak jakej bude... ale my m?li 1400 ve 4 m?sících...
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Ace (IP)
Datum: 2007-05-27, 19:59
krmim royal canin babycat.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-27, 20:06
to je dobrý... možná pokud chceš kvalitní a dobrý pro fretky, p?ímo pro mim?a, tak zkus Totally ferret baby. Ale z tý váhy bych si zatim hlavu ned?lala, pokud ho nedokrmuješ n?jakejma sra*kama, tak to je OK... a když si tak vezmu, že to vážilo víc same?k?, v tomhle v?ku... kdo ti ?ek, že je tlustej???
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-05-27, 20:06
Múj fre?ák mn?l v 15 týdnech 1,6 kg :-)))
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Ace (IP)
Datum: 2007-05-27, 20:16
?íkala to jedna pani co má hol?i?ku, prý je to moc a m?la bych omezit krmení, ale ne?ekla bych, že p?ekrmuju. Neni tlustej. ?íkám si, že když m?l velkýho tatínka tak i on bude velký.
Tyjo 1,6 to je macek:-) Kolik má te? a kolik mu je?

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-05-27, 20:17
No, pokud to pom??uje podle hol?i?ky... :) z toho si ned?lej hlavu, vždy? je mladej, tak a? hezky nabírá...
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-05-27, 20:20
Aco, Vl?ákovi byli v kvétnu 3 roky. V zimn? mívá 2 kg, v lét? schodil i na 1,2 kg. V?era vážil 1,34 kg.

T?ch 1,4 u tvého neni moc a krmení bych nijak neomezovala.
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Ace (IP)
Datum: 2007-05-27, 20:37
Tak fajn, d?kuju moc. Cht?la jsem se jen ujistit, že je vše OK.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-05-27, 20:43
Ace ted jsem koukla do kalendá?e,tak na 14. týdnech m?l Vašek 1380 gram? a Ruda 1200gr.Takže si nelam hlavu,prost? to bude kus chlapa.Klidn? ješ?t krm tímhle a na pul roce p?ejdi na granule pro dosp?lý fretule a je to v pohod?.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Ace (IP)
Datum: 2007-05-27, 20:52
jé moc d?kuju za uklidn?ní. Jinak Fusinka si s Acem krásn? hraje, m?la bys je vid?t. Normáln? má špí?ky na b?íšku po d?tech, ale neboj neni tlustá, vypadá to roztomile:-) Úpln? díky n?mu ožila, po?ád b?há, hon?j se v tunelu, válej spolu sudy ..... Jsou to zlatí?ka:-)

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-05-27, 20:54
Fotkýýýýý aspon chcu vid?t :o))
Posílám ji pusu,šmudlince malinkatý.

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Ace (IP)
Datum: 2007-05-27, 21:48
N?jaký fote?ky jsem ti práv? poslala na e-mail.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-05-27, 22:29
a už jsou tady : [www.pudicka.estranky.cz]

d?kujíí :o)

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2007-05-28, 22:00
Super ze vidim fotecky Neova synka :o) Doufam, ze poslou i ostatni.. ;o)

Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Bara (IP)
Datum: 2007-08-08, 00:14
Vtahuju tohle vlakno, abych vas pozadala o radu. Jde o nasi Terinku. Ted mela virozu a zhubla z puvodnich 900 gramu na ztraslivych 730. Temer okamzite jsme to vytahli na 790, ale dal to nejde. Trinka je kost a kuze a ja za boha nevim, cim ji mam vykrmit. Granulky ted dostava Hills kitten. Ma taky dost citlivy traveni, takze ji nechci cpat nicim narocnym na traveni.
Diky za napady.
Avatar

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2007-08-08, 09:16
Dej jí Vitakraft a p?idej pastu Calopet - sta?í 2x týdn? a do vody jí m?žeš po nemoci p?idat Celaskon. Jednak jí dodáš vitamíny a taky zlepšuje metabolismus. Pokud brala antibiotika, dej jí líznout denn? trošku Probicanu ( asi 1/4 otá?ky), aby se jí srovnala mikrobiotická flora ve st?evech.To je myslím až až, co pro ní m?žeš ud?lat.

Re: Váha
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2007-08-08, 09:28
Zase Vitakraft neni tak tu?nej, Hills je asi tu?n?jší. Co takhle zkusit koupit na veterin? ty konzervy, mám dojem, že jsou od Hill´s- n?jaký to A/D? Ale to se asi zkusit poradit s veteriná?em... Anebo t?eba kapsi?ku s BabyVlokken?
Jo a celaskon do vody prej ne, Chylíková ?ikala, že vitamín C takhle na sv?tle pak vyprchá, nebo n?jak tak...
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí1234567Další
Aktuální stránka:2 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist