Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2
Re: nový ?len rodiny
Zaslán uživatelem/kou: karusa (IP)
Datum: 2010-09-27, 08:42
Silvo já si myslela, že to dlouho nevydržíš:-) držíme pale?ky:-) v?era jsem si také p?ivezla adoptovanou hol?i?ku a naprosto nás uchvátila:-)

Re: nový ?len rodiny
Zaslán uživatelem/kou: graciijka (IP)
Datum: 2010-09-27, 09:21
Silvo p?idávám se ke gratulacím :)
P?eju vám se Samíkem hodn? radosti a doufám, že žárlivost a obrana teritoria brzo p?ejde v p?átelství. :)
Avatar

Re: nový ?len rodiny
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-27, 09:34
Silvo gratulujeme k p?írústku! A? vám d?lá jen radost! :-)
Avatar

Re: nový ?len rodiny
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-09-29, 14:27
Sam je naprosto úžasný exemplá?. Je povahov? trochu jiný než jsem zvyklá. Navíc tím, že je albín, tak vypadá po?ád tak n?jak nevinn?. (I když ve skute?nosti dokáže zreorganizovat botník stejn? rychle jako záludn? tcho?ovitý Fred).
Všichni ?lenové rodiny, co ohniv? tvrdili, že albíni se jim nelíb?j, jsou z n?j u vytržení. :-)

Nicmén? v seznamování s Fredem jsme zatím moc nepokro?ili. Nemám pocit, že by se ho Fred snažil až tak zneškodnit, spíš Samík preventivn? je?í jako když ho na nože bere. Snad ho to ?asem p?ejde... zatím pouštíme pod dozorem nebo odd?len?
a necháváme je o?uchávat se zpovzdálí. Bojím se pustit je k sob?, aby Sam z Freda nedostal definitivn? panickou hr?zu. Máte n?kdo n?jaký tip, jak na to, když se jeden z nich takhle bojí?

Jinak Sam má rád mí?ky, tak jsem mu n?jaké dokoupila plus oba kluci postupn? vyš?ourali i r?zné starší. Když Sam spí, hraje si s nimi náhle i Fred.Doma to vypadá jak v mí?ovn?. Sama rozmazlujeme, protože je nový a Freda, aby si nemyslel, že už ho nemáme rádi. Takže ve výsledku klopýtáme bytem p?es balónky s jedním ?i druhým tcho?em v náru?í a vedeme k nim dlouhé monology, že se mají mít rádi. :-))
Avatar

Re: nový ?len rodiny
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-09-29, 18:51
kristovanoho, další patty!!

(ne, neboj patty, TVOJE .... oprava BRUTOVO vypráv?ní je sice nedostižné, ale ta pattologická hr?za ze seznamování dvou p?átelských tvor?... to mi prost? N?KOHO p?ipomíná...)

není mi to FUK

Re: nový ?len rodiny
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-09-29, 18:52
p.s. víš, co sblíží dva, kte?í se moc nemusí? no p?ece t?etí - vet?elec a padouch...

ne, nevnucuju ti další fretku. roli padoucha si s velkou chutí zahraju já. a ani to nebudu muset tak moc hrát, v??íš?

není mi to FUK

Re: nový ?len rodiny
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2010-09-29, 19:09
Jak jáááá ??! Co jááá???!! To oni! Ale Marti, máš pravdu. Vet?elec je nutný. To pak dojde k souzn?ní fret?ích duší. Nicmén?, vet?elec vytáhl paty
( s jedním t) a tcho?i se mi v?era pohádali... A to oba chudá?ci marodí a jsou ve v?ku seniorském :o(
Což teprve, kdyby byli oba zdraví, mladí a neklidní:o)
P.S. Silvi, já sice ty svoje držím od sebe, aby nem?li pdychickou újmu ( jsou rádi za jediná?ky) a když jsem se jednou zú?astnila jednoho fret?ího srazíku, držela jsem celou dobu ty své dva brou?ky nad hlavou, aby mi je n?jaká cizí zlá a naprosto nedostate?n? vychovaná fretka nekousla,ale že jsi to Ty, hned jak budu mít chvilku, sepíšu Ti spoustu rad. Vyzkoušela jsem jen ty naprosto bezpe?né a nefungovala ani jedna :o)
Nicmén? Sam není Brusinka a fredík není Brutus. Vám se to ur?it? povede.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 29.09. v 19:15.
Avatar

Re: nový ?len rodiny
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2010-09-29, 21:04
silvo, pokud potrebujes vetrelce, nabizim Tadease, naprosto nezistne a bezplatne:-)
P.S. Pak ho ale prosim vratit:-D



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Nessie dne 29.09. v 21:05.
Avatar

Re: nový ?len rodiny
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-09-29, 21:18
Tak te? nevím, kterou nabídku padoucha si vybrat z t?ch lákavých možností :-))
Avatar

Jít na stránku:  Předchozí12
Aktuální stránka:2 z 2


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist