Aktuální stránka:79 z 93
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2009-10-04, 14:40
Jo, vo?echa doporu?uju, nežere lidi, nežere fretky (naopak se nechá trpn? ožírat od fretek a startuje jen tehdy, když mu fretka žere z misky), nežere jiné psy, má rád lidi jako celek, je bezúdržbový (prala jsem ho jednou, když se vyválel ve slimákovi) a okolo bílé paci?ky si omotá skoro každého (zaryté zví?atofoby do té míry, že ho tiše tolerují). Taky je skladný, dob?e se p?eváží, vejde se pod st?l, nejradši spí ve škví?e za postelí a navíc umí lovit mouchy.

[fretcinec.webpropag.cz]
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2009-10-04, 14:55
odkaz nefunguje, ale byla jsem zv?davá, jak to úúúžasný zví?e vypadá - [jezeckovopoteseni.svetu.cz]

mn? osobn? nic moc ne?íká (ale nejsem proti, jen to není zrovna m?j typ). co m? ovšem fascinuje, je jeho schopnost zlomit si vaz aniž by si zlomil vaz!! (viz fota)

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-10-04, 15:18
Nádherný pejsek!! M?j sen je ?erný špic a doufám, že si ten sen n?kdy budu moct splnit.
[www.psi.mysteria.cz]
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-04, 16:31
Tak slíbená fotka králíka.


Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-04, 16:32
[anastazka.rajce.idnes.cz]

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2009-10-04, 23:49
Nechcete n?kdo sharpeye?
Ale asi to není tak akutní - doufám, že se ho n?kdo z klubu šarpejá?? ujme...

P?ed n?kolika dny jsem rozesílala výzvu na pomoc pro Denyho, nyní jsem
obdržela další informace, tak prosím aspo? o další rozeslání e-mail?. Díky.

Lenka

[forum.sharpeikennel.cz]
Nové zprávy od MVDr.Hany Kotrcové:
"Po mém upozorn?ní na tohoto psa, který byl umíst?n m?stskou policií do
záchytného kotce, se Denyho na ?as ujala jedna velice hodná paní, která mu
tam chodila 2x denn? dávat alespo? léky. Podle údaj? MP byl ale pes zp?t
p?edán p?vodnímu majiteli - majitelce. Majitel psa nechce, nem?že se o n?j
starat, chce jej nechat utratit ! Prosím Vás, pokud máte pro n?j náhradní
domov, byla bych Vám velice vd??ná."
Kontakt : MVDr.Hana Kotrcová
vetcentrum@email.cz
603 857 929
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-10-05, 10:34
Vzhladom na to, ze psa si nevyberam ja, ale drahy (ja nosim domov zasadne fretky), tak je to na nom...
Adel: ono prave to ma na tom fascinuje, kazdy z nich je original, mas istotu, ze rovnakeho nestretnes...;-)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-05, 10:42
Zajdi do útulku tam je taky každý pes originál :-) Nebude t? to nic stát a ješt? ud?láš dobrý skutek :-)

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-10-05, 12:29
No, to bola jedna z moznosti, ktoru sme zvazovali, kym sa drahy nezamiloval do peruanca...;-)))
Aj tak si myslim, ze sa to tak skonci...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-08, 16:41
Takže prásknu na Lee, snad mn? nezabije :-))
Na Sv?tové výstav? psú získal její lundehund tituly CACIB a BOB a postupuje do záv?re?ných sout?ží!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-08, 20:13
Johanko sv?tovka už byla? Já myslela že je te? o víkendu!! Nebo je to rozložené na celý týden?

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-08, 20:39
adelaido, svétovka je od dnes do ned?le, 4 dni.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-08, 21:25
D?kuju! Už jsem se lekla že jsem n?co prošvihla :-)

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-10-08, 21:55
Fíhaaa, vo?ech boduje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2009-10-09, 10:46
Blahozelame Lee a lutujeme, ze sme sa nestihli stretnut. Ale zato sme sa stretli s Johanou...;-)))

Svetovka je pekna, chaos obrovsky, psikovia prekrasny/i.

Nasli sme peruancov, boli tam vsetci nahati, hodili sme par slov s niekolkymi majitelmi a je rozhodnute, berieme chlpateho stredneho peruanca. Pripadne maleho chlpateho peruanca. Ale az bude spravny cas. Psikovia sa nechali pohladit, ale bolo vidiet, ze to iba TRPIA, na rozdiel od velkej ciernej kniracky, ktora sa mi na hladkanie doslova vnutila...;-)))

Inak posudzovali v tom istom kruhu potom aj thai ridgeback, je to prekrasny pes, som ani nevedela, ze nieco take existuje.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-09, 11:00
Thajský ridžbek je krásný pes hlavn? ti mod?í jsou luxusní!!

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Nona (IP)
Datum: 2009-10-09, 11:06
JJ taky souhlasím, jak jsem d?lala na nádru, tak tam chodíval s jedním kluk ?ekat na sle?nu, tak elegantn? a hrd? se nesl. A to propracované t?lo :) Krása, jen jsem litovala, že jsem ho nikdy nevid?la na sluní?ku, to musí být pohled ...

[fretka-doma.blog.cz]
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-10, 17:05
Tak sme dneska strávili další den na sv?tové výstav? psú. Psiska skute?n? od výmyslu sv?ta, rasy které sem v život? naživo nevid?la, zastoupení vystavovatelú fakt excelentní. Co se žel nedá ?íct o organizaci a zvládnutí výstavy ze strany uspo?adatelú. To je katastrofa po všech stránkách. Obávám se, že Slovensko si moc dobré renomé neud?lalo.
Sem zv?davá, jak to ohodnotí Lee, jako vystavovatel...a to ve ?tvrtek kdy se vystavovali lundehondi to bylo ješt? suprov? organiza?n? zvládnuté proti dnešku (sobota = stovky divákú navíc)....
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2009-10-11, 20:37
Toz, vystavovatel?:)

Rekneme to tak, ze jsme nakonec prezili. Mame veliky pohar, tri ohromne kokardy a dve medaile. Taky moc krasny posudek od rozhodciho z Norska, coz se docela ceni.

Organizacne me zdeptaly fronty na zachodech natolik, ze jsem tam byla za cely den jednou, fronty na jidlo/sezeni natolik, ze jsem si dala jeden hamburger a radeji uz nic, a organizace takova, ze jsem byla rada za zkusenou spoluvystavitelku, protoze organizatori opravdu nevedeli nic.

Nastesti krome vystavy klapalo vsechno idealne, takze jsem si tezce vydrenou dovolenou vyslovene uzila... ted bych ovsem potrebovala nejakeho otroka, aby uklidil ten bordel doma:--(( Protoze ja...ja prospim asi tak 4 dny v kuse!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-11, 21:02
Kamarád si p?ivezl N v dorostu - v kruhu jen dv? feny. On snad nebude mít nikdy konkurenci u nás b?há v kruhu sám.

My nemáme co kecat doposud jsme taky byli sami. V ned?li jdem poprvé do konkurence. Pak dám v?d?t jak jsme dopadli.

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2009-10-11, 21:02
KONE?N? SE OZVALA!!!!
Vo?ech ov?n?en, chovatelka zdechlá - ABSOLUTN? NEJLEPŠÍ VÝSLEDEK. A BORDEL DOMA TI NIKDO NEVEZME, DOSPÁVEJ NA VAV?ÍNECH.ZASLOUŽÍŠ SI JE!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-11, 21:19
adelaido, co je "N"?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-11, 22:52
Nad?jný - to je jako dvojka v známkování. Jedni?ka je VN ( velmi nad?jný ) - tohle známkování platí pro št??ata a dorost. U dosp?lých je to pak výborný, velmi dobrý a dobrý.

Pak máš ješt? t?eba VN1,VN2... to znamená, že ve skupin? št??at jsi dostala Velmi nad?jný první místo, velmi nad?jný druhé místo a tak dále

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2009-10-11, 23:32
aha, díky, já vystavovala psa naposled p?ed 20 lety a nikdy sem nevystavovala št?n?. Tož doba a propozice se mnéní :-) ?u?ela sem na svétovce co je to "mezit?ída" :-) to za "mých ?asú" neexistovalo :-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: adelaida (IP)
Datum: 2009-10-12, 11:18
:-))))))) No jo pat?íme na Ural :-)

Alfréd , Ela a Enya : kdo p?ežije fretku p?ežije všecho

útulek pro fretky v Ostrav?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-10-13, 13:52
Holky, nepot?ebujete n?kdo dietu od Hillsu pro psy kardiaky? A ?ty?i konzervy pro kardiaky? Za nákupku?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lenka Prausová (IP)
Datum: 2009-10-18, 13:03
Musím se pochlubit, v noci jsme odrodili št?nátka-máme 9 nádherných malých,sametových vále?k?,slevenského ?uva?e,vše šlo hladce-díky mamin?-byla sice prvorodi?ka, ale po?ínala si úžasn?...ješt? jsem v euforii, tak mne omluvte...=o)) Lenka +sme?ka ze Šenova

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-10-18, 16:43
Lenko, fotkyyyyy!!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2009-10-18, 22:15
Tak vám holky musím pov?d?t, co ud?lal Tedys. Kocour ?enda má od ko?átka hra?ku..takový dva spojený plastový talí?e, kde po obvodu lítaj dva mí?ky, naho?e to má otvory a ko?ka ty mí?ky tlapkou honí. Je to z pr?hlednýho plastu..a já ve?er do toho tak ?u?ím (protože Tedýs tam strkal tlapky) a ?íkám...ty sis tam nacpal tu há?kovanou myšku...a strkám otvorama prsty, abych tu myšku za n?co chytla a vytáhla tím otvorem ven. Asi po p?ti vte?inách mi seplo, že to co tam prstama š?ourám, není há?kovaná myš, ale myš venkovní chcíplá, ožužlaná od ?endy, kterou si Tedýsek do toho spojenýho talí?e schoval!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2009-10-18, 22:41
F???????j!!!!!!!!!
Avatar

Aktuální stránka:79 z 93


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist