Aktuální stránka:12 z 93
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2006-02-16, 18:04
teda Markéto hajzl zelenej m? dostal ješt? že t? neslyšel ?akej ufofil:o)))))))už by pádil na Šumavu hlavn? že to dob?e dopadlo :o))))))))))

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-16, 18:23
Hanca - dík za ú?ast! V?era hajzl zelenej opravdu vypadal jak spadlej z Marsu :o)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Vendula R (IP)
Datum: 2006-02-16, 22:25
Markéta: P?íb?hy s nádechem hororu!....Ale slzy od smíchu mi st?íkají na metr daleko a b?icho m? z toho chechtání bolííííí :o))) Už dost! A nebo ješt?!!! A? je to dokonalé - smíchem až do bezv?domí =oD
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-02-17, 11:08
NO hlavne, že je blbzelený OK. Asi mu budeš musie? na dobu svojej neprítomnosti zabezpe?i? sauni?ku, aby zas z trucu neprochlad. :-)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-17, 11:13
No, up?ímn? - já už fakt nevím, co s ním d?lat! V?era zelenec op?t vlezl do bazénku (?erstvá teplá voda) a zjevn? tam hodlal op?t setrvat až do podoby t?žítka. Musela jem mu pustit pod prdelkou motorek vodopádu....vyjel jak fretka, ale táááák byl uražený.
Co budu d?lat v úterý, až zas budu do noci pry?? Že bych na n?j nasm?rovala elektricá kamínka?
Nebo mu dala do vody oh?ívací spirálu ? :o))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-02-17, 11:17
Matýskovi p?eji jen vše dobré.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-17, 11:32
... a až mi budeš posílat ten nápoj pro dementy, p?iho?, prosím, do balí?ku i kousek va?enýho ufounka. to jsem ješt? nejedla!
dík ;o)

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-17, 17:03
Martina - prý to chutná jako klíh :o)

Jirka - díky, drž palce :o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: novatje (IP)
Datum: 2006-02-19, 23:15
Marketo,
proc porad pises blb zeleny? me prijde na tom avataru do ruzova. Nebo to tam neni on?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-02-20, 09:20
Markéto...a musí ma? v tom jezírku vodu furt? Nemohol by by? jeden de? bez vody, aby zas nestuhnul??? Ja jašterom ale vôbec nerozumiem, tak je to možná blbos?.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-20, 11:53
novatje - blb zelený je, zvlášt? pak, když je ztuhlý :o) Ta r?žová je oh?ívací ?ervená lampa.

Johana - no asi to jinak nep?jde, než mu tu vodu aspo? na noc vypoušt?t - v?era to ud?lal zas, v té vod? normáln? chrápal, a když jsem ho vyhán?la, po roce a p?l na m? zas sy?el a mlátil ocasem, kretenoid!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-20, 12:06
markéto,
a to se mu do té vody nedá dát - podobn? jako rybi?kám do akvárka - oh?ívací t?lísko?
(jestli si to teda ten kretenoid blb hajzl zelenej v?bec zaslouží? :o)))
nebo t?eba mu ta studená vyhovuje? p?ece fakt není tak blbej? nebo jo? v plazech se nevyznám...
nebo trpí v tom tvým zv??inci nedostatkem pozornosti a tak páchá demonstrativní sebevraždu! ale po?kej, až jednou p?ijdeš dom? pozd?...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Martina dne 20.02. v 12:08.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-20, 12:13
Martina - domnívám se, že je to debil bez pudu sebezáchovy. Oh?ívací t?lísko nelze použít za mé nep?ítomnosti - ten bazének tomu moc neodpovídá a r?zn? by to vypadávalo, p?eh?ívalo se atd. - I když ?ert ví, jaké druhy t?lísek dnas už jsou - já bych byla pro tu spirálu :o)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-20, 12:19
oh?íva?e do akvárka udržují "stálou" teplotu, tzn. nastavíš si ur?ité rozmezí.
horší by to asi bylo s udržením t?lesa ve vod?, sice je to v?tšinou na "p?ícucku", otázka je, jestli by to ješt?r neodcucnul jedním mocným ocasním machem.... :o)

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-20, 12:37
Hm, tak takhle na p?ícucky má v bazénku motorek na vodopád. Motorek se tam povaluje a p?icucnutý vydržel cca 10 vte?in, než p?es to metrová bestie p?ecápala :o))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-20, 12:41
Markéto, jak je velký? Fakt má metr?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-20, 12:44
No, i s ocasem :o)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-02-20, 14:11
P?emýšlím o tom, že bych si po?ídila suchozemskou želvu. Byla by stále pušt?ná, jenže nevím, jestli by se snesla s fretkou. Máte n?kdo zkušenosti s tímto zví?ecím soužitím? P?edesílám, že jsem zkusila vyhledávání. Krom? toho, že na n?kolika vláknech lidi "plakali jak želva", jsem našla jen zmínku o želv? Klotyld?, která myslím pat?í Erin a navíc netuším, zda není náhodou vodní:o)

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-02-20, 14:27
Erinina zelva Klotylda je fakt vodni a navic trosku srab - kdyz vidi cizi lidi, neukaze se:-)
Soukrome si myslim, ze pokud bude zelva "behat" jindy ci jinde nez fretka, tak jo. Pokud spolu, tak ji asi bude fretka otravovat a zelva se asi blbe bude branit tak, aby to fretka pochopila... Mozna kdyz zaleze dostatecne dlouho do krunyre, fretku prestane bavit, ze nestercha a neprcha a necha ji byt, ale JA to povazuju za tyrani zelvy!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-20, 14:53
tak to bu? ráda, že´s nehledala n?co o problémech s ušima. když vyhledáva? požádáš, aby ti vyjel "ouška", to bys koukala, co z n?j všechno vypadne!
namátkou: drahouška, cukrouška, kolouška, fre?ouška, smra?ouška, milouška, zkouška, papouška, tedouška, chocholouška..... ;o))

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-20, 15:04
Želvu jsme zd?dili vloni v lednu, poté, co nám zem?ela tchyn?, která ji m?la asi 30 let. Byla suchozemská, velká jako papír A4, krásná. Vzbudila se ze zimního spánku n?kdy v dubnu, byla voln? pušt?ná v kuchyni, v?tšinou pod?imovala pod radiátorem. Fretkám p?išla naprosto nezajímavá a krom o?uchání jí dali naprostý pokoj.
Bohužel, n?kdy v ?ervnu to u nás milá želva vzdala a odešla do želvího nebe. Celou dobu u nás málo žrala, museli jsme ji krmit tak?ka násilím. Pak jsem se n?kde do?etla, jak jsou plazi (a hlavn? prý želvy) citlivé na zm?nu prost?edí a majitele, takže možná jí opravdu vadilo, že se vzbudila v cizí kuchyni a u cizích lidí.....
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-02-20, 15:10
Lee: Opravdu nechci trápit želvu tím, že jí po kruný?i bude hopsat šílená fretka. Znám p?ípad želva-kocour, kdy si ti doty?ní ob?as navzájem vyžírají granule a v?tšinou se ignorují, protože cht?jí mít každý sv?j klid. Ale že by fretka stála o klid, o tom siln? pochybuji ;o)
Martina: P?i vyhledávání želvy jsem si p?e?etla celou historii Anna alias Andariel. ?etla jsem dlouho, p?edlouho a nakonec jsem si uv?domila, že jsem v tom vlákn? želvu asi n?jak propásla.
Možná bych na Tvém míst? napsala "uši" a na oplátku se dov?d?la, jestli mají fretky duši, nebo jestli jedí suši :oP

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-02-20, 15:13
Mirim, to nebyl utok. Spis jsem si predstavovala tu zelvu pomalu ci rychleji nekam jdouci, fretku snazici se ji prevratit a tak... Me proste fretka + zelva prijdou jako dva "nekompatibilni" zivocichove. Protoze stejne jako kralickovi nekoupim jako kamarada fretku (kdyz mam pocit, ze se kralicek trapi sam), tak nebudu zelve "nutit" fretku...Osobne bych uvazovala pojmy "zvire socialne zijici" X "zvire zijici jako soliter" X "zvire zijici kratkodobe v paru". Mozna na to mam trosku deformovany nazor...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-20, 15:17
jo, s tím p?evracením jste mi p?ipomn?li psa.... Želva totiž chodila voln? po zahrad? (aby se napásla) a pes si usmyslel, že ji musí hlídat a vadilo mu, že chodí kolem plotu. Takže když se želva blížila k plotu, tak pes vystartoval, želvu tlapou obrátil na záda a vždycky si potom zhluboka vzdychl jako by ?íkal "ach jo, zase chce utéct, a já, chudák abych tu mrchu hlídal!" . A tak jsme zase pro zm?nu hlídali psa a želvu obraceli zpátky....
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-02-20, 15:40
Lee: Nebrala jsem to jako útok, jen jsem cht?la, abys v?d?la, že nechci podsouvat želvu fretce jako hra?ku :o) Želva ur?it? není spole?ník na hraní pro fretku (nebo jiné zví?e). Spíše bych si to p?edstavovala jako u JanyG. Želva by si šla po svých, fretka by si šla po svých...

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-02-21, 12:57
Šmarjá, Mirim, já teda neznám fretku, která by si šla po svých :-) Nemluv? o tom, že ze svých osmiletých zkušeností s chovem suchozemských želv (za vydatné podpory MVDr.Krále) m?žu ?íct, že náchyln?jší zví?e k nemocem neznám.....m?la jsem t?i a všechny byly naprosto tupý....jediný, co propracovaly k dokonalosti..prohrabání se z letního výb?hu ven na zahradu...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-02-21, 14:04
... aby mohly nenalezeny SVOBODN? zahynout :o)

ale p?istupovala bych k tomu asi jako jana g. - prost? mám dv?, t?i (osm) R?ZNÝCH zví?at s R?ZNÝM životním rytmem atd., jen zabráním tomu, aby se vzájemn? obt?žovaly nebo požraly.
typuju, že fretku želva zajímá chvíli - sežrat se to nedá, honit taky ne, nepiští a neje?í to.... k ?emu to vlastn? je? leda že by želva byla ob?í - tak místo MHD... :o)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Martina dne 21.02. v 14:08.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-02-21, 14:12
No kdybys vid?la ty pátrací akce!!!! Všichni nastoupili s hráb?ma a v holinkách p?ed barák a pro?esávali metr po metru celou tu obrovskou zahradu. T?i dny jsme ned?lali nic jinýho, já vylepovala letá?ky..po t?ech dnech jsme to vzdali, já zrušila akvárko i letní výb?h...když jsem po ?trnácti dnech plela p?ed barákem záhony a najednou jsem uvid?la Evžu, jak si to metelí po cesti?ce, tak m? málem švihlo. :-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2006-02-21, 14:15
Jo, Martina to napsala tak, jak jsem to ja myslela uz vcera a nebyla schopna vyzvejknout:-)
Jeste tak jsem schopna udychavat velke vybehy napr. kralici+morcata nebo proste zvirata, ktera maji podobny biorytmus, podobne chovani (skupinova) a celkove prizpusobiva.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2006-02-21, 14:53
No jo, no jo, no jo.....ach jo!

Aktuální stránka:12 z 93


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist