Aktuální stránka:11 z 93
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2006-01-04, 09:59
Aspo? se Markét nau?íš být neustále ve st?ehu :-) Taky je to pro n?co dobrý, po delším soužití s tcho?em t? už fakt nic nep?ekvapí.....

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Adela (IP)
Datum: 2006-01-04, 10:14
Jednou k nám p?es plot z polí p?išlo mali?ký ko?átko, ješt? nem?lo ani moc zoubk? a bylo strašn? vyhublý. Mazlilo se a necht?lo pry?, tak jsme si ho vzali dom?. Spapkal všechno co dostal pod nos a za pár dní už to bylo lepš. Byl to obrovskej mazel s velkým M. Ségra mu sice n?jak ?íkala, ale m? se po?át motal pod nohama a já mu ?íkala místo nešmrdlej se nešmidlej se tu nebo na tebe šlápnu a stal se z n?j Šmidlík. :)

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2006-01-04, 10:24
tak to sis, markéto, myslela naprosto správn?! naprosto a úpln? správn? se domníváš, že zví?átka chováme pro radost!
jejich...

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-01-06, 11:17
Já si myslím, že máme radost my i oni.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-01-06, 22:18
Já myslím, že jen oni :o))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2006-01-13, 11:33
Ale my lidi taky.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-01-21, 19:29
Ikdyž to sem nepat?í,ale nev?d?la jsem,kam to dát,
našla jsem trochu fret?í anatomie:
[baa.duhs.duke.edu]

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-01-21, 21:12
to JanaN: No to je ale fuj fuj...

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-01-21, 21:18
A pro? fuj? Nevidím na tom nic špatnýho.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lorinka (IP)
Datum: 2006-01-21, 23:36
Také na tom nevidím nic špatného když to není moje fretka, která je tam vyfocená. Ur?it? je to pou?ný. Každý tady na fóru chce p?eci v?d?t o fretce co nejvíce a tohle mu ji pom?že p?iblížit.

To JanaN: Já anglicky moc neumím a na ?eských stránkach nic takovýho není,takže díky, že jsem te? o n?co "chyt?ejší":o)

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JanaN (IP)
Datum: 2006-01-21, 23:40
P?kný plakát fret?í anatomie prodávají v N?mecku,škoda,že se u nás nedá sehnat..
[www.frettchenshop.de]

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2006-01-22, 00:07
Jani ten prodavaji i v Anglii - kdyz tu nabizi lidi neco dovezt, muzes chtit ten ;o)
Ja sice jedu za dva dny, ale uz mam tak dost naobjednano..
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2006-01-23, 13:10
JanaN: já už na n?j koukám mlsn? n?jaký ?as. Ale ta cena je hrozná!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2006-01-23, 16:51
Já na tom taky nevidím nic špatného, holt m? ale moc rozpitvané zví?átko moc nep?itahuje. Souhlasím však, že je to pou?né. No ale lidské mi nevadí %-)

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-15, 11:31
Úžasný! Doufám, že mi nastydl leguán a pojde!

V?era jsem se jako obvykle vrátila z Prahy ze školy v 11 ve?er, okamžit? topila, krmila, ut?šovala tcho?e, uklízela ouži?ky po uražených ko?kách...
až jsem si všimla, že Matýsek není ve svém zhasnutém terárku (na noc se mu samo zhasne) naho?e na pelíšku.
Našla jsem ho úpln? vytuhlého v bazénku, kam se chodí koupat a na záchod, ve studené vod?.

Ten blbec se tam zapomn?l a teplota jeho t?la m?la cca 17 stup??. Do jedný ráno jsem p?ilévala postupn? teplejší a teplejší vodu, vym?nila ji snad 20x, než byl ten demet ochoten a schopen vyplazit se nahoru do pelechu.
Ráno ješt? žil. Doufám, že tak tomu bude i odpoledne.

Pro? JÁ musím mít tak p?ipitom?lou zv??!!!!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-02-15, 11:34
Jéééžiš, Markéto, ty máš fakt smolu! Tak držím palce, nech sa ten trumbera z toho dostane!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-15, 11:41
Dík! Jsem už v práci jako na trní. Musím mému býložravci koupit kus masí?ka, aby m? n?jakou radost ze života a topit doma jak o život!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-02-15, 11:59
A to je mne od chlapa vy?ítané, že v noci vstávam kontrolova?, ?i tchor nemá v kuchyni moc otvorené okno a nie je mu zima. Že vraj "on by si vliezol do spacáku"...prd by si vliezol! Zaspí ako drevo v húpa?ke a zobudí sa až bude kašla?! Mameluk (chlap aj tchor)!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-15, 12:08
Johana - pochopiteln?! Pravdu máš Ty. Vendelín (když ho dávám naschvál vytuhnout do sn?hu :o))), ne aby z n?j bylo t?žítko, ale aby se vykutal a vy?erpal a dal pokoj :o))) - VŽDYCKY si po 5 min. demonstrativn? vleze do krabice od bot, kde má zasn?žený povlak od pe?iny a jídlo, co nakradl strakám a sojkám, zakutá se do ledu a spí, pablb! Nechat ho tam dalších 10min., je to o zápal plic! A to má ješt? plešatý ocásek, který nechává (asi naschvál) venku, abych vid?la, jak moc mu ubližuju, a jak móóóóc je tcho? zmrzlý!!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-02-15, 12:17
Markéto, neblbni, práve som si poslintala klávesnicu, ako som vyprskla smiechom... auuu :-)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-15, 12:26
Nevím, co je tady k smíchu!!!! To je zcela vážná v?c! Když p?ijdeš po 10min. na hnojišt?, vyd?síš se, že tcho? zdrhnul a pak ho najdeš v krabici, kde se tvá?í jako ta kostra od ku?ete, kterou ukradl ptá?k?m, a s níž spí v objetí....
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-02-16, 11:24
Markéto, co je tu k smíchu? Mno tak to T?ŽÍTKO... to bol BOMBA :-))))

Inak máš vo všetkom pravdu...tchoroši sú asi zvyknutí, že ich pani?ka vždy "zachráni" pred všetkým, aj pred zimou, tak na?o by sa snažili sami vliez? do tepla, že!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-16, 13:03
Johana - no dob?e:o) - t?žítko používáme už od dob, kdy jsme chovali krom ko?ek potkany a sest?in Márty mi neustále lezl do postele, spal se mnou na polštá?i,a když jsem se pohnula, za?al pískat a pak m?l strašnou krysí radost, když mi sestra z druhé strany pokoje z polospánku spílala,že mu?ím krysi?ku :o))))
Tak jsem jí jednou ?ekla, že mi to ta mrcha ješt? jednou provede a ud?lám z n?j pomocí mrazáku t?žítko :o))))

Jinak - oni tcho?i opravdu nemají pud sebezáchovy - Vendelín mi nap?. ochotn? padá po hlav? z ramene na zem (p?edevším, když mám plné ruce k?ehkých nebo vylejvacích v?cí), jelikož ví, že ho chytím a ješt? si p?itom užije srandu, jelikož je?ím - opa?ená, politá, zablemcaná, rozflákám oblíbený hrnek, upadnu atd.atd. :o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-16, 13:22
A co leguán? Byl v?era ješt? živý?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-16, 13:27
Jáááj! Já na to úpln? zapomn?la!
Jojo - byl živý, teplý a ?um?l jak idiot. Naprosto nechápal mé roz?ilení! Ve?er jsme šli s p?ítelem "na jedno" a po návratu spal Matýsek normáln? v pelechu naho?e. Otev?el jedno oko, aby vid?l, kdo to jde a urazil se po mé hlášce (p?icházela jsem totiž dom? s obavou, že ho zas naleznu tuhýho v bazénku): "To máš kliku, hajzle zelenej!" :o))))

A to v?bec nekomentuju poznámky mých kolegy?, které tvrdily, že na Šumav? se zví?ecí ani idské mrtvolky nemohly v zim? zakopávat, a proto vznikala (pro lidi) umrl?í prkna - p?kný to lidový folklór! Nahlásily mi, že bude t?eba ud?lat legošovi umrl?í prkénko...a tak podobn?.

(Ale musím p?iznat, že se mi ulevilo, toho bych taky t?žce obre?ela - mazlíka ješt??ího!!!)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2006-02-16, 13:29
:-)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2006-02-16, 13:35
No to sa mi ulavilo, že ten mameluk zelený vyviazol z podchladenia bez následkov :-)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2006-02-16, 16:27
Jsem sv?dek, že tcho? nemá pud sebezáchovy. Naše mrše- samoz?ejm? Iris první a s ní Albínka - prolezly podle trubek s teplou vodou od kotle mezi ze? a obložení koupelny (desky zav?šené na rámech, 30 000 to stálo). Hádejte, co jsem d?lala - nap?ed díru do zdi abych zjistila, že je tam málo místa, procpala se jen Iris - a pak jsem rozkutala to drahé obložení. Je ovšem fakt, že Albína mne mohla ulízat št?stím, že jsem ji vysvobodila.
Ale te? ta jinozví?ecí:
Markéto, dr. Komínek hlásí, že Kubík je super pes, milý, hodný, hezký. Jen ho mrzí, že se nesešel s vašimi, že mu ujeli. Prý mu tvoje maminka tak krásn? psala a jeho maminka vašim chystala dobrotky ...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-16, 18:01
Erin - naše to taky hrozn? mrzelo, ale pospíchali,´jelikož jejich dv? neurotické obludy (p?edpokládám, že to byl ten d?vod - jiný nemívají, ale je velice pádný:o)) byly doma jen s návšt?vou (tedy s teti?kou, máminou sestrou) a d?laly "k?ou k?ou."
Ale myslím, že tam naši nebyli naposled. On táta mívá cesty na Moravu, takže nebude problém n?kdy zajet na návšt?vu. M?j p?ítel taktéž jezdívá sm?r východ od Šumavy...taky bych oba lidi se svatozá?í ráda poznala!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2006-02-16, 18:04
Johana - blb zelený byl jen vyhladov?lý a sežral v?era ve?er skoro celou hlávku ledového salátu - po?ád žebral další a další...asi se podchlazení a následné oteplení n?jak metabolicky projevuje :o))))
Musím ješt? napsat na leguána?e a zeptat se, co to m?lo vlastn? znamenat - do školy jezdit musím, ale p?ece toho vola nebudu každé úterý k?ísit!!! Z toho bych m?la v?edy!
Avatar

Aktuální stránka:11 z 93


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist