Aktuální stránka:9 z 93
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-05-04, 11:36
To aronka: To byla tak trochu legrace, ale je mi toho králí?ka líto.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: aronka (IP)
Datum: 2005-05-04, 11:39
to Jirka: mn? je líto, že lidé místo aby ty peníze investovali do n??eho smysluplného, klidn? je pošlou takovému retardákovi. Jsem zv?davá, co za zví?e si koupí p?íšt?, aby mohl nahrabat další prachy. Jeden králík, jedna ko?ka, dv? fretky a má palác s bazénem a krbem.....
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-05-04, 11:42
Máš pravdu, že by ho m?li zav?ít a ne mu posílat prachy.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-04, 14:55
No Mirku TEZKO! nepatrim mezi ty "blby" co se nechaji "nachytat" - dyt ono to ani nachytani neni - to jen tem lidem to nejak nemysli..
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-05-04, 15:03
Hele to je n?co podobnýho jako když vám n?kdo zavolá že jste vyhráli 100tiséíc akdyž zavoláte a tyhle t?i zahrani?ní ?ísla tak je získáte%-) nebo to jak nachávaj d?chodce...p?esn? ten samej princip....a ono to funguje!!!tohle jsou d?lazy!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-05-09, 11:50
Všechny podvodníky je t?eba pozavírat.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Ymsha (IP)
Datum: 2005-05-09, 12:16
Nem?žu si pomoct, m? to prost? p?ijde jako recese! N?jak se mi nezdá, že by ho potom fakt zbodnul...

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-05-09, 19:25
Ymsha - králíka? Víš co se denn? sežere králík?? A ješt? na tom vyd?lat...;o)
T?eba je milovník a králíka nechá žít. Na web dá vyfocenou pe?ínku úpln? cizího králíka a bude to...

P?ítel navrhoval, a? napíšu, že sežereme tcho?e, když nám každý návšt?vník t?chto stránek nedá aspo? p?tikilo :o))))))

Za sebe píšu - p?isp?jte mi každý p?tikilo, a? mám pro p?ítele v?no a mohu ho v?novat n?jaké jiné sle?n? :o))))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2005-05-10, 07:44
Nedávno ukazovali p?esn? tohleto kolem toho králíka na Nov?, a m?j p?ítel prohlásil: No tak to se mi jen zdá. Za rok sežereme spousty králík?, a d?láme to zadarmo. My jsme ale blbí. A má pravdu, asi bychom takovouhle blbost nevymysleli, a hlavn? by m? nenapadlo, že ty lidi opravdu n?co pošlou.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-05-10, 13:19
Hanka Brno - aha, takže Ty mi nep?isp?ješ,co? Nojo, no...a necht?la bys mého drahouška zadarmo?
Na oplátku beru tcho?e :o))))))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-05-10, 14:24
Markéta:dám p?tikilo, manžela a ob?as i dít?, tch??e si nechám o:)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2005-05-10, 15:09
Markét: No tak když to budeš rovnou prezentovat jako sbírku na p?ítelovo v?no, klidn? ti p?isp?ju i víc. Zadarmo si to s tebou leda vym?ním. Já získám jenom jednoho tcho?e a jednoho chlapa, zatímco tob? dom? se nast?huje jeden chlap a t?i tcho?i. Myslím, že bys mi je rychle vracela.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-05-11, 10:28
Vým?nu za jiné manžely, p?átele apod. NEBERU! :o)))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-05-16, 11:25
Teda vy máte ale nápady. Ješt? že je to jen legrace.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-16, 11:30
nóó jirko,
na to bych, u markéty, zas tak nespolíhala! vono jí je dó-óst!! ;o))

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-05-16, 11:33
Já vím, že je to jen sranda. Kdo by jedl frete?ky?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-05-16, 12:47
Jirka - m?j p?ítel :o)))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-05-19, 11:56
Nev?d?la jsem, kam p?esn? tenhle p?ísp?vek za?adit, každopádn? se musím pod?lit!
V?era jsem se rozlítila do nep?í?etna. Hromadu prádla, co jsem si nachystala v úterý ve?er na zem p?ed pra?ku, jsem automaticky nacpala do pra?ky a vyprala. Po otev?ení dví?ek vypadla mokrá, mrtvá myš!

Vyprala jsem myš!!!!!

Te? je mi úpln? špatn? p?i p?edstav?, že byla t?eba živá, když jsem jí tam strkala, ale up?ímn? doufám, že byla spíš zakouslá a schovaná od t?ch našich bestií!
Každopádn? vypadala sice mrtv?, ale velice vypulírovan? a von?la aviváží.

Vzáp?tí m? dnes ve 4 ráno probudilo táhlé, artikulované kvílení - Paštika dlouze a soust?ed?n? zvracela jinou myš. P?etáhnuvši si pe?inu p?es hlavu, ignorovala jsem jakékoli projevy zv??e a spokojen? usnula s tím, že je to aspo? v p?edsíni a bude se to dob?e uklízet.
Ráno jsem se vypotácela a se sotva rozlepenýma o?ima se plazila na WC, kam se mi ale fakt cht?lo!
No, kam si myslíte, že Paštika tu myš tak pe?liv? a dlouze vrhla?
A zkuste ráno dlouze uvažovat nad tím, jestli nap?ed vyb?hnout do polí a pak uklízet ten hnus p?ed dve?ma na WC nebo to vydržeta uklidit...:o)))

Ve finále se mi nepoda?ilo nastartovat auto a musela si objednávat údržbá?e z práce, aby pro m? dojel...no den za?al p?kn? :o)))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Eowyn (IP)
Datum: 2005-05-19, 12:02
Vyavivážovaná myš, tak to je síla. Já mám ob?as s to chutí vyprat smra?ocha tcho?íka, ale p?ítel by m? zabil, ten je hrdý, že po?ádný chlap prý musí smrd?t.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-19, 12:29
já teda vím naprosto p?esn?, jak bych se zachovala!
na p?emýšlení "co d?ív", bych totiž po ránu nem?la ?as ani náhodoou, ale hezky svižn? bych sprintovala (možná i bosa)!! ;o))

p.s. když je te? ta myš tak hygienická, tak bys jí taky mohla nechat vendelínkovi na ope?ovávání, ne? aby ti furt netahal ty špinavý polní potvory... :o)))

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-05-19, 12:41
Eowyn - chcu Tveho chlapa:-)) Muj byvaly by sice byl schopen smrdet cimkoli, ale beda, kdyz ze me citil fretku... a jeden muj kamarad mi doted predhazuje, ze mu od Cvokie smrdi rukav kabatu - zodpovedne jsem vse ocuchala a nic se mi smrdiciho nezna, takze uz jsem asi deformovana:-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-05-19, 12:44
Martina - FUJ! To jsou ale nechutnost?, co vymejšlíš :o)))))
Ale pravda je - ta aviváž je úžasná - n?jakej bílej tulipán s mentolem ?i co :o))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-05-19, 12:45
Mys s tulipomentolovou prichuti...no potes koste:-)!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-05-19, 12:46
Lee - je t?eba ?íkat Erininu oblíbenou v?tu - fretka je cítit jako sušený lipový kv?t!!! :o)))
Mimochodem - u Teideho je to pravda - až m? to p?ekvapilo! Toho si vymá?et v horké vod? s medem...výborné na ch?ipku!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-05-19, 12:48
A myš je fakt roztomilá.
Nicmén? prádlo jsem radši vyprala ješt? jednou. Žádnou další myš jsem z toho nevyt?epala :o)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-05-19, 12:53
To bych mohla - on se tak decentne tazal, ze mu rukav je tak divne nasladle citit, zda to nemuze byt fretkou...Chvili to vypadalo, ze to uhraju na to, ze jsem ten rukav vymachala v Earl greyi (pujcoval mi ho na akci) a mozna jsem to prehnala s cukrem...ale moc mi neveril. Takze asi si budu muset udelat brigadku a prat kabat, ktery IMHO vubec nesmrdi.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-05-19, 12:54
To Markéta: Ke? je taká roztomilá, odlož si ju pre ?alšie použitie. Ale bacha - kolí?ek na nos :-)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Eowyn (IP)
Datum: 2005-05-19, 13:08
Kdysi, když p?išel Gandalf do naší rodiny, tak jsem puchem padala, te? už je ?lov?k odoln?jší. Ale pamatuji, když jsem se svezla s p?áteli v aut?, chvilku nenápadn? násavali nozdrami co je to za smrad a pak za?ali jeden po druhém otvírat okýnka. Bylo mi táááák trapn?. Gandalf mi ozna?koval všechno oble?ení. Pak už jsem se nau?ila ?íkat p?edem, že máme fritku, aby v?d?li, že to není mé aroma eventueln? chronická nadýmavost.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-19, 13:43
no markét,
dovol, já a nechutnost??!?! i když bych NÁHODOU p?iznala, že sem-tam na n?jakou pomyslím (jakože nep?iznám!!!).... TVOJE paštika je rovnou vyrábí...... :o)))

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2005-05-19, 14:11
Tulipán s mentolem? To si fakt nedovedu p?edstavit, jak to voní :-)

Aktuální stránka:9 z 93


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist