Aktuální stránka:5 z 93
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-02-23, 15:13
Ty jizvy mi pripominaji, kdyz jsem se asi v patnacti ptala mami, od ceho mam takovy tmavsi sram na tvari, ze mi bylo zdelelo, ze jsem se poprala v jeslickach :-D
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-02-23, 15:20
Ja mam jizvu na prave tvari a v oboci - hladila jsem si pejska (viz jine forum). Od mala se ujistuju, ze prava strana je ta, na ktere mam jizvu. Jisti pribuzni me nuti do "laseroveho zahlazeni" a jsou urazeni mou odpovedi: To nejde, ja bych pak nepoznala pravou ruku!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2005-02-23, 15:27
Já mám jizvu nad obo?ím, v 6 letech jsem se snažila dohnat mou "lásku", která mi ujížd?la na motorce p?es pole (bylo mu tak 20 a slíbil, že když ho chytím, že m? sveze), samoz?ejm? jsem sebou plácla a ?elem se snažila rozbít n?jaký kámen ..... Tenkrát mi ?ekli, že než se vdám, že se mi to zahojí. Jsem už tém?? 9 let i rozvedená a jizvu mám po?ád....
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-02-23, 15:42
No JanoG.,
ale krev ti z toho už snad neprýští, nebo jo? :o)

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-02-23, 15:44
Pokud jo, myslim, ze se tomu rika hemofilie a ze by pak nemela mit Jana deti, aby to neprenasela dal, ne? (ac to s tema detma asi nezvladla:-)))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-02-23, 15:52
No já jsem si zase cht?la jako malá vyžehlit zadek. a pronásledovala jsem vysava?. Jizvu na zadku teda nemám, ale u levého obo?í mám takový dolík od té hrany vysava?e.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-02-23, 16:59
Johano, myslím, že jsem v?tší frajerka. Malí?ek jsem si p?erazila o skálu, na které veliký Kryštof Kolumbus natloukl p?ed vyplutím do Ameriky lo? La Pinta. (Hotel nad zálivem se tak jmenuje - na památku) Ta skála je vprost?ed zálivu, v dob? p?ílivu neviditelná, za odlivu krásn? viditelná. On i já jsme tam byli v pravou chvíli. S tou chromou nohou jsem týden chodila po Tenerife v?etn? výstupu na velehoru a pak tancovala na sout?ži narvaná do st?eví?ku o dv? ?ísla v?tšího s obst?ikem, abych to zvládla. Stalo se mi to 27.8.2004 a bolí to ješt? te? skoro každou noc a n?které boti?ky už asi nikdy neobuju, malí?ek mám stejn? tlustý jako palec. TO JSEM ŠIKOVNÁ, VI´D?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-02-23, 17:05
Erin, my te mame radi takovou, jaka jsi, i kdyz mas malicek velikosti XXL!!!:-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-02-23, 21:08
Erin - p?ipomn?lo mi to Tvé poutavé vypravování. O tomto výlet? jsem vypráv?la p?átel?m - ani nedýchali, jen n?kte?í m?li závra?, klaustrofobii nebo je bolela noha :o))))

Nem?li bychom tohle vlákno zm?nit na: Op?t krvavá (hororová, úrazová....) vsuvka? Uznávám, že jsem si s tím za?ala já :o))))


Ale sekyra je stejn? nej nástroj. Ten úraz na noze- to se mi stalo taky - vší silou ost?ím do holen? - holt jsem minula poleno i špalek (a to jsem byla st?ízlivá!!!) p?ed pár lety. Sekyra byla ale tak tupá, že mi zp?sobila pouze dost strašlivou podlitinu. Ani kapka krve nebo zlomeniny...:o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-02-24, 10:49
To Erin: Tak to si fakt frajer! Ja som tri týždne chodila na jednu nohu bosa (aj do obchodu). Naš?astie to bolo tiež v lete, takže som až tak markantne bezdomovca nepripomínala.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-02-24, 11:15
Tohle se tak dobre cte - clovek ma alespon pocit, ze neni tak blbej sam :-)))) Podarilo se vam napriklad prijit od kadernice s hlavou za nekolik stovek a zajet si do vlasu epilatorem zrovna ve chvili, kdy tchor ukradne zvejkacky a zaleze s nima pod postel?? To byste neverili jak jsem zacala jecet a volat na pritele, aby Charlieho okamzite vylovil (ja jsem se nemohla hnout :-)). Ve chvili kdy pritel prisel, Charlie vylezl z podpostele a dival se na nas jako co je? Vy toho nadelate... Zkombinujte blondynu s tchorem a budete se bavit do konce zivota...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-02-24, 11:26
Ene - fakt slzím! Ja síce nie som blondína, ale frizúru som si okamžite po príchode od kaderní?ky vylepšila tiež, ke? som si "omylom" na hlavu pustila sprchu - 300,- Sk bolo okamžite v pr?iciach! Najhoršie je, že som za to ani nemohla obvini? tchora!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-02-24, 11:35
Taky se u vas zavadi pravidlo - to tchor? :-)) je pravda ze to byla moje silena blbost, ale za ty zvejkacky jsem fakt nemohla, to si je Charlie poctive ukradl sam :-))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-02-24, 11:46
Nie, u nás sa tchor neobvi?uje. Na to mám chlapa! Tchor ukradol fusaklu - chlap ju nedal na miesto, tchor vytrhal nite z po?ahu - chlap ho dostato?ne nenarovnal, tchor ozna?koval mobil - chlap ho tam nemal necha?, tchor roztrhol tapetu - chlap sa mu nevenoval, at? at?.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-02-24, 11:47
Ene - zavádí. Když páne?ek nep?iklopí záchod, m?že za to tcho?. (páne?ek sp?chal ke tcho?ovi)
Když má ponožky na SEDMI místech ve sk?í?ce, m?že za to ... páne?ek nemohl hledat kam pat?í.... si cht?l hrát.
Páne?ek neud?lal co m?l? Samoz?ejm? ani netušil, že má n?co ud?lat. Když jsem mu to ?íkala, tak se soust?edil na ... a v?bec mne neslyšel.
Jen já mám sm?lu. Když se zouvám a ...vlezou do tašky a n?co ukradnou, m?žu za to já, protože je mám hlídat.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-02-24, 11:51
Stejne je to sladky, kdyz je to na koho svist a nejsem to ja :-)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2005-02-24, 12:50
No krev mi neprýští... :-) Tak to si ty d?cka m?žu nechat? A já jsem se už skoro t?šila, jak p?íjdu dom? a t?m svým dv?ma bordelá??m ?eknu, že je musím utopit, pa? jsem si v 6 letech rozbila ?elo..... :-))) Tak zas nic. tak je aspo? z?ežu za ten binec, co ur?it? neuklidí....
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-02-24, 12:56
Epilátor v hlav? m? fakt zkroutil do vrtule - navíc jsem taky blondýna :o))))
Ale tcho?i v kombinaci s kosmetikou jsou v?bec v pohod? - mn? jednou upadla kniha do vany, neb jsem se koupala v poklidu s detektivkou, ale abych nebyla krkav?í tcho?ecí matka, vzala jsem Vendelína do koupelny, a? se probíhá. Ten pa.chant otev?el sk?í?ku, kterou jsem pe?liv? zajistila t?žkými p?edm?ty, které ale on hrav? zvládl a vlezl dovnit? (potichou?ku jak myška). No a pak jsem se najednou octla tak metr dvacet nad vanou, jak jsem se lekla, když ze sk?í?ky vypadla ?ada lahvi?ek, krém?, šminek atd., jež p?ed sebou hrnul kosmetický kuf?ík tla?ený tcho?em asi tak 20km/h.
Všechny p?edm?ty, v?etn? kuf?íku a tcho?e vylet?ly na dlaždice a dle své podstaty se rozbily, nerozbily, rozkvokaly aj.
P?ipadám si na infarkt mladá a tohle nemám zapoot?ebí.

A na záv?r: nikdy nenechávejte voln? pobíhajícího tcho?e, když si lakujete nebo necháváte zaschnout nehty na jakýchkoli kon?etinách!!!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-02-24, 12:58
JanaG - nebij je b?žným zp?sobem. ?ekni d?tem, že když jsi m?la v 6 letech rozbité ?elo sekerou, m?že to být d?di?ný...:o))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-02-24, 13:15
Abyste vedeli jak se mi to podarilo: Chvili predtim jsem menila hlavici a pritom se mi podarilo prepnout knoflik na rychlost, aniz bych to tusila. Kdyz jsem se sehla, ze to dam do zasuvky, tak se ta potvora roztocila a zavrtala se mi kamsi do vlasu. Nastesti na tu hruzu jak to vypadalo jsem prisla diky Kmochynove sikovnosti asi jenom o dva vlasy a Charlie se zvejkacek ani nedotkl. Uf.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-02-27, 22:15
To Marketa: Uz se mi podarilo prilepit se k tchorici, kdyz jsem ji s vykrikem - tam ne, ty bestie!! chtela popadnout a prenest na zachod...Nestihla jsem...parkety mam flekate a z manikury nebylo nic:-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-02-28, 09:18
Pche, už jste n?kdy zkoušeli otevírat n?co zubama? T?eba tubu? T?eba tubu od domn?le zaschlého VTE?INOVÉHO LEPIDLA?!!? (které jsem pot?ebovala - jak jinak - kv?li svému fretímu milá?kovi)
M?žu na vlastní hubu potvrdit, že fakt schne ve vte?in?...

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-02-28, 10:40
Už jsem v práci zase za magora, ?umím do po?íta?e a tlemim se na celý kolo, práce po?ká o:)))
Martina: m? sta?ilo, že mi ruplo v ruce, myslela jsem si, že se už nikdy nerozlepím
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-02-28, 10:50
No, to já taky a ješt? navíc jsem nemohla nikomu ?íct, co se stalo, mohla jsem mu to jenom vymumlat! :o)

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-02-28, 10:51
Po zazitcich z materske skolky, kde takhle ucitelka otevirala tubu s Kanagonem jsem nikdy takove choutky nemela:-) - aneb co se v mladi naucis...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-02-28, 11:38
To je maso! Tohle vlákno by si fakt zasloužilo p?ejmenování :oD Tak vás taky pobavím pár veselými úrazy.
T?eba když jsem si zatloukla do zdi obrazový há?ek (doufám že znáte, tak p?l centimetru široký zahnutý plíšek p?ibitý kalenou jehlou) a v?šela na n?j obrovské sklo - kliprám 50x70 cm. Jenže vada materiálu zp?sobila, že kalená jehla praskla a maxisklo padalo. A já ho chytala, aby se nerozbilo. Takže jsme z té židle padali dva. A m? se poda?ilo si bosou nohou šlápnout zrovna na ten obrazový há?ek, co spadl na zem. Takže jsem si ho celý, zahnutý zarazila do chodidla. A protože jsem byla doma sama a na chirurgii bych po jedné nedoskákala, musela jsem si ho sama vyndat. M?am m?am. Ale tcho?i v tom byli nevinn?.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-02-28, 11:41
Nebyli na obraze, ktery jsi v?šela, t?eba? Tonouci se stebla chyta...:-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-02-28, 11:57
Tak ten úraz MF mi p?ipomn?l m?j vlastní z doby dávno minulé.
To jsme se tak s bratránky honili na zahrad? u d?dy a jak tak utíkám kolem kupky sena, najednou jsem se p?ilepila a nemohla ud?lat krok. Koukám, co se d?je a já se nep?ilepila, já se p?išpendlila k vidlím! Ony byly p?vodn? op?ené o tu kupku, ale jak jsme tam lítali, tak jsme je schodili i s n?jakým tím senem, takže na zemi nebyly vid?t. Kupodivu to v tu chvíli v?bec nebolelo, jen se s tím blb? chodilo, takže jsem p?išlápla rukoje? druhou nohou a ... cuk, cuk, cuk! byla jsem volná... (a bála se to jít ?íct d?dovi, abysme všichni nedostali :oP)

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-02-28, 20:54
Propichováním r?zných ?ástí t?la si asi musel projít každý a dlužno poznamenat, že takový úraz opravdu málokdy zaviní tcho? ?i jiné zví?e.
Já mám p?ed o?ima po?ád náš skautský tábor (tenkrát ješt? pod hlavi?kou Pionýra, ale nem?lo to s tím nic moc spole?ného:o), kdy jsme na záv?r rozebírali stany s podsadama, co jsme si sami vyráb?li. A já si tak jdu a najednou mi chodidlem projede h?ebík, co tr?el z jednoho z prkýnek. Úlek, upadla jsem a p?i zvedání koukám,druhé prkénko p?ibito v dlani. Fakt lah?dka!
V prvotním šoku jsem obojí vytrhla, bota se mi naplnila krví, ale z dlan? (a? to bylo skrznaskrz) nic - skoro ani kapka.
Jeden z vedoucích (zbožný ?lov?k, pozd?ji vysv?cen na katolického kn?ze) proslulý svým smyslem pro ?erný humor, mi cht?l rozpárat ránu na ruce loveckým nožem, aby se vyplavila špína - a to jsem za ním p?išla s d?v?rou, jak m? ošet?. Dovedete si p?edstavit, jak blb? se mi s tou popíchlou nohou od n?j utíkalo? :o))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-03-01, 09:10
Já jo! :O))

Aktuální stránka:5 z 93


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist