Aktuální stránka:4 z 93
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-02-11, 00:45
Tak jsem to náhodou omylem našla:
tu protitahací psí brzdu:

[www.baron.cz]
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-02-11, 01:56
To je dobre.. Nesnasim kdyz nekdo na takoveho psa pouziva stahovak - s ostny dovnitr. Tohle vypada lip.

Jinak asi nejlehci je naucit to psa hned od malicka -pak neni problem.. ;o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: JanaG. (IP)
Datum: 2005-02-11, 09:07
Jo, to bude ono. Navíc jak ?íkám, pes se v?bec netvá?í, že by ho to bolelo, prost? se chová jako vzorn? vychovaný. Skv?lý výrobek, fakt chválím.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2005-02-11, 09:29
No jsem psomil, ale nenechám se sebou zametat chodník. V dob?, kdy jsme naši minulou ?ubinu u?ili chodit u nohy, nebyly žádné takové kšíry, a jedinou možností byly stahováky s ostny. Ostny byly z drátu tak 5 mm a natupo se?íznuté. V nejv?tším rozmachu byla naše ?ubina schopna drátky po pár vycházkách roztáhnout, a roztrhnout. Ale nau?ila se na nich chodit cca po 2 - 3 týdnech, a chodila u nohy jako beránek. Po pár týdnech jsme chodili zase s normálním obojkem velmi málo utaženým, a šlo to bez problém?. Kdyby tehdy byly podobné kšírky, nebo tak n?co, ur?it? bych to použila, ale fakticky nic takového nebylo, a špringeršpan?l je strašn? pali?atý zví?e - zlatej nyn?jší pudloteriér. Psina chodila od za?átku bez vodítka naprosto slušn?, poslechla na slovo - teda krom? toho, kdy potkala na poli bažanta, nebo tak n?co, ale na vodítku ji nau?il chodit jenom ten ostná? - bohužel :o((((((((((

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Jana.B (IP)
Datum: 2005-02-11, 12:56
Ÿasmín: V naší domácnosti byla první fretka, asi v jením p?l roce p?išel labrador. Jessika ho hned uvítala rafancem do ?umá?ku - Nemysli si, já tu byla první, tak si dej bacha. Jak šel ?as a pejsek rostl, karta se oto?ila. Zjistil, že když se postaví a uhne hlavou, tak sice fretka vysko?í, ale mine objekt a rozplácne se jak dlouhá, tak široká.
V lét? byl 14 dní každý n?kde jinde.Ovšem to setkání potom ... oba u??rávali radostí, lítali a honili se po byt? do padnutí. Také se nám stalo, že na chalup? nepozorované vyb?hla z baráku (vybavovali jsme v?ci z auta), pes nám ji za ocásek p?inesl ze zahrady zp?t (21.2. mu bude rok). Na výletech si ji hlídá a brání. Ona mu za oplátku ?istí o?i, uši, dokonce mu lízala ránu po operaci. Je to SPRÁVNÁ DVOJKA. Užij si tu legraci s nimi. PS. Bor?vka je super.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-02-16, 16:10
Prosím pora?te - byla jsem ?tená?kou požádána o zjišt?ní, jak se správn? pojmenuje manželka tu??áka - nap?. srnec má srnu, jelen la? - a koho má tu??ák?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2005-02-16, 16:27
To Erin: tak to som ostala zarazena. Toto slovo tusim nema zensky rod ani v slovencine...u nas sa povie samica tucniaka...tak neviem...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-02-16, 17:39
I v dokumentech o zví?atech ?íkají vždy: "sami?ka tu??áka"
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-02-16, 19:15
?u?nice ;o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-02-16, 21:25
Já ?íkám zásadn? tu?nice, jelikož manželce soba ?íkám sobka ?i sobice sn?žná :o))))
Malé d?ti ?íkají tu??á?ice.
Ale jakožto ?eštiná? se zcela vážn? domnívám, že tu??ák manželku prost? nemá...:o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-02-17, 08:58
Velice vám d?kuji a ?tená?ce B.K. vaše odpov?di ráda p?edám. Nejlepší asi bude tvrzení, že tu?nák má jen nemanželská vejce. Možná proto si je taky musí vyh?át sám.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2005-02-17, 12:13
;-)...Erin a kto mu tie vajcia znesie???
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-02-17, 12:28
To jsi mne dostala. Snad jedin? neposkvrn?ným po?etím .... a p?inese je ?áp nebo vrána. Ale vážn?. Od dr. And?rové ze zoo Praha jsem dostala odpov??, že i jeho žena je tu??ák, tedy jsou všichni tu??áci, jakož i hadi a jiní X-procentní. (TO nebude ?ty? - to bude tak 1:1)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-02-17, 12:41
To je škoda, že není hadice, tu?nice a sobice!
(Ono asi nebude ani kánice,?i poštolák co?:o)))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-02-17, 13:37
Holt budete muset neco vymyslet - stejne jako neni psice, ko?kák, kach?ák, krávák a já nevím co ješt?..
Nebude asi ani papouštice, šti?ák, kap?ice atd. :-)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2005-02-17, 20:44
Omyl "psice" JE - ve staré hantýrce.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2005-02-18, 09:30
Kachna má ka?era, kráva má býka, Van?ura normáln? píše o psici - nikoli o fen?- , had to s hadicí umí, to jsme m?li doma. D?ti daly hadovi kus zahradní hadice a to byste koukali/y, jak vystrkoval penis a snažil se najít správnou dírku. Ale papoušek ?i motýl - ti opravdu budou muset vymyslet n?co na ožen?ní s tou pravou.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-02-18, 10:43
Prave proto jsem to psala. Kdyz ma kachna kacera, tak by to chtelo vymyslet, co ma tucnak :-) Tu?nu?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-02-18, 13:23
To by se nemuselo odvozovat od stejného slovního základu: stejn? jako pes - fena.
Ale v ned?li jsem se praštila sekerou do hlavy a tento týden mi to n?jak nemyslí - tudíž m? nic nenapadá :o))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Ene (IP)
Datum: 2005-02-18, 13:44
Hmm a co takhle - jeptiska? :-))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2005-02-18, 14:34
To Marketa: a to sa da ako?????...prastit sa sekerou do hlavy a nemat vonkajsie nasledky???
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-02-21, 14:09
A jde prastit nekoho sekerou a nemit dalsi nasledky? Ja prastila kamarada polstarem a nasledky byly docela citelne:-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-02-21, 21:13
MajaZ - já jsem ne?ekla, že nemám vonkajšie následky! Mám dodnes bouli na ?ele a první den jsem zvažovala doktora, jelikož mi p?ipadalo, že mám díru do hlavy. Našt?stí to byla jen pohmožd?ná tká? na hranici vlas? nad ?elem, ale vypadalo to jako díra v lebce:o) Mod?ina kupodivu žádná, jen zarudlá boue a asi lehký ot?es mozku - m?la jsem až do pátku p?íznaky kocoviny, aniž bych pila :o)
A jak to za?ídit? Jednoduše.
1. Vezmi velikou, p?lmetrovou sekeru
2. na špalek dej poleno rozm?r? 40x 30cm
3. Nevšimno si, že je v polenu veliký suk
4. Po?ádn? se rozmáchni
5. zatni sekeru vší silou

A pak to jde už snadno - sekyra se odrazí od suku a ude?í t? také vší silou tupou stranou do nastavené ?ásti t?la :o))))
To víš, PRAŽÁK na venkov? žijící :o))))))

Jo a naši králíci, kte?í v té koteln? voln? žijí se mi p?íšern? smáli!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-02-22, 12:43
Kamarad ucil deti na tabore stipat drivi. Postup byl podobny:

1) vezmi poleno
2) postav na spalek
3) vyber jedinou tupou sekeru v dosahu
4) rozmachni se a zasekni
5) zvedni sekeru se zatnutym polenem
6) a mocnym naprahem si rozbij spalkem temeno hlavy...

Nakonec jsme kamarada osetrili svepomoci, polili kyslicnikem (blondate kolecko v tmavych vlasech vypadalo velmi interesantne) a z recese zavazali celou hlavu. Mel z nas radost...a detem jsme tuto cinnost zakazali:-)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2005-02-23, 11:03
To já k tomu ješt? ?etla Egyp?ana Sinuheta, kde je to samá otev?ená lebka, takže se k ot?esu mozku p?idala i hr?za :o))))

Ale ten táborový postup p?i štípání d?íví taky není špatný :o)))))

Moje kamarádka (taky z Prahy:o) si za?ala do hlavy kdysi sekeru ost?ím. Našt?stí byla tupá (ta sekera) - ale následky má dodnes (ta kamarádka) - jizvu na ?ele :o)))))

A úpln? nejhorší na tom byli ti králíci. Oni jsou zvyklí na rány sekerou ve své blízkosti, nevadí jim ani cirkulárka a pokud štípu polena, paná?kují okolo m? ve snaze vid?t zase v?ci nevídané, aby se mi mohli smát, jenže netuší, jak tím ohrožují vlastní život. Takže já štípu d?íví ješt? s ohledem na zajíce, aby je n?co taky neomrá?ilo :o))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2005-02-23, 12:55
Sekání není pr?a, manžel seknul - suk tam byl, ale asi má v?tší sílu, takže suk p?esekl, ale polínko chytlo rotaci trefilo oko. Výsledek:
7 steh? na horním ví?ku, oko našt?stí p?ežilo a m? bylo špatn? ješt? na Bulovce kam jsem milá?ka vezla o:))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Hanka Brno (IP)
Datum: 2005-02-23, 14:16
Jo jo, taky jsem kdysi vid?la takové zran?ní.

Veliké poleno
+ tupá sekyra
+ ne zrovna šikovné ruce klu?iny z m?sta
= rozseknuté koleno, 8 steh?

Ob?as se prost? nezada?í :o(((

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2005-02-23, 14:26
A ukopnutý malí?ek na nohe od vstávania z postele ste už videli? Ja áno - vlastný. Do sádry sa to da? nedá, bolí to jak ?ert, do ni?oho sa tri týždne neobujete, do práce nedopajdáte. Proste zážitok. Šikovnos? - neopúš?aj ma :-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2005-02-23, 14:27
Ježiš!P?esta?te! Já se oupln? vidím, jak n?co sekám!Vždy? já si dokážu p?e?íznout prsty i s nožem na chleba!A to byl orstej!Stehy to tedy nepot?ebovalo, ale krve teklo taky dost , ješt? tam mám dv? jizvy (na dvou prstech)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-02-23, 14:43
A uz jste videli rozseknutou hlavu pri polstarove valce? Ja jsem uhybala a narazila na ram postele:-)
Avatar

Aktuální stránka:4 z 93


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist