Aktuální stránka:92 z 93
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-08-13, 11:56
majdo,
ko?ky nemám, ale pepíno JE dement, to je jasný jak facka. budiž ti út?chou, že to je fakt NÁDHERNEJ kocour, to se jen tak nevidí.
ale dement. no bóóže! stejn? jsi necht?la, aby šel na vejšku... ;o)

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2010-08-13, 12:09
Na plysaka Pepina mi nesahejte. Ja si ho klidne vezmu, u me nebude mit problem s tim, ze vyleze nekam odkud nebude moct slezt:-)
A navic jak ma chudak vedet, jak se leze dolu, kdyz jsi mu to Majdo neukazala:-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: WereNee (IP)
Datum: 2010-08-13, 14:21
Tohle chování je u ko?ek úpln? normální - m?li jsme jich n?kolik a v?tšina z nich m?la z po?átku problém slézt odn?kud dol?, ale ?asem se to nau?ily všechny ;)

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2010-08-13, 22:44
Nebožka Paštika k nám p?išla v zim?, kdy se trhaly rekordy.
Tém?? dva dny sed?la v -30´C v h?ebenu st?echy na trámu a ?um?la.
P?istavené žeb?íky - nic, lákání - nic, nežrala, nepila, cht?la umrznout a stát se t?žítkem.

Sd?lila jsem p?íteli, že jestli ji n?jak nedostane dol? než se vrátím z práce, volám zcela regulérn? hasi?e.
On, hr?zou bez sebe, co ?eknou lidi, zjednal kamaráda-pokrýva?e a ten sebevražedkyni snesl dol?, p?i?emž riskoval kejhák :o)))
Paštika se urputn? bránila, jelikož na svém snu, stát se t?žítkem, bazírovala :o))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2010-08-13, 22:45
A ješt? prosba o pomoc ko?i?kám:

[www.prokocky.estranky.cz]
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-08-16, 18:43
nemáte n?kdo kontakt na n?jakého chovatele, který má mladé ?in?ily?
Nejlépe okolí Trutnova nebo ?eských Bud?jovic.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: nereida dne 16.08. v 18:46.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-09-04, 16:25
Kdo máte šneky s rodokmenem? Cht?la bych porovnat zapsané údaje.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-09-06, 15:13
Neviete niekto ako ustvat maleho bieleho cokla a mojho sarkana?
Sobotnajsi program:
8.30 hodinovy trening na ladovej ploche ja + sarkan
10.00 prechadzka pesi ja+sarkan+cokel
13.00 vylet na bicykloch na hradzu ja+sarkan na bicykli, cokel peso, cca 6 km
16.00 futbal s coklom
17.00 vychadzka
19.00 odpadla som, sarkan a cokel vyzaduju nahanacku

Tymto tempom budem znicena...;-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2010-09-06, 15:13
P?eji Vám hezké odpoledne a ráda bych Vás pozvala jako každý rok tuto ned?li 12. 9. 2010 na Biodožínky do Nena?ovic, které po?adá Country Life. Program za?íná od 10 hod.
Spole?nost pro zví?ata zde bude mít informa?ní stánek s materiály, lidé se zde budou moci seznámit v jakých podmínkách žijí hospodá?ská zví?ata, vyfotit se na fotopetici „Ne klece pro slepice“ a budou si moci „vyzkoušet klec“, protože práv? v malých klecích v hrozných podmínkách jsou hospodá?ská zví?ata chována (hlavn? slepice, prasnice, králíci...) . Pro d?ti budou p?ipraveny krátké aktivity.

Program Biodožínek:

prodej biopotravin, p?írodní kosmetiky a ekologické drogerie
ochutnávky biopotravin
p?edstavení ekologických organizací
finále sout?že Miss kompost - uvádí Jaroslav Dušek
p?edstavení pro d?ti Vanda a Standa
p?ednášky o ekologickém zem?d?lství a BIO
cooking show
exkurze na ekofarmu a do biopekárny
informace o projektu Bioškoly
tombola
?ajovna
T?šíme se na Vás.
S pozdravem
Jaromíra Horáková


PS: Pokud by n?kdo zvás m?l ?as a chu? nám pomoci na stánku, je srde?n? vítán. (-:


­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­______________________________________________

Spole?nost pro zví?ata - z.o. ?SOP/Society for Animals
the member of ECFA - Europ.Coalition for Farm An. (led by CIWF), WSPA, RSPCA
adresa: D?m ochránc? p?írody, Michelská 5, 140 00 Praha 4, Czech Republic
tel/fax: + 420 222 511 494
email: s.pro.zvirata@ecn.cz
www.spolecnostprozvirata.cz
www.alternativeducation.org


Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-09-10, 23:02
Holky, neznáte n?kdo tuto?

[www.alza.cz]

jak dlouho tam m?žou ty mravenci p?ežít???
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-09-11, 08:50
MajaZ: úprimne ?a ?utujem, východisko nevidím. Sná? vymeni? bicykel za auto, "neuštvate?ných" necha? mimo auta, zvýši? rýchlos? a prida? kilometre :-)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Jana Žakova (IP)
Datum: 2010-09-11, 11:27
Ten gel s mravenci jsem dala kamarádovi k narozkám asi p?ed rokem. Gel drží , ale mravence dodával už asi 3x


www.majestik.estranky.cz



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: Jana Žakova dne 11.09. v 11:28.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-09-11, 11:32
A jak vyndává ty mrtvý mravence? Nebo oni je sežerou ti nový?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Jana Žakova (IP)
Datum: 2010-09-11, 14:54
Mrtvé mravence vytáhnou ti ostatní z chodbi?ek na povrch a tam už se pinzetou sbírají snadno.

www.majestik.estranky.cz

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-09-11, 23:10
Jéé, tak to d?kuji moc! :)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-09-12, 13:47
P?esn? jak píše Jana - kamárád je dostal loni k vánoc?m a p?idal si naja?e mati?ku a báje?n? mu prosperují.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2010-09-14, 14:58
Netouží n?kdo po zna?kovém luxusním "vo?echovi"? Od?ekla mi zájemkyn?, z?stalo mi doma št?n?, tak bych mu ráda našla novou milující rodinu.

Jinak - št?n? o?kované, od?ervené, ?ipované s pasem, PP dorazí každou chvíli, socializované v??i lidem, d?tem, ps?m i jiné zv??i, jezdí v aut?, chodí na vodítku.

Lundehund se NEHODÍ na zahradu (ale barák se zahradou je fajn), není cimprlich, ale není to žádný rana?. Maximáln? mazlivý, kontaktní, bezproblémový (nežere d?ti, zv??, není hysterka). Obecn? je p?átelský, až vlezlý. Má ideální transportní velikost - cca 6 kg v dosp?losti, soum?rný, není to p?ešlecht?ná rasa.

Co nenajdete tady: www.lundehund.cz , ráda zodpovím.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2010-10-11, 19:42
Jen krátký referát o jednom ko?i?ím osudu.
Výše zmín?né ko?ky od kravína už vypadají celkem p?kn? (ani nechci po?ítat,. kolik nás to stálo), ale bohužel se v?bec nepoda?ilo je by? jen p?iblížit k možnosti kastrace :o(((
Dv? nebo t?i si odnesla liška, ale "m?j" kocourek mrzá?ek kupodivu stále p?ežíval, a? neumí utíkat ani skákat.

P?ed víkendem se máma vyžvejkla, že jako Býk musí mít doma zrzavé nebo ?evené zví?a, a a? ho koukám p?itáhout, s podmínkou, že musí být katrovaný, od?ervený atd.

Dnes jsem s ním byla u veta (tento kocour je totiž za skoro p?l roku jediný odchytitelný), kastrace ok, zjišt?n rozsáhlý zán?t oka a s nap?l chromými zadními nožkami se prý nedá nic d?lat - z?ejm? ho porazilo auto a problém je víc neurologický než ortopedický.

Každopádn? ten neš?stník p?edl, i když mu vet dával injekci a je strašn? vd??ný.
Tátovi jsem p?ivezla rum, aby mi kocoura odpustil, ale ani jsem nemusela - moc se líbil ob?ma rodi??m.
Strašn? se mi ulevilo a zárove? strašn? žárlím :o))

Te? bych ješt? pot?ebovala udat ?ernou, angorskou Beznožku (nemá pravou p?ední), které taky zdejší zima moc neprosp?je :o((
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-10-14, 18:56
Jo, tak mám toho doma málo..te? jsem donesla ze zahrady sotva dvacetidekového ježka. Je zatím v koši na prádlo, dostal va?ené hov?zí s mrkvi?kou - je post?íkanej Diffusilem. Kdo máte zkušenosti s ježkama, co s ním dál? P?edpokládám vykrmit...je fakt malinkej
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Gazza (IP)
Datum: 2010-10-14, 19:50
Ahoj majdi, ježka musíš vykrmit alespo? na 600gram?, aby se mohl zazimovat nebo ho chovat p?es zimu a krmit ho, vypustit zjara, až bude moct najít potravu. Krmí se stejn? jako ko?ky - masíko, konzervy, žloutky,granulky, piškotku(málo)...Pokud se rychle vykrmí a budeš ho chtít zazimovat, tak do bedýnky se senem, ne do mrazu. Nejlépe do sklepa nebo na p?du, kde nemrzne, dát mu na dosah pitnou vodu a kontrolovat, jestli se nevzbudil.
Jsou i útulky pro ježky - najdeš je na internetu, nebo záchytné stanice pro voln? žijící zví?ata.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2010-10-14, 20:56
Majdi gratulace k ježkoj taky jsem ho m?la doma a tvrdím nikdy více! Ježci když se voráchnou jsou d?sný brutalisti m? ten náš/naše myslím že to byla holka potom vcelku brutáln? honil po koupekn? pokud došel k názoru že už tam moc prudim - na záchod jsme se vrhali skokem ode dve?í a s nohama p?itaženýma k brad?. Jinak žrala kvalitní konzervy masíko a kvalitní granulky vykrmila se až v lednu takže se asi moc neprospala poušt?li jsme ji až v dubnu to už byla op?t ?ilá a napapaná n?jakou dobu se vracela k domu a bydlela ve d?evníku. A opravdu existují jež?í útulky - jeden je v Kr?i ale paní tehdy m?la již plno nicmén? mi dala rady jak na ježka :o)))

Markét jak to vypadá s ko?kou? Je jí možné lapit? Možná bych m?la kolegyni která by si jí vzala - do bytu. Myslíš že by si zvykla?

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-10-14, 21:04
Ježíš Han?o nestraš, to by mi ješt? scházelo aby m? po baráku honil vzteklej funící ježek....myslíte si, že ho m?žu dát do klece Freddy 2? Te? je v koši na prádlo, má tam boudi?ku s natrhanejma novinama, ale asi ani nem?lsílu tam zalézt, usnul na talí?ku s masem..
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-10-14, 21:42
Hele, a už má jméno?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-10-14, 21:48
Nemá Silvo, m?žeš p?emejšlet :-))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-10-14, 21:57
Co t?eba Jaroslav :-)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-10-14, 22:07
silvo, jen to ne...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-10-14, 22:10
:-)))))))))))))))))))))))))))))) promi? aniii, já zapomn?la!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2010-10-14, 22:17
Funík:-))))))))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2010-10-14, 23:41
Hani, to mi ne?íkej, že ježci jsou až takoví prudi?i?? Asi se budete smát holky, ale já nosím každého šneka/ježka/brouka p?es cestu, když vidím, že se zastavili a nesnaží se jít n?kam do bezpe?í. Jednou jsem dokonce odklízela užovku, nebo n?jaké jiné malé hád?, která ležela na lesní cest?, aby ji t?eba n?kdo nep?ejel na kole!!! Ale zpátky k t?m ježk?m - m? p?ipadali vždycky roztomilí a dokonce se mi jen jednou stalo, že ježka držícího v ruce jsem položila na zem hned jak jsem ho odnesla z cesty, protože se necht?l "rozbalit", asi se moc bál. Ale jinak si teda nikdy nest?žovali :))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Hanca (IP)
Datum: 2010-10-15, 09:56
V??te nev??te bylo to tak! Do klece jsme jí nedávali protože v noci brutáln? mlátila a rvala o drátky navíc ježek je d?sný prase - kudy chodí tudy s..e naše se jmenovala nejd?íve velmi n?žn? Bodlinka posléze to byla Godzila.
p?išla jsem k ní jak slepej k houslím - na podzim jsem ven?ila psa a ten našel p?ejetou ježici a u ní jedno mrtvé jedno zran?né a jedno zdravé mlád? vzala jsem si ob? p?eživší a zavezla je na veterinu tam mi doktor ?ekl že u tak malého mlád?te mi nezaru?í že p?ežije - bohužel nep?ežilo. Druhé - zdravé p?ežilo a pak nám celou zimu vcelku schopn? zatáp?lo. :o)))Zejména pokud jsme nedov?eli dve?e od koupelny a drahoušek Godzila uprchla pos...ala celý byt a pak se zapasovala pod nábytek. Jojo není nad to být soucitná.....

Aktuální stránka:92 z 93


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist