Aktuální stránka:86 z 93
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2010-05-30, 18:28
Ahoj všichni, prosím o pomoc. Já vím, že skoro všichni máte doma plno nalezenc? a necht?ne?k?, ale nevíte, prosím, o n?kom, kdo by se ujal odrostlého kot?te - kocourka? V?era jsme úplnou náhodou, protože tam v?bec nekoukáme, našli na d?ev? pod plachtou v tom strašném lijáku ležet zuboženého ?erného malého kocourka.Vypadal, že ve?era nedožije. Provizorn? jsme mu ud?lali pelíšek v šopce na dvorku, osušili ho a nakrmili a zítra jedeme k vetovi - má rýmu jak hrom. Dnes už vypadá o n?co lépe, hlavn? baští a baští. Byl hodn? vyhládlý, zesláblý a zmoklý.
Jenže u nás je to veliký problém - máme dvoupokojový malý byt a dv? fretky co se nesnesou a musí se držet od sebe. A Bruta chudáka by asi fakt trefil šlak, kdyby se mu doma objevil další vet?elec. Je to už starší fret?í pán. A máme papouška a želvu a nevím, kam bychom je v tomhle malém byt? schovali p?ed ko?kou. Na dvorku psa, který bytostn? nesnáší ko?ky a neváhá na n? zaúto?it s úmyslem zabít, prevít jeden. Manžel byl dnes v jediném útulku široko daleko a kocourka necht?jí - mají p?epln?no.
Volali p?ti lidem, co tam byli, že cht?jí mladého kocoura a všichni cht?jí jen zrzavého a tenhle je ?erný. V?bec ty lidi nechápu - p?ece barva jako barva, když m?žu pomoci prckovi, pro? to neud?lat. Ptáme se všude, jenže všichni naši p?átelé a jejich p?átelé mají plné domy r?zných nalezenc? a tak asi neusp?jeme.
Prosím, poptejte se, dovezli bychom ho kamkoli, jen a? má po?ádný domov. U nás by musel z?stat v té šopce a po?ád by hrozilo, že se potká se Zorrem.
N?kdo ho musel vyhodit z bytu, v?bec se nebojí lidí, hned jak mu bylo líp se nás vyložen? chytal a strašn? dojemn? tak prosil o pomoc. A snažil se jít s námi dom?, vyložen? se cpal do bytu. Ach jo.
Chudák malá.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-05-30, 19:29
Patty, sešla se rodinná rada (já + Petr + Teddyn + ?enda) a po p?ti minutách bylo rozhodnuto - máme slabost pro ?erný kocoury...takže si ho vezmem..jenom prosím t? odkud jste?
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2010-05-30, 19:56
Díky moc, moc a moc.

My jsme Majdi z Hanušovic ( Šumpersko, podh??í Jeseník?), vy tuším n?kde od Prahy. Ale ur?it? by to n?jak šlo, jen nevím jak p?esn? bude mít manžel volno - zavolám mu, je v práci.
Ale kocourek je fakt zubožený, nevím jak moc se nám ho poda?í dát do "p?edání" do po?ádku, ale budeme se snažit.
Takže ješt? jednou strašn? d?kuji a prosím o informace kde kdy a jak :o) A jdu volat manželovi. Bude mít radost, chudák, je to pejska? a furt se mu do života pletou ko?ky. :o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2010-05-30, 20:32
Jo, abych nebyla jen tragická - spoustu lidí i odtud jsem otravovala kv?li necht?nému chovanci - k?n?ti pana kolegy.

Takže hlášení - je to ku?ák, jmenuje se Bert a jeho majitelé za?ínají pomalu zjiš?ovat, pro? se kuny doma nechovají :o)
Ale zjiš?ují to s nadšením, takže Bertovi ur?it? nic nehrozí :o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-05-30, 21:12
Nedávno jsem slyšela o ku?ákovi domácím docela vtipnou historku...tedy vtipnou - jak pro koho. Ku?ák domácí si v pubert? za?al chránit svojí rodinu - z té nikdy nikoho nekousl, nicmén? p?ed návšt?vami svoje dvounožce bránil. I p?ijel do rodiny ku?áka bratranec a bohužel nebyl upozorn?n na ku?áka spícího v pelechu. Pelech ku?áka nacházel se za záchodovou mísou. Nutkavá pot?eba bratrance donutila k návšt?v? oné místnosti. Dosedl - no skon?il s prokousnutou p?lkou....(a to si myslím, že skon?il docela dob?e, kousek vedle a mohlo být h?? :-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-05-30, 21:28
Po delší dob? sem se s chutí zasmála :-)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2010-05-30, 22:21
Když už je ?e? o kunách, nevíte n?kdo o n?jaké handicapované kun?/mlád?ti kuny ? Op?t totiž urgentn? sháním kunu pro oboru ve Mstišov?, jako náhradu za bílého fre?á?ka, kterého tam jeho majitelé loni na podzim odložili a mn? se následn? poda?ilo ho oddtud dostat k jedné chovatelce. Majitel obory ale op?t požadoval náhradou kunu, jako v p?ípad?, když jsme odtud zachránily naši Nelinku a Dub?nku. Budu vd??ná za jakoukoli informaci.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-05-30, 22:29
Pavlo, Jinonicemi projde v tomhle období zhruba kolem dvaceti ku?átek, zkus zavolat paní P?ibylové..602205070
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Henzlová (IP)
Datum: 2010-05-30, 22:34
Díky Ilono, to je skv?lý tip.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-05-30, 22:37
Takze spoluzitie westika a fretiek vyzera takto:
[www.facebook.com]
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-05-31, 09:35
Maji psica má super zostrih :-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2010-05-31, 18:55
Chci strašn? moc pod?kovet Majd?, tak rychlou reakci na adopci nalezeného kocourka jsem ne?ekala od nikoho.
Díky moc a moc.
Paní z útulku kam kocourka nemohli p?ijmout obvolala všechny své známé i neznámé ( taky asi p?evle?ený and?l) a sehnala starší paní ve vedlejším m?st?, která kocourka velice chce a to do bytu jako mazla a prý se už jako chovatelka odloženc? osv?d?ila. Takže p?ece jen zvolíme
( vychytrale) menší vzdálenost, ale stejn? ješt? jednou , Majdi, velké díky.
Dnes jsme byli s kocourem, jemuž jsem dala pracovní jméno Boris u veta a jako znalci ko?ek jsme se moc neosv?d?ili :o) Po slovech o odrostlém kot?ti dostal vet lehký záchvat distingovaného smíchu a jen, co se p?estal dusit nám sd?lil, že kot? je starší pán. No bóže. Ale kocour to je, tak co. Boris prost? lhal a my mu na to sko?ili. Ve st?edu jedeme ješt? na další injekci antibiotik a pak už Borise p?edáme.
Jméno Boris protože je to nezvaná návšt?va a jen co jsem ho vid?la, lekla jsem se, že je to na 20 let. Prost? do?asn?.
Jinak ve?ejn? žádám všechny ko?ky, aby chodily jinama. Já mám jenom jedny nervy.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Patty dne 31.05. v 18:57.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-05-31, 20:13
:o)))

patty,

bavím se, i když zrovna nepíše brutus... vy to máte asi tak n?jak v rodin? nebo co :o)

vidíš, to m? nikdy nenapadlo, ale možná proto se kocour mých známých jmenuje ivan... :o)

(a neboj, na majdu už ur?it? ?eká n?jaká jiná ko?ka-kocour)

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-05-31, 23:26
No vidíš patty, a já si v?era celý odpoledne lámala hlavu jaký mu dám jméno..Boris je docela dobrý :-) My m?li psa, rodokmen jak blázen...?íkali jsme mu Machá?ku..ale zaboha si nevzpomenu, pro? jsme ho tak p?íšern? pojmenovali...a naše máma svýho totáln? p?iblblýho pekinéze pojmenovala Bed?ich, protože nesnášela souseda (k?estním jménem Bed?icha) a s velkým gustem na zahrad? vždycky vy?vávala.(jakože na psa)...Bed?ichu, ty jsi takovej idiot to sv?t nevid?l!!!
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-06-01, 09:54
Kamarád má pekinéze Bed?icha. Dcera drápatku Bed?icha. Rozpláclá huba - jasn? Bed?ich. Nad námi bydlí Boris - obrovský ruský modrý, mezinárodní šampion. Když ho vidíš v k?esle, v?bec t? nenapadne hladit ko?ku, zato se naprosto samoz?ejm? pokloníš JEHO VELI?ENSTVU. Jak ?íká Markéta - zví?e si jm?no vybere samo
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-06-01, 11:54
Tak Sunny sa osvedcila fakt ako fretka...vcera som si DOVOLILA ju nechat doma, ked sme isli so sarkanom jazdit a po tom, co sme prisli domov boli spocitane narodohospodarske skody...tri roztrhane vykresy, coby domaca uloha do skolky (to bol rev od sarkana), jedna cervena voskovka, jedno pero, skatula od actimelu a este par nedolezitych papierov...psisko je zjavne urazlive ako fretka.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-06-01, 12:25
Majo to znám, u nás to odnáší d?ev?ný v?šák v p?edsíni..:-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2010-06-01, 15:09
Maja - bratránek má urážlivého psa o váze cca dva metráky, takže kdyby ho, chudáka, nezavírali za své nep?ítomnosti do p?edsín? (o níž tvrdím, že by m?la být vypolstrovaná, s kachlovou podlahou a odpadním kanálkem), ur?it? by to neodskákaly jen výtvarná díla a pot?eby, jak se mohli n?kolikrát p?esv?d?it :o))

Erin - s tím jménem je to fakt. A co se tý?e ko?ek - málokdy je ko?ka opravdu ko?kou :o))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2010-06-01, 17:10
Díky Marti.

Že na nás, nejen na Majdu ?ekají ješt? spousty ko?ek a jiných plyšák? je mi jasné.

Ale stejne si m? v?era jaksi vyd?sila.

V noci se mi zdál p?íšerný sen, jak k Majd? pochoduje celý zástup ko?ek. Rázovaly v sev?eném šiku a v p?edu sebev?dom? šlapali ?erní kocou?i, protože si p?e?etli na netu, že má Majda i její rodina na n? slabost :o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-06-01, 17:15
Pattyiny p?ísp?vky lze ?íst jenom po návšt?v? WC, protože akutn? hrozí po??rání smíchy. :-))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 01.06. v 17:16.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: MajaZ (IP)
Datum: 2010-06-01, 18:34
To Silva: pripadne len pocas navstevy na WC, lebo pocuranie hrozi opakovane...;-)))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-06-01, 19:16
Ježíšmarjá Patty, nestraš!!! I když jednou mi tu po baráku lítalo osm ko?ek, p?t ko?at a t?i dosp?láci...nájezdy a útoky tlupy ko?at nep?ežila moje pýcha - obrovská juka na kmínku - jednak se tlupa usazovala na vrcholku juky a jednak si z kmínku ud?lali všichni p?írodní škrabadlo na drápy.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2010-06-02, 17:39
Boris odvezen. Milí lidé, krásný d?m, byli z Boríska nadšení. Boris se m? necht?l pustit a doufal, že odejde se mnou. P?ipadám si jako ten nejhorší zrádce.
Jdu bulit.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-06-02, 18:54
Patty, nebul, Boris se bude mít dob?e a zvykne si ...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-06-02, 19:16
Patty, Boris si velmi rychle zvykne na lásku nových majitelú a dobré bydlo...nemáš být pro? smutná! Dy? si mu zachránila život, našla nový a kvalitní domov - z toho se musíš radovat! :-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2010-06-03, 18:57
Díky holky, ale když on ten nový domov prov??í až ?as.
Už se mi stalo, že jsem se strašliv? spletla a od té doby mám z takovýhlech adopcí strach.
No, snad, snad bude dob?e.
P.S. Manžela honila p?ed domem užovka. Ten muž dokáže se zví?aty úžesné v?ci :o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-06-03, 19:13
Patty a dohonila ho? :-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-06-03, 20:51
Ježíšmarjá Patty, tak tohle se stát u nás, tak jsem bez chlapa! Oba totiž máme d?snou fobii z had?, nám sta?í v lese slepejš...natož p?edstava, že nás to honí kolem baráku!! :-) Ale faktem je, že je to asi dva roky, co jsem sekala seka?kou trávu vzadu na zahrad? u kompostu. Hadice proti m? vystartovala z trávy..nevím, kdo z nás utíkal rychlejc, ale seka?ka se vypla až když jí došel benzín, protože jsem byla sama doma a nem?l jí kdo jít vypnout...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2010-06-04, 19:50
Nebojte holky, manžel utek. Holt není radno tahat hady za ocas :o) To se i užovka vyto?í :o)
Boris byl prý první den v novém domov? velice zaražený, ale už je v pohod? - aspo? tvrdí noví majitelé.
Tak snad.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-06-04, 21:13
Patty neboj, Boris si zvykne a bude ur?it? spokojený.

...hlavn? že nas*aná užovka manžela nedohonila :-)
Avatar

Aktuální stránka:86 z 93


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist