Aktuální stránka:83 z 93
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-02-15, 13:56
jojo, ryky p?edaný, pan s paní o?kovou už plavou v akva, pan o?ko je p?kný nadrženec :o) po p?íjezdu domu a p?elití do akva si hned za?al namlouvat neonky, tak jsem sí ?íkalam, že je chudák z toho zmatenej, jenže ted už si namlouvá nejen neonky, ale i krevetky a p?ebral ženu druhýmu panu o?kovi, o tu svojí nejeví zájem. Boo, ješt? jednou d?kuju, pan o?ko je krasavec, jen jsem se cht?la zeptat, to jsou ješt? mladý, vyrostou a nebo už dosp?lý a velikost jim z?stane?

[ZofiZoo.mondozoo.com]

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-02-15, 14:36
U nás o?kata spokojen? plavou a baští, šneci n?kte?í ješt? baští, ti mén? š?astní už u?inili š?astnými želvy. Veliké díky.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Boo (IP)
Datum: 2010-02-15, 15:02
to je mla?och myslím z podzima(ale nevím p?esn?),jsou sice drobn?jší....nic mén? aktivní:-)
svojí sami?ky už má asi plný zuby....
ocásek mu ješt? doroste-n?kte?í ho mají takový jako ti tví a n?kte?í kratší....
u nás se také vesele plave....:-) taky moc d?kuji

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-02-15, 15:14
jooo, aktivní je až až :o) zvlášt když se se svou velikostí pokouší o naší "starou" paní o?kovou, která má n?jakých 7-8cm ;o) myslela jsem si, že to budou ješt? mládata, ale docela by se mi i líbilo, kdyby už moc nerostli, tak se nechám p?ekvapit, co z nich nakonec bude :o)

[ZofiZoo.mondozoo.com]

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Boo (IP)
Datum: 2010-02-15, 15:17
až pojedu k babi,tak ti to tam vyfotím,abys m?la n?jakou p?edstavu:-)

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-02-15, 19:18
máme s Mínou nový p?ír?stek do rodiny Gekon?íka no?ního Eublepharis macularius jmenuje se Bóža Papi?áková (Bóža, protože v ten den, kdy m?la Božena svátek, jsem si ji p?inesla a Papi?áková kv?li tomu, že když jsem jí cht?la vzít první den do ruky, tak na m? sy?ela jak papi?ák.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: nereida dne 19.02. v 00:21.

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2010-02-18, 20:56
nereida - co foto? ;o)

Toto mi dnes p?išlo od kamarádky, která má zachra?ování zv??e jako 2. "povolání" :

Vážení,
# # #
# # # dovoluji se obrátit na Vás s prosbou, zda jste se nesetkali nebo
# nesetkáváte
# # (od
# # # léta 2008 - tehdy jí bylo 6 let!)
# # #
# # # s fenou amerického staforda STAFINKOU
# # #
# # # nar. 6.3.2002
# # # ?ip - 203098100150867 - v nár. registru
# # # kupírovaná, kastrovaná, na pravé pleci v?tší jizva (povrchová)
# # # posledního "majitele" jsem po letech kone?n? vypátrala v ?eské Líp?
# -
# # # údajn? ji 8.8.2998 dal na ?erný Most?
# # #
# # # Od Prosince 2007 jsem se dopátrala fakt až v prosínci 2009! - že byla
v
# # ?eské
# # # Líp?, dohledala jsem toho ?lov?ka a osobn?
# # # ho hned navštívila te? koncem ledna.Sd?lil, že jí 8.8.2008 dal "n?kam
do
# # Prahy"
# # # asi na ?erný most??????? ale
# # # neví?!? Po víc jak m?síci hledání - asi ne?ekl pravdu.#
# # #
[www.utulekhronov.estranky.cz]
# # #
# # # [renata62.rajce.idnes.cz] ..... i TADY JSOU FOTOGRAFIE
# # #
# # # Každá informace je velice d?ležitá, zatím stále doufám, že je
vpo?ádku, a
# že
# # jen
# # # zjistím kde. Pokud jsem Vám ukradla hodn? ?asu, velice se omlouvám a
# prosím
# # za
# # # prominutí, moc mi na tom záleží.
# # #
# # # Bylo by, prosím, možné - požádat Vás o umíst?ní prosby všude, kam Vás
# # napadne?
# # #
# # #
# # # Velice d?kuji za Váš ?as. Vd??n?
# # #
# # #
# # #
# # #
# # # Marie ?eháková
# # # Pod Marjánkou 12,
# # # 169 00 Praha 6
# # # tel.: 603 143 943
# # #
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-02-19, 00:14
dodávám fotky Boženky

Přílohy: bozenka1.jpg (98kB)   bozenka2.jpg (92kB)   bozenka3.jpg (97kB)  
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-02-19, 00:16
Ta je nádherná :)

Bestie Žofie Potfora Andula
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2010-02-19, 01:04
Žofiro: Inak do tých krevetiek som sa zamilovala! Take boli krasne, ked sa Adelke namnozia, tak si od nej nieco zoberem ak samozrejme dovolí :) Inak sa mi zadlo, že ich bolo viac ako 5 .. boli tam aj take uplne malinkateee ?u?u?u?u
Ony su živorodky?
A inak v akvárku mas krevetky, neonky a gupky? Nežeru sa ti? u mna tvorí gupka jedine živú potravu pre moje besné mrenky :( a aj neonky sa netvaria priliz priatelsky...

Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-02-19, 01:45
jojo, bylo jich víc než 5 :o) dosp?lý jsem lovila v sobotu ráno, takže jich bylo jen 5, víc jsem nestihla a od ?tvrtka jsem lovila miminka, t?ch tam bylo tuším okolo 20ti a to jsem se snažila vybírat už ty v?tší, jinak jsou ješt? malinkat?jší :o)
v podstat? jsou to takový "živorodky", sami?ky nosí cca m?síc (?) vají?ka a z t?ch jsou pak miniaturní krevetky, vývoj je p?ímý, takže chov ani odchov t?hle krevetek není nijak náro?ný a od jedný sami?ky m?že být 30-50 mladých.
já je mám v akva s gupkama a neonkama a je to bez problém?. mám tam pom?rn? dost kytek, hlavn? s drobnýma "st?apatýma" listama, kde se malinký krevetky schovávají, ale jsou tak mali?katý, že se schovají klidn? i mezi kamínky na dn? akva, sice tedy nep?ežije asi všechno, ale i tak mám slušný p?ebytky. se žraním a útoky na dosp?lé nebo odrostlé krevetky problém nemám. tedy m?la jsem jednou a to s hejnem odr?stajících gupek, který mi za?ali úto?it i na dosp?lý krevetky, vždycky si vybrali jednu a tak dlouho do ní "zobaly" až jí zabily a pak sežraly, takže ty mladý gupky jsem pak p?elovila, darovala a od tý doby mi na krevetky zatím nikdo jiný neúto?il.
nedavno jsem si založila jedno menší akva jen s krevetkama

[ZofiZoo.mondozoo.com]

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: stulitt (IP)
Datum: 2010-02-19, 09:32
Boženka je fakt krááásnááá! :-)

stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-)
www.stulitts-pets.wbs.cz
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2010-02-19, 09:35
Boženka je božíííí. Ale já jsem v?bec nevid?la krevetky, ukažte fotky, prosím.

Jo a v sobotu prý je na Ládví burza akva tera - ?íkali Hrychovi.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2010-02-19, 12:24
fotky krevetek mám tu [pajisska.rajce.idnes.cz] ale žel se mi v?bec neda?í je fotit, na živo vypadají daleko líp :o) a tady je web kde jsou r?zný druhy a jejich fotky + n?co o pé?i: [akvakrevetky.wz.cz]

[ZofiZoo.mondozoo.com]

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Aniii (IP)
Datum: 2010-02-19, 12:42
Když jste u t?ch krevetek. M?j ex se možná chystá zbavit raka mramorového,prý nemá tolik ?asu na ?išt?ní akvárka;) Málo masa junior je asi rok a p?l stará potvora,nevím o tom,že by už m?la mladé,akvárko je dost malé,tak možná proto. Její maminka m?la hodn? prck?,ale p?ežila jen tahle jedna...sežrali se navzájem v tom malém prostoru. Mezi její zábavu pat?í hlavn? hra na schovávanou,zahradni?ení (ani zaru?en? rakuvzdorná rostlina nep?ežila) a provoz kade?nictví-st?íhání ocásk? pavím o?k?m...pakliže by m?l n?kdo o tuto kreativní fešandu zájem,dodám foto a hlavn? zjistím,zda opravdu jí chce dát pry?...když tak po ní toužil a já musela kv?li ní dát pry? žáby;)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2010-02-21, 11:46
M?žu se vrátit k obratlovc?m? Potrebuju radu od pejskar?. Mam maleho voriska (6 kg), uhlodanou malou bestijku a potrebuju poradit nejake "hlodani", ktere by ji vydrzelo vic, nez pet minut. Zatim nam prosly rukama:

- zelene nesmysly ("Greenies", "Veggies", Calibra kosticky, krokodylci od Britu, Denta Rask, Denta Stix od Pedigree...): moc ji to chutna a likviduje je na posezeni.
- tycinky (takove ty hnusne, barevne, dostali jsme na vystave): asi je vdechuje, protoze jsem ji zvykat nevidela a tycinky nejsou
- buvoli kosticky (asi musi byt ruzne, vzdy jich par objednam, nektere ji vubec nezajimaji, jine zlikviduje do hodiny, ze zbydou dva cucky), buvoli boticky (maji jeste mensi trvanlivost)
- uzliky od Trixie (zejmena ty s ruzovym prouzkem darovane Majdou): miluje je a likviduje rychlosti svetla.
- susene slachy: obcas vydrzi i pul dne
- veprove nozicky (susene): zlikvidovala ji na prvocinitele behem 10 minut (ted zakopavam o tisic malych kosticek z veproveho karpu a metacarpu)
- hovezi nohy (vozi nam sestricka, kupuje na jatkach): je vtipne, kdyz 6kg vorech dostane celou kravskou nohu. Ta ji docela bavi, jen tak ji nezrusi, ale taky postupne rozebira, nicmene to vypada trosku divne, blbe se to prevazi, likviduje mi to podlahu (kdyz se s tim snazi nekam presunout) a vubec.

Tak potrebuju poradit, co zkusit (ne ze bych ji nechtela doprat treba ty Greenies, ale dost to leze s jeji spotrebou do penez) - hlodani miluje, neco na kousani je nejvetsi odmena, dobre se tim zabavuje. Potrebuju neco trvanliveho, co by ji vydrzelo a zaroven ji nechci davat ozuzlavat neco, co by si mohla spojit s vybavenim domacnosti, aby nakonec nesla ozirat cokoliv... A neco, co bude mit nejakou chut, neni blba, nebude hlodat drevenou cinku nebo tak neco... (coz bych stejne nerada), hracky plysove nehloda, coz jsem rada, hloda, aby znicila, zabila, takze to musi byt ze stravitelnych materialu.
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-02-21, 12:28
Já kupovala jezev?íkovi ty "kosti" ud?lané z jakýchsi šlach, bo z ?eho to je. Ale dycky dost velké, aspo? 15 cm dlouhé a tlusté v prúmn?ru. Ty vydrželi dlouho. Jak sem mu dala takovou kost malou (co by asi pat?ila k jezev?íkovi) zlikvidoval ji bleskov?.

A co ty hra?ky na ?išt?ní zubú" To by nehlodala? Psi to maj prý rádi....
Tady sou ?áké dentální hra?ky [www.petstore.sk]
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-02-21, 12:40
Lee, ta naše bestie v pond?lí ohlodala dole d?ev?nej v?šák na kabáty...víš ten jak máme v p?edsíni....a usilovn? v tom pokra?uje...m? málem kleplo. Te? jsem objednala 15 cm velký b?volí kosti?ky, tak ti n?jaký dám. Jinak Tedyn miluje krokodýlky a kartá?ky na zuby, jenže vzhledem k tomu, že deset krokodýlk? stojí asi t?i stovky tak to fakt leze docela do pen?z. Neustále mi devastuje ty prout?ný koule co mám v tom košíku, ale to už ne?eším. Ale co teda ?eším,je seda?ka z vodního hyacintu, který si ko?ky ani nevšimnou, ale Tedyn jí state?n? hlodá!!!!Pevn? doufám,že to je p?echodné období!!! Protože jinak, jinak ho vystr?ím ven k boud? :-)))))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2010-02-21, 12:55
"Buvoli kosticky" rikam tomuhle: [www.krmeni.cz] , nevim, zda to jsou ty, cos mela pro jezevcika. Ty vydrzi jak ktere - fakt nevim, jaky je mezi nimi rozdil, objednavam jich pytel, proste nektere ji nejedou, hlodne 2x a jde od nich, jine vydrzi, chvili. Zkusim mozna ty vetsi, jeste. Pro bernardyna. Nebo ty mekci uzle od Trixie, kdyby byly vetsi, tak XXXL, treba to projde.

S krokodylky a kartacky jsme na tom podobne - zboznuje je, ale kdo to ma platit, jeste docela slusne vychazi ta Calibra, obcas byva nejaka akce, ale stejne ji ten kousek vydrzi tak na chvili (koupila jsem ji pred vanoci bednu a zbyvaji asi 3).

Ty hracky se trosku bojim, ted mi kolegyne posilala fotku, jak jeji psice zrusila behem hodiny "Kong" - taky hryzaci hracka, pekne v tech zarezech na 3 casti a to ma stesti, ze ji to nesezrala. Vorech to totiz hryze s cilem "zabit a sezrat", takze se bojim, ze by si odkusovala casti a zrala je (uz takhle mi nacnula krysu z Ikei, ale te nastesti jen zkupirovala ocas a byl klid). Ale jeden bych mohla zkusit. Onehdy jsem ji nesebrala micek na snure - nez jsem si dosla na zachod, snura byla na dva kusy a chystala se na dalsi deleni (a to jsem ho vybalila z krabice pred asi hodinou, vytocilo me to!).
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-02-21, 13:52
Jejda, a já zapomn?la..Lee všechno nej k svátku :-))))) Klepeme tlapkou já + zv?? (Petr je zahrnutej do zv??e)...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2010-02-21, 15:02
Jojo, to sou ty buvolí kosti. Ty co sem tenkrát mn?la byli tvrdý jak šitr. A kupovala sem fakt veliký.

Jestli máš svátek, tak všechno NEJ. Já mám jen slovenský kalendá? :-)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: mizzi (IP)
Datum: 2010-02-26, 15:50
Ahoj, cht?la jsem se zeptat, jestli u kocour? pom?že kastrace proti smradu, když zna?kuje. Je to venkovní kocour. Vim, že když se vykastrují jako mladý, tak pak nesmrdí, pop?. i nezna?kujou. U nás je problém ten, že sice je kocour po?ád venku, ale v okolí je hodn? jinejch kocour?, takže na ja?e to okolo baráku d?sm? smrdí. Máme ješt? jednu venkovní ko?i?ku, ta je kastrovaná, ale evidentn? to kocour?m z okolí nevadí a chodí k nám. A to se ten náš malej m?že uzna?kovat. Bohužel mám n?kdy i doma pocit, že mi sedí za zády, obzvláš? když v?tráme. Pomohlo by ho nechat vykastrovat?

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-02-26, 17:56
No samoz?ejm?! Kam se hrabou tcho?i na nekastrovanýho kocoura!!! Nech ho vykastrovat, p?estane zna?kovat a smrd?t :-) Vím o ?em mluvím...vloni o Silvestra se mi v baráku porval náš nekastrovanej kocour a kocour mýho synka..vzájemn? se nesnášej..a Pedro ozna?koval celej barák...o??ral mi i okna...takovej smrad jsem v život? v baráku nem?la a drbala jsem to t?i dny...
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2010-03-01, 13:57
Všichni naši kocou?i byli a jsou kastráti. Krom? zlikvidování smradu mu i prodloužíš život a bude i psychicky víc v pohod? ;o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2010-03-10, 10:58
Vždycky jsem s p?ála živou kozu, ale podobn? jako tcho?e se mi ji zatím nepoda?ilo prosadit.
Jako úlitbu jsem dostala trpaslíka do zahrádky - kozu JAKO živou v životní velikosti.
Te? p?emýšlím, jestli se ned?lají i podobní tcho?ové :o)))

Avatar

Přílohy: koza.JPG (96kB)  
Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2010-03-10, 12:56
Markéto, tvoje koza m?že v pohod? konkurovat srnám v životní velikosti z Schaefer shopu :_)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2010-03-10, 19:44
n?mecký srny nesahaj markétin? koze ani po vemeno... a je šumák, jak jsou velký!
koza je úžasná, ukazovala jsem ji dneska doma jako inspiraci - sníh máme a vánoce jsou za pár. no, obávám se, spíš m? zav?ou do ústavu než by mi ud?lali radost... :o/

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2010-03-11, 10:01
Tak já ti slibuju, že když t? zav?ou do ústavu (toho pro ty s psychickou poruchou), tak já ti tu kozu po?ídím. Vyhlásím celonárodní sbírku na kozu pro martinu:-))
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Markéta (IP)
Datum: 2010-03-11, 17:51
Nessie - což peníze, o ty tak nejde, ale SEHNAT ji. Máma tvrdí, že koza nemá být sama kulivá frustraci, tak jsem se snažila vygooglit jí kamarádku a nic moc teda.
Srny jsem nenašla - nebyl by odkaz?
?ist? ze zv?davosti :o)
Avatar

Re: op?t jinozví?ecí vsuvka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-03-11, 18:13
No, n?kdo tyhle bukolický tvory produkovat musí. Ob?as jsou k vid?ní ove?ky podobného vzhledu v supermarketech u stánk? s ov?ím sýrem. Možná i kozy by byly...

A ne že te? všichni hromadn? za?nete krást v supermarketech! :-)))
Avatar

Aktuální stránka:83 z 93


Toto téma bylo zamčeno
TOPlist