Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:2 z 5
Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Neetta (IP)
Datum: 2007-07-13, 18:49
no tak stelivo nevyhrabává ani když tam hovínko není.

tak min. jednou za den do záchodku jde ur?it? takže hovínko tam je a i p?esto to n?kdy ud?lá vedle, t?eba i na deku:o(

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-13, 19:04
pomeran?ovej biokat je fakt p?knej puch. Sem se ho v?era kone?n? zbavila. Vym?nila sem ho za fresch. Tou velikostí to m?že být..

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-13, 19:50
Já používá, zelený Zverlit. Na dovolenou sem si ho zapomn?la vzít, mn?la sem jen to co bylo v záchodku, tak mi kamarátka dala ten oranžový Zverlit s vúní....smrd?lo to p?íšern?! Možná jen proto, že bylo dost vlhko...ale už bych ho necht?la!
Avatar

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Neetta (IP)
Datum: 2007-07-13, 19:51
No já jsem si myslela, že to bude aspo? osv?žení pokojí?ku:o)) houby. sice když jsem ho otev?ela, tak m? von?l, te? už jen když ho sypu do záchodku se m? z n?j chce zvr... mamka n?kde vid?la n?jakej jable?nej, tak nevím. (no ale tohle by se m?lo probírat v jiném vláknu).

Koukám na záchodky na happyanimals.cz. Je tam i fotka fretky v záchodku... tak ty tam jsou víc nat?sno než Tobbík:o))

ješt? bych m?la otázku. nevíte n?kdo do jaký výšky same?ci (už v?tší, starší fretky) "házejí" na záchodku svoji prdýlku? abych nekoupila n?jakej malej záchod a nebo n?jakej zbyte?n? oobr.

tak te?ka vylezl malej z k?esla (tam chodí p?es den spinkat, jaksi je v n?m zespodu díra, to bychom bez n?j nev?d?li). preventivn? jsem ho dala do klece na záchodek. nic neud?lal a vylezl z klece, ale pak se tam vrátil a ud?lal to v záchodku jupí:o) (sice p?es okraj, ale to je chyba výroby:o)) no tak uvidím jak to s ním p?jde dál, jestli to byla jen p?ehá?ka

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Neetta (IP)
Datum: 2007-07-13, 19:55
a zelený Zverlit je jaký? bez v?n?? já ty steliva tak prohlídnutý nemám

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-13, 19:58
Výborný pro same?ka je tento záchod: [www.zivesklo.cz]

s t?ma ko?kolitama s vúní bych ani neexperimenovala...obávám se, že p?i "používání" budou smrd?t asi všechny bez ohledu na zna?ku. Údajn? je výborné stelivo silikonové, ale je drahé a dost sví?at na n?j nechce, pá? p?i "použití" jaksi "sy?í". Já nedám dopustil na "zelený" Zverlit.
Avatar

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-13, 20:07
Zelený Zverlit je hrubší, je bez vún? výborn? krudkuje a pohlcuje pachy. Obal vypadá takto:
[www.happyanimals.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 13.07. v 20:08.
Avatar

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-13, 20:07
nejspíš jen naschvální?kuje...t?eba si ho n?jak víc pokárala a jemu se to nelíbilo, tak ti to oplácí.. nebo si ho nepustil, když on cht?latd.
Ten m?j dominantní slimejš to taky na m? ob?as zkouší. Když t?eba dostane za n?co na prdel, tak pak kolem pár minut nenápadn? krouží a sy?í a když si jí nevšímám, tak hup už je na klín?. Mrcha! Oni sou p?kn? vychcaný.

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Neetta (IP)
Datum: 2007-07-13, 20:15
tak ten vypadá podobn? jako ten co máme, ale jak koukám na míry, tak je v?tší:o) d?kuju

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-07-13, 20:17
jojo, ten záchodek je dost velký a tím vhodný i pro velkého dosp?lého samce. Mám ho už rok a sem velmi spokojená.
Avatar

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Neetta (IP)
Datum: 2007-07-13, 20:28
No vypadá to, že to d?lá naschvál, n?kdy se m? zdá, že když to jdu vytírat tak se mi sm?je:o)) si te? n?jak neuv?domuju co jsem mu v poslední dob? ud?lala. No to už je jedno:o))

jo jednou (ale ne te?, to už je dlouho, takže to tomu nep?ipisuji) jsem ho probudila, když p?išla návšt?va a pak hned podruhý, když jsem ho cht?la p?enést do p?epravky(aby tam dál spal) abych mu mohla umýt klec. spát už necht?l, byl naštvanej, že jsem ho zav?ela:o)) ale já nem?la zacpaný všechny díry, tak jsem ho nemohla pustit bez dozoru. když jsem ho vrátila do ?istý klece, jen jsem se oto?ila a rozlil misku s vodou, což ješt? nikdy neud?lal:o)) a hodil na m? takovej pohled jako: já za to nem?žu ale pat?í ti to mrcho:o)) (už máme radši napáje?eku;o)

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-13, 20:30
jj to sou fretky:-))) mrchy vy??raný až na p?du

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Neetta (IP)
Datum: 2007-07-13, 20:31
moc moc, ?lov?k aby si dával bacha co d?lá:o))

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-13, 20:47
a jak to maj doma p?kn? vošéfovaný...hlavn? ten m?j slimejš ve fuseklých...jí nenávydim..lásku mojí nejv?tší...už se t?šim až jí doma pomuckám..kanálie...grrrr

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Neetta (IP)
Datum: 2007-07-13, 21:15
jsem to zak?ikla, tentokrát ani nikam ke zdi necouval:o)) prost? m? to ud?lal vedle odpadkovýho koše:o))

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: petronelka (IP)
Datum: 2007-07-13, 21:18
a jinak je veselej a zdravej?

" Kdo nežije s fretkou, ten jako by nežil aneb kolik fretek máš, tolikrát jsi ?lov?kem!"
Petronelka
Avatar

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Neetta (IP)
Datum: 2007-07-13, 21:27
z mýho pohledu se zdá zdravej. ská?e, dovádí, hraje si, kouše:o) zítra jdeme k veteriná?i na o?kování, tak uvidíme kdyby n?co, ale je hodn? živej, tak si myslím, že je v pohod?:o)

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-07-16, 12:14
Tak to mám dost podobný problém...zhruba p?ed týdnem jsem si k nám nast?hovala toho mého mr?ouska..te? mu je taky kolem t?ch 9 týdn?...a problémy se záchodem mám obdobné...koupila jsem mu trojúhel. záchod, a jakýsi kamínkový ko?kolit...Zombík na záchod zeza?átku chodil, sice ne stoprocentn?,ale dalo se to....Jenže hrozn? vyhazoval kamíky ze záchodu. No a pak tam chodil ?ím dál tím mí?, a zdálo se mi, že kamínky vyhazuje ?ím dál tím víc. Tak jsem si ?ekla, že to ne, ud?lat si ze záchdu hra?ku, to teda ne:-P..Ješt? než seženu n?jaký v?tší záchod, tak chci vykoumat, který roh klece je "tan pravý", jenže on si kadí kde chce:-(...tak nevím, kam tu misku dát. A když lítá mimo klec, tak by rozhodn? do klece jen kv?li záchodu nešel, a navíc ani nepoužívá jedno místo...ale prost? kde se mu chce...A když po n?m uklízím, tak je to samoz?ejm? nejv?tší sranda:-P...Prost? je to s ním fakt t?žký...ale nedala bych ho ani náhodou:-))

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-07-16, 12:20
Ráda bych se ješt? optala...když vám takhle fretka ?ádí v byt?, da?í se vám ji uhlídat, když se jí chce na záchod??...Já, a?koli se fre?ákovi v?nuju fakt dost ( ob?as mám pocit, že ho aj otravuju, když koukám jaké lumpárny zase vyvádi:-P ), tak v?tšinou to dopadá tak, že najdu až pozd?ji n?kde hovínko...to už bych s n?jakou výchovou p?išla s k?ížkem po funuse:-/...Jak ho mám pak nau?it byýt ?istotný, to nevím...kdyby m?l aspo? ta stálá místo....:-/

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Patty (IP)
Datum: 2007-07-16, 16:11
Brutík má už dva roky a n?kdy to je ?u?as. V kleci je samoz?ejm? absolutn? ?istotný. Když je pušt?n, záleží na tom, zda se dívám, ?i ne.Když vidí, že koukám, maže na zách?dek.Když si myslí, že ho nevidím, klidn? nacouvá do rohu.Pak záleží na mém post?ehu a rychlosti. N?kdy ho stihnu p?emístit na zách?dek, n?kdy musím uklízet a vypadá to, že ten lotr má z toho legraci.
No a nejhorší varianta je, když si ni?eho nevšimnu a najednou nám to n?kde leží...
Jo a stálá místa taky nemá, záleží na tom, kde to p?ijde :o))
Pouze preferuje rohy a místa u dve?í..
Avatar

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-07-17, 14:17
P?ed chvílí se mi stala s mr?ouskem taková pitomá v?c. B?hal si venku, a já se ho snažila hlídat, abych v p?ípad? pot?eby p?emístila do klece. Tak jsem m?la radost, že jsem ho zmer?ila jak si couvá ke st?n? ( ne do rohu, prost? ke st?n?...nevím kde se vzalo, že fretky chodí do roh?:-PP ), tak jdu k n?mu, ani ne n?jak prudce, prost? tak jak u m? musí být zvyklý. A p?išlo mi, jako by se m? leknul, nebo co, zdrhal tryskem pry?....jenže hovínko neudržel, tak za sebou ud?lal ?áru:-(...Tak nevím, co to m?lo být, myslím, že d?vod bát se m? nemá ( i když ho te? musím týrat s kapáním do oušek..to jsou horory:-( ...snad to ned?lá kv?li tomu natruc ). Jo, ob?as se honíme, on p?ede mnou zdrhá..ale to je ze srandy, vypadá to, že i on to tak bere:-P...Ale jestli toto byla sranda, tak nevím...p?kn? blbá sranda:-/ Zažil jste n?kdo n?co podobného??

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-17, 14:25
Dretu, n?co podobného???
Naprosto totéž snad stokrát!!! :o)))
Ne, p?eháním, naše fre?ule když vyrostly z t?ch vzdorovitých let, jsou vesm?s ?istotné. Ale pokud se n?kdy stane, že zvedají ocásek, kde nemají, sta?í, abych vykro?ila jejich sm?rem a už zdrhají. Akorát v?tšinou už cestou netrousí. :o)))
Nic si z toho ned?lej, byla jsem pokakána i b?hem p?enášení na záchod, a ne jednou. ;o)

A s tím trucováním - nedávno jsem Vanilku plácla p?es zadek, že zalezla za sk?í?. Došla si do koupelny a p?ímo p?ede mnou se vykadila na podlahu. Moje nervy to jaksi nezvládly, vymáchala jsem jí v tom hovínku ?umák, str?ila ji do vany, kde musela s pokakaným nosem po?kat, až to po ní uklidím. Pak teprve p?išla na ?adu ona.
Jenže nevyhrála jsem - druhý den ráno jsem objevila 2 hovínka na podlaze ve volié?e. Uznala jsem, že je ?as se s Vanilkou smí?it. Uklidila jsem, pomazlila se s ní a je klid. :o)))
Avatar

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-07-17, 14:44
TAk to se mi ulevilo, že to nebude n?jakým jeho strachem ze m?:-)...Ale jestli se tohle stane i u nás b?žnou praxí, tak pot?š košt?:-P...No, ve ?tvrtek kone?n? s kapáním oušek kon?íme, tak by mohl projevit vd??nost a za?ít být trochu ?istotný:-P

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-17, 15:01
Dretu, ur?it? to není ze strachu z tebe. Když má fretka opravdový strach, tak za?ve, je to takový ostrý a velmi hlasitý sk?ek. To si rozhodn? nespleteš.
Loni jsme m?li mlá?ata, a když už ti pišišvo?i za?ali vid?t a b?hat, jedno fret? se cht?lo vykakat na podlahu. Zrovna v té chvíli jsem na n?j rukou nedosáhla, tak jsem myslela, že si ho jemn? p?isunu smetá?kem (zrovna jsem uklízela klec). Sotva jsem jsem k prckovi smetá?ek p?iblížila, leknutím za?val tak pronikav?, že m? málem klepla pepka! To bylo poprvé v život?, kdy jsem to slyšela.
Avatar

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-07-17, 15:09
To Zombík takhle za?val, když mu kamarad omylem p?ejel ocásek k?eslem, to bylo ale spíš dohromady bolest a leknutí, hlavn? asi bolest. Ubožátko:-(
On ale ob?as d?lá to, že když n?kdo vejde do bytu, pokoje, nebo podobn?, tak taky zdrhá, nevím pro?, jestli to je ze strachu, vetšinou zaleze n?kam pod sk?í? a kouká, co se teda bude dít:-) Tak jsem si to spojila, když takhle zdrhal p?ede mnou...

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-07-17, 15:11
Te? m? napadá, že to tedy možná je tak, že oni v?dí, že se to nesmí...tudíž zdrhají. Jenže já jsem ho ( krom toho, když hodn? hryzne ) nijak netrestala, tak nem?že po?ádn? v?d?t, co by ho ?ekalo...T?eba bych ho pochválila, co on ví:-P

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-07-17, 15:16
Fretky jsou v tomhle v?ku "popr?ené". :o))) Nevím, jak dlouho ho doma máš, ale zpo?átku se spíše v novém prost?edí bojí, náš prcek taky. Už se ale otrkal a hlavn? se p?iu?il u ostatních fretek (zejména pochytil ty jejich úd?sné zlozvyky), te? když se otev?ou dve?e, Damián b?ží hrdinn? vst?íc a snaží se proklouznout z místnosti. :o)))
Avatar

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Dretu (IP)
Datum: 2007-07-17, 15:23
Je fakt,že ho mám ani ne dva týdny, takže to bude ono:-) Je ješt? malinkej:-)
Ohledn? pochytavání t?ch zlozvyk?...z toho, co jsem se tu zatím do?etla, tak mám celkem obavy až si budu chtít po?ídit další fretku, vsadím se že se nau?í hlavn? ty zlozvyky spíš než n?jaké užite?né v?ci:-P...mršky:-)

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Hanysek (IP)
Datum: 2007-07-17, 15:35
Já mám same?ka (už má p?es 50cm), máme trojúhelníkový záchod a nemáme s tím žádný problém, p?kn? chodí na záchod a snad jen jednou, max. dvakrát byl bobek n?kde jindy.
Avatar

Re: Zách?dek
Zaslán uživatelem/kou: Neetta (IP)
Datum: 2007-07-17, 19:14
Takže v sobotu jsem si koupila novej záchodek. brala jsem co m?li, protože výb?r taky nebyl zrovna veliký. ale hlavn?, že je vyšší (dokonce p?estal tolik zvedat prdýlku). je teda obdelníkový a zabere víc místa, ale kupodivu Tobbísek je najednou op?t poslušný a starý troj?helníkový záchodek jsem mu dala mimo klec a na n?j taky chodí. Nijak ho nehlídám, protože to se nedá, furt za ním lítat:o) když jsem doma, na koberec nic neud?lá. ale o víkendu ho hlídala ségra a když jsem p?išla, tak pro dobrej pocit jsem zkontrolovala jeho oblíbené místo pod radiátorem, no a byla tam hromádka:o( ale od tý doby nic.

(jinak by m? taky zajímalo kdo p?išel na to, že fretky chodí jenom do rohu:o))

Jít na stránku:  Předchozí12345Další
Aktuální stránka:2 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist