Reakce na jednu rádoby chovatelku.
Zaslán uživatelem/kou: jana.pichla (IP)
Datum: 2009-12-01, 11:33
Pro?ítám tu starší p?ísp?vky a s hr?zou jsem zjistila že jsem své dv? fretky dala ?lov?ku který je z?ejmn? jen tvrd? množí na výd?lek,jde o p?ísp?vek 5TI LETÉ DAROVANÉ FRETKY,od uživatele BROOULINKA,jen varuji by se ostatním nestalo to co m?.dávala jsem s t?žkým srdcem dva fretáky,protože pes který k nim byl d?íve kamarádksý jim za?al ubližovat,bála jsem že to špatn? dopadne,?ešila jsem to zavíráním bud psa ?i fretek,ale nebylo to možné dlouhodob?,nelíbilo se to ani m? ,ani jim.takže jsem se rozhodla k tomuto bolestnému kroku.Nechala jsem jim vyrobit bydlení?ko,na míru které bylo pom?rn? nákladné,takže jsem za ob? cht?la 700k?,za dva samce+ ono bydlení.p?jela milou?ká sle?na,ale pon?kud bez servítek lí?ila svou t?žkou finan?ní situaci,která je ale p?echodná,ž nem?že zaplatit,ale že pošle peníze dodate?n? na ú?et.zželelo se mi mladé maminky,prosící že u ní budou jako ve vat? a milováni.nejen že peníze neposlala,a posílá mi sprosté urážky,ale dokonce dál schání jiné fretky,neví o nich nic,pozd?ji se dokonce ptala co fretky jí,a dodate?n?,kdyby mi to ?ekla tady,odjela by s prázdnou.dozvídám se že jí n?kolik fretek uhynulo,údajn? stá?ím,necht?la ani o?kovací pr?kazy,evidetn? jí veterinární pé?e nezajímá.VARUJI VARUJI-at nelitujete jako já.vzala bych to zpátky i za cenu stálého zavírání psa,ale nejde to.tel už má jiný,a kontakt na ní jiný nemám.pokud by jste n?kdo o ní n?co v?d?l,nebo dokonce o mých fretkách prosím pišt? na mail-jana.pichla@seznam.cz,za každou informaci budu vd??ná,t?eba se stím dá ješt? n?co d?lat,pokud není pozd?.



Celkem upraveno 2×. Poslední úprava: jana.pichla dne 01.12. v 12:01.

Re: Reakce na jednu rádoby chovatelku.
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-12-01, 11:57
jana.pichla- jde Vám o tohle vlákno? [forum.fretka.cz] Jsou to snad ty fretky, co jsem vezla bože? To se mi nezdá, to byla holka a kluk....
Avatar

Re: Reakce na jednu rádoby chovatelku.
Zaslán uživatelem/kou: jana.pichla (IP)
Datum: 2009-12-01, 12:00
tohle nebyli oni,ty moje si odvezla cca p?ed m?sícem,a od té doby pátrám,já m?la dva samce.ale d?kuju za odov?d

Re: Reakce na jednu rádoby chovatelku.
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-12-01, 12:15
Aha... tak to m? mrzí. Já to u ní vid?la, ale ty svoje fretky m?la fakt vymazlený. Akorát o nich toho moc nev?d?la, sice jsem jí dala rychlokurz, ale to asi moc nesta?í....
Avatar

Re: Reakce na jednu rádoby chovatelku.
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2009-12-01, 16:06
A jakze se teda slecna jmenuje, at vime na co si dat pozor?

Avatar

Re: Reakce na jednu rádoby chovatelku.
Zaslán uživatelem/kou: jana.pichla (IP)
Datum: 2009-12-01, 17:15
Je to sle?na Veronika Doležálková,nechala m? nahlédnout do ob?anky když se dušovala že peníze dodate?n? pošle na ú?et,a hlevn? fretky bude báje?n? postaráno,na adrese z?ejmn? nežije,podle inzerát? ve kterých krom? fretek také zoufale shán?la levný podnájem.sta?ilo by mi kdyby aspon poslala fotky že jsou v po?ádku,ale ani již nekomunikuje,z?ejmn? kv?li neodeslaným pen?z?m za fretky.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: jana.pichla dne 01.12. v 17:31.

Re: Reakce na jednu rádoby chovatelku.
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-12-01, 19:23
No, já vim, že mluvila už v tý dob? o t?žký finan?ní situaci. Ale já s ní od tý doby v kontaktu nebyla a už ani nemám ?íslo... takže já nepom?žu, ani kde bydlela už si nepamatuju, p?ece jenom je to už dlouho... ale svoje fretky vážn? m?la v dobrym stavu. Akorát je cht?la i na chov, takže.....
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist