hledame kamose
Zaslán uživatelem/kou: Katka (IP)
Datum: 2003-10-20, 15:08
Ahoj, hledam kamarady pro moji fretuli. Jsme z Prahy 8, Libne. Pokud nekde probihaji treba i nejake srazy, prosim, ozvete se. Diky *K*

Re: hledame kamose
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-10-20, 17:05
Ahojky, škoda že jsi nep?ijela v sobotu,bylo to supr, 9 fretek, každá jinak barevná. Bohužel žádný jiný sraz není, protože lidi jsou bu? z centra a jezdí na Poštovku, nebo jsou z Ka?erova, Hájí a chodí na srazy v Roztylech. Což je pro tebe asi dál, než na Poštovku. Je na tob?, kde si vybereš :)

Re: hledame kamose
Zaslán uživatelem/kou: Katka (IP)
Datum: 2003-10-21, 12:24
Fajn a jak se dozvim, ze nejaky sraz bude? Je neco i v tydnu?

Re: hledame kamose
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-10-21, 15:28
No, tyhle srazy budou za nedlouho zverejneny na tehlech strankach, ale ted jsou kazdou sobotu od 10:30 jen v sobotu srazy na Postovce, uz jsem ti o tom psala do mejlu. Jinak presnou cestu najdes v inzerci v poradaci "hledame pratele", srazy v Motolskym lese. Bohužel je tam preklep, je to Cibulecký les. Jinak v tydnu zadny nejsou, jelikoz vsichni v Praze pracujeme do ctyr nebo do peti hodin a v pet uz je prece tma. To bychom museli chodit s baterkama :)))

Re: hledame kamose
Zaslán uživatelem/kou: Webmaster (IP)
Datum: 2003-10-21, 17:27
kopretinko: Motolsky les jsem z moci uredni mi sverenou promenil na Cibulecky les, i kdyz pro me je teda predstavitelnejsi ten Motolsky... :-)

Jinak to info o srazu tam muzu dat hned, jen mi musite s Matkou Fretkou rict, co tam mam presne napsat, abych to nezkazil :-O

Re: hledame kamose
Zaslán uživatelem/kou: Evík (IP)
Datum: 2003-10-21, 21:17
To Katka : Sobota perfekt............
Nám s Artušem se poda?ilo spojit pár lidi?ek z Prahy 8, 9 a scházíme se p?es týden po pracovním procesu ve Vyso?anech v krásném klidném par?íku s kamenným m?ste?kem, s úhlednými cestami sypané jemným št?rkem (tudíž bez asfaltu) a celkem pohodovými psisky, kte?í naše fre?ule p?ehlížejí (máme vyzkoušené). Scházíme se nepravideln?, vždy záleží na po?así.
Spojení není špatné : metro trasa B Vyso?any a pak tramvají ?. 19 na zastávku Poliklinika Vyso?any a tam je již vid?t výšše popsané.
Naše ?ady se pomalu rozr?stají, ale inzerce nikde probíhat nebude.
Pokud by byl zájem možno volat nebo formou SMS na T 604 84 49 05.
Ur?it? nové par?áky rádi UVÍTÁME.
SAMO ŽE NABÍDKA PLATÍ PRO VŠECHNY!!!
Nikde p?ece není psáno, že se musíme vždy scházet na jednom míst?, tzv návšt?vy nejsou p?ece k zahození, vždyt mohou napomoci k další REKLAM? na naše sladká zví?átka.
Zm?na je život a i fre?ulky uvítají možnost "nového dobrodružství". Aspo? to? m?j názor.
Zatím s pozdravem Evík a Artuš

Re: hledame kamose
Zaslán uživatelem/kou: Katka (IP)
Datum: 2003-10-24, 13:40
Dobra, nekdy se ozvu. Jen co se prestehujem a zabydlime. Diky:-)

Re: hledame kamose
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2003-10-24, 17:00
K up?esn?ní - Motolský je ten nad Poštovkou sm?rem od centra vpravo, tam, kde je Kotlá?ka (usedlost) Motolská skalka - viditelná od Plze?ské, bývalý lom, na jeho vršku je nápadný dub jako veliká bonsaj. Na stran? prot?jší je bývalá usedlost Cibulka, háj k ní pat?ící se sochami a další romantickou úpravou - Cibulecký háj. Vstup je po silni?ce proti benzince Benzina, zastávka tram. Poštovka, sm?rem ke sportovní hale - projde se kolem sochy sv. Jana Nepomuckého a jsi tam - v háji.

Re: hledame kamose
Zaslán uživatelem/kou: kopretinka (IP)
Datum: 2003-10-24, 17:07
To Erin: No ty jsi proste genialni, jak se tam vyznas. Ale Webmaster uz to uvedl na spravnou miru v typech na prochazky. Hlavne ze vedi, kde maji vystoupit. Zitra uz se na vas tesim.

Re: hledame kamose
Zaslán uživatelem/kou: Pavla Z (IP)
Datum: 2009-06-23, 16:00
Lupita: ty máš jenom jednu fretku?
No, to by jsi m?la napravit :-)))
Avatar

Re: hledame kamose
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2009-06-24, 08:33
Ahoj, hledáme kamaráda na blbnutí. Fetulce bude ted rok, a zatím se ješte nesetkala s jinými fretkami. Chtela bych to napravit. Bydlíme v Praze 3. Rady vyjdeme na procházku když bude p?kn?.



Celkem upraveno 3×. Poslední úprava: Lupita dne 24.06. v 15:37.

Re: hledame kamose
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-24, 09:00
Dv? jsou v pohod? a je to super:) Já mám 4 a to už není kam šlápnout:))
Avatar

Re: hledame kamose
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-06-24, 09:16
To je pravda, že p?i ?ty?ech není kam šlápnout. A to já ješt? ?ekám na pátou :)
Avatar

Re: hledame kamose
Zaslán uživatelem/kou: hanulka (IP)
Datum: 2009-06-24, 09:17
Peti ne?íkej mi že bude p?ír?stek:))) Jsi ?íkala že 4 je tak akorát p?ece:)))
Avatar

Re: hledame kamose
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-06-24, 09:19
Petro, když jich b?há 5 najednou, tak to fakt nejde.... to ned?láš nic jinýho, než že lítáš po pokoji a odn?kud je sundaváš :)) a to mi je ješt? líto, že to nem?žem mít jako jednu partu, ale 6 fretek v jedný místnosti lozících všude možn?.... úd?sná p?edstava :D
Avatar

Re: hledame kamose
Zaslán uživatelem/kou: Lupita (IP)
Datum: 2009-06-24, 10:43
Nojo ale k? me do podnájmu to by mi asi neprošlo.. ani nevím jak by se snesla s dalši fretulkou.. ona je taková rozmarlená proncezni?ka.. i když ted mi moc chyby jak má tu falešnou b?ezost.. si spolu v?bec nehrajem..

Re: hledame kamose
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2009-06-24, 12:11
OFFt
Hanulka - no jo, kone?n? jsem si po letech vysnila tu šampa?skou sami?ku... Ale už je to vážn? poslední, už i nad ní jsem p?emýšlela celou noc...
Rynn - m? nikam nešplhají, našt?stí.. když jsem tu m?la na hlídání 3 fret?í kluky, tak ty šplhali, to jsem si myslela, že se zbláznim... Našt?stí m? to nikdo ned?lá...
Avatar

Re: hledame kamose
Zaslán uživatelem/kou: Rynn (IP)
Datum: 2009-06-24, 12:19
Petro, tak to máš bu? divný fretky ty, nebo já.... u nás VŠICHNI šplhaj, kam se dá, ale jenom 3 jsou fakt obratný. A ty, co nejsou obratný na šplhání jsou výborný na skákání... :-/
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist