Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 28
Yasmin´s ferrets - www.ferret.cz
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-15, 16:33
Tak na nas uz taky doslo.. Dneska brzo na ranem se narodila Tappince mladatka. Zacalo to ve 2:30 a konec v pul seste. Je jich pet - tri holky a dva kluci.
Fotky najdete na [yasmin.fo.cz]




Celkem upraveno 4×. Poslední úprava: Yasmin dne 25.08. v 17:57.
Avatar

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Iv?a (IP)
Datum: 2005-05-15, 16:39
Gratulujem k p?írustk?m, jsou moc hezký.. :o)))
Avatar

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-15, 16:39
jo a jeste dodatek - otec je Dutch - Hanky
Avatar

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Hana Horá?ková (IP)
Datum: 2005-05-15, 16:42
Moc p?kný! Skoro jako ty naše :-)

307-515-842
Avatar

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: aron (IP)
Datum: 2005-05-15, 16:42
huaaaaaaa gratulujeme - oba aronovci. Pijeme na jejich zdravi. Vcera jsem tak nak zapil Pimpine dneska pokracujem ;-))

Co Flo ?
Avatar

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: janica.j (IP)
Datum: 2005-05-15, 16:52
Hodn? št?stí mamin? i mim??m.

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Hana Horá?ková (IP)
Datum: 2005-05-15, 16:53
Aroni, jestli takto poctiv? zapíjíte všechny narozený fretky...to Vám celkem závidím :-) Brzo snad budete mít d?vod i s Cindou a Fló

307-515-842
Avatar

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-15, 16:58
Aronovci: jojo Flo budete zapijet pristi vikend.. Ne jedne fotce je videt jeji pupek.. ;)
omlouvam se ze sem nenapsala ale odpojili mi phone :( takze muzu jen na net..
Avatar

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2005-05-15, 19:15
Gratuluji, ale za?ínám se obávat, aby p?i tomto tempu porodnosti nebyli z Aronovc? za chvilku alkoholici :o) Doporu?ila bych jim zakoupit bednu rychlých špunt? do zásoby...
Avatar

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Paw (IP)
Datum: 2005-05-15, 19:55
To jsou krásný malý zlatí?ka. Už máte zájemce?

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-15, 20:49
náááádherný! taky blahop?eju!!

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Adelajde (IP)
Datum: 2005-05-15, 21:00
jéééé tak to s Kryštofem gratulujeme a moooc se na n? t?šíme...
Avatar

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Helena (IP)
Datum: 2005-05-16, 08:58
Móóóc s Bobinkou gratulujeme. Tappi je nádhern? vybarvená a mlá?átka budou ur?it? taky. Škoda, že m?žu Bobince po?ídit malou hol?i?ku až v p?lce ?ervence-byla bych mezi prvními zájemci. A? rostou ve zdraví!!!!!!

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Son?e (IP)
Datum: 2005-05-16, 09:32
Hurááááá! GRATULUJEME! Cht?li bychom mít doma jednu malinkou kopii Tappinky.D?kujeme.....:o)))Posíláme pohlazení mamince a mimísk?m.......M?žeme se na n? p?ijít n?kdy podívat?

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: ?iko (IP)
Datum: 2005-05-16, 09:32
Gratulujeme!!!!! Krásný "žoužalky", a? rostou a da?í se jim a zajisté hrdé mamin? dob?e!

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-16, 10:39
Paw - mame volnou jednu holcicku - mozna dve.. Zalezi na Adelajde.. ;o)
Heleno a nechces od Flo - ta bude rodit pozdeji - mladatka budou k odberu v cervenci - tak bych ti jednu mohla podrzet.. ;o)
Sonce: urcite ano, az budou starsi..
Vsem moc dekujeme..

Jinak Tic Tacum se dari (tic tac - to by pochopili ti co ctou knihu od MF - kde cely vrh vazi jako balicek bonbonu - my ho mame polovicni), jen jeden klucina - narozen posledni byl Tappi vystrcen z pelechu, byl moc slaby.. Jde videt i na fotkach - mel hodne velkou pupecni snuru..
Avatar

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Helena (IP)
Datum: 2005-05-16, 10:51
Yasmin, díky za nabídku, ale máme zamluvené fre?átko v Plzni. Po?kám. Narození se o?ekává kolem 30.5. Ale Tapii i její mlá?átka jsou k umazlení.

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-16, 11:01
Je vlastne jsme se o tom bavily.. omlouvam se..
Taky se s ni porad nucham.. ;o) Je skvela..
I kdyz na druhou stranu musim uznat - ony holky jsou mazlici velky obe.. Flo je spis medved a Tappi takova jemna krasna slecna.. ;o)
Avatar

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: sjusn (IP)
Datum: 2005-05-16, 11:06
Yasmin: mooooc gratulujeme :o)))))) Po?ádn? si mimísky užívej :o) v?era jsem se t?ma našima mazlila u hokeje a m?la jsem slzy na krají?ku když jsem si uv?domila že p?jdou pry? :ó( I pání?ek byl n?jakej na m?kko a ?ikal jestli je opravdu dáme všechny... možná bude volná hol?i?ka,tak že by? :o) a co ty? neplánuješ n?jakou potv?rku si nechat? a Adelajde p?emýšlí o p?ír?stku? no to jsou mi novinky :o) tak to byl m?l Kryštof nááááramnou radost...:o)

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-16, 11:14
No mozna bych chtela - ale budu rada, kdyz je udam - u Tappi to vypada dobre.. Ale u Flo - ma jich byt vic - takze spis pocitam ze neco zbyde, pri tom kvantu co se jich rodi.. Ale jinak bych radeji fretulku ne e - protoze chceme odjet do Irska a to uz je dost dve fretulky a pes.. ;o)
Sjusn, kdy vam pujdou do sveta? Ja myslela ze to jeste nejakou chvili potrva.. :o-
Jinak Adelajde by chtela - ale jeste to nema stopro - jen doufam ze ty holky budou alespon dve po Tappi - skyt..
Avatar

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: sjusn (IP)
Datum: 2005-05-16, 11:18
Yasmin: našim pusinkám jsou zítra 4 týdny... takže ješt? dva... ale p?esn? šestý týden vychází na pond?lí, takže do dalšího víkendu je snad budeme mít ješt? doma než si pro n? p?ijedou noví pání?ci... takže ješt? dva a p?l týdne...
No tak cestování bude složit?jší i s tou sme?kou co už máš, natož další... No a mlá?átek je te? opravdu hoooodn?...

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-16, 11:36
Jejda to taaak uteklo - dyt je to chvile co se narodily.. Tak to jim poprejeme hodne stesti ve svete..
Avatar

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-05-16, 11:48
To Yasmin: Gratuluji.
Avatar

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2005-05-16, 11:53
Yasmin: Tak už máš 5 mimísk?. A kolik odhaduješ druhou vlnu? Jinak samoz?ejm? všichni gratulujeme hrdým rodi??m ;-)
Avatar

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: JIRKA (IP)
Datum: 2005-05-16, 11:54
Jééé oni budou ješt? další? To je super.
Avatar

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2005-05-16, 11:57
Jj. Yasmin psala, že asi p?íští týden. Jestli se nepletu ;-)
Avatar

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-16, 12:45
Jo Flo by mela rodit nekdy o vikendu. Ma jich v sobe podle sona vic - nedalo se to vubec spocitat - protoze sonda se trochu pohla a hned vykouklo dasli.. Takze pocet nevim, mela je i vetsi nez Tappi U Tappi na sonde byla videt tri mladatka, ale rikali mi ze nektera jeste muzou byt zalezla - ale vypada to na ty tri.
Mirku uz jich pet neni - jsou ctyri - jeden chlapecek umrel, taky sem to psala.. :(
Avatar

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2005-05-16, 13:57
Yasmin: To je mi líto. Omlouvám, se. Toho jsem si nevšim. Ale taková je p?íroda.
Avatar

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2005-05-16, 14:09
Mirku v poho.. Jasne - je mi to taky mc lito.. ale co s tim nadelam..
Avatar

Re: Tappi
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2005-05-16, 15:40
Take gratulujume...zacinam se citit jako v te reklame s temi fretcimi kozisky - hned bych adoptovala dalsi a dalsi a ...az by me doma vystehovali:-(
Avatar

Jít na stránku:  1234567891011...PosledníDalší
Aktuální stránka:1 z 28


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist