www.animalsplanet.cz
Zaslán uživatelem/kou: Animalsplanet (IP)
Datum: 2008-11-03, 19:04
Forum o novém obch?dku

Re: www.animalsplanet.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-03, 19:18
A jakém?



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Johana dne 03.11. v 19:19.
Avatar

Re: www.animalsplanet.cz
Zaslán uživatelem/kou: Animalsplanet (IP)
Datum: 2008-11-03, 19:20
www.animalsplanet.cz

Re: www.animalsplanet.cz
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-11-03, 19:24
nenapadlo mne hledat link v názvu :-)
Avatar

Re: www.animalsplanet.cz
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-11-03, 19:24
Mám takový dojem, že to bylo myšleno tak, že Animalspalnet skoro všichni už dávno známe :-)

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: www.animalsplanet.cz
Zaslán uživatelem/kou: Suzinka (IP)
Datum: 2008-11-04, 04:36
koukala jsem, že p?ibyly nové pelíšky a v?ci pro pání?ky :-) krása .... budu muset šet?it :-)

Re: www.animalsplanet.cz
Zaslán uživatelem/kou: Tera (IP)
Datum: 2008-11-04, 16:07
Stránky super, v?ci?ky taky super, ceny taky super, jen to poštovný m? mrzí. Ale jinak supr. Ty šperky jsou moc hezký.

Re: www.animalsplanet.cz
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-11-04, 16:26
A kolik mají poštovné? Nem?žu ho tam nikde najít. Jenom tam je že nad 10.000 zdarma :-D

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: www.animalsplanet.cz
Zaslán uživatelem/kou: Tera (IP)
Datum: 2008-11-04, 16:28
já jsem na to te? taky koukala, když jsem si tam objednávala v?ci tak tam ješt? bylo 150, ale t?eba to už zm?nili, každopádn? mojí objednávku vy?ídili velice rychle myslím že do 2 dn?. Bezva

Re: www.animalsplanet.cz
Zaslán uživatelem/kou: PxNxDx (IP)
Datum: 2008-11-04, 16:30
Poštovný jsem tam taky nenašla, ale pelíšky super.Lepší ani nekoukat, jinak jen p?emejšlim jak a kde vzít peníze na další kraviny co nutn? pot?ebujeme :o))

Terinka & Toník
[www.tchorenky.websnadno.cz]
Barinka a Batynka
[potkanky.websnadno.cz]
Avatar

Re: www.animalsplanet.cz
Zaslán uživatelem/kou: Animalsplanet (IP)
Datum: 2008-11-05, 00:38
Poštovné je upraveno, nákup nad 1.000k? je zdarma. Také máme pro stálé (v?rné) zákazníky p?ipravené slevové kupony. Dále nákup nad 3.000k?, obdržíte k objednávce dáre?ek pro svého chlupatého milá?ka zcela ZDARMA.
Pokud v obch?dku nemáme co byste rádi odebírali, m?žete nám poslat e-mail na info@animalsplanet.cz a pokusíme se Vám vyhov?t.
D?kujeme Vám za návšt?vu našeho E-shopu a p?ejeme p?íjemný nákup.
S pozdravem Animals Planet

Re: www.animalsplanet.cz
Zaslán uživatelem/kou: Tera (IP)
Datum: 2008-11-07, 13:54
tak s tím poštovným m? teda p?ekvapili. A mají tam i chobotnici, kterou sháním už dlouho. Takže moji fre?áci budou mít zase zábavu.

Re: www.animalsplanet.cz
Zaslán uživatelem/kou: petulevrtule (IP)
Datum: 2008-11-19, 15:09
Cht?la bych pochválit Váš odbch?dek...Vlezla jsem tam jen tak náhodou, že jsem tu vid?la tohle vlákno...Musím ?íct, že tam máte spousty v?cí, co m? zaujalo. TAková ta postel pro ko?ky je opravdu úžasná, škoda, že je to taková suma :-) Každopádn? p?n?ženku sem u Vás taky polochtala. Objevila jsem tam pelíšky, které by ste mohli p?i?adit klidn? i do sortimentu pro fretky, objednala jsem si ho pro ty naše 3 berušky :o) Každopádn? slon je "The Best" Takovej ž?žovej úlet nám doma opravdu chybí :o) A to jsem si ?íkala, že tenhle m?síc už koupím jen granule. A ono zase nic :-)) Takový obch?dky na internetu by m?li ZAKÁZAT !!! :o)

Dobrá nálada nevy?eší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)
Avatar

Re: www.animalsplanet.cz
Zaslán uživatelem/kou: Animalsplanet (IP)
Datum: 2008-11-24, 14:07
Máme na obchod? AKCI, která se týká nákupu nad 2.000k?, tak zákazník od nás dostane ZDRAMA adventní kalená? pro psy, ko?ky a pro fretky jsou p?ipraveny pašti?ky.

Re: www.animalsplanet.cz
Zaslán uživatelem/kou: Animalsplanet (IP)
Datum: 2008-12-05, 20:15
AKCE !!!
Krmivo Dr. John Merlin
4kg za 330 K?.
15kg za 1.100 k?.

Ke každému pytly dostanete dáre?ek pro Vaši fre?uly :-)

Akce platí jen do 31.12.2008 (nebo do vyprodání zásob)

Re: www.animalsplanet.cz
Zaslán uživatelem/kou: ivca (IP)
Datum: 2008-12-31, 00:57
tyyy jo tech pamlsku a vseho moznyho behem nekolika malo minut mam objednano za 1000,- to je srandy.. =o) ne vazne, jsou fakt dobry...



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist