Jít na stránku:  12345Další
Aktuální stránka:1 z 5
miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Niky (IP)
Datum: 2004-09-10, 11:39
Co používáte misku s vodou nebo napáje?ku? Moje fretka je od mali?ka zvyklá na misku s vodou, bohužel poslední dobou se nau?ila misku vylévat a to nejlépe v noci, kdy miska padá z 1. patra voliérky na zem a když ji dám na dno voliéry, tak ji p?eklopí, hezky se v tom celá vymáchá, n?kdy si ji p?eklopí i v pelechu a nejlepší je, když do toho prob?hne v ko?kolitu ... P?ijde mi, že to d?lá naschvál, že si takhle v noci vymáhá pozornost, protože ví, že tam hned p?ib?hnu. Minulý týden jsem ji koupila misku, která se zav?sí do takového kroužku a ten se p?id?lá na pevno ke kleci, bohužel, brzy p?išla na to, jak se to dá hezky vyvléknout. Takže uvažuju, že ji koupím napáje?ku. Nau?í se z toho pít sama, když tam najednou nebude mít misku s vodou? Je jí 5 m?síc?.

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Vojta (IP)
Datum: 2004-09-10, 11:45
No jasne, nas Kraken misku neprevrhoval, ale strkal do ni cumak a vsechnu vodu z ni packama vycachtal - obrovska zabava. Ted ma napajecku a stacilo mu jen ukazat jak na to. Misku pod napajeckou ma furt, protoze obcas ukapne nejaka ta kapka.

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-09-10, 11:47
Jasn?, že to d?lá naschvál ;o)
Jinak zkus klidn? t?žkou misku (kameninovou) a na napáje?ku ji taky nau?íš když nebude chtít sama, tak jí k tomu p?ivedeš prstem.. Já mám misku, aby se v tom klí?o i p?ípadn? vykoupali.. Napáje?ku na cesty..

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2004-09-10, 11:55
U nás sa na pitie neosved?ila ani ?ažká kameninová miska. Ke? ju Vl?ák nemohol prevráti?, tak ju vycachtal, prípadme sa v nej okúpal. Teraz má na pitie všade už len napája?ky a na zábavu s kúpaním mu dávam radšej lavór.

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2004-09-10, 11:58
to u m? když mají chu? na cachtání, tak já o tom nevim, takže když jim dám lavor, tak v?tšinou nic.. Ale to oni ani moc ned?lají.. Bylo to d?ležitý kv?li vedru..

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Iveta M (IP)
Datum: 2004-09-10, 12:06
U nás funguje miska, z napaje?ky moc rád nepil. P?evrhne jí málokdy, to už ho musíme n??ím vyto?it. Jinak na koupání má vanu. Stojí p?ed ní a poskakuje, do té doby než ho tam n?kdo str?í. Poschazuje co se schodit dá, chvilku p?emýšlí kam mu ta voda zdrhá, pop?ípad? vyloví špunt. Na chaloupce miluje sprchá?, tam si m?že vlézt kdy se mu zachce.

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Iveta (IP)
Datum: 2004-09-10, 13:22
Šupi m?l nejd?ív misti?ku, p?es plastovou až po t?žkou. Tu pak sice nep?evrhl, ale vycákal, byl celý mokrý, všechny hra?ky v ní vykoupal, polil si své "pe?inky". Spíš s ní blbnul, než aby pil :o)) Tak jsme mu ji vym?nili za napáje?ku a velmi rychle se z ní nau?il pít, ned?lá mu to žádné problémy. Používám ji i když jdeme ven nebo na cestu v aut?.

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Mirek (IP)
Datum: 2004-09-10, 14:18
Tak Freya má od za?átku misku. Jelikož se strašn? nerada koupe ( je to p?knej hydrofob ) ani ji nenapadne si jí vylejvat natož pak se v ní cákat. Ale napaje?ku tam má taky, kdyby jí došla voda v misce ( to bylo hlavn? p?es léto ) nebo když b?há venku, aby nemusela šplhat až k pelechu :-) . .

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Erin (IP)
Datum: 2004-09-10, 14:34
Sprchá? je pro hol?i?ky napaje?ka, záchodek i herna, zvláš? odtoková díra a špunt. Teide pije z misky, necintá, napaje?ku ignoruje.

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Radka (IP)
Datum: 2004-09-10, 16:02
No co te? máme novou klec, tak ve výbav? byla i napáje?ka a z tý pít naše holka ješt? neumí. Asi je to tla?ítko tam (není tam ta klasická kuli?ka) moc tuhé a tak jí to nejde zmá?knout...uvažuju že jí tam koupím normální kuli?kovou.

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Lee (IP)
Datum: 2004-09-10, 21:21
No, já m?la tu s tla?ítkem - Cvokinka si ráda zvykla...Jenže jsem jí jednou aktivn? ?istila a už jsem jí nesložila tak, aby t?snila. Tedy jsem na cesty koupila tu, co máte všichni - kuli?kovou. Oh, ta cintá, všude a vždy. Takže stejn? napaje?ku sundavám a vodu p?elívám do flašky s vodou - už mi p?ijde stejné, jako kdybych vezla misti?ku. Protože p?vodní idea byla, že napáje?ka bude na cestách neustále na kleci...

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Jordi (IP)
Datum: 2004-09-10, 22:14
No ta moje holka, se asi m?síc v misce s vodou koupala a taky to bylo všude, ale te? už to tak 14 dní ned?lá. Asi ji to p?estalo bavit, nebo už na ní není takové vedro.

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Katka (IP)
Datum: 2004-09-12, 20:34
My máme také obojí. Jednou pije tam a po druhý onam. Napáje?ka je dobrá na cesty.

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-07, 11:44
mám tip pro lidi, kte?í necht?jí mít pod miskou potopu a napáje?ka nevyhovuje. pod kameninovou misku krásn? pasuje obal od klasického nanukového dortu (který je sice ?tvercový, ale nevadí je pr?hledný = nenápadný), takže co ?a?a poctiv? vycachtá, z?stane v "misce"... dokonce už tolik necachtá, protože bez louži?ky to prý není ono... :o)

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-05-07, 12:03
Martino máš n?jakého nenápadného tcho?e.... P?esn? tohle ?ešíme vždy na chalup? a dosp?li jsme do stejného stadia, jen trochu modifikovali velikosti. Misku zvrhne i s podmiskou, pche n?jakej nanuká?, ten náš tank má rovnou jako podmisku lavor !!! Jinak je voda po celý kuchyni :-)))

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-07, 13:39
tak to nevím.... dost t?žká kameninová miska je p?esn? ve velikosti, že pásne do toho obalu, nedovedu si p?edstavit, jak to zvrhává (obal má i dost vysoký okraj). ale jinak já to ?ikám po?ád, že ?a?a je zlatí?ko!! ;o))

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-05-07, 14:16
Já si to p?edstavit taky nedovedu. Ve?er jdem spát a v kuchyni je po?ádek, voda je v misce a pod miskou tácek, ráno se vzbudím a všechno je vzh?ru nohama. A to ten pacholek p?itom spí s náma v ložnici která je navíc v pat?e, dol? tedy dochází pouze "d?lat bordel". Ráno je v posteli a ukrutn? zívá, jen co ale sejdu dol?, zjistím co proved a za?nu ho proklínat je k nenalezení !!!

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Lenisek (IP)
Datum: 2005-05-07, 14:40
Ahoj!

To my máme taky kameninovou misku a nas milacek to taky v noci vsechno vycaka! a spi s nami take v loznici! No, uznejte, kdyz se v noci (nekdy ve 4 hodiny) vzbudi a zacne si takoto hrat!! Taky ji vzdycky proklínam... A nedovedu pochopit jako ma 7týdenní mlád? sílu, ze tu misku nekdy i prevrhe...:-)

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-07, 14:56
víš co, pavle, tak to vyzkoušej! když nic jinýho - dáte si aspo? nanuká?!! ;o))

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Pavel (IP)
Datum: 2005-05-07, 15:13
A to je ten kulatej nebo ?tvercatej...????

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Martina (IP)
Datum: 2005-05-07, 16:08
Martina napsal/a:
-------------------------------------------------------
........obal od klasického nanukového dortu (který je sice ?tvercový, .........

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2007-05-03, 17:10
No teda, 2 roky staré vlákno! :o)))

M?žete mi poradit? Má n?kdo zkušenost s pístovou napáje?kou Sippy od Ferplastu???

Funguje? Te?e? Umí z ní fretka pít?

Nechci vyhodit peníze za n?co, co mi pak bude ležet doma ve sk?íni.
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-05-03, 17:14
Mirim: Já myslím, pokud se nepletu, že si jí Yasmína velmi pochvalovala a že Silva jí má taky
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-05-03, 17:15
Já v?bec netuším o kterou jde...:-)
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-05-03, 17:16
Myslím, že ze Sippy um?jí pít všechny fretky, aspo? myslím z ohlas? na fóru.
Mn? zrovna Sippy te?e, ale mí? než ta klasická. A navíc jsem asi fakt výjimka. Další ohlasy najdeš ve vlákn? Živé sklo.
Jo, a ješt?: mám pocit, že z ní voda te?e rovnom?rn?ji a tcho??m se lépe pije.



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 03.05. v 17:17.
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Nessie (IP)
Datum: 2007-05-03, 17:16
Majda:
[www.zivesklo.cz]
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: majda (IP)
Datum: 2007-05-03, 17:18
Aha, šmarjá, to je docela drahý, co?
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: boža (IP)
Datum: 2007-05-03, 17:34
Mirim já mám tyhle napáje?ky a fretky z nich pijí líp než z t?ch oby?ejných.M? se u nich kluci vztekali,že jim to te?e pomalu,tak jsem koupila origoš Sippy a už i Míša pije v klidu.Ale ješt? chci koupit fontánku :o))

*******************************[www.pudicka.estranky.cz]************************
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Uju (IP)
Datum: 2007-05-03, 17:51
No, taky se mi zdá, že kuli?ková napaje?ka co máme není zrovna nejlepší ?ešení. Voda z ní te?e fakt pomalu i když mám snad tu nejv?tší co se d?lá:-/
Jak vypadá ta fontánka jak to funguje? Maj to n?kde na webu?
Avatar

Re: miska na vodu x napáje?ka
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-05-03, 17:54
Uju: nejlevn?jší jsem našla tady: [www.exo-eko.cz]
Mluvilo se o ní tady, asi dva lidi ji mají, ale už nevím, ve kterém vlákn?. Možná stelivo a papání?
Avatar

Jít na stránku:  12345Další
Aktuální stránka:1 z 5


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist