Jít na stránku:  123456Další
Aktuální stránka:1 z 6
záchod
Zaslán uživatelem/kou: Ev?a89 (IP)
Datum: 2007-07-28, 13:31
Zdravím, asi p?ed 10dni sme si s p?ítelem po?ídili fre?ulku. Je to naše zlatí?ko! Nekouše, spí s náma v posteli a hraje si i se psama. Máme ale jeden problém. Nem?žeme ji nau?it aby chodila ??rat a kálet stále na jedno místo. Do záchodky se ji to povede jen z?ídka. Jinak stelivo má stejné od chovatele. Pora?te prosím!!! D?kuji

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Kuklynka (IP)
Datum: 2007-07-28, 14:46
Tak kdykoli ud?lá na správné místo tak jí odm??te n?jakou dobr?tkou, pochvalte. A ona se to ?asem nau?í ;-)
Když mimo, tak vynadat a zav?ít na 5 min do klece, aby v?d?la že nesmí. a trp?livost ;-)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: amonnia (IP)
Datum: 2007-07-28, 15:00
zkus t?eba použít vyhledávání - najdeš tak odpov?di na své otázky a pak m?žeš zkusit i psát do p?íslušných vláken :) ..

a pro ostatní - nerozkrafávat, nechat zapadnout ..

Valmez 2001 [www.youtube.com] Heyday by Mic Christopher

Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Kviky (IP)
Datum: 2007-07-29, 18:25
Ten m?j potvorák mi v tomhle d?lá naschvály =o?
Nedávno hodil takovej kabel...a to byl t?sn? vedle záchodku a moc dob?e ví, že to má d?lat tam... neuv??itelný jak jsou chytrý =o) kulišák jeden.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-07-29, 18:28
Kviky,n?jak si p?ehlídla tu?ný nápis u p?ísp?vku od amonnia...v?tší a tu?n?jší to už bohužel asi psát nejde...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Sirah (IP)
Datum: 2007-08-07, 19:44
Dobrý den. Pot?ebovala bych poradit jak odnau?it 10. týdenního fre?áka d?lat naschvály... Když chce vykadí se normáln? do záchodu, ale když ho zav?u nebo se mu n?co nelíbí hodí to vedle... Nevíte n?kdo n?co zaru?eného jak na n?j? už sem samoz?ejm? zkoušela i odm?ny a tresty.... :(



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Sirah dne 07.08. v 19:51.

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-08-07, 19:51
Sirah, zaru?en? vím, že když použiješ tla?ítko "Vyhledávání" tak se toho dozvíš hodn?!
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Sirah (IP)
Datum: 2007-08-07, 20:17
To sem samoz?ejm? použila, ale nejsem tu dlouho a je to tu alespo? pro m? dost nep?ehledné..... Ale budu se teda ješt? snažit n?co vyš?ourat. Dík za radu .....

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-07, 20:22
Sirah,díky neustálému zakládání nových a zcela zbyte?ných vláken (t?eba zrovna o chození na WC už tu je ranec vláken a po?ád n?kdo zakládá nový)je to nep?ehledné pro všechny :o/
proto,než bude nový forum,se snažíme v nových vláknech odkázat již na založená,starší vlákna a do nových nepsat..poda?ilo se mi najít t?eba tohle: [forum.fretka.cz]

takže op?t prosím,nechat zapadnout-nepoužívat...

[ZofiZoo.mondozoo.com]




Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: ŽoFiRo dne 07.08. v 20:28.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2007-08-07, 20:38
Zkus toto vlákno [forum.fretka.cz] a popros webmastera o smazaní tohoto vlákna zda to ovšem jde.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: ŽoFiRo (IP)
Datum: 2007-08-07, 20:41
o smazání m?že požádat pouze ten,kdo vlákno založil,což Sirah není...

[ZofiZoo.mondozoo.com]
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-27, 09:56
Máte n?kdo pro fretky krytý záchod? (takovou tu budku pro ko?ky). Jsou ochotné tam fretky chodit házet bobky? Jaké jsou zkušenosti?
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-27, 10:20
Mirimko, my ho mame...takova kadibouda a nahore jeste kdysi byvalo misto pro jakysi filtr na pachy:) Tchorouni s nim nemaji problem...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: klokan_cestovatel (IP)
Datum: 2008-02-27, 11:25
Mirimko zeptej se MAjdy :-)))) ta ma ten extradrahej :-) a hazej ji na to bobek.,.. bohuzel ne doslova :-)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-27, 11:36
Ne ne, kloky, kosmický záchod nechci. Ale cht?la bych jako venkovní záchod po?ídit tu ko?i?í budku, aby ty fretí bobky v ko?kolitu nebyly tak na o?ích. Ale je fakt, že se mi nechce vydávat 5 nebo 6 stovek za nový fret?í "pelech" nebo "hra?ku". Tak se ptám.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-27, 11:47
Mirimko my mame tri...dva klasicke otevrene a tento mam v obyvaku, prave, aby to nebylo tak na ocich..a fretule na nej chodi v poho, mozna i nejvic ze vsech tech 3, neb tam maji klid a jsou schovany:) Oni totiz maji obcas tendence se na sebe chodit koukat:o)))
Jinak ja ten muj mam z burzy asi za 100,-...500,- az 600,- je tedy dost:(
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-27, 12:00
Luci, to je u nás taky na denním po?ádku. Jeden tcho? tla?í v záchodku a druhý mu p?ijde ?uchat k zadku. V?tšinou toho šmíráka ?apnu, odnesu pry? a domlouvám mu, že se to nesluší a že mu pokadí nos. :o)))
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-27, 12:02
:o)))Tak to to mas zajimavejsi jak u nas...u nas teda zatim jen na sebe nacuhuji jak divizny:)
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-02-27, 12:46
A já myslela, že jsem jediný vlastník deviantních tcho??! Fred odmítá ud?lat bobek, když na n?j kdokoli kouká, to radši putuje bytem od záchodu k záchodu a hledá samotu. Jenomže ?ulda b?ží za ním a o?umuje ho :-))
Po uzav?eném WC do obýkáku toužím taky. ?ekn?te mi n?kdo, je ten pachový filtr k n??emu, nebo si mám po?ídit oby?ejný krytý záchod bez filtru?

Oprava: pod vlivem tématu jsem místo obývák napsala obýkák :-)) (ve skute?nosti by se to mohlo jmenovat obkakák...)



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Silva dne 27.02. v 12:48.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-27, 12:53
:o)))) No Silvy, jak rikam, ja mam ten muj z burzy, takze mam uz bez filtru a ani jsem nepatrala, kde by se daly dokoupit...tak ti neporadim:( Ale nemam problem se zapachem, takze bych filtr neresila...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-27, 12:55
Silvo, tak bacha, a? se tcho?i nedozv?dí, že dle nové slovenské gramatiky se válenda ?ekne hovník! To by teprve bylo! :o)))

Jo, o tom filtru m? to zajímá taky.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-02-27, 14:38
my mame budku s filtrem a je fakt, ze kdyz do zachodu chodily kocky, kterym to smrdi vic, filtr ven nic nepustil, ale u fretek to je jedno. ti moji tam chodili oba v pohode, kdyz jsem zachod cistila a dala kryt na zem, brali to jako dobrou schovku a pres litaci dvere na sebe syceli :) mame zachod v jidelne taktez z etickych a estetickych duvodu prave s krytem, nic necitime. Stejne zachodky cistite denne tak naky filtr neni potreba, my ho ale dostali uz s filtrem, tak proc ne :)
si spis rikam, jestli to neni vetrani pro trusice bobku, aby v te kadibudce nepadli za vlast...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-27, 15:06
D?kuji všem za názory a rady. :o)
A ješt? jednu otázku...kterou toaletu byste vybrali?
[www.exo-eko.cz]
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2008-02-27, 15:11
...mn? se celkem líbí ty rohové....
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-27, 15:25
Taky po nich pošilhávám, Johanko. :o) Otázka je, jak by se líbily tcho??m.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-02-27, 15:30
Mn? se líbí ty levné :-)))
Kdysi tu n?kdo použil úžasnou frázi "ú?et zma?ených tcho?ích investic" - mám obavu, že na vrub tohohle ú?tu po?ízení krytého záchodku p?jde. A pak mi ur?it? ten nejlevn?jší bude p?ipadat nejkrásn?jší...
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-02-27, 15:30
máme obdélník (se skláp?cími stranami) a velký rohový s krytem (takže vlastn? "krytý")
oba používají tcho?i se stejným nadšením (s pramalým neb to nejsou tcho?i, ale prasata!!), nijak nerozlišují mezi "volností" a "intimitou".
osobn? jsem pro kryté wc - vprost?ed obýváku nebo kuchyn? je p?eci jen o n?co p?íjemn?jší pohled na budku než na ho*no, by? uprost?ed ko?kolitu. a ?ekla bych, že i v?n? se nerozlívá v?kol tak intenzivn?, jsa lapena krytem...

a práv? kv?li esteti?nu toužím po kosmickém vécé, které chci PRO TCHO?E!!!
(pro vtipálky - vím, kde mám hranice, tedy spíš dálnice a jaká jsou má omezení související s navýšením!!!)

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2008-02-27, 15:34
Hlavn? aby tcho?i navyšovali do kosmického WC :-))
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Mirim (IP)
Datum: 2008-02-27, 15:38
Stejn? t? v tomhle, martino, obdivuji.
V dob? mých zdejších za?átk? jsi m?la jediného tcho?e, což bylo možné maximum. Nejenže máš nyní 3 tcho?e (ob?as ?u?átka), máš i krásnou novou klec a te? dokonce plánuješ kosmické wc. Opravdu nepochybuji, že si ho po?ídíš. :o)))



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Mirim dne 27.02. v 15:41.
Avatar

Re: záchod
Zaslán uživatelem/kou: Lucifina (IP)
Datum: 2008-02-27, 15:38
:)))No prave...ja bych sla do kosmickeho WC az se z mych tchoru stanou cistotni tchori a ne prasatka:o)))
Jinak Mirimko, mne se taky libi ty nejlevnejsi...a ne kvuli cene. Jinak ja mam sic rohovy, ale neni az tak prakticky, pokud specielne nemas vyhlidnuty roh..ja mam v rozich hracky a pelechy a kosiky a ja nevim, co jeste, takze WC uz se skorem nevleze a blikuje mi dvirka skrine, jen proto, aby sedel v rohu, tak jak ma...



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Lucifina dne 27.02. v 15:39.
Avatar

Jít na stránku:  123456Další
Aktuální stránka:1 z 6


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist