Na?ítání hlasování
Zaslán uživatelem/kou: Dodi (IP)
Datum: 2008-02-22, 22:33
Hlasování je moc prosp?šná v?c, pokud je zajišt?ný, že 1 osoba odešle jen ten sv?j 1 hlas...už to tu bylo ?ešený d?íve, že je trapná záležitost, si hlas odklepnout vícekrát.
Jde mi o jednu v?c -aby to bylo opravdu hlasování - 1 klik = 1 hlas a pak už je zamezený p?ístup k hlasování...a nebo to siln? zkresluje
Pokud by totiž bylo hlasování na hlavní stran? adekvátní - a m?lo být p?im??en? jednozna?né pro vytvá?ení dalších možných variant a kombinací - tak se nabízí varianta 2 deního setkání - posuzování ...a k tomu by musel být vytvo?en nový scená?...a opravdu nevím jaký - asi jedine?ná varianta - u mezinárodních výstav ps? a ko?ek to existuje - u fretka?? siln? pochybuju, protože budou platit rzhod?í o to dýl...a výsledky výstavy budou od soboty až v ned?li?

307-515-842
Avatar

Re: Na?ítání hlasování
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-02-22, 23:25
dodi,
???

jsem totáln? mimo jen já a ostatní v?dí, o ?em je tu ?e??

Re: Na?ítání hlasování
Zaslán uživatelem/kou: Dáda (IP)
Datum: 2008-02-22, 23:36
Já jsem taky mimo, nevím moc co se tím myslí :-/

Dáda, Fitch, Šefi a Hagi
Avatar

Re: Na?ítání hlasování
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-02-23, 00:13
Myslim...ze Dodi mysli...hlasovani na uvodni strane...ohledne poradani vystavy...
Avatar

Re: Na?ítání hlasování
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2008-02-23, 00:20
aha... no to asi jo, máš pravdu, mikejlo... :o)

Re: Na?ítání hlasování
Zaslán uživatelem/kou: Mikejla (IP)
Datum: 2008-02-23, 00:25
Je pravda...ze pri ucasti 235 nebo kolik to tam ted je...vystavovatelu...by by "akce" asi trochu nezvladatelna...a kazdopadne je to urcite klamnej vysledek:)...tolik lidi by asi ve skutecnosti nevystavovalo...takze si to tam kazdej klika jak se mu zachce..
Avatar

Re: Na?ítání hlasování
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-02-23, 15:45
my na to neberem zretel, je nam jasne, ze tolik fretek neprijede, smerodatne budou prihlasky :)
Avatar

Re: Na?ítání hlasování
Zaslán uživatelem/kou: Marky_Ball (IP)
Datum: 2008-02-24, 10:31
Taky se p?ikloním spíše k t?m p?ihláškám je to lepší.

Sindy,Andy,(Cassie ve vzpomínkách),Kettý,Connie,Amálka,Kloe a kluci Oskar,(Osky ve vzpomínkách),?árlí,Filípek a Falko

[www.klubkofretulek.wgz.cz]
Avatar

Re: Na?ítání hlasování
Zaslán uživatelem/kou: matka fretka (IP)
Datum: 2008-02-24, 11:10
Ankety na úvodní stran? ukazují spíš procentuelní rozložení než absolutní výsledek. Ale i to je zajímavé v?d?t.
Avatar

Re: Na?ítání hlasování
Zaslán uživatelem/kou: fr?an (IP)
Datum: 2008-02-26, 01:51
;) to je taky pravda ;)
Avatar



Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist