Jít na stránku:  Předchozí1234567
Aktuální stránka:7 z 7
Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-25, 16:33
jo dášo, my ti tu poradíme JAK, a ty už budeš JEN vyráb?t!! jsme ale holky šikovný.... ;o))))
(holky, to nerejpu do vás, ale do dáši... však vona ví pro?! ;o)))

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: beth (IP)
Datum: 2007-09-25, 16:44
Martina: Ono je to ze zkusenosti :-P fretkam jsem usila pomoci kostic kostku. A ja take JEN vyrabim, vsak uvidis v obchudku v unoru :)) Nakoupila jsem tolik latky, ze mnou usite hamaky budou lezet Matce fretce na "sklade" to konce sveta :-D
Mimochodem fotka v avataru je focena v lete, kdy se takhle Pepa a Niva z kostky chladili)
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: martina (IP)
Datum: 2007-09-25, 17:00
áááá, tak to už se t?ším!! a myslím, že se v?bec nemusíš bát, že by n?jaký "kravinky" pro fretky z?staly ležet ladem... ty snad tady vidíš málo šílenc????
;o))))

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: beth (IP)
Datum: 2007-09-25, 18:43
Nemyslim ze by nas tu bylo malo silencu (mimochodem.. jeste nemam ani rybu, ani roury.. jen chobotnici.. jsem ja vubec silenec? :-D )
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: DášaS. (IP)
Datum: 2007-09-25, 20:47
a já f?uk.. nemám .f?uk ani tu chobotku..t?eba se jí do?káme..:-))

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-25, 20:49
nejpj Dášo, chobotky ur?it? p?iplavou :-)
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: DášaS. (IP)
Datum: 2007-09-26, 00:14
Ahoj...tak první vlaštovka na objednávku pro smra?ošky je na sv?t?...je multifunk?ní..chichi...t?ch skvrnek na hn?dé si nevšímejte..je to navlh?ené..protože jsem to m?la p?edkreslené fantomovou fixou..velikost je cca 40x40..uvnit? vatelín..prát rad?ji r??o a ve vlažné vod?...d?kladn? prošité..cena je 250,- bez karabinek...s karabinkama + 35,-...takže kdo chce..pište do vzkaz?..Dáša
[foto.dama.cz]
a toto je druhá strana...dají se použít ob?
[foto.dama.cz]
Holky..já mám patchwork opravdu moc ráda..a proto šiju z kvalitních látek..je to ru?ní práce..originální...a tak a? to lahodí oku...:-))

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Johana (IP)
Datum: 2007-09-26, 09:17
DášaS: Absolutn? dokonalé!!!!!
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2007-10-02, 16:33
Jak jste se na p?edchozí stránce bavily o t?ch kosticích na vyztužení, tak jsem ve Sparu objevila za 49 K? takový vyztužený "stan" na pe?ivo. Ta kostra z toho by se asi dala použít..
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: mizzi (IP)
Datum: 2009-02-08, 11:49
Tady je stránka v angli?tin? a jsou na ní r?zný návody jak vyrobit hamaky, pelíšky a tak r?zn?, tak t?eba vám to n?komu poslouží jako inspirace.
[www.ferretvillage.org]

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: hena9 (IP)
Datum: 2009-02-08, 15:45
S týmtito pelíškami mam skusenos?,objednavala som si jeden od jednej pani.
Najlepsie ho vidno asi na tejto foto:

klik

Pelech som chcela nosit na výstavy,aby to krásne vizeralo.Bohužial pocas mojej nepritomnosti ho brat dal mojej sami?ke do klietky a tá úplne tie mali?ké ?asti látok (taká kockovana latka) vyškarabala a ten pelech vizerá úžasne, proste jej to nedalo ,že su tam také vankušiky a škrabala až kým ho neupravila podla jej gusta :(

Tým vás nechcem odradi?, skor len dávam do povedomia, že pokial vasa fretka v pelechu škrabe, pokial sa uloži,dlho to neobstoji ....fnuk moj krasny pelech :(

Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-02-10, 11:00
Mám doma našito spoustu pelíšk? pro fretky, kdo by cht?l n?jaký koupit, mohu ho p?ivést na výstavu.
Jedná se o oby?ejné hamaky, kapsu a tunely. R?zné barvy a vzory. Ve?er nafotím a p?ihodím sem n?jaké fotky. Cena 150,- až 300,-
Pak v prodeji polostahovací obojky na psy, vše ru?ní výroba.
Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: Petra p. (IP)
Datum: 2010-02-10, 21:23
Tak hamá?ky nafocené:









a další fotky a info zde:
[fretkavplzni.wbs.cz]



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava: Petra p. dne 10.02. v 21:25.
Avatar

Klec
Zaslán uživatelem/kou: alakolle (IP)
Datum: 2010-04-07, 10:20
Ahojky,cht?la jsem se zeptat co nesmí chyb?t v kleci?D?lám t?d Luckymu klec ze sk?ín? má 4 patra a dochází mi inspirace...Mohl by mi n?kdo poradit?Zatím tam mam dome?ek,houpa?ku...A vubec m? nenapadá s ?ím by si mohl ješt? hrat (když nepo?ítám moje nohy) P?edem díky ahoj Ala

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: Silva (IP)
Datum: 2010-04-07, 12:24
Já myslím, že v?tšina fretek, pokud jsou dostate?n? ?asto mimo klec, si v ní moc nehraje, takže se vyplatí soust?edit se spíš na víc variant pelíšk? ke spaní než na hra?ky...
Avatar

Re: Klec
Zaslán uživatelem/kou: Yasmin (IP)
Datum: 2010-04-07, 12:27
To není špatný nápad, zav?sit tam minimáln? jednu nohu! :o)))
Každopádn? co drenážní roura, ?i jiný tunel? :) Na hraní mají mé fretky ve volié?e zav?šeného skákacího plyšáka od trixie..
A nebo sem jim do voliery zavesila i toto (ja tedy mam ten hrad) - vyborne a oblibene jako pelisek i na hrani :o) :


Avatar

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: nereida (IP)
Datum: 2010-04-07, 21:30
šití a prodej pelíšku pro fretky i potkánky

[evaaspol.webgarden.cz]

Re: Hamak - záv?sný pelíšek
Zaslán uživatelem/kou: alakolle (IP)
Datum: 2010-04-08, 20:35
Yasmin,moc d?kuji za radu s tunelem už jsem ud?lala jeden a ješt? ud?lám z tý drenážní trubky...Snad ji budu mit do vikendu hotovou tak se t?šim až ji bude prolejzat :)

Jít na stránku:  Předchozí1234567
Aktuální stránka:7 z 7


Lituji, nemáte oprávnění pro zasílání/odpovídání do této sekce.
TOPlist